hummer 22.12.13, 00:53 www.tvn24.pl/po-jak-korea-polnocna-nie-mozna-krytykowac-lidera,381544,s.html Tak w prezencie na święta od TVN. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
taziuta Re: Kim Tusk :) 22.12.13, 03:28 hummer napisał: > /.../ po-jak-korea-polnocna-nie-mozna-krytykowac-lidera /.../ Ja bym się tam ich nie czepiał. Najważniejsze są przejrzyste reguły. Jak się lemingi na takiego lidera-despotę zgadzają, to ichnia broszka. Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: Kim Tusk :) 22.12.13, 07:49 hummer napisał: > www.tvn24.pl/po-jak-korea-polnocna-nie-mozna-krytykowac-lidera,381544,s.html > Tak w prezencie na święta od TVN. Akurat kto jak kto ale Olechowski wie co mówi. Odpowiedz Link Zgłoś
filut Re: Kim Tusk :) 22.12.13, 08:05 Olechowski jak Gowin, wylewa żale ... Obaj chcieliby zbierać plony bez siania:P Gdy kiedyś Olechowskiemu przyszło wybierać między działalnością "byznesową" a teką ministerialną (był już ministrem), to wybrał ..... "byznes" :P Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: Kim Tusk :) 22.12.13, 09:32 Olechowski i Gowin ? Hehehe. Widać, że już lemingi nie mają jakichkolwiek argumentów. Żenua. filut napisał: > Olechowski jak Gowin, wylewa żale ... > Obaj chcieliby zbierać plony bez siania:P Odpowiedz Link Zgłoś
filut Re: Kim Tusk :) 23.12.13, 07:18 wiosnaludzikow napisał: "...Widać, że już lemingi nie mają jakichkolwiek argumentów. Żenua." Czy w mym poprzednim poście podałem fałszywe fakty? Żenua jest po twojej stronie:P EOT Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj A fakty są takie 22.12.13, 08:46 fotoforum.gazeta.pl/photo/2/eh/ff/lbzt/y1q6gL0UFT3TfBb1qB.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Głupoty wypisujesz 22.12.13, 08:52 Można krytykować Tuska za to co robi . Nie w tym rzecz. Ale przypisywanie mu masowych morderstw to lekka przesada. To Twoi ideowi towarzysze tym się zajmowali. Pozwolę sobie przypomnieć. Tak jak facet w którego się zapatrzyłeś wybierając sobie nick, towarzyszu czekisto. M. Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: Głupoty wypisujesz 22.12.13, 09:55 mariner4 napisał: > Można krytykować Tuska za to co robi . Nie w tym rzecz. Ale przypisywanie mu ma > sowych morderstw to lekka przesada. To Twoi ideowi towarzysze tym się zajmowali > . Pozwolę sobie przypomnieć. Tak jak facet w którego się zapatrzyłeś wybierając > sobie nick, towarzyszu czekisto. > M. Masz chyba rozkojarzenie świąteczne :) Olechowski tak się wyraźnie wypowiedział a Ty masz z tym problem. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Głupoty wypisujesz 22.12.13, 10:21 Olechowski od wielu lat jest daleko od PO wiec jego ocene tego co sie tam dzieje mozesz sobie w buty wsadzic. Wielu innych mowi ze Kaczynski to koreanski Kim. Masz z tym problem,bo dla mnie zdania wypowiedziane przez Olechowskiego w tym temacie nie sa warte nawet wzruszenia ramionami. Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: Głupoty wypisujesz 22.12.13, 11:19 > Olechowski od wielu lat jest daleko od PO Tym bardziej z jego oceną trzeba się liczyć bo ma dystans i nie ma zobowiązań. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Głupoty wypisujesz 22.12.13, 13:19 Ma dystans taki jak ty od Rowu Marianskiego. Pewnie dlatego z Twoim zdaniem na jego(rowu) temat nalezy sie liczyc? Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Re: Głupoty wypisujesz 23.12.13, 00:52 On jest premierem, a nie oceanografem. Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: Dzien dobry PiSiaczku 22.12.13, 11:39 "psy szczekaja a karawana idzie dalej" Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: Dzien dobry PiSiaczku 22.12.13, 12:11 szwampuch58 napisał: > "psy szczekaja a karawana idzie dalej" To prawda. Karawana ! Odpowiedz Link Zgłoś
haen2010 To, że ambicje sopockiego bubka 22.12.13, 13:03 Stały się tragedią dla platfusiarni niewiele znaczy. Gorzej jest, gdy zagrażają bytowi Polaków. Nędza zagląda to coraz większej puli polskich domów. Bubek wcale się tym nie przejmuje - oby jego i kolesiów to nie dotyczyło. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: To, że ambicje sopockiego bubka 22.12.13, 13:22 Moze dlatego nedzarze wydadza na swieta 27 miliardow zlotych a po swietach wyrzuca setki ton zywnosci na smietnik. Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Wychodzi po 710 zł na łba 22.12.13, 16:41 x2468 napisał: > Moze dlatego nedzarze wydadza na swieta 27 miliardow zlotych a po swietach wyrz > uca setki ton zywnosci na smietnik. Skąd wziąłeś dane, że rodzina 5 osobowa wyda na święta 3552 zł? Przy medianie na łapę około 2000 zł miesięcznie? Odpowiedz Link Zgłoś
zdybex Re: Wychodzi po 710 zł na łba 22.12.13, 16:55 Kiedyś jeden tuskopodobny autokrata napisł Mein Kampf . Nie czytałem , bo nie wydają ale wiem, że to był program i bylo wiadomo co autor ma na myśli. Tusk niczego nie napisał, jego wyst.,ępy medialne to zwykłe pie...nie o niczym . Może to jest mąż swoje żony, z zamiłowania kuchty. Ale nie mąż stanu. Sukces polityczny osiągnięty na nic nierobieniu i opowiadaniu głupot świadczy, ze Polacy to zgraja debili opłacająca ze swoich podatkow lenia co udaje, że pracuje a normalnie uprawia prywatę. Odpowiedz Link Zgłoś
zdybex Re: Wychodzi po 710 zł na łba 22.12.13, 17:09 Al- Kaida pewnie czeka na wiadomości , że sam ON o 6.55 wyrzuca śmieci osobiście w Sopocie przed domem a o 8.11 wybiera się na przebieżkę w kierunku Brzeżna. w towarzystwie jednego ochroniarza z reumatyzmem. Pewnie już to wiedzą z Superekspresu . Na szczęście dla Polski to gó... nie cel. Dlatego nadal wynosi śmieci i biega Odpowiedz Link Zgłoś