az43
05.08.16, 21:05
Paweł Kalisz PAWEŁ KALISZ 5 godzin temu
Zdewastowanie nagrobka jest przestępstwem, niezależnie od tego, kto w nim spoczywa.
Zdewastowanie nagrobka jest przestępstwem, niezależnie od tego, kto w nim spoczywa. • Paweł Kalisz
Jak donosi TVN24, sąd rejonowy w Warszawie uznał dziś, że interwencja ministra sprawiedliwości była bezzasadna. Ziobro, który nakazał zwolnić zatrzymanych pod zarzutem zdewastowania pomnika Bieruta na warszawskich Powązkach nie miał racji, gdyż policjanci w żaden sposób nie złamali prawa. Zatrzymanie podejrzanych na 48 było zgodne z przepisami.
Niedouczony aplikant prokuratorski ministrem sprawiedliwości.Państwo spisiało kompletnie.