Dodaj do ulubionych

Tusk plus Kliczko

22.03.14, 19:05
Dobre !
Pogratulować !
Obserwuj wątek
    • mila2712 Re: Tusk plus Kliczko 22.03.14, 19:11
      wiosnaludzikow napisał:

      > Dobre !
      > Pogratulować !
      Ejże, nic w tym dobrego. To marketing polityczny w czystym wydaniu.
      Kampania i tyle.
      • wiosnaludzikow Re: Tusk plus Kliczko 22.03.14, 19:13
        Oczywiście, że marketing ale także wybór polityczny.
        • mila2712 Re: Tusk plus Kliczko 22.03.14, 19:20
          wiosnaludzikow napisał:

          > Oczywiście, że marketing ale także wybór polityczny.
          Jasne.....tutaj w świetle kamer popiera sprawę ukraińską a po cichutku wstrzymują leczenie rannego Ukraińca ( nie doleczony ) i odsyłają autokarem do domu. Brawo!!!!!!!!
          Fałsz, fałsz................fałsz.
        • gtxl Re: Tusk plus Kliczko 22.03.14, 21:29
          wiosnaludzikow napisał:

          > Oczywiście, że marketing ale także wybór polityczny.


          Czyj wybór? Donalda? czy nas wszystkich?
      • snajper55 Re: Tusk plus Kliczko 22.03.14, 19:30
        mila2712 napisała:

        > Ejże, nic w tym dobrego. To marketing polityczny w czystym wydaniu.
        > Kampania i tyle.

        Kampanią to było spędzenie do Sejmu rodziców dzieci niepełnosprawnych.

        S.
        • mila2712 Re: Tusk plus Kliczko 22.03.14, 19:36
          snajper55 napisał:

          > mila2712 napisała:
          >
          > > Ejże, nic w tym dobrego. To marketing polityczny w czystym wydaniu.
          > > Kampania i tyle.
          >
          > Kampanią to było spędzenie do Sejmu rodziców dzieci niepełnosprawnych.

          Zgadzam się. To wyjątkowo perfidne zagranie Solidarnej Polski.
          No ale to nie pierwsze miłosierne działanie posła Mularczyka. Swego czasu na siłę uszczęśliwiał bezdomnego. Z troski oczywiście.
          • snajper55 Re: Tusk plus Kliczko 22.03.14, 19:46
            mila2712 napisała:

            Zgadzam się. To wyjątkowo perfidne zagranie Solidarnej Polski.
            > No ale to nie pierwsze miłosierne działanie posła Mularczyka. Swego czasu na s
            > iłę uszczęśliwiał bezdomnego. Z troski oczywiście.

            A tak, czytałem. Wyjątkowa szuja.

            S.
        • wiosnaludzikow Re: Tusk plus Kliczko 23.03.14, 05:09
          I jedno, i drugie. Staraj się przynajmniej zachować minimum obiektywności.
      • 141288bs Re: Tusk plus Kliczko 22.03.14, 19:38
        Z Kliczki slaby polityk.
        Powinien wrocic do boksu,tam bardziej przysluzy sie Ukrainie.
        • mila2712 Re: Tusk plus Kliczko 22.03.14, 19:40
          141288bs napisał:

          > Z Kliczki slaby polityk.
          > Powinien wrocic do boksu,tam bardziej przysluzy sie Ukrainie.

          O tym czy jest słabym politykiem dowiemy się po ogłoszeniu wyników wyborów.
          • wiosnaludzikow Re: Tusk plus Kliczko 22.03.14, 19:50
            KGB już wie, że Kliczko to słaby polityk.
            Platformie gratuluję współpracy z partią Kliczki.
            • mila2712 Re: Tusk plus Kliczko 22.03.14, 19:53
              wiosnaludzikow napisał:

              > KGB już wie, że Kliczko to słaby polityk.

              Tak Putin doskonale rozeznał przeciwników politycznych.

              > Platformie gratuluję współpracy z partią Kliczki.
              Ja nie.
              • wiosnaludzikow Re: Tusk plus Kliczko 23.03.14, 05:11
                mila2712 napisała:

                > Tak Putin doskonale rozeznał przeciwników politycznych.
                Uważasz Putina za nieomylnego i doskonałego :(
    • zayka_nr11 żałosne n/t 22.03.14, 19:11
      • szwampuch58 Re: żałosne n/t 22.03.14, 19:29
        bo kacze na to nie wpadli,co kartofel?
        • zayka_nr11 Re: żałosne n/t 22.03.14, 19:42
          szwampuch58 napisał:

          > bo kacze na to nie wpadli,co kartofel?

          trzęsiesz się :)

          Putin zdobywa kolejne ukraińskie bazy wojskowe a Kliczko się bawi :)

          Kliczko już też skapitulował stąd znalazł się w PO
          dobre winko, cygaro i po co ma wracać ?
          • szwampuch58 Re: żałosne n/t 22.03.14, 19:57
            kartofel ,Kliczko mieszka w Hamburgu i od 1996 roku Witalij Kliczko i jego brat Władimir zangażowani sa dla sprawiedliwości społecznej . Mają siedzibę funduszu dla dzieci upośledzonych i uruchomiony w projektach pomocowych Maroko i Brazylia . Szkolenia i działania edukacyjne wsparcie dla dzieci w Afryce, Azji i Ameryce Południowej . Za ich wysiłki zostały one przyznane przez UNESCO jako "Heroes dla dzieci" , jako wzór do naśladowania dla sprawiedliwości , sportowy sukces i edukacji .

            Wraz z żoną Natalią i bratem Władimir że wspiera Fundację Felix Burda kampanię w sprawie badań przesiewowych raka jelita . Na cygara i winko go samego stac ale ma malo czasu,przypuszczam.
            • zayka_nr11 Re: żałosne n/t 22.03.14, 20:26
              szwampuch58 napisał:

              >
              > Wraz z żoną Natalią i bratem Władimir że wspiera Fundację Felix Burda kampani
              > ę w sprawie badań przesiewowych raka jelita . Na cygara i winko go samego sta
              > c ale ma malo czasu,przypuszczam.

              to jest bełkot
          • humbak Re: żałosne n/t 22.03.14, 20:35
            A co ma niby Kliczko zrobić Zayeczko? Założyć rękawice i Putina znokautować?
          • wiosnaludzikow Re: żałosne n/t 23.03.14, 05:12
            > Kliczko już też skapitulował stąd znalazł się w PO
            > dobre winko, cygaro i po co ma wracać ?
            A co ma zdetonować kieszonkową bombę atomową lub wskoczyć na konie i wywijać szablą ?
            Mądrze robi. Działa za granicą, jeżdzi, przekonuje.
      • humbak Re: żałosne n/t 22.03.14, 19:36
        Nieistotne w tym kontekście. Ważne, czy skuteczne.
        • mila2712 Re: żałosne n/t 22.03.14, 19:38
          humbak napisał:

          > Nieistotne w tym kontekście. Ważne, czy skuteczne.
          Zależy co ruumiemy przez skuteczne ...
          Tu chce nadrobić punkty, które straci na temacie opieki nad niepełnosprawnymi dziećmi.
          Fałszywy ojciec narodu broniący nas przed Rosją.
          • humbak Re: żałosne n/t 22.03.14, 19:49
            Ukraina jest w tej chwili bardziej nośnym tematem. Opieka nad niepełnosprawnymi zaś już się nieco ciągnie... jako problem polityczny.
            • mila2712 Re: żałosne n/t 22.03.14, 19:51
              humbak napisał:

              > Ukraina jest w tej chwili bardziej nośnym tematem. Opieka nad niepełnosprawnymi
              > zaś już się nieco ciągnie... jako problem polityczny.
              Tym bardziej, że na debatowaniu o Ukrainie budżet nie ucierpi.
              Tusk kalkuluje...
              • wiosnaludzikow Re: żałosne n/t 23.03.14, 05:13
                mila2712 napisała:
                > Tym bardziej, że na debatowaniu o Ukrainie budżet nie ucierpi.
                > Tusk kalkuluje...
                Żartujesz?
    • zgred-zisko Re: Tusk plus Kliczko 22.03.14, 20:20
      Kliczko? Przecież to kremlowski agent. Podobno Majdan zorganizował Putin. Tak przynajmniej twierdzą co niektórzy "eksperci" tego forum.
      • wiosnaludzikow Re: Tusk plus Kliczko 22.03.14, 20:48
        zgred-zisko napisał:

        > Kliczko? Przecież to kremlowski agent. Podobno Majdan zorganizował Putin. Tak p
        > rzynajmniej twierdzą co niektórzy "eksperci" tego forum.
        Tak a Tusk z Millerem i Kaczyńskim osobiście szkolili bojowników Kliczki w Kiejkutach.
        • magdolot Re: Tusk plus Kliczko 22.03.14, 21:10
          Z Kliczką to dobra wiadomość.
          • zayka_nr11 Re: Tusk plus Kliczko 22.03.14, 21:19
            magdolot napisała:

            > Z Kliczką to dobra wiadomość.

            o tak, prowodyrzy zagęszczają się

            Tak jak Putin powiedział - Polska
          • gtxl Re: Tusk plus Kliczko 22.03.14, 21:31
            magdolot napisała:

            > Z Kliczką to dobra wiadomość.

            Dobra by była jak by stłukł mordę Donaldowi.
            • humbak Re: Tusk plus Kliczko 22.03.14, 21:45
              Znaczy udarzył Donalda?
            • wiosnaludzikow Re: Tusk plus Kliczko 23.03.14, 05:14
              gtxl napisał:

              > magdolot napisała:
              >
              > > Z Kliczką to dobra wiadomość.
              >
              > Dobra by była jak by stłukł mordę Donaldowi.
              Na całe szczęście Kliczko nie zna takich metod poza sportem.
    • kaczeziobro Jedynie Jaroslaw plus Kliczko byloby chwalone 22.03.14, 21:15
      ale Jaroslawa Kliczko nie chce. Kliczkio to mezczyzna, wiec trzeba pluc. Co innego smieci wolskie umiejarobic?
    • gtxl Re: Tusk plus Kliczko 22.03.14, 21:28
      wiosnaludzikow napisał:

      > Dobre !
      > Pogratulować !



      Czego? że bokser siadł obok tego nieudacznika. Ty mnie coraz bardziej rozbawiasz.
      • magdolot Re: Tusk plus Kliczko 22.03.14, 21:43
        Ffffkurzający ten nieudacznik! Wylawirował między banderowcami Putina i kolegami Julci, a na dodatek poleciał gadać z rodzicami niepełnosprawnych dzieci, nijak skubańca kopnąć!
        • gtxl Re: Tusk plus Kliczko 22.03.14, 21:47
          magdolot napisała:

          > Ffffkurzający ten nieudacznik! Wylawirował między banderowcami Putina i kolegam
          > i Julci, a na dodatek poleciał gadać z rodzicami niepełnosprawnych dzieci, nija
          > k skubańca kopnąć!


          Posłuchaj co ten cudaczek mówił kiedyś na temat KPP.
          www.youtube.com/watch?v=X7SuDiHFUHg
          • magdolot Re: Tusk plus Kliczko 23.03.14, 01:38
            No widzisz, ktoś chce uderzyć psa, to kij zafffsze się znajdzie. :)
            Może Tuska też się poznaje po tym jak kończy?
          • wiosnaludzikow Re: Tusk plus Kliczko 23.03.14, 05:22
            gtxl napisał:
            > Posłuchaj co ten cudaczek mówił kiedyś na temat KPP.
            > www.youtube.com/watch?v=X7SuDiHFUHg
            W sensie faktów to Tusk jest jednym z najbardziej antyeuropejskich przywódców w UE. Bije rekordy w olewaniu dyrektyw unijnych i prawa europejskiego.
            Przykładów dziesiątki. Pierwszy z brzegu :
            wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114877,15566100,BCC__Polska_przedluza_wdrazanie_unijnego_prawa_dot_.html
            Niech nikogo nie zmyli ładny garniturek i wyszkolony za nasze pieniądze "uśmiech". Tusk olewa prawo unijne i spowalnia integrację.
    • haen2010 Re: Tusk plus Kliczko 23.03.14, 07:38
      Doskonałe zagranie. Tusk zgarnął Ukrainę po całości, zwłaszcza że Kliczko ma największe szanse na prezydenturę. Jako jedyny z nich nienagannie dosłownie zbił swój majątek lejąc kolejnych przeciwników.

      Pytanie główne - czy Ukraina dostarczy paliwa do końca kampanii?
      • katarynka705 Re: Tusk plus Kliczko 23.03.14, 07:42
        Kliczko jest politycznym bankrutem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka