Dodaj do ulubionych

panie Zbyszku,ucz sie

05.08.16, 21:05

Paweł Kalisz PAWEŁ KALISZ 5 godzin temu
Zdewastowanie nagrobka jest przestępstwem, niezależnie od tego, kto w nim spoczywa.
Zdewastowanie nagrobka jest przestępstwem, niezależnie od tego, kto w nim spoczywa. • Paweł Kalisz
Jak donosi TVN24, sąd rejonowy w Warszawie uznał dziś, że interwencja ministra sprawiedliwości była bezzasadna. Ziobro, który nakazał zwolnić zatrzymanych pod zarzutem zdewastowania pomnika Bieruta na warszawskich Powązkach nie miał racji, gdyż policjanci w żaden sposób nie złamali prawa. Zatrzymanie podejrzanych na 48 było zgodne z przepisami.
Niedouczony aplikant prokuratorski ministrem sprawiedliwości.Państwo spisiało kompletnie.
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: panie Zbyszku,ucz sie 05.08.16, 21:09
      Kalisz nie rozumie, że tu miała zastosowanie klauzula sumienia.

      S.
      • lumpior Re: panie Zbyszku,ucz sie 05.08.16, 21:18
        snajper55 napisał:

        > Kalisz nie rozumie, że tu miała zastosowanie klauzula sumienia.
        >
        > S.
        Znaczy kaczyzm.
        • taziuta Re: panie Zbyszku,ucz sie 05.08.16, 21:28
          lumpior napisał:

          > snajper55 napisał:
          >
          > > Kalisz nie rozumie, że tu miała zastosowanie klauzula sumienia.
          > >
          > > S.
          > Znaczy kaczyzm.

          Znaczy dialektyka charakterystyczna dla kaczyzmu...
          • inocom KPP 08.08.16, 17:20
            taziuta napisał:

            > lumpior napisał:
            >
            > > snajper55 napisał:
            > >
            > > > Kalisz nie rozumie, że tu miała zastosowanie klauzula sumienia.
            > > >
            > > > S.
            > > Znaczy kaczyzm.
            >
            > Znaczy dialektyka charakterystyczna dla kaczyzmu...

            Klauzula sumienia nie pozwoliła PO ratyfikować KPP.
            Bo co innego mogło przeszkodzić?
            Większość w Sejmie i Senacie, czy też Bul 4 weta wnoszący?
    • zapijaczony_ryj Re: panie Zbyszku,ucz sie 06.08.16, 08:47
      W PiSiu sme takie prawniki jak ten, PAtrz MAliniak
      • x2468 Re: panie Zbyszku,ucz sie 06.08.16, 09:20
        Żont figuranki wyprodukował w ubiegłym roku w ciągu 1,5 miesiąca 483 ustawy na 6594 stronach czyli 56x więcej niż Szwecja.
        (POLITYKA nr 32)
    • czekam.na.lewice Re: panie Zbyszku,ucz sie 06.08.16, 09:25
      Czy Ziobro stwierdził, że Ci policjanci złamli prawo ? Polemizujesz, tak mi się wydaje, z nieistniejàcym poglàdem, z rojeniem.
      • az43 Re: panie Zbyszku,ucz sie 06.08.16, 11:15
        Ja z nikim i niczym nie polemizuję.Pokazuję jedynie głupotę i nikczemność Zbigniewa Ziobro-ministra sprawiedliwości w rządzie PiS.
        • maksimum Czasy UB i PO juz minely. 06.08.16, 22:15
          az43 napisał:

          > Ja z nikim i niczym nie polemizuję.Pokazuję jedynie głupotę i nikczemność Zbign
          > iewa Ziobro-ministra sprawiedliwości w rządzie PiS.
          -------------
          To ty jestes glupi a nie on.
          Nie bylo powodu na zatrzymanie na 24 godz.
          1-Za jezdzenie po pijaku -tak
          2-Za spowodowanie wypadku w ktorym ktos ucierpi-tak

          ale za pomalowanie pomnika spisuje sie z dowodu i to wszystko.

          Czasy gdy UB i PO rzadzily juz minely.
          • pogromca_bzdury Re: Czasy UB i PO juz minely. 06.08.16, 22:52
            Analfabeto prawny - zatrzymanie NIE JEST "za coś" a czasu jego trwania NIGDY nie określa się z góry - w chwili zatrzymania.
            To są rzeczy ELEMENTARNE.
            • marynazmlyna Re: Czasy UB i PO juz minely. 07.08.16, 00:49
              pogromca_bzdury napisał:

              > Analfabeto prawny - zatrzymanie NIE JEST "za coś"

              Wychodzi bokiem prawo komunistyczne.
              W normalnym kraju jak USA nie mozna kogos zatrzymac bez powodu,bo to konczy sie sprawa sadowa i wysokim odszkodowaniem dla zatrzymanego.

              Razem ze zmiana konstytucji przydalaby sie calkowita zmiana lewackiego prawa w Polsce.

              > a czasu jego trwania NIGDY ni
              > e określa się z góry - w chwili zatrzymania.
              > To są rzeczy ELEMENTARNE.

              To sa rzeczy elementarne dla systemu komunistycznego,ktore Polska nie moze sie pozbyc przez mafie prawnicza.
      • zofijkamyjka Re: panie Zbyszku,ucz sie 06.08.16, 11:52
        czekam.na.lewice napisał:

        > Czy Ziobro stwierdził, że Ci policjanci złamli prawo ?
        a nie nakazał zwolnić wandali?
        • czekam.na.lewice Re: panie Zbyszku,ucz sie 06.08.16, 20:58
          zofijkamyjka napisała:

          > czekam.na.lewice napisał:
          >
          > > Czy Ziobro stwierdził, że Ci policjanci złamli prawo ?
          > a nie nakazał zwolnić wandali?
          Nakazał. Gdzie zaprzeczałem temu ? Nie mam zwyczaju zaprzeczać faktom.
          A Ty zanim się wypowiesz to przeczytaj wpis , z ktorym polemizujesz bo się błaźnisz .niepotrzebnie.
          • don.kichote I dalej nie wiesz kto i gdzie złamał prawo? 06.08.16, 22:04
            czekam.na.lewice napisał:

            > Nakazał.
    • adalberto3 48 zgodne z przepisami, ale zbędne. 06.08.16, 12:45
      Dochodzenie dalej się toczy. Niszczenie grobu jest dość prymitywne.
      • czekam.na.lewice Re: 48 zgodne z przepisami, ale zbędne. 06.08.16, 21:01
        adalberto3 napisał:

        > Dochodzenie dalej się toczy. Niszczenie grobu jest dość prymitywne.
        Pełna zgoda z trescià zawartà zarówno w tytule jak i w treści posta.
      • maksimum Re: 48 zgodne z przepisami, ale zbędne. 06.08.16, 22:17
        adalberto3 napisał:

        > Dochodzenie dalej się toczy. Niszczenie grobu jest dość prymitywne.

        A czym jest trzymanie grobu mordercy na Powazkach?

        Pewno bys chcial na Powazkach Bolka-Donosa pochowac.
        • snajper55 Re: 48 zgodne z przepisami, ale zbędne. 06.08.16, 23:31
          maksimum napisał:

          > adalberto3 napisał:
          >
          > > Dochodzenie dalej się toczy. Niszczenie grobu jest dość prymitywne.
          >
          > A czym jest trzymanie grobu mordercy na Powazkach?

          A czym jest chowanie mordercy na Wawelu?

          S.
          • adalberto3 "A czym jest chowanie mordercy na Wawelu?" 09.08.16, 12:53
            Masz na myśli Piłsudskiego z jego Zamachem Majowym czy gen. Sikorskiego z jego reakcją na ogłoszenie przez Goebbelsa wiadomości o grobach w Katyniu ?
        • adalberto3 Jestem za likwidacją Alei Zasłużonych. 08.08.16, 17:16
          To prawdopodobnie z prawnego punktu widzenia łatwiejsze niż usuwanie pojedyńczych grobów.
          forum.gazeta.pl/forum/w,28,162141043,162141043,Likwidacja_Alei_Zasluzonych_na_Powazkach_.html
          forum.gazeta.pl/forum/w,28,162147487,162147487,Wrazliwosc_Ziobry_.html
    • czekam.na.lewice Re: panie Zbyszku,ucz sie 06.08.16, 20:55
      Co to za źròdło informacji i w dodatku nie na temat. Skup się. Pomyśl.
    • taniarada Re: panie Zbyszku,ucz sie 06.08.16, 21:04
      Ogólnie nie lubię niszczenia pomników.Ale tylko Bierutowi namalowali gwiazdki.Tysiące elewacji jest niszczone przez ludzi ,którzy traktują to jak sport.Nie pomagają kamery.A chciałem się zapytać gdzie na tym cmentarzu jest monitoring i ochrona?Dla mnie Bierut to zbrodniarz komunistyczny i powinien być przeniesiony z tego cmentarza.
      • x2468 Re: panie Zbyszku,ucz sie 06.08.16, 22:41
        Dla mnie odpowiedzialny za śmierć 96 osób nigdy nie powinien znaleźć się na Wawelu. Nawet w przedsionku.
    • rzewuski1 Re: panie Zbyszku,ucz sie 06.08.16, 21:52
      To już po karierze pana Kalisza, tylko tacy sędziowie którzy kierują sie życzeniami władzy mogą liczyć na awanse w II PRL która aktualnie mamy.
      Nawet nie trzeba uzasadniać bo każdy wie o co chodzi.
      • matigrypl Re: panie Zbyszku,ucz sie 07.08.16, 06:30
        Typowy przykład jak z igły zrobić widły! Charakterystyczny dla pełowskiej propagandy myk. Jeśli ktoś ma czytelników za idiotów bo wie na pewno że nie są w stanie pojąć o co chodzi to najczęściej jest sam idiotą!!!

        Musimy być niewolnikami prawa, abyśmy byli wolni.
        Starożytna myśl Cycerona z czasów gdy nie było trybunałów i interpretacji jak i ducha prawa.

        Za czasów sienkiewicza zostałem spisany przez meło za spacer nocny z psem? Potem na kolegium w innej sprawie okazało się że jestem notowany a sędzia w ramach swobodnej oceny dowodów może nakazać dla mnie dowolną karę bo stałem się automatycznie niewiarygodny w swoich zeznaniach przez to notowanie. To był pełowski system żywcem zerżnięty z praktyk sowieckich. I jak tu żyć panie rudy?
        • marynazmlyna Re: panie Zbyszku,ucz sie 07.08.16, 07:30
          matigrypl napisał(a):

          > Za czasów sienkiewicza zostałem spisany przez meło za spacer nocny z psem? Po
          > tem na kolegium w innej sprawie okazało się że jestem notowany a sędzia w ramac
          > h swobodnej oceny dowodów może nakazać dla mnie dowolną karę bo stałem się auto
          > matycznie niewiarygodny w swoich zeznaniach przez to notowanie. To był pełowski
          > system żywcem zerżnięty z praktyk sowieckich. I jak tu żyć panie rudy?
          -------------
          Mowiac krotko miales szczescie ,bo mogli zamknac cie na 48 godzin za nocny spacer z psem,a mimo wszystko darowali ci. Przecie policjant z daleka widzial,ze pies zniewazyl trawnik.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka