Dodaj do ulubionych

Łaskawca z tego prezesa PiS

05.11.20, 19:21
Z jednej strony 500 zeta jednorazowo dla nauczycieli na zakup sprzętu elektronicznego do nauki zdalnej, a z drugiej stronu comiesięczne pińcet plus na przelew dla ojców w rodzinach patologicznych!

Kuma ktoś coś z tego?
Obserwuj wątek
    • xerkses Re: Łaskawca z tego prezesa PiS 05.11.20, 19:47
      Jesli liczy ze za te 500 zyska sympatie belfrow to sie pomylil....A tak przy okazji w szkolach rozdaja laptopy Tablety a nikt nie wspomina o internecie . Rodzice wydaja krocie na pakiety internetowe bo nie wszyscy maja stale lącza a lekcja online pozera gigabayty
      • krol.osle.jlawki Bingo! 05.11.20, 19:54
        xerkses napisał(a):

> Jesli liczy ze za te 500 zyska sympatie belfrow to sie pomylil....A tak przy ok
        > azji w szkolach rozdaja laptopy Tablety a nikt nie wspomina o internecie . Rodz
        > ice wydaja krocie na pakiety internetowe bo nie wszyscy maja stale lącza a lekc
        > ja online pozera gigabayty

Trafiłeś w sedno
      • klan_fan Re: Łaskawca z tego prezesa PiS 05.11.20, 20:35
        W marcu było podobnie. Po kiego w szkole Rada Rodziców ? Powinna zebrać jak u nas chętnych na pakiety do kupy i hurtowo wynegocjować cenę. Na początku nawet były za frico. Tylko współdziałanie potrzebne.
        • krol.osle.jlawki Ano po takiego co pisałem kilka dni temu!!! 05.11.20, 22:22
          klan_fan napisał:

> W marcu było podobnie. Po kiego w szkole Rada Rodziców ? Powinna zebrać jak u n
          > as chętnych na pakiety do kupy i hurtowo wynegocjować cenę. Na początku nawet b
          > yły za frico. Tylko współdziałanie potrzebne.

forum.gazeta.pl/forum/w,396,170730662,170730662,_Na_wariackich_papierach_.html
          Ale mnie obrońca PiS na moderacji jak zwykle wydupczył na osła, bo prawda go zabolała!!!
      • krol.osle.jlawki Re: Łaskawca z tego prezesa PiS 05.11.20, 20:51
        xerkses napisał(a):

> Jesli liczy ze za te 500 zyska sympatie belfrow to sie pomylil....A tak przy ok
        > azji w szkolach rozdaja laptopy Tablety a nikt nie wspomina o internecie . Rodz
        > ice wydaja krocie na pakiety internetowe bo nie wszyscy maja stale lącza a lekc
        > ja online pozera gigabayty

Wytłumacz to Naczelnemu Idiocie , które nie kuma co to jest internet,?
        To tak ja by ktoś chciał wytłumaczyć mu,że kobieta to miłość . Sex a nie tylko mamusia!
        To ja zapijaczony_ryj na FK od 17 lat. Od 10 maja 2018 roku zabanowany na amen i od tamtej pory gnojony przez obrońcę PiS na moderacji.Wysłuchaj dlaczego:
        forum.gazeta.pl/forum/0,173832,25752101.html?ext=aHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vd2F0Y2g/dj1zNVRuU0YwNFJDRSZmZWF0dXJlPXlvdXR1LmJl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka