Dodaj do ulubionych

Pola śmierci.

28.03.21, 20:33
Blisko pół miliona zniknęło z ewidencji za 2020. Tylko kilku procentom można było przybić pieczątkę COVID. Licząc saldo urodzeń i zgonów - manko blisko 100 tys. This is true story.

www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/480-tysi%c4%99cy-zgon%c3%b3w-w-polsce-w-ci%c4%85gu-roku-tyle-mia%c5%82o-by%c4%87-dopiero-za-25-lat/ar-BB1f3kFz?ocid=msedgntp
Obserwuj wątek
    • taniarada Re: Pola śmierci. 28.03.21, 21:17
      Dla mnie refleksje śp. Profesora Króla dowodzą , że czasami trzeba wrócić do zmarłych aby zrozumieć żywych w tym o polityce jako złudzenie szaleńców i zbłądzonym Kościele pasują jak ulał do naszej polskiej rzeczywistości.Pan Profesor miał rzeczywiście dużo dobrych rad dla Polski i Polaków.Wracając do tematu .No właśnie między innymi o tę podłą kampanię zastraszania Polaków mam pretensję do władzy, opozycji i mediów. Ludzie są naprawdę przerażeni i naprawdę wierzą w te wszystkie sprzeczne ze sobą informacje - a strach nie pomaga zachować dobrego zdrowia
        • taziuta Re: Pola śmierci. 28.03.21, 21:48
          szwampuch58 napisał:

> Wolska to:
          > 33% PiS beton czyli debile
          > 50% zryte przez kk czerepy czyli debile
          > 17-18% normalych inteligentnych ludzi

A i te 17-18% chce np. rehabilitacji bandytów wyklętych...
          Żakowski, Lis, Wołek nawrócony i ten czwarty w TOK FM ani słowem się nie zająknęli, że Białorusini mają do nielegalnego Związku Polaków pretensje, że czczą oni bandytów walczących z Rosjanami, mordujących Białorusinów itd.

Dla naszych 'normalnych' to żaden powód do represji wobec w/w. :/
    • bardzo.cicho Re: Pola śmierci. 28.03.21, 23:22
      A mnie irytuje instrumentalne podejscie do społeczeństwa, jakby prokreacja miała być fabryczną produkcją 1:1 modelu. Rozumiem, że należy umożliwiać ludziom zakładanie rodziny, skoro tego chcą, w tym dbać o przyjazne środowisko pracy dla mam i gonić fundamentalistów, którzy odbierają kobietom poczucie bezpieczeństwa podczas ciąży, lecz taki argument, że wymieramy to na kogo zadziała (?) i co to będzie za rodzic, który zdecyduje się na dziecko dla benefitów? Politycy ten temat powinni inaczej poruszać. Nie mówić o zachęcaniu, ale umożliwianiu tym co chcą. "Dzieci rodziloby się więcej, gdyby..." "Dzieci rodzi się mało, bo..."

Ludzi jest za dużo na świecie. Mamy się rozmnażać na potęgę, bo rządy nie potrafią zabezpieczyć środków na utrzymanie ludzi wyzyskiwanych podatkowo przez ponad 60lat? Potrafiliśmy znaleźć środki na nieprzewidziana pandemię. Im bogatsze państwo, tym mniejszy przyrost naturalny. Są tacy co argumentuja jeszcze, że koniecznie trzeba konkurować przyrostem naturalnym z wyznawcami islamu. Oni są jednocześnie za życiem, tylko co to za życie bez tlenu?

• taniarada Re: Pola śmierci. 28.03.21, 23:31
        Będę bardzo szczęśliwy kiedy do kochanej pani @ Bardzo .Cicho dotrze,
        że noszenie maseczki nie chroni przed wirusem a jedynie ogranicza jego
        rozsiewanie.
        Noszenie fartuszka w kuchni nie zmniejsza pryskania smażonej wątróbki
        a jedynie ogranicza ubrudzenie tłuszczem ubrania.
        • taniarada Re: Pola śmierci. 29.03.21, 00:10
          yoma napisała:

> Wiesz, co właśnie zrobiłaś starej nizantropce z nadwyobraźnią? Brrrr!
          >
          Ty dzisiaj już nabita jak helikopte przed lotem do Afganistanu .Co jest Yomka moja miłości druga na tym forum?
        • taniarada Re: Pola śmierci. 29.03.21, 00:33
          yoma napisała:

> Wiesz, co właśnie zrobiłaś starej nizantropce z nadwyobraźnią? Brrrr!
          >
          Wesz że to jest nadużycie filozofi. Jedynie to -posiadająca negatywny, a często nawet wrogi stosunek do gatunku ludzkiego, samolub.Nie lubisz ty ludzi .Można było dzisiaj wychwycić .Zostaw ją atakuj taniuszę.Ty tu rządzisz ,ty rozdajesz karty .A czy jesteś szczęśliwa śmiem wątpić.Cicha jeszcze wam pokaże pazurki .Przecież jest walczakiem.
          • taniarada Re: Pola śmierci. 29.03.21, 07:32
            99venus napisał:

> Masz zdrowie!Jeżeli ktoś nie rozumie,że ograniczenie rozsiewania wirusów jest o
            > chroną otoczenia przed zakażenem to szkoda czasu na debila.
            >
            Ale kultura wypowiedzi.W piątek tłum Niemców ruszył na Majorkę .Rząd zlekceważyli .Ile chcesz z tym zyć? I jęczec ciągle na necie.Dobra bo ja już w pracy piękny bezrobotny .
          • bardzo.cicho Re: Pola śmierci. 29.03.21, 14:40
            Dziękuję wszystkim za udział w dyskusji. Dodam jeszcze, że raz w tygodniu robię sałatkę z kaszą gryczaną, fetą i warzywami. Zawsze zostaje pół kostki fety. Zwykle wykorzystywałam ją do dania z makaronem i szpinakiem. Ale szpinak już mi się przejadł. Wyrzucać?

• taniarada Re: Pola śmierci. 29.03.21, 18:09
              bardzo.cicho napisał(a):

> Dziękuję wszystkim za udział w dyskusji. Dodam jeszcze, że raz w tygodniu robię
              > sałatkę z kaszą gryczaną, fetą i warzywami. Zawsze zostaje pół kostki fety. Zw
              > ykle wykorzystywałam ją do dania z makaronem i szpinakiem. Ale szpinak już mi s
              > ię przejadł. Wyrzucać?
              >
              Nie wyrzucać .Bo mi się mielone i rosół przejadły .Ogólnie to ja zabiłem Twój post .Nie będę się więcej wtryniał .Moja wina przepraszam .Moja młoda damo.Tylko jakby Cię ktoś chciał skrzywdzić .Zjem coś i wrócę na pajacyka .Bo smutno jak Cię nie ma .Tam sobie pogadamy jeśli będziesz chciała .Nie było to głupie.ani śmieszne.
                • taniarada Re: Pola śmierci. 29.03.21, 21:36
                  bardzo.cicho napisał(a):

> Nic nie zabiłeś. Ta niezrozumiała dyskusja mi się podobała.
                  Kamień z serca moja droga.Jestem już spakowany .W środę wieczorem jadę trzymaj kciuki 1000km do Częstochowy.Ponad 10godzin.A nasz rząd od dzisiaj wprowadził kwaranntanę lub testy .Które muszę zrobić .Parę spraw pozałatwiać i we wtorek znowu testy i powrót .Do Essen już nie wracam .Dalej w Niemcy wieczny tułacz .Odpocznę po śmierci na niebieskich pastwiskach.Nie lubię samotnej jazdy zwłaszcza wieczorem.Fajnie by było byś ty siedziała z boku .To by był raj dla mnie.
    • haen2010 Re: Pola śmierci. 29.03.21, 08:28
      Moje zdziwienie to fakt, że opozycja bardzo niewiele poświęca uwagi skutkom tej quasi eksterminacji. Jakby im to również pasowało. Konsekwencje Ośmioletniego Planu PiS mogą być w skutkach tragiczne dla Polski.
      • adam.eu Re: Pola śmierci. 29.03.21, 21:40
        szwampuch58 napisał:

> wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26932036,koronawirus-polska-w-ogonie-rankingu-bloomberg-com-lekarz.html#do_w=60&do_v=143&do_a=288&s=BoxNewsImg6

Napisz wprost, że Polska w rankingu zajmuje 50 te miejsce na 53 możliwe w jakimś opisie. Przynajmniej ja bardzo niehcętnie otwieram takie gołe linki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka