Dodaj do ulubionych

PiSowi mało finansowania polskich kieckowych

16.04.19, 09:11

Beata Szydło chce teraz dofinansować francuskich :
www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/pozar-katedry-notre-dame-polska-zapowiada-udzial-w-odbudowie,927877.html
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 09:51
      Podobno pisi nie maja pieniedzy, a budzet nie jest z gumy.
      Osobiscie bardzo solidaryzuje sie z Francja, ale to jej bajdurzenie to jest tylko bajdurzenie. Zauwaz, ze powiedziala: "bedziemy sie chcieli wlaczyc w odbudowe...". Dobrymi checiami Pieklo jest wybrukowane. Tak samo bylo z checia pomocy uchodźcom na miejscu.
      • skarpeta105l Najważniejsze, że uratowano "święte gwoździe" 16.04.19, 10:03

        Podano przed chwilą
    • yoma Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 10:12
      Wiesz, pis jak obieca, to obieca, u niego słowo droższe pieniędzy :D
      • pies.na.czarnych Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 10:25
        Maja nadzieje, ze cos tam jeszcze da sie ukrasc :)
        • yoma Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 10:37
          Pożyczki się skończyły, kraść już nie ma skąd... kwa, a my znowu 40 lat będziemy spłacać. Jak tam jest w tej Belgii, przyjaźnie dla użytkownika?
          • pies.na.czarnych Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 11:28
            :) jest cool, ale pamietam lepsze czasy.
            • yoma Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 16:39
              Po angielsku można gadać?
              • pies.na.czarnych Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 18:53
                We Flandrii nawet starcy i male dzieci znaja angielski. Rysunkowe filmiki dla dzieciakow sa w wersji oryginalnej i szkraby lykaja angielski jak swoj :)
                • yoma Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 19:14
                  Rewelacja. Goes to wishlist :D
                • skarpeta105l Cały świat tak ma z wyjątkiem dawnego KDLu 17.04.19, 09:27
                  pies.na.czarnych napisała:

                  > We Flandrii nawet starcy i male dzieci znaja angielski. Rysunkowe filmiki dla d
                  > zieciakow sa w wersji oryginalnej i szkraby lykaja angielski jak swoj :)
                  >
                  • pies.na.czarnych Re: Cały świat tak ma z wyjątkiem dawnego KDLu 17.04.19, 14:15
                    Niemcy, Francuzi, Wlosi dabinguja i skutki w znajomosci jezykow obcych sa tam widoczna. Polski z jej lektorem jeszcze nikt nie przebil.
      • no-popis Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 20.04.19, 13:08
        yoma napisała:

        > Wiesz, pis jak obieca, to obieca, u niego słowo droższe pieniędzy :D
        >
        To jeszcze nie jest żle. Najgorzej jest jak Tusk obieca to wtedy wszystko dzieje się odwrotnie:)
        Natomiast Miller , jak tylko zechce, to gruszki na wierzbach mogą wyrosnąć aczkolwiek Magda Ogórek prezydentem nie chciała jak Miller chciał.
        • xystos Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 20.04.19, 13:41
          o duperelach piszecie drozy współforumowicze gdy tymczasem
          stary odcisk w dalszym ciągu uwiera,
          chodzi o to kiedy i jak rozwiażemy qwestię żydowską,macie jakieś dobre
          pomysły na ten temat?,ja biorę na moje huderlawe bary rolę Heinricha Himmlera,a wy?
    • yoma Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 10:41
      Kurde oni są jednak z kosmosu

      crowdmedia.pl/splonela-katedra-notre-dame-w-paryzu-politycy-prawicy-odlecieli-w-komentarzach-najlepsze-wpisy/
      • pies.na.czarnych Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 11:22
        Oni są chorzy. Brakuje tylko Tuska jako głównego winowajcy.
        • skarpeta105l Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 12:21
          pies.na.czarnych napisała:

          > Oni są chorzy. Brakuje tylko Tuska jako głównego winowajcy.
          >

          Tusek pewnie podpalił
          • man_sapiens Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 15:20
            Tusk ustalił to podpalenie w czasie spotkania z Putinem, dlatego tłumaczka nie chciała zeznawać. W ogóle to ten samolot zamiast do Smoleńska miał "omyłkowo" polecieć do Paryża i rąbnąć w Notre Dame, ale coś nie udało się. Co tam jeszcze przyszło w SMSie? Aha, Broniarz to komuch i spotykał się z politykami PO. Szczepienia są szkodliwe. Ziemia jest płaska.
            Razem 1,50zł.
            • no-popis kosiół w PAryżu a budka strażnika ambasady 16.04.19, 17:46
              man_sapiens napisał:

              > Tusk ustalił to podpalenie w czasie spotkania z Putinem, dlatego tłumaczka nie
              > chciała zeznawać. W ogóle to ten samolot zamiast do Smoleńska miał "omyłkowo"
              > polecieć do Paryża i rąbnąć w Notre Dame, ale coś nie udało się. Co tam jeszcze
              > przyszło w SMSie? Aha, Broniarz to komuch i spotykał się z politykami PO. Szcz
              > epienia są szkodliwe. Ziemia jest płaska.
              > Razem 1,50zł.
              Pig i buldog mówili mi, że łżesz bo to Maciarewicz z Kaczyńskim to ustalili aby sprowokować nienawiść do imigrantów islamskich. Nie wiesz tego ?

              Swoją drogą śmiechy śmiechami ale minsitrowie właśnie wsPOmnianego rządu Tuska rozmawiali o prowokacji z podpaleniem co prawda nie kościoła ale budki strażnika przy ambasadzie rosyjskiej. Masz rację...to są debi$#le.
              • x2468 Re: kosiół w PAryżu a budka strażnika ambasady 16.04.19, 22:35
                To ciekawe. Jak im sie udalo zakrasc do twojej rezydencji w Tworkach?
                • skarpeta105l Re: kosiół w PAryżu a budka strażnika ambasady 17.04.19, 13:57
                  x2468 napisał:

                  > To ciekawe. Jak im sie udalo zakrasc do twojej rezydencji w Tworkach?
                  >

                  Przedstawili się jako delegacja z Nowogrodzkiej.
                  • yoma Re: kosiół w PAryżu a budka strażnika ambasady 17.04.19, 13:58
                    :)
            • skarpeta105l Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 17.04.19, 09:39
              man_sapiens napisał:

              > Tusk ustalił to podpalenie w czasie spotkania z Putinem, dlatego tłumaczka nie
              > chciała zeznawać. W ogóle to ten samolot zamiast do Smoleńska miał "omyłkowo"
              > polecieć do Paryża i rąbnąć w Notre Dame, ale coś nie udało się. Co tam jeszcze
              > przyszło w SMSie? Aha, Broniarz to komuch i spotykał się z politykami PO. Szcz
              > epienia są szkodliwe. Ziemia jest płaska.
              > Razem 1,50zł.
              >

              Ja mam inne zdanie, ale logiczne myśłenie jest tu niestety niemile widziane. Ja tam w przypodki nie wierzę, bo jeśli w tym samym czasie płonęła katedra w Paryżu i meczet w Jerozolimie to coś w tym musi być:
              forum.gazeta.pl/forum/w,28,167965437,167965437,Czyzby_byl_to_poczatek_wojny_religijnej_.html?t=1555480363#p167965437
              • pies.na.czarnych Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 17.04.19, 14:16
                W tym samym czasie u Piekarskich krowa sie ocielila. Przypadek?
                • skarpeta105l Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 19.04.19, 16:20
                  pies.na.czarnych napisała:

                  > W tym samym czasie u Piekarskich krowa sie ocielila. Przypadek?
                  >
                  Ocieliła się bo byk zapomniał założyć prezerwatywy
      • szwampuch58 Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 11:50
        Terli-Perli wymiata wszystkich swoim debilizmem
        • pies.na.czarnych Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 12:14
          Matołusz może rozpocząć chrystianizację Europy :D
      • pies.na.czarnych Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 13:10
        Amerykanski pisi tez dal popisowke :(
        twitter.com/realdonaldtrump/status/1117844987293487104
        • yoma Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 16:42
          [facepalm]
      • ktos_z_kosmosu Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 17:34
        yoma napisała:

        > Kurde oni są jednak z kosmosu

        Tylko nie strasz i pomysłów im nie podsuwaj, dobra?

        • yoma Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 19:16
          Sorry. Nothing personal :)
          • ktos_z_kosmosu Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 22:18
            yoma napisała:

            > Sorry. Nothing personal :)

            Zero szkody, zero obrazy.
            My w kosmosie uwagę zwracamy na intencje. Gdy stwierdzamy, że są szczere, odkorkowujemy flaszkę. W przypadku intencji nieszczerych, kierując się zasadą "z przyjacielem bądź blisko, a z wrogiem, jeszcze bliżej", też ją odkorkowujemy.
            Po koniakach xo, poprzez 30 letnie whisky, ostatnio smakowany jest Armagnac.
            W planach jest burbon. Ciekaw jestem jakich to wykwintnych smaków jankesi doszukali się w tej ich kukurydziance.




            • yoma Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 22:27
              Rzekłabym: pomiń, ale też się nie dowiesz, póki nie spróbujesz.

              Mam czerwone wytrawne. Cheers.
      • skarpeta105l Totalny odlot marionetek Kaczyńskiego! 19.04.19, 17:41
        yoma napisała:

        > Kurde oni są jednak z kosmosu
        >
        > crowdmedia.pl/splonela-katedra-notre-dame-w-paryzu-politycy-prawicy-odlecieli-w-komentarzach-najlepsze-wpisy/
        >

        Im język głębiej tym prezesu lepiej!
        A ta WAZELINA Ogórek...to już gÓwno na MOunt Ewerest
    • pies.na.czarnych Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 11:46
      Rydzyk będzie zbierał na Notre Dame D
      • skarpeta105l Już dwa razy zbierał, raz na stocznie , a drugi na 16.04.19, 12:30
        pies.na.czarnych napisała:

        > Rydzyk będzie zbierał na Notre Dame D
        >

        na jakąś geotermie i co ?
        Poszło w PiS-du
    • pies.na.czarnych Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 12:26
      Może Jarek te 50 tysięcy przekaże na odbudowę?
      • skarpeta105l Kaczyński przyklepał 16.04.19, 13:49
        www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/pozar-notre-dame-andrzej-duda-w-depeszy-do-emmanuela-macrona,927927.html
    • skarpeta105l KArtofle oszalały 16.04.19, 14:18
      Będzie wojna w obronie chrześcijaństwa?
      wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Pozar-Notre-Dame.-Prawicowy-Twitter-oszalal
      • yoma Re: KArtofle oszalały 16.04.19, 16:46
        Wróż Jackowski przepowiedział, że wielki pożar w Europie będzie znakiem końca pisiu :)
        • lech1966 Re: KArtofle oszalały 16.04.19, 23:13
          yoma napisała:

          > Wróż Jackowski przepowiedział, że wielki pożar w Europie będzie znakiem końca p
          > isiu :)

          Ale będzie początkiem bez PO. 😂😂😂
    • hordol treść wypowiedzi na tym wątku 16.04.19, 17:21
      idealnie koreluje z poziomem intelektualnym ich autorów
    • ukos To nieporozumienie 16.04.19, 18:09
      Francuscy kieckowi są tylko użytkownikami katedry, której właścicielem jest państwo.
      • pies.na.czarnych Re: To nieporozumienie 16.04.19, 19:29
        > Francuscy kieckowi są tylko użytkownikami katedry

        Dzieki Napoleonowi, ktory nota bene koronowal sie na cesarza Francji wlasnie w katedrze Notre Dame.
        • pies.na.czarnych Re: To nieporozumienie 16.04.19, 19:35
          Dodam tylko, ze katedra nie była ubezpieczona i dlatego cały cieżar jej odbudowania spadnie na podatników.
          W tej chwili najbogatsze francuskie rodziny zadeklarowaly juz sume 750 milionow euro. Jezeli chodzi o pieniadze to nie bedzie problemu. Niestety czas odbudowy szacuje sie na 30 lat :(
          • yoma Re: To nieporozumienie 16.04.19, 20:02
            Ponad 100 lat budowano, to i tak nieźle... Czy coś takiego w ogóle da się ubezpieczyć?
            • pies.na.czarnych Re: To nieporozumienie 16.04.19, 22:50
              Tak. W Belgii mimo, ze wszystkie koscioly sa wlasnoscia panstwa (rowniez dzieki Napoleonowi) sa ubezpieczone. Droga sprawa zwlaszcza, ze ubezpieczenia maja duze wymogi jezeli chodzi o bezpieczenstwo ppoz itd.
              • yoma Re: To nieporozumienie 16.04.19, 23:06
                OK, dzięki za info. Coraz bardziej mi się ta Belgia podoba ;)
              • lech1966 Re: To nieporozumienie 16.04.19, 23:15
                pies.na.czarnych napisała:

                > Tak. W Belgii mimo, ze wszystkie koscioly sa wlasnoscia panstwa (rowniez dzieki
                > Napoleonowi) sa ubezpieczone. Droga sprawa zwlaszcza, ze ubezpieczenia maja du
                > ze wymogi jezeli chodzi o bezpieczenstwo ppoz itd.

                A jak z meczetami synagogami???
    • lech1966 Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 16.04.19, 23:11
      Już jest taki temat na FK. Nie dziw się skarpeta że wątek poleci do kosza. Bez sensu pisać o tym samym w dziesięciu watkach
      • pies.na.czarnych Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 17.04.19, 09:10
        Za kapowanie tez ci placa?
    • szwampuch58 Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 17.04.19, 09:33
      klocnoga pewno w szoku,bogate "zabojady" wylozyli spontanicznie tyle kasy ze 5 katedr takich mozna postawic
      • yoma Re: PiSowi mało finansowania polskich kieckowych 17.04.19, 10:36
        I trybiki pod sklepieniem już się obracają: jak zrobić, żeby coś uszczknąć?

        O bećce mówię oczywiście.
    • pies.na.czarnych Jest fucha dla Dewelopera 17.04.19, 14:19
      Jest fucha dla Dewelopera. Francuski rzad oglosil konkurs na odbudowe wiezy katedry Notre Dame.
      • yoma Re: Jest fucha dla Dewelopera 17.04.19, 14:45
        Rolling on the Floor Laughing.
      • lech1966 Re: Jest fucha dla Dewelopera 17.04.19, 21:43
        pies.na.czarnych napisała:

        > Jest fucha dla Dewelopera. Francuski rzad oglosil konkurs na odbudowe wiezy kat
        > edry Notre Dame.

        W sumie szkoda że PA już na tym nie zarobi.
      • xystos Re: Jest fucha dla Dewelopera 18.04.19, 13:12
        byłyby jaja gdyby konkurs na odbudowę katedry wygrał żydowski
        deweloper,puźniej z pewnością przypisano by to plemiennej własności żydów.
        • pies.na.czarnych Re: Jest fucha dla Dewelopera 18.04.19, 14:11
          Kaczyński najpierw poczeka na grubą kopertę. Motywacja jakaś musi być, zwłaszcza u żydowskiego dewelopera.
          • xystos Re: Jest fucha dla Dewelopera 19.04.19, 16:49
            á propos żydowskich odszkodowań-
            meże wezmą w naturze?,
            damy im Inflanty i Małopolskę Wschodnią,aż po dzikie pola.

            powinni być zadowolnieni
            • pies.na.czarnych Re: Jest fucha dla Dewelopera 19.04.19, 17:50
              Co na to Prezes odeski Żyd?
    • skarpeta105l Winę za pożar katedry ponosi rząd francuski!!! 18.04.19, 08:08
      Wiem , ze temat zasługuje na nowy wątek!
      Niestety nie da się go założyć, bo nie wiedzieć dlaczego zaraz ląduje na oślej.

      Dlaczego za winnego tej strasznej tragedii uważam rząd francuski?
      Ano dlatego, że to on był jemu podlegała ta przepiękna zabytkowa budowla.
      Niestety rząd znalazł kasę miliony na remont, a nie znalazł tysięcy na zabezpieczenia przeciw pożarowe.
      Gdyby tam były warte grosze czujniki dymu i czadu to do tragedii by na pewno nie doszło!!!
      Teraz tez znaleźli już 100 mln Euro na odbudowę, ale nikt nie znalazł złotówki na zabezpieczenie przeciwpożarowe .
      Ktoś powinien za to beknąć, bo to skandal, ze jedynym zabezpieczeniem tak cenniego obiektu był straznik, który mógł nawet sam ten ogień zaprószyć.
      • pies.na.czarnych Re: Winę za pożar katedry ponosi rząd francuski!! 18.04.19, 12:50
        Pieprzysz jak poparzony.
        • skarpeta105l Re: Winę za pożar katedry ponosi rząd francuski!! 18.04.19, 13:19
          pies.na.czarnych napisała:

          > Pieprzysz jak poparzony.
          >

          Wyobrażasz sobie taki fajer w Stanach Zjednoczonych?
          Ja nie, bo tam takie czujniki są wszędzie, czujniki z powiadomieniem radiowym strazy pożarnej.Gdyby to tu miało miejsce to pozar ugaszono by w zarodku!!!
          I to nie jest
          żadne pieprzenie, tylko logiczne myślenie.
          • pies.na.czarnych Re: Winę za pożar katedry ponosi rząd francuski!! 18.04.19, 14:08
            Bredzisz jak poparzony. Pisi w takich wypadkach mówią: ugaś swoje emocje.
            • skarpeta105l Hehehe i kto miał rację? Naukowcy też bredzą? 20.04.19, 11:21
              pies.na.czarnych napisała:

              > Bredzisz jak poparzony. Pisi w takich wypadkach mówią: ugaś swoje emocje.
              >
              znowu ja, jak zwykle zresztą:

              wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Pozar-katedry-Notre-Dame.-Mozna-go-bylo-uniknac-Utajniony-raport
              • pies.na.czarnych Re: Hehehe i kto miał rację? Naukowcy też bredzą? 20.04.19, 13:41
                To była kara boża za lewactwo. Dziwi mnie tylko dlaczego ich bóg pali swoje świątynie.
                • xystos Re: Hehehe i kto miał rację? Naukowcy też bredzą? 20.04.19, 13:44
                  mnie sięwydaje że to żydowska prowokacja którzy chcą byśmy zaatakowali saracenów,raczej zaczniemy żydow na stosach palić
                  coby historycznie było.
                  • pies.na.czarnych Re: Hehehe i kto miał rację? Naukowcy też bredzą? 20.04.19, 18:49
                    Historycznie to byłoby krzyżowanko. Tak po rzymiańsku.
                • skarpeta105l Kara boża bywa jeszcze większa 20.04.19, 16:52
                  pies.na.czarnych napisała:

                  > To była kara boża za lewactwo. Dziwi mnie tylko dlaczego ich bóg pali swoje świ
                  > ątynie.
                  >
                  Tu zabił swoich wyznawców:

                  www.wprost.pl/swiat/10209945/rpa-zawalila-sie-sciana-kosciola-zginelo-13-osob-29-jest-rannych.html
                  A pamiętasz wypadek autokaru w Grenoble chyba gdzie zginęli polscy pielgrzymi i nawet tam kartofel osobiscie jeździł?
                  • xystos Re: Kara boża bywa jeszcze większa 20.04.19, 18:21
                    pamiętam ten autokarowy wypadek
                    ponoć pod przykrywką pielgrzymki
                    była to normalna wycieczka za mniejsze pieniądze.

                    po drugiej Świątyni w Jerusalem
                    pozostała tylko ściana i ~1900 lat płaczu,okrutny ten Bóg dla tych którzy go porzucili.
      • skarpeta105l Już niebawem dowiodą moich racji 25.04.19, 08:20
        [[/u]skarpeta105l napisała:

        > Wiem , ze temat zasługuje na nowy wątek!
        > Niestety nie da się go założyć, bo nie wiedzieć dlaczego zaraz ląduje na oślej.
        >
        > Dlaczego za winnego tej strasznej tragedii uważam rząd francuski?
        > Ano dlatego, że to on był jemu podlegała ta przepiękna zabytkowa budowla.
        > Niestety rząd znalazł kasę miliony na remont, a nie znalazł tysięcy na zabezpie
        > czenia przeciw pożarowe.
        > Gdyby tam były warte grosze czujniki dymu i czadu to do tragedii by na pewno ni
        > e doszło!!!
        > Teraz tez znaleźli już 100 mln Euro na odbudowę, ale nikt nie znalazł złotówki
        > na zabezpieczenie przeciwpożarowe .
        > Ktoś powinien za to beknąć, bo to skandal, ze jedynym zabezpieczeniem tak cenni
        > ego obiektu był straznik, który mógł nawet sam ten ogień zaprószyć.


        wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Przyczyna-pozaru-Notre-Dame.-Media-pisza-o-szeregu-zaniedban
    • weteran-czasu Dlatego PiSwładza jest zagorzałym przeciwnikiem 20.04.19, 18:40
      przyjęcia przez Polskę Euro.
      Po przyjęciu Euro "manipulacje" przy złotówce przez władzę polityczną byłyby utrudnione.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka