Dodaj do ulubionych

Rekonstrukcja Macierewicza - korekta

21.06.16, 08:05
Anton Macierewicz postanowił zatrzeć wrażenie, jakie wywołała informacja o jego kontaktach z SB. Dlatego też ogłosił, że w czasie Światowych Dni Młodzieży grupa rekonstrukcyjna, w którą skutecznie zmienia polską armię, pokaże młodym ludziom z całego świata jak skutecznie zabijać innowierców - na przykładzie bitwy pod Wiedniem. Jak wiadomo prowadzenie wojen i zabijanie ludzi jest podstawą polskiej - chrześcijańskiej a dokładniej katolickiej tradycji.

Ale - to są dni światowe a nie europejskie. Może dlatego lepiej, żeby w duchu chrześcijańskim pokazać nie jak Polacy zabijali Turków w bitwie pod Wiedniem ale jak konkwistadorzy mordowali mieszkańców Ameryki - mężczyzn, kobiety, dzieci i starców? Albo jak polscy żołnierze zniewalali mieszkańców Haiti?
Obserwuj wątek
    • oczy.za.oko Re: Rekonstrukcja Macierewicza - korekta 21.06.16, 08:19
      Tak to prawda, że Macierewicz miał kontakty z SB.
      Jak ich miał nie mieć? Podejrzewam, że miał nawet spotkania z nimi pierwszego stopnia.

      Przecież ona go ciągle prześladowała, śledząc go, podstawiając mu swoich TW itp. i to nawet do dzisiaj poprzez ataki Totalnej i GW.
      Oj bardzo mocne jest te SB i jej pogrobowcy do dzisiaj.
      Zgadzam się z tobą, że innowierców nie można zabijać nawet wtedy gdy zbrojnie najeżdżają Europę.
      Wolno tylko zabijać najeżdżających nas nie innowierców.
      • man_sapiens Re: Rekonstrukcja Macierewicza - korekta 21.06.16, 11:00
        Gott mit uns (gdybyś nie wiedział - to znaczy "Bóg z nami", takie hasło było na umundurowaniu Wehrmachtu w I i w II wojnie światowej)
        Może to hasło przywołają polscy "katolicy" w czasie ŚDM?

        O ile się nie mylę chrześcijańska moralność traktuje wojnę i zabijanie ludzi jako zło. Jeżeli nie da się ich uniknąć to jako zło konieczne ale nigdy jako powód do chwały - nawet, jeżeli zabija się innowierców albo zbrodniarzy. Tak pisał np. Jan Paweł II o wojnie w Iraku, a przecież tam zabijano głównie muzułmanów. Czyżby coś się zmieniło w chrześcijańskiej moralności? Ze szkoły pamiętam przykazanie "Nie zabijaj" - Rydzyk je unieważnił?

        Ale czy pisiaki to chrześcijanie?
      • l_zaraza_l Re: Rekonstrukcja Macierewicza - korekta 21.06.16, 13:08
        Tekst linka
    • kylax1 O ile mi wiadomo, to KK organizuje tę imprezę, 21.06.16, 09:32
      więc co maciora ma do gadania, co tam będzie pokazywane? Problem chyba w tym, że za organizację odpowiadają polskie klechy, czyli takie same faszole, jak Macierewicz. Watykan tylko przysyła Bergoglio, który sobie pogada i odleci.
    • alistair-p Bardzo dobry pomysł 21.06.16, 12:48
      W końcu Szalony Antek jest z wykształcenia specjalistą od historii Ameryki Łacińskiej.
      P.S.Z tym Haiti to nie tak do końca.
    • l_zaraza_l Re: Rekonstrukcja Macierewicza - korekta 21.06.16, 13:10
      Zastanawiałam się czy jednak nie taniej byłoby zrekonstrować Jedwabne lub pogrom Kielecki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka