strajker
24.09.04, 20:01
Rywin skazany na dwa lata (ale założę się że go... zawieszą) Miller nie jest
premierem, Jakubowska prawą ręką, Czarzasty sekreterzem, Kwiatkowski
prezesem, sld liderem (tylko Goofy jak zwykle po cichu posadkę chapnął),
a sejm powiedział, że jeszcze Kwaśniewski i Kurczuk nie są bez winy.
W normalnym państwie jednak coś takiego zostałoby powiedziane rok temu.
Nie jest tragicznie, ale żeby gtw odeszła na długo, a następna dostała
poważne ostrzeżenie- Miller i spółka musi się znaleźć w pudle. W nolmalnym
państwie już teraz zaczynałaby odsiadkę.
Miejmy nadzieję, że co się odwlecze to nie uciecze.
PS- a Olejna patrzy Prosto w oczy :-) Muszę przyznać, że czegoś takiego to się
nie spodziewałem; i choć do wyborów jeszcze daleko, a sld zrobi wszystko żeby
odzyskać pełnię władzy w telewizji i dostać się do następnego sejmu to...
... nie jest źle;
myślałem, że mniejsze będą skutki tej afery
a Wy?