ukos 13.11.18, 09:42 PiSiory jednak robią wszystko, żeby poderwać zaufanie do systemu finansowego. Jeśli nie odwołają od razu szefa KNF, będzie to znaczyło, że chcą kraść, że "należy" im się coraz więcej. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
horpyna4 Re: Oby afera KNF nie wywołała paniki bankowej 13.11.18, 09:55 To prawda, ale czy motłoch to zrozumie? Odwrócą kota ogonem, powiedzą "wina Tuska", a motłoch przyklaśnie. Odpowiedz Link Zgłoś
haen2010 Re: Oby afera KNF nie wywołała paniki bankowej 13.11.18, 10:04 Nie zrozumie. Co szósty obywatel cierpi na niedowład umysłowy. Na czela niejaki Rosiewicz. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Oby afera KNF nie wywołała paniki bankowej 14.11.18, 08:33 heniu co z toba,...ustapiles miejsce Rosiewiczowi?, zrownales sie z Krzysiem Kononowiczem? Odpowiedz Link Zgłoś
adria231 Re: Oby afera KNF nie wywołała paniki bankowej 13.11.18, 10:04 A może w instytucji KFN jest coś, co bez względu na okoliczności - zawodzi. Mamy afery: Amber Gold, SKOKi i inne parabanki, teraz nowa afera. Może warto pójść tą droga ? Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Oby afera KNF nie wywołała paniki bankowej 13.11.18, 23:34 Amber Gold, SKOKI, i inne parabanki dzięki Kaczyńskim i Dudzie nie były objęte kontrolą KNF. Odpowiedz Link Zgłoś
eiran Re: Oby afera KNF nie wywołała paniki bankowej 13.11.18, 10:01 Nie mam jakiegoś szczególnego przekonania o kryształowej uczciwości Czarneckiego, ale sam fakt próby wciśnięcia kogokolwiek jako prawnika (może zbieżność pospolitych nazwisk jest kompletnie przypadkowa) dyskredytuje Chrzanowskiego, a przy okazji jego mocodawców. Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Re: Oby afera KNF nie wywołała paniki bankowej 13.11.18, 10:05 Uczciwość (albo nie) Czarneckiego jest bez znaczenia. Nawet od skazanych przestępców nie wolno żądać łapówki, takze w formie znacjonalizowania banku (żeby były posadki dla pisiewiczów). Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Oby afera KNF nie wywołała paniki bankowej 13.11.18, 10:26 Afera, kolejna zreszta, wywolala panike w Pisie i nie widze mozliwosci aby przelozyla sie na dzialalnosc bankow. Kilku pisich dyrektorow pojdzie siedziec o ile Ziobru na to pozwoli, a seweryn i tak nic z tego nie zrozumie bo jak na razie nikt nie mowi o winach Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Oby afera KNF nie wywołała paniki bankowej 13.11.18, 10:36 Nastepne "tasmy prawdy". Prezes nigdy sobie nie wybaczy, ze dal przyklad jak nalezy korzystac z podsluchow. Teraz biegusiem przypominac o aferach GetBack i SKOK. Odpowiedz Link Zgłoś
inocom Ale giełdową już wywołała :) 13.11.18, 11:17 Re: Oby afera KNF nie wywołała paniki bankowej Giełda reaguje na oskarżenia Leszka Czarneckiego wobec szefa KNF Po porannej publikacji "Gazety Wyborczej", kurs akcji Getin Noble Banku i Idea Banku, obu należących do Leszka Czarneckiego, spada. Idea Bank na otwarciu sesji traci ponad 2,3 proc., a Getin Noble Bank 1,85 proc. (dane z godz. 9.40). Leszek Czarnecki to bankrut, który będzie dochodził swojego od Agory. Odpowiedz Link Zgłoś
mkobek Re: Ale giełdową już wywołała :) 13.11.18, 12:16 A gdzie info o tym, że artykuł GW nie jest rzetelny? Odpowiedz Link Zgłoś
stasi1 Re: Ale giełdową już wywołała :) 14.11.18, 09:15 Dla pisuara to jest bez znaczenia. Inna sprawa że sam Czarnecki chyba poinformował o tym Gazetę? Odpowiedz Link Zgłoś
adria231 Re: Ale giełdową już wywołała :) 14.11.18, 16:54 Pisi już mają winnego : To Czarnecki- Nie dał łapówki i jeszcze doniósł. To było do przewidzenia. Jeżeli ktoś mówi o sobie, że jest uczciwy - to znak, że trzeba dobrze pilnować portfela. Podobnie partia mająca w swojej nazwie i prawo i sprawiedliwość naprawdę jest partią rządzącą się bezprawiem i niesprawiedliwością, czego codziennie doświadczamy. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Zaczęło się 13.11.18, 12:44 Zaczęło się Spółki Leszka Czarneckiego tracą na GPW. Inwestorzy reagują na oskarżenia wobec szefa KNF Więcej: next.gazeta.pl/next/7,151003,24161964,spolki-leszka-czarneckiego-traca-na-gpw-inwestorzy-reaguja.html#s=BoxOpImg2 Odpowiedz Link Zgłoś
inocom Re: Zaczęło się 13.11.18, 13:45 pies_na_czarnych napisała: forum.gazeta.pl/forum/w,28,167140427,167140427,Oby_afera_KNF_nie_wywolala_paniki_bankowej.html?p=167140937 Nie chciałbym być pracownikiem Agory :) Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Zaczęło się 13.11.18, 13:48 Uwazasz, ze Prezes wysle swoich siepaczy aby przejeli redakcje GW? Odpowiedz Link Zgłoś
inocom Re: Zaczęło się 13.11.18, 13:50 pies_na_czarnych napisała: > Uwazasz, ze Prezes wysle swoich siepaczy aby przejeli redakcje GW? Nie musi. Wystarczą wierzyciele Czarnieckiego :) Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Zaczęło się 13.11.18, 13:58 Wierzycieli jest coraz wiecek. SKOKI, GetBack teraz doszli Getin Noble. Trudno bedzie pisim wytlumaczyc sie z tych miliardow. Odpowiedz Link Zgłoś
inocom I co z tą paniką :) 13.11.18, 22:48 pies_na_czarnych napisała: > Wierzycieli jest coraz wiecek. SKOKI, GetBack teraz doszli Getin Noble. Trudno > bedzie pisim wytlumaczyc sie z tych miliardow. > Odpowiedz Link Zgłoś
taniarada Re: Zaczęło się 13.11.18, 23:01 pies_na_czarnych napisała: > Wierzycieli jest coraz wiecek. SKOKI, GetBack teraz doszli Getin Noble. Trudno > bedzie pisim wytlumaczyc sie z tych miliardow. > Nie wyszedł plan A z marszem faszystów.Trzeba było wprowadzić plan B z Czarneckim .Jarzysz to Psa?Jarosław zawsze mówił w Polsce jest układ.Wiedział co mówi. Odpowiedz Link Zgłoś
inocom Re: Zaczęło się 14.11.18, 00:14 taniarada napisał(a): > Nie wyszedł plan A z marszem faszystów.Trzeba było wprowadzić plan B z Czarneck > im .Jarzysz to Psa?Jarosław zawsze mówił w Polsce jest układ.Wiedział co mówi. A tu zonk. www.radiowroclaw.pl/articles/view/82457/Jest-koalicja-PiS-i-Bezpartyjni-na-Dolnym-Slasku Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Zaczęło się 14.11.18, 01:29 Cierpliwosci Lehman Brothers tez nie jebnal nagle o glebe. Odpowiedz Link Zgłoś
adria231 Re: Zaczęło się 14.11.18, 06:23 Nie dowierzam, by ta afera pisim zaszkodziła. To mistrzowie w odwracaniu kota ogonem. Wszystko załatwiają kłamstwem (patrz tvp), a jak nie pomoże - mają środki na przekupstwo( patrz- Dolny Śląsk). Kropka. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Zaczęło się 14.11.18, 17:00 Opozycja jest calkiem do dupy. Codziennosc podaje im na talerzu szanse do obalenia pisiego rzadu, a oni drepcza w miejscu jak dzieci we mgle. Odpowiedz Link Zgłoś
ukos Rzecznik KNF "wie", że nie było propozycji łapówki 13.11.18, 15:57 Główny podejrzany odwołany, ale KNF nadal go broni. Rzecznik KNF powiada, że NA PEWNO nie było propozycji korupcyjnej. A skąd to "wie", skoro spotkanie było w cztery oczy i nie było przez KNF nagrywane, ba, zagłuszano urządzenia nagrywające? Widać, że PiSiory mają instynkt obrony PiSiewiczów za wszelką cenę. To nie pozwala ufać KNF i całemu PiSiorskiemu systemowi finansowemu, zwłaszcza instytucjom państwowym. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Rzecznik KNF "wie", że nie było propozycji ła 13.11.18, 18:30 Ziobru wydal polecenia, a Dworczyk mowi o powadze instytucji jaka jest KNF :D Tak wyglada pisi rownolegly swiat. Odpowiedz Link Zgłoś
tzwpanstwopislamskie Re: Oby afera KNF nie wywołała paniki bankowej 13.11.18, 18:41 Jestem zalamany Myslalem ze pisowskie katoliki to najwybitniejsze fachowce i najuczciwsze ludzie na swiecie. Ale licze na to ze Jacek Kurski odpowiednio zmanipuluje 6 milionow katolikow 1 sortu aby pisowskie katoliki mogly dalej rzadzic po przyszlorocznych wyborach Odpowiedz Link Zgłoś
weteran-czasu Afera KNF wywołała panikę w kaczniku 13.11.18, 22:52 Znów wykupują papier toaletowy. Odpowiedz Link Zgłoś
lech1966 Re: Afera KNF wywołała panikę w kaczniku 13.11.18, 23:25 weteran-czasu napisał: > Znów wykupują papier toaletowy. :-))))))))))))))) A za czym kolejka ta stoi?????? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Oby afera KNF nie wywołała paniki bankowej 14.11.18, 08:30 Nie bede czekal, wole wybrac cala kase ze swoich bankow...,ponczocha pewniejsza. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Oby afera KNF nie wywołała paniki bankowej 14.11.18, 17:02 Nie świruj. Pisim nie wierzysz? :) Odpowiedz Link Zgłoś
lech1966 Re: Oby afera KNF nie wywołała paniki bankowej 14.11.18, 21:00 Dziś dostałem sms z kancelarii ( nie wiadomo jakiej) z pytaniem czy mam kredyt w Idea Banku i informacją że skutecznie odzyskują pobrane opłaty i prowizje. Teraz mam pytanie do was, i do prawniczej części tego forum, czy to etyczne kopać leżącego? Jeszcze żyje ale ktoś chce go dobić na siłę. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Oby afera KNF nie wywołała paniki bankowej 16.11.18, 18:46 Pończocha pewniejsza niż TWOJE banki? Solorz, to ty? :D Odpowiedz Link Zgłoś
adalberto3 Czarneckiego trzeba obchodzić szerokim łukiem. 14.11.18, 23:24 Co robił przez 8 miesięcy, bo tyle czasu upłynęło od jego rozmowy w KNF. Sytuacja finansowa jego banków nie jest najlepsza i to nie od dzisiaj. Normalna byłaby likwidacja kont. W jakim celu szedł w marcu do KNF uzbrojony w aparaturę podsłuchową, w tym kamerę w długopisie ? Szef KNF wyszedł na dupka, takich rozmów nie prowadzi się bez świadków. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Czarneckiego trzeba obchodzić szerokim łukiem 15.11.18, 14:31 Co robil Ziobro przez kilka dni od zlozenia doniesienia o przestepstwie przez Giertycha do dnia ukazania sie artukulu w GW? Dlaczego Ziobro dal kilka godzin czasu Chrzanowskiemu zanim kazal wkroczyc CBA do siedziby KNF? Odpowiedz Link Zgłoś
lech1966 Re: Czarneckiego trzeba obchodzić szerokim łukiem 15.11.18, 18:52 To Giertych złożył doniesienie do Ziobry? Odpowiedz Link Zgłoś
lech1966 Re: Czarneckiego trzeba obchodzić szerokim łukiem 15.11.18, 18:53 To Giertych złożył doniesienie do Ziobry? Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Czarneckiego trzeba obchodzić szerokim łukiem 15.11.18, 18:57 To podwladni Ziobru nie sa zobowiazani informowac swojego szefa o aferach tego rozmiaru, a moze listonosz zapil i nie dostarczyl korespondencji na czas. Biorac pod uwage, ze bylo dlugie swieto to listonosz mial prawo zachlac siena umor. Odpowiedz Link Zgłoś
lech1966 Re: Czarneckiego trzeba obchodzić szerokim łukiem 15.11.18, 19:04 No tak. Jak Giertych składa pozew to od razu trzeba powiadamiać ministra a najlepiej od razu kopię wysłać do TSUE, ale jeśli składa zwykły obywatel to nic nie potrzeba. Czy u ciebie wszyscy zdrowi? Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Czarneckiego trzeba obchodzić szerokim łukiem 15.11.18, 19:20 Sam widzisz, ze trzeba bylo tak zrobic. Marowiecki sprawujacy nadzor nad KNF i nad sluzbami powinien o tym wiedziec juz bardzo dawno. Odpowiedz Link Zgłoś
lech1966 Re: Czarneckiego trzeba obchodzić szerokim łukiem 15.11.18, 19:31 To znaczy od kiedy powinien wiedzieć? Sam zainteresowany trzymał nagranie i zapewne chciał coś tym nagraniem ugrać we własnym interesie, może nawet szantażował co niektórych. O tym nic nie wiemy na razie. Ale jest to prawdopodobne. Prawo nakłada obowiązek informowania organów nawet o podejrzeniu przestępstwa. To będzie ciekawa sprawa. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Czarneckiego trzeba obchodzić szerokim łukiem 15.11.18, 20:00 > To znaczy od kiedy powinien wiedzieć? ... To znaczy, ze nikt rozsadny nie uwierzy, ze Ziobru zwany nie bez powodu Szeryfem o tym nie wiedzial. Ziobru dodatkowo dal czas Chrzanowskiemu na posprzatanie swego biura. Rzecznik CBA wyraznie przeciez powiedzial, ze agenci wkroczyli do biura natychmiast po otrzymaniu polecenia. Dziwne jest jednoczesnie, ze nie mieli polecenia zrewidowania Chrzanowskiego. Nikt rozsadny rowniez nie uwierzy, ze przypadkowo przepchnieto poprawke dotyczaca przejmowania bankow. W aferze KNF jest jeszcze wiele spraw, w ktore nikt rozsadny nie uwierzy. > Sam zainteresowany trzymał nagranie i zapewne chciał coś tym nagraniem ugrać we własnym interesie, może nawet szantażował co niektórych To jest strategia odwracania uwagi od sedna sprawy, ktora trolle musza prowadzic na polecenie Partii. Moim zdaniem gdyby Czarnecki kogos chcial szantażować zagrozilby ujawnieniem nagrania przed wyborami i w razie odmowy ten artykul w GW ukazalby sie wlasnie tuz przed wyborami. Jak na razie nic nie wiadomo o jakichkolwiek probach szantazu. > To będzie ciekawa sprawa. Zgadzam sie zwlaszcza, ze mamy tu do czynienia z kilkoma watkami ubocznymi. Najciekawszym z nich jest proba zdeponowania w banku 70 milionow przez Biereckiego. Jego oswiadczenia finansowe wykazuja, ze o takiej sumie to on moze sobie najwyzej pomarzyc. Odpowiedz Link Zgłoś
lech1966 Re: Czarneckiego trzeba obchodzić szerokim łukiem 15.11.18, 21:16 pies_na_czarnych napisała: > > To znaczy od kiedy powinien wiedzieć? ... > > Rzecznik CBA wyraznie przeciez powiedzial, ze agenci wkroczyli do > biura natychmiast po otrzymaniu polecenia. Chciałbyś aby wpadali jak się we trzech umówią że sobie wejdą tu czy tam? Powiedz czy jak we trzech wymyślą że wejdą,,,to mogą wejść?? > > Sam zainteresowany trzymał nagranie i zapewne chciał coś tym nagraniem ug > rać we własnym interesie, może nawet szantażował co niektórych > > To jest strategia odwracania uwagi od sedna sprawy, ktora trolle musza prowadzi > c na polecenie Partii. To nie jest odwracanie uwagi, to niezaprzeczalny fakt. Jeśli zrobił to w porozumieniu z Giertychem lub na jego polecenie to obaj powinni stanąć przed sądem. Może Giertych też pogrywał tymi nagraniami. Zauważ że nie wybielam prezesa KNF ale jedno i drugie postępowanie jest karalne. > Zgadzam sie zwlaszcza, ze mamy tu do czynienia z kilkoma watkami ubocznymi. Naj > ciekawszym z nich jest proba zdeponowania w banku 70 milionow przez Biereckiego > . Jego oswiadczenia finansowe wykazuja, ze o takiej sumie to on moze sobie najw > yzej pomarzyc. Tu ci nic nie powiem, nie mam dziś czasu zajmować się polityką. Mam inne rzeczy do wykonania. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Skoro oni wszyscy tak glosno krzycza, ze jest dobr 16.11.18, 14:52 Skoro oni wszyscy tak glosno krzycza, ze jest dobrze to mozna sie spodziewac, ze niedlugo cos jebnie z wielkim hukiem. tvn24bis.pl/z-kraju,74/afera-w-knf-komisja-zapewnia-o-stabilnosci-systemu-finansowego,884161.html Odpowiedz Link Zgłoś
xystos Re: Skoro oni wszyscy tak glosno krzycza, ze jest 16.11.18, 15:08 w obecnych czasach gdy pieniądz niejest oparty na złocie wielkiego krachu niebędzie. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Skoro oni wszyscy tak glosno krzycza, ze jest 16.11.18, 18:09 Dlatego nie zaszkodzi miec walizeczke Krugerrand'ów:D Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Skoro oni wszyscy tak glosno krzycza, ze jest 16.11.18, 19:56 Setki miliardów długu w dwa lata. GUS ujawnił szokującą dane o stanie finansów publicznych crowdmedia.pl/setki-miliardow-dlugu-w-dwa-lata-gus-ujawnil-szokujaca-dane-o-stanie-finansow-publicznych/?fbclid=IwAR0jh7SnXPlzigyd_KXgtt5VFvXUqwxyQqZh2ovBUDzuxq17wKZsrM2Jn5A Odpowiedz Link Zgłoś
lech1966 Re: Skoro oni wszyscy tak glosno krzycza, ze jest 16.11.18, 23:10 pies_na_czarnych napisała: > Setki miliardów długu w dwa lata. GUS ujawnił szokującą dane o stanie finansów > publicznych > crowdmedia.pl/setki-miliardow-dlugu-w-dwa-lata-gus-ujawnil-szokujaca-dane-o-stanie-finansow-publicznych/?fbclid=IwAR0jh7SnXPlzigyd_KXgtt5VFvXUqwxyQqZh2ovBUDzuxq17wKZsrM2Jn5A Co ty kundelku chciałeś powiedzieć? Czy karabin wypalił przypadkowo??? Okazuje się bowiem, że o ile oficjalny dług publiczny wynosi już blisko 1 bln zł (co odpowiada 52% PKB), to dług ukryty wynosi aż 4,96 biliona złotych, czyli 276 proc. polskiego PKB. Oznacza to, że oficjalne dane pokazują tylko 20% realnego zadłużenia kraju, które już dziś ma wartość dla długoterminowej wypłacalności krytyczną. Co jest strategiczne, dane GUS dotyczą 2015 roku, I dalej.... Polskie władze zawsze miały problem z dyscypliną finansów publicznych, jednak jeśli uzmysłowiłem sobie, że już w 2015 roku mówiliśmy o 325% PKB całkowitego długu publicznego Przecież to są te "oszczędności" rządu Tuska. A tak naprawdę kreatywna księgowość W Rostowskiego najpewniej na polecenie Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
xyz_xyz1 Re: Oby afera KNF nie wywołała paniki bankowej 16.11.18, 16:13 Jak wywoła to tym lepiej. Ja problemu nie widze ot najwyżej kilka zagranicznych banków upadnie. Klientów przejmą Polskie Państwowe Banki Narodowe i Polskie SKOKI Odpowiedz Link Zgłoś
xystos Re: Oby afera KNF nie wywołała paniki bankowej 16.11.18, 16:44 .. noo nareszcie,wypowiedź prawdziwego patrioty. Szczęść Boże Odpowiedz Link Zgłoś
taniarada Re: Oby afera KNF nie wywołała paniki bankowej 16.11.18, 19:04 xystos napisał: > > > .. noo nareszcie,wypowiedź prawdziwego patrioty. > > Szczęść Boże > Szczęść Boże.Jest kilka banków co wykona tę operację.Nie za darmo oczywiście.Bo kij ma dwa końce.Tym nagraniem Czarnecki strzelił sobie w kolano.Teraz klienci jego banków walą okna i drzwiami .Do poniedziałku jest wstrzymana wypłata gotówki w Getin Banku.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Re: Oby afera KNF nie wywołała paniki bankowej 16.11.18, 21:47 Czarnecki zadarł z reketierami. Oby nie skończył jak Nawalny. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
eiran Re: Oby afera KNF nie wywołała paniki bankowej 19.11.18, 13:39 Nawalny to pół biedy. Z tymi reketierami, może skończyć jak Niemcow. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Afera KNF odbija się na walutach. Rosną kursy euro 19.11.18, 13:33 Afera KNF odbija się na walutach. Rosną kursy euro i franka Wraz ze spadkiem zaufania do nadzoru nad rynkiem finansowym spadają notowania polskiej waluty. Więcej płacimy przede wszystkim za euro i franka. www.money.pl/pieniadze/wiadomosci/artykul/forex-afera-knf-waluty-euro-frank-zloty,174,0,2421678.html?fbclid=IwAR2kngdFrNeYZmzCgJ2oHeDDV6KG_LU_nGd0ZsBXPmHU71p9SOgjPrRG4pQ Odpowiedz Link Zgłoś