Dodaj do ulubionych

PORTAL GAZETY to wstyd!

IP: *.it.volvo.se 03.04.02, 14:49
Wystarczy poczytac artykul o napadzie na bank:
wyborcza.gazeta.pl/info/artykul.jsp?dzial=010101&xx=769626

przeciez to kompletny belkot! Akurat po Wyborczej spodziewalbym sie wyzszego
poziomu a to nie pierwszy raz!
Obserwuj wątek
    • Gość: GMR Re: PORTAL GAZETY to wstyd! IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 03.04.02, 17:28
      Brka odzewu w tym temacie nie jest bynajmnie brakiem zainteresowania ale coś mi
      tu mówi że GW założyła na ten temat blokadę. Już kilka razy chciałem coś wpisać
      po czymukazywała się biała plansza bez miejsca na dokonanie wpisu albo nie
      chciało wysłąć tekstu pod pozorem nie można wyświetlić strony..z powodu
      przeciążenia sieci itp pierdół!
      • Gość: Kruger do GMR IP: *.it.volvo.se 04.04.02, 12:43
        Witam,

        A to ciekawe co napisales o tej potencjalnej blokadzie. Jesli tak to tym
        bardziej przykro, ze takie maja podejscie. Jako wieloletni czytelnik GW
        przyznaje, ze jestem nieco rozczarowany. Uwazam, ze czytelnicy maja prawo (i
        obowiazek) wiecej wymagac.
        Pozdrawiam,

        Kruger
    • Gość: Emmy Do Krugera IP: *.proxy.aol.com 03.04.02, 17:44
      Dlaczego uwazasz ten artykul za nieprzyzwoity ? Nie rozumiem. Dla mnie
      nieprzyzwoite jest zamieszczanie chamskich wypowiedzi na forum, a nie artykul
      bedacy szcegolowa relacja z poscigu bandytow.
      • Gość: Kruger Re: Do Emmy IP: *.it.volvo.se 04.04.02, 12:34
        Czesc Emmy,
        Absolutnie nie uwazam artykulu za "nieprzyzwoity"- po prostu dawno nie czytalem
        takiego belkotu. Powtorzenia co druga linijke, informacje wygladaja jakby byly
        kopiowane zywcem z kilko roznych serwisow i nikt nawet nie zadal sobie trudu
        uladzenia takstu. Jak napisalem- uwazam, ze po Gazecie mozna sie wiecej
        spodziewac a poziom Portalu czesto rozczarowuje.
        Pozdrawiam goraco,

        Kruger

        Gość portalu: Emmy napisał(a):

        > Dlaczego uwazasz ten artykul za nieprzyzwoity ? Nie rozumiem. Dla mnie
        > nieprzyzwoite jest zamieszczanie chamskich wypowiedzi na forum, a nie artykul
        > bedacy szcegolowa relacja z poscigu bandytow.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka