Dodaj do ulubionych

Modlitwa przed wejściem do internetu

IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 13.09.04, 22:33
Wszechmocny i wieczny Boże,
Który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo
i poleciłeś nam szukać, przede wszystkim, tego co dobre,
prawdziwe i piękne,
szczególnie w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna,
Pana naszego Jezusa Chrystusa,
pomóż nam, błagamy Ciebie,
przez wstawiennictwo św. Izydora, biskupa i doktora,
abyśmy podczas naszych wędrówek w internecie
kierowali nasze ręce i oczy tylko na to, co podoba się Tobie
i traktowali z miłością i cierpliwością
wszystkie te osoby, które spotkamy
przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Święty Izydorze, módl się za nami!


Autorem "Modlitwy przed wejściem do internetu i na katolickie Forum Online"
jest J.T.Zuhlsdorf. Modlitwę na język polski przetłumaczyła Asja Kozak.
Oryginalny tekst w językach angielskim i łacińskim znajduje się na stronie
www.catholic.org/isidore/prayer.htm
Święty Izydor jest patronem internetu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ciekawy czy ten swiety Izydor surfowal przynajmniej ? IP: *.com / 66.152.200.* 13.09.04, 22:38
      a jezeli nie, kto osmielil sie go wrobic w Internet ?
      • Gość: Jakub Re: czy ten swiety Izydor surfowal przynajmniej ? IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 13.09.04, 22:43
        A odmówiłeś (odczytałeś) już Modlitwę przed wejściem do internetu?

        O św. Izydorze zasięgnij wiedzy na jednym z portali katolickich.
        • Gość: Ciekawy Tylko glowa chora IP: *.NIPR.MIL 13.09.04, 22:51
          Wierzy w patrona netu,pana Izydora
          Pan Izydor w Xii wieku zyl,wac Jakubie
          I patronem netu zrobil go ten kto mial w czubie
          Modlic to sie wac mozesz nawet przed wstapieniem
          Do WC przed porannym wacpan wyproznieniem
          Jam nie nawykl, waszec do klepania modlow
          Przed wstapieniem w domene nie swietych lecz googlow



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka