mariner4
21.08.15, 06:55
tvn24bis.pl/z-kraju,74/sawicki-zwiazac-doplaty-bezposrednie-z-ubezpieczeniem-upraw,570323.html
W cywilizowanym świecie ludzie się ubezpieczają. W Polaczkowie, jak się coś stanie. czekają na frajerskie. Rózni cwaniacy chcą od państwa odszkodowania, także za swoją głupotę,
Cimoszewicz sobie zaszkodził słynnym "trzeba było się ubezpieczyć" podczas słynnej powodzi w 1992. Od suszy w całej Polsce ubezpieczyło się 86 rolników. I im należy się odszkodowanie z tytułu polisy. Reszta niech sp......... do Dudy.
Kolejne rządy przyzwyczaiły chłopstwo do życia c=za cudze.
Ta susza to kara za bezczelność.
I zakońcżę swoim
Pies im.......
M.
I małe pieski tez.