03.04.21, 08:17
Tak jak ja się psami opiekuję, to mało kto - powiedział Waldemar B., a jego pies na pewno potwierdziłby te słowa, gdyby akurat nie wylegiwał się w ogródku pod ciepłą kołderką gleby.

Przypomnijmy, kim jest ów Waldemar B.

Od początku lat 90. działacz Porozumienia Centrum, od czasu powołania w 2001 Prawa i Sprawiedliwości związany był z tym ugrupowaniem]. Decyzją prezesa Jarosława Kaczyńskiego dokooptowano go w skład rady politycznej PiS. Wstąpił również do Polskiego Związku Katolicko-Społecznego. Uzyskał medialny rozgłos poprzez akcje polegające na eksponowaniu podczas publicznych wydarzeń dużych transparentów z tekstami na tematy polityczne i światopoglądowe, wymierzanymi na ogół przeciwko Platformie Obywatelskiej i jej politykom, a także przeciwko osobom homoseksualnym.

A to jeden z przykładów ideowego zaangażowania Waldemara B., który na sesji rady miasta Gdańska pojawił się kiedyś z transparentem, na którym można było przeczytać:

Dziś lesby-geje, jutro zoofile - kto pojutrze? To nie demokracja - to syfilizacja!!! Dewiantów trzeba leczyć, a zboczeńców izolować (...) sodomie i gomorze mówimy NIE!!! Nie pozwólmy homoseksualnej gangrenie (...) ześwinić Polskę!!!

Waldemar B. nie dał się więc ześwinić i potwierdzał to na każdym kroku. Nawiązując romans w czasie obchodów miesięcznicy smoleńskiej, udowodnił, że nie jest gejem i nie zadaje się z lesbami, a ciągnąc psa za samochodem wyraźnie pokazał, że nie jest też zoofilem. Aż strach pomyśleć, co jeszcze mógłby udowodnić, gdyby najpierw go nie sfilmowano, a potem nie związano.

A jeśli już o zwierzętach mowa, to nie od rzeczy będzie przypomnieć słowa Jarosława Kaczyńskiego o ugrupowaniu, które sam stworzył i którego członkowie do dziś stanowią ideowy trzon partii rządzącej Polską.

Uczciwie mówiąc, całe to ówczesne PC to był straszliwy zoolog, w sensie: ogród zoologiczny. To było dziwne zbiorowisko. Dużo tam wtedy było różnych takich środowisk niesłychanie skrajnych, integrystycznych katolików, ludzi o uogólnionej pretensji do świata, także trochę ludzi niezupełnie zdrowych na umyśle.

I może właśnie to jest szansa dla Waldemara B.? Może powinien powołać się na te ostatnie słowa pomysłodawcy "piątki dla zwierząt", by w ten sposób uniknąć "piątki za psa"?
Obserwuj wątek
    • taniarada Re: Zoolog PC 03.04.21, 08:44
      Mniejsza o tego człowieka jeśli tak można go nazwać.Mnie chodzi co innego.Założyłem wątek o Wielkanocy.Zanim admin przeniósł go na forum Religa to się wpisałeś .Post twój został usunięty .Ale wpisała się za to twoja kuzynka jola.iza1i sobie tam wisi .Czy w obydwoje tak nienawidzicie Boga? Gdy biskupi dostali karę z Watykanu ,zresztą i słusznie .Osiągnełeś apogeum swojej nienawiści.Taki podły wątek jeden z wielu napisałeś że musiał wylecieć na oślą. Biskupi i kościół to nie wszystko w tym systemie .Są też katolicy ,których ty obrażasz .Trochę pokory Witia na te święta ci życzę.
      • witek.bis Re: Zoolog PC 03.04.21, 08:50
        Co ty pieprzysz, Taniusza? Nie pisałem w żadnym wątku o Wielkanocy. I jaka kuzynka Jola.iza, na miłość Boga?
        Posuwasz się już do takich łgarstw, że zaczynam się obawiać, by twój Bóg jakoś spektakularnie cię nie pokarał.
      • witek.bis Re: Zoolog PC 03.04.21, 08:57
        I jeszcze jedno. Ten mój wyjątkowo podły wątek, który wyleciał na Oślą, na pewno jesteś w stanie wskazać, więc może zrób to, zamiast pociskać tu jakieś swoje tanie insynuacje.
      • taniarada Re: Zoolog PC 03.04.21, 11:17
        edico napisał:

> Lekko się prowadzi a to już jest nobilitacją dla PiS.
        >
        Bąku już nie jest w PIS. Media nakręcają tematy do granic możliwości.Zresztą musiałby być mało rozgarnięty (czego tez nie wykluczam) aby pokazywać się na miesięcznicy (pełno kamer) z kochanką.
    • pies.na.czarnych Re: Zoolog PC 03.04.21, 11:16
      Pisowski zbok idzie w zaparte
      tvn24.pl/polska/waldemar-b-byly-senator-pis-uslyszal-zarzuty-znecania-sie-nad-psem-ze-szczegolnym-okrucienstwem-nie-bedzie-aresztu-5058467
      • witek.bis Re: Zoolog PC 03.04.21, 11:18
        Nie zrobiłem mojemu psu żadnej krzywdy. On po prostu popełnił samobójstwo, bo dotarło do niego, że nie zasługuje na tak dobrego pana.
      • taniarada Re: Zoolog PC 03.04.21, 11:19
        pies.na.czarnych napisała:

> Pisowski zbok idzie w zaparte
        > tvn24.pl/polska/waldemar-b-byly-senator-pis-uslyszal-zarzuty-znecania-sie-nad-psem-ze-szczegolnym-okrucienstwem-nie-bedzie-aresztu-5058467
        Psu nic się nie stało .Dlaczego zbok ? Nie potrafisz merytorycznie dyskutować - i to nas różni.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka