pandaber 22.05.18, 11:51 O co w tym chodzi? Dwa tytuły, Interia/biznes. Czy to się nie wyklucza? Pracę może stracić nawet 36 tys. osób Firmy mają kłopoty - brakuje rąk do pracy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eiran Re: Manipulacja 22.05.18, 12:12 A gdyby się okazało, że Nawałka może przebierać w bramkarzach jak w ulęgałkach, a może zabrać tylko trzech, natomiast nie ma żadnego skrzydłowego, to Nawałka byłby manipulatorem? Zapytaj może syna w Niemczech - na pewno zna się się na piłce lepiej niż ty. Odpowiedz Link Zgłoś