28.03.18, 01:40
Sanocki. Kto na tego bydlaka glosowal? Brak slow. Jak mozna kogos takiego tolerowac w parlamencie?
www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/czarno-na-bialym-poziom-dyskusji,825393.html
Obserwuj wątek
    • met_ol Re: Sanocki 28.03.18, 07:12
      Poziom umysłu (jeżeli go ma) "wybrańca" odzwierciedla poziom umysłu suwerena.
      • pies_na_czarnych Re: Sanocki 28.03.18, 11:47
        i nie tylko on jest obrazem tego poziomu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka