el.commendante
31.08.16, 22:13
słowa.
Program "Dwie Prawdy" właśnie znika z anteny. Był to ostatni chyba program publicystyczny, gdzie dopuszczalna była krytyka neoliberalnego kapitalizmu, polityki Waszyngtonu, gdzie można było promować inną wizję Polski niż ta POPiSu, gdzie można było oznaczać inne płaszczyzny sporu (ekonomiczne, socjalne, światopoglądowe, polityki zagranicznej) niż sztuczne naparzanki PO vs PiS.
Demokracji niema bez pluralizmu medialnego, a jego resztki właśnie z Polski znikają.