Dodaj do ulubionych

Kim Tusk :)

22.12.13, 00:53
www.tvn24.pl/po-jak-korea-polnocna-nie-mozna-krytykowac-lidera,381544,s.html
Tak w prezencie na święta od TVN.
Obserwuj wątek
    • taziuta Re: Kim Tusk :) 22.12.13, 03:28
      hummer napisał:

      > /.../ po-jak-korea-polnocna-nie-mozna-krytykowac-lidera /.../

      Ja bym się tam ich nie czepiał. Najważniejsze są przejrzyste reguły. Jak się lemingi na takiego lidera-despotę zgadzają, to ichnia broszka.
    • wiosnaludzikow Re: Kim Tusk :) 22.12.13, 07:49
      hummer napisał:

      > www.tvn24.pl/po-jak-korea-polnocna-nie-mozna-krytykowac-lidera,381544,s.html
      > Tak w prezencie na święta od TVN.
      Akurat kto jak kto ale Olechowski wie co mówi.
      • filut Re: Kim Tusk :) 22.12.13, 08:05
        Olechowski jak Gowin, wylewa żale ...
        Obaj chcieliby zbierać plony bez siania:P
        Gdy kiedyś Olechowskiemu przyszło wybierać między działalnością "byznesową" a teką ministerialną (był już ministrem), to wybrał ..... "byznes" :P
        • wiosnaludzikow Re: Kim Tusk :) 22.12.13, 09:32
          Olechowski i Gowin ?
          Hehehe. Widać, że już lemingi nie mają jakichkolwiek argumentów. Żenua.

          filut napisał:

          > Olechowski jak Gowin, wylewa żale ...
          > Obaj chcieliby zbierać plony bez siania:P
          • filut Re: Kim Tusk :) 23.12.13, 07:18
            wiosnaludzikow napisał: "...Widać, że już lemingi nie mają jakichkolwiek argumentów. Żenua."
            Czy w mym poprzednim poście podałem fałszywe fakty?
            Żenua jest po twojej stronie:P
            EOT
    • zapijaczony_ryj A fakty są takie 22.12.13, 08:46
      fotoforum.gazeta.pl/photo/2/eh/ff/lbzt/y1q6gL0UFT3TfBb1qB.jpg
    • mariner4 Głupoty wypisujesz 22.12.13, 08:52
      Można krytykować Tuska za to co robi . Nie w tym rzecz. Ale przypisywanie mu masowych morderstw to lekka przesada. To Twoi ideowi towarzysze tym się zajmowali. Pozwolę sobie przypomnieć. Tak jak facet w którego się zapatrzyłeś wybierając sobie nick, towarzyszu czekisto.
      M.
      • wiosnaludzikow Re: Głupoty wypisujesz 22.12.13, 09:55
        mariner4 napisał:

        > Można krytykować Tuska za to co robi . Nie w tym rzecz. Ale przypisywanie mu ma
        > sowych morderstw to lekka przesada. To Twoi ideowi towarzysze tym się zajmowali
        > . Pozwolę sobie przypomnieć. Tak jak facet w którego się zapatrzyłeś wybierając
        > sobie nick, towarzyszu czekisto.
        > M.
        Masz chyba rozkojarzenie świąteczne :)
        Olechowski tak się wyraźnie wypowiedział a Ty masz z tym problem.
        • x2468 Re: Głupoty wypisujesz 22.12.13, 10:21
          Olechowski od wielu lat jest daleko od PO wiec jego ocene tego co sie tam dzieje mozesz sobie w buty wsadzic. Wielu innych mowi ze Kaczynski to koreanski Kim. Masz z tym problem,bo dla mnie zdania wypowiedziane przez Olechowskiego w tym temacie nie sa warte nawet wzruszenia ramionami.
          • wiosnaludzikow Re: Głupoty wypisujesz 22.12.13, 11:19

            > Olechowski od wielu lat jest daleko od PO
            Tym bardziej z jego oceną trzeba się liczyć bo ma dystans i nie ma zobowiązań.
            • x2468 Re: Głupoty wypisujesz 22.12.13, 13:19
              Ma dystans taki jak ty od Rowu Marianskiego. Pewnie dlatego z Twoim zdaniem na jego(rowu) temat nalezy sie liczyc?
              • hummer Re: Głupoty wypisujesz 23.12.13, 00:52
                On jest premierem, a nie oceanografem.
    • giulia123 Re: Kim Tusk :) 22.12.13, 10:50
      kwejk2.pl/obrazek.php?1890

      • szwampuch58 Re: Dzien dobry PiSiaczku 22.12.13, 11:39
        "psy szczekaja a karawana idzie dalej"
        • wiosnaludzikow Re: Dzien dobry PiSiaczku 22.12.13, 12:11
          szwampuch58 napisał:

          > "psy szczekaja a karawana idzie dalej"
          To prawda. Karawana !
    • haen2010 To, że ambicje sopockiego bubka 22.12.13, 13:03
      Stały się tragedią dla platfusiarni niewiele znaczy. Gorzej jest, gdy zagrażają bytowi Polaków. Nędza zagląda to coraz większej puli polskich domów.

      Bubek wcale się tym nie przejmuje - oby jego i kolesiów to nie dotyczyło.
      • x2468 Re: To, że ambicje sopockiego bubka 22.12.13, 13:22
        Moze dlatego nedzarze wydadza na swieta 27 miliardow zlotych a po swietach wyrzuca setki ton zywnosci na smietnik.
        • hummer Wychodzi po 710 zł na łba 22.12.13, 16:41
          x2468 napisał:

          > Moze dlatego nedzarze wydadza na swieta 27 miliardow zlotych a po swietach wyrz
          > uca setki ton zywnosci na smietnik.

          Skąd wziąłeś dane, że rodzina 5 osobowa wyda na święta 3552 zł? Przy medianie na łapę około 2000 zł miesięcznie?
          • zdybex Re: Wychodzi po 710 zł na łba 22.12.13, 16:55
            Kiedyś jeden tuskopodobny autokrata napisł Mein Kampf . Nie czytałem , bo nie wydają ale wiem, że to był program i bylo wiadomo co autor ma na myśli. Tusk niczego nie napisał, jego wyst.,ępy medialne to zwykłe pie...nie o niczym . Może to jest mąż swoje żony, z zamiłowania kuchty. Ale nie mąż stanu. Sukces polityczny osiągnięty na nic nierobieniu i opowiadaniu głupot świadczy, ze Polacy to zgraja debili opłacająca ze swoich podatkow lenia co udaje, że pracuje a normalnie uprawia prywatę.
            • zdybex Re: Wychodzi po 710 zł na łba 22.12.13, 17:09
              Al- Kaida pewnie czeka na wiadomości , że sam ON o 6.55 wyrzuca śmieci osobiście w Sopocie przed domem a o 8.11 wybiera się na przebieżkę w kierunku Brzeżna. w towarzystwie jednego ochroniarza z reumatyzmem. Pewnie już to wiedzą z Superekspresu . Na szczęście dla Polski to gó... nie cel. Dlatego nadal wynosi śmieci i biega

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka