Dodaj do ulubionych

Manipulacja

22.05.18, 11:51
O co w tym chodzi? Dwa tytuły, Interia/biznes. Czy to się nie wyklucza?

Pracę może stracić nawet 36 tys. osób
Firmy mają kłopoty - brakuje rąk do pracy
Obserwuj wątek
    • yoma Re: Manipulacja 22.05.18, 11:56
      Nie.
    • eiran Re: Manipulacja 22.05.18, 12:12
      A gdyby się okazało, że Nawałka może przebierać w bramkarzach jak w ulęgałkach, a może zabrać tylko trzech, natomiast nie ma żadnego skrzydłowego, to Nawałka byłby manipulatorem? Zapytaj może syna w Niemczech - na pewno zna się się na piłce lepiej niż ty.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka