Dodaj do ulubionych

Trzaskowski obnażony

11.06.20, 10:08
qrwizja zapodała wstrząsającą wiadomość, Nie zaprosił księdza na opłatek, to nic że radni podjęli taką decyzje, ale to On nie zaprosił, czytaj zapłacił za pokropek, księdza, i teraz mam kłopot, kogo wybrać Trzaskowskiego, któren to nie przyjął klechę, czy Dudę, któren jest posmarowany ŚWIĘTYM ŁOJEM, nie wiem co to jest, i naprawdę nie chcę wiedzieć, bo mi się śniadaniowy tatar zwróci.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26022935,tvp-nie-odpuszcza-trzaskowskiemu-nie-zaprosil-ksiedza-na-oplatek.html#s=BoxOpImg10
Obserwuj wątek
        • szwampuch58 Re: Trzaskowski obnażony 11.06.20, 11:13
          Żoliborski szaman i Rada starszych kawalerow z Nowogrodzkiej wymyśliła wroga na kampanie wyborczą Maliniaka. Nieistniejąca ideologia LGBT oraz rzekomy antyklerykalizm Trzaskowskiego, jego wilcze oczy,zepsucie kilofem rury w Czajce,zalanie fekaliami Polski,kumpel Soros....wszystkie numery sOm dozwolone w rzucaniu gooooownem na wentylator.....hehehehehe,zalosne bolszewiki robia w gacie jak siEm patrzy
      • horpyna4 Re: Trzaskowski obnażony 11.06.20, 12:20
        Nie popisdołkowały, wyciągają sprawę sprzed pól roku. Trzaskowski wtedy powiedział coś w tym sensie, że to jest urząd, a spotkania opłatkowe to sobie można robić prywatnie poza urzędem.

Niedługo wyciągną jakąś historię z dzieciństwa. Powiedzą, że jako trzylatek pokazał język biskupowi, albo coś w tym rodzaju.
    • pies.na.czarnych Re: Trzaskowski obnażony 11.06.20, 10:50
      Trzaskowski jako agent Sorosa odrzucający Chrystusa: diabelski kandydat w oczach „Wiadomości”
      oko.press/trzaskowski-diabelski-kandydat-w-oczach-wiadomosci/?fbclid=IwAR0yVDFtwY8Q7TG8ZS-qXNG0qJHuCODnU0ZEoauCo7quK5IXlgjy0AzWt08
    • rzewuski1 Re: Trzaskowski obnażony 11.06.20, 11:01
      Kaczystowskie organy zapominają ze prezydentem był Kwaśniewski i miał duże poparcie.
      Takich nawiedzonych fanatyków co maja to w uwadze jest zdecydowana mniejszość która i tak zagłosuje na tego kogo wskaże lokalny proboszcz .
    • meflstofeles Re: Trzaskowski obnażony 11.06.20, 11:15
      A tymczasem rzeczywiste bezrobocie przekroczyło 10% i rośnie:

www.money.pl/gospodarka/dane-o-bezrobociu-sa-zanizone-prawda-moze-przerazac-6518844612441729a.html

Co w tym czasie robiły Pisiory ?
      Kampanię Dudusiowi.

Co robi Qrvizja publiczna ?
      Rozkminia dlaczego Trzaskowski nie zaprosił księdza na opłatek do Ratusza.
      • taniarada No i? 11.06.20, 11:36
        meflstofeles napisał:

> A tymczasem rzeczywiste bezrobocie przekroczyło 10% i rośnie:
        >
        > www.money.pl/gospodarka/dane-o-bezrobociu-sa-zanizone-prawda-moze-przerazac-6518844612441729a.html
        >
        > Co w tym czasie robiły Pisiory ?
        > Kampanię Dudusiowi.
        >
        > Co robi Qrvizja publiczna ?
        > Rozkminia dlaczego Trzaskowski nie zaprosił księdza na opłatek do Ratusza.
        Przyjdzie Trzaskowski i spadnie.Normalka ludzie tracą pracę przez coronawirusa.Tak pitolisz że głowa mała. A sio.
        • meflstofeles Re: No i? 11.06.20, 12:14
          Oto mentalność pisowskiego towarzysza, broniącego sutych apanaży swoich kolegów: "Normalka ludzie tracą pracę przez coronawirusa."
          Nic dodać nic ująć.
          Trzaskowski przynajmniej nie będzie jeździł do Rydzyka wkładać mu kolejne miliony w tyłek w moim imieniu.
    • taniarada Re: Trzaskowski obnażony 11.06.20, 11:33

Wielu zastanawia się, jak to możliwe że kompletnie niewiarygodny osobnik, który niczego dobrego nie zrobił dla Polski a tym bardziej dla Warszawy – stał się Dublerem Kidawy – kandydatem Platformy Obywatelskiej na urząd Prezydenta RP? Zadecydowało o tym kilka czynników, niezbędnych dla uzyskania poparcia kierownictwa partii odciętej od pięciu lat od koryta pt. Polska.

Pierwszy czynnik to tupet. To tupet sprawia, że można bez zmrużenia oka kłamać i łgać, uśmiechając się przy tym – niczym Donald Tusk. Drugi czynnik to poparcie „zdrowych sił Narodu”. Czyli byłych esbeków, funkcjonariuszy MO, SB i WSI, czyścicieli kamienic oraz lewactwa i zboczeńców. Półtora roku urzędowania Rafała Trzaskowskiego na fotelu prezydenta udowodniło, że oprócz obsadzenia wszystkich stanowisk funkcjonariuszami Platformy Obywatelskiej – potrafił on także zdobyć zaufanie tych, którzy od 1989 roku rządzą stolicą. Szansa na ponowne rządzenie Polską, to istotny czynnik poparcie dla Rafała. Trzeci czynnik – to zdolność do naśladownictwa, czyli tzw. kameleonizm: w Zakopanem Rafał będzie św. Janem Pawłem, w Poznaniu obrońcą przedsiębiorców, w Gdańsku dziedzicem „Solidarności”, a w Warszawie – szafarzem Powstańców Warszawskich.

To nieważne, że w czasie swojej prezydentury Trzaskowski wyłącznie wspierał środowiska LGBT, SB i czyścicieli kamienic. W walce o prezydenturę Trzaskowski nie odpowiada bowiem na niewygodne pytania ostrzegając, że ci którzy je zadają mają już niewiele czasu, gdy Prezydent Trzaskowski wywali ich na bruk razem z TVP . Amen.

Źródło: niepoprawni.pl/blog/mpyton/jak-zostac-dublerem-platformy-obywatelskiej

• man_sapiens Re: Trzaskowski obnażony 11.06.20, 12:52
        taniarada napisał(a):
        > Wielu zastanawia się, jak to możliwe że kompletnie niewiarygodny osobnik,

Surowo oceniasz kandydata PiS. Wybrane solenne obietnice Andrzeja D. sprzed pięciu lat:
        - 8 tys. kwoty wolnej od podatku dla wszytkich
        - Likwidacja NFZ
        - Likwidacja śmieciówek
        - Gabinet lekarski i stomatologiczny w każdej szkole
        - Pomoc frankowiczom - nawet nie przedłożył obiecanej ustawy
        - Ustawowe podwyższenie pensji pielęgniarkom do godnego poziomu
        - Zrównanie unijnych dopłat dla rolników z Francją i Niemcami
        - Niepodnoszenie podatków najlepiej zarabiającym
        - Zniesienie VAT na ubranka dziecięce
        - Obywatelskie wnioski ustaw nie odrzucane w pierwszym czytaniu
        - 2% PKB na działalność badawczo-rozwojową (tylko granty NCBR dla Szumowskich się ostały)
    • jarekcda Re: Trzaskowski obnażony 11.06.20, 12:44
      Prezydent Andrzej Duda ułaskawił Jana Śpiewaka, który został skazany za ujawnienie afery reprywatyzacyjnej córki byłego wiceministra PO.
      Śpiewak jest jedyną osobą skazaną w aferze reprywatyzacyjnej, a sądy w Warszawie dalej cofają decyzje reprywatyzacyjne Jakiego przejęte na 120 latków- coś niebywałego.
      Trzaskowski i ratusz blokują wypłatę pieniedzy z dzikiej reprywatyzacji.
      Kasta sędziowska działa w imieniu bogaczy i ma za nic ludzi wyrzucanych na bruk.

Skandal !! "Wolne sądy" uchyliły decyzję komisji reprywatyzacyjnej w W-wie Na Nabielaka, gdzie mieszkała zamordowana Jolanta Brzeska. Sędzia śmiał się w oczy córce zamordowanej. Teraz właściciel budynku Mosakowski jest znowu górą. Ten sędzia powinien zostać usunięty z zawodu. Wstyd. Czas, żeby PIS zrobiło z sądami porządek. forum.interia.pl/wolne-sady-uchylily-decyzje-komisji-reprywatyzacyjnej-w-w-wie-tematy,dId,3403860
        • yoma Re: Ooooo,obora trolli Ziobro.... 11.06.20, 13:46
          Ale patrz, tutaj niechcący coś zbliżonego do prawdy to napisało:

>decyzje reprywatyzacyjne Jakiego przejęte na 120 latków-

Znaczy, że jaki przejmował mienie 120-latków aż miło. Oj dzisiejsza wypłata poszła uprawiać seks...
      • man_sapiens Re: Trzaskowski obnażony 11.06.20, 12:59
        jarekcda napisał:

> Prezydent Andrzej Duda ułaskawił Jana Śpiewaka, który został skazany za ujawnie
        > nie afery reprywatyzacyjnej córki byłego wiceministra PO.

Czy każdy pisiak naprawdę nie wytrzyma dnia bez łgarstwa?
        Śpiewak został skazany za bezpodstawne oszczerstwa pod adresem tej kobiety. Nie chciał tych oszczerstw odwołać a przed sądem nie przedstawił jakichkolwiek faktów, które te oszczerstwa by chociaż uprawdopodobniały.

Jeżeli Śpiewak jest chrześcijaninem, to jego bóg też go skarze - z §8 Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
          • jureek Re: Trzaskowski obnażony 11.06.20, 13:52
            m.c.hrabia napisał:

> pad*alec opłacił śpiewaka żeby pluł na Trzaskowskiego , wziął kasą i się wywiąz
            > uje.

A co to, Trzaskowski jest jakąś świętą krową, że nie można o nim prawdy napisać? Nie jest prawdą, że prezydent Warszawy odwołuje się do sądu od postanowień komisji Jakiego i jeśli te odwołania przed sądem przejdą, to oszust reprywatyzacyjny Marek M. nie będzie musiał zwrócić miastu przejętego przez siebie mienia i otrzymanych odszkodowań?
            No i poproszę o dowody na to, że Śpiewak wziął jakąś kasę od Dudy.
              • jureek Re: Trzaskowski obnażony 11.06.20, 14:04
                m.c.hrabia napisał:

> No i poproszę o dowody na to, że Śpiewak wziął jakąś kasę od Dudy.
                >
                > Andrzej Duda ułaskawił Jana Śpiewaka.

Wiem, że ułaskawił. Ciekawe, czy ułaskawiłby Trzaskowski, gdyby był prezydentem.
                Ale nie o to pytałem. Pytałem o kasę, którą Śpiewak miał wziąć od Dudy, bo to mu zarzuciłeś.
                • eiran Re: Trzaskowski obnażony 11.06.20, 19:22
                  jureek napisał:

> m.c.hrabia napisał:
                  >
                  > > No i poproszę o dowody na to, że Śpiewak wziął jakąś kasę od Dudy.
                  > ]
                  > >
                  > > Andrzej Duda ułaskawił Jana Śpiewaka.
                  >
                  > Wiem, że ułaskawił.

Pytałeś o kasę. Andrzej Duda, uniewinniając Śpiewaka, przy okazji zwolnił go z konieczności wpłaty grzywny tudzież nawiązki na rzecz pomówionej p. Górnikowskiej. W ten sposób Śpiewak otrzymał prezent wartości 15.000 złotych. To oczywiście dużo mniej, niż prezent który otrzymał Mariusz Kamiński, ale na ulicy nie leży.
      • jureek Re: Trzaskowski obnażony 11.06.20, 13:47
        jarekcda napisał:

> Prezydent Andrzej Duda ułaskawił Jana Śpiewaka,

Wy, pisiaki, sobie gęby panem Śpiewakiem nie wycierajcie. Mieliście 5 lat na uchwalenie ustawy reprywatyzacyjnej i co zrobiliście? Nic nie zrobiliście, więc na temat reprywatyzacji mordy w kubeł!
    • jureek Re: Trzaskowski obnażony 11.06.20, 13:44
      Pokropek to są grosiki w porównaniu do naprawdę dużych geszeftów dewelopersko-kościelnych. Zaś w tym temacie prowadzący takie geszefty nie muszą się Trzaskowskiego obawiać. Na pewno Trzaskowski nie zagrozi budowie Nycz-Tower.
    • jureek Re: Trzaskowski obnażony 11.06.20, 14:37
      pies.na.czarnych napisała:

> Przestań przyczepiać się do słówek/zdań, których nie rozumiesz. :(

Za kogo Ty się uważasz, że mówisz mi, co mam robić. Nie chcesz czytać moich tekstów, to możesz mnie sobie wygasić.
    • no-popis Re: Trzaskowski obnażony 11.06.20, 17:22
      czandra3 napisał:

> qrwizja zapodała wstrząsającą wiadomość, Nie zaprosił księdza na opłatek
      > ], to nic że radni podjęli taką decyzje, ale to On nie zaprosił, czytaj zapłaci
      > ł za pokropek, księdza, i teraz mam kłopot, kogo wybrać Trzaskowskiego, któren
      > to nie przyjął klechę, czy Dudę, któren jest posmarowany ŚWIĘTYM ŁOJEM, nie wie
      > m co to jest, i naprawdę nie chcę wiedzieć, bo mi się śniadaniowy tatar zwróci.
      >
      > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26022935,tvp-nie-odpuszcza-trzaskowskiemu-nie-zaprosil-ksiedza-na-oplatek.html#s=BoxOpImg10
      Robienie tzw opłatka w urzędach, w parlamencie, ministerstwach itp jest w ogóle jakimś zdziwiaczeniem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka