Dodaj do ulubionych

Jeszcze 15 Długich Targów

20.07.21, 06:14
I Kaczuś obejrzy sondaż Millward/Brown w TVN nie z dwójką, ale jedynką z przodu.

W jednym Tusk ma sto procent racji - łajdactwo pisowskiej mafii stało się tak pospolite, tak spowszedniało, że stało się po prostu nudne. Przynajmniej ja tego doświadczyłem. Tusk jest potrzebny by ludziom zerwać łuski z oczu.
Obserwuj wątek
    • dbender Ale TVP pokazała to jako porażkę Tuska 20.07.21, 06:19
      haen2010 napisał:

> I Kaczuś obejrzy sondaż Millward/Brown w TVN nie z dwójką, ale jedynką z przodu
      > .
      >
      > W jednym Tusk ma sto procent racji - łajdactwo pisowskiej mafii stało się tak p
      > ospolite, tak spowszedniało, że stało się po prostu nudne. Przynajmniej ja tego
      > doświadczyłem. Tusk jest potrzebny by ludziom zerwać łuski z oczu.

Z wściekłym psem nie należy się drażnić, trzeba go przechytrzyć. Tusk mówił do i tak przekonanych. On ma przekonać tych, co są nieprzekonani. A oni czują, że za PiS jest lepiej. Za Tuska nie było pieniędzy, za Kaczyńskiego są pieniądze. Ludziom żyje się lepiej. Dostają 500 + Jeszcze parę długich targów i PiS będzie miał 50 procent.

• dbender Re: Ale TVP pokazała to jako porażkę Tuska 20.07.21, 07:07
          haen2010 napisał:

> Tak twierdzisz? Bo ja wczoraj standard Pb98 po 6.12 zł/l widziałem na Orlenie.
          > Złoty słabnie, drożyzna rośnie. Wiesz czym się kończy druk forsy? - nie trzeba
          > długo szukać.

Widocznie kupujesz w drogich miejscach. Poza tym jesteś bogaty skoro masz samochód. Ludzie patrzą w portfel. A tam pojawia się 500 plus co miesiąc. PiS ma ciągle 30 proc.
          • aniechto.only Re: Ale TVP pokazała to jako porażkę Tuska 20.07.21, 09:03
            dbender napisał:

>
            > Widocznie kupujesz w drogich miejscach. Poza tym jesteś bogaty skoro masz samoc
            > hód.

Tylko bogaty ma auto? Co za bzdura. Chyba że jesteśmy krajem bogaczy🤨

Dziś 86,6 proc. gospodarstw domowych ma przynajmniej jedno auto. Słowo „przynajmniej” jest tu kluczowe. Co czwarty Polak ma w swoim gospodarstwie domowym dwa samochody, a co setny – cztery lub więcej.

Ba, nawet bogatsi jesteśmy niż Niemcy😏:

To mniej niż np. we Włoszech (625 aut/tys. mieszk.), ale więcej niż w Niemczech (555), w Hiszpanii (492) czy we Francji (479).

www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/prawie-kazdy-polak-ma-auto-staroc-ale-i-tak-sie-nim-chwali-badanie-60893.html
            • dbender Re: Ale TVP pokazała to jako porażkę Tuska 20.07.21, 09:12
              aniechto.only napisała:

> dbender napisał:
              >
              > >
              > > Widocznie kupujesz w drogich miejscach. Poza tym jesteś bogaty skoro masz
              > samoc
              > > hód.
              >
              > Tylko bogaty ma auto? Co za bzdura. Chyba że jesteśmy krajem bogaczy🤨
              >
              > Dziś 86,6 proc. gospodarstw domowych ma przynajmniej jedno auto. Słowo „przynaj
              > mniej” jest tu kluczowe. Co czwarty Polak
              ...

Tak, 15 proc jednak auta nie ma. Na wsi ma może stare auto, ale przynajmniej ma tez 500 plus. Oni się boją, że Tusk im zabierze 500 plus i każe pracować do 100 lat.
    • haen2010 Re: Jeszcze 15 Długich Targów 20.07.21, 07:10
      Był tam błąd Tuska z wezwaniem do debaty. Powinien: panie Kaczuś, wiem że jesteś cuchnący tchórzostwem. Debata to sól demokracji. Nie będę cię wzywał do debaty, boś nie godzien tego. Jesteś kłamczuch i łapówkarz, który nawet własną rodzinę obrabia z forsy.

j
      • dbender Re: Jeszcze 15 Długich Targów 20.07.21, 07:46
        haen2010 napisał:

> Był tam błąd Tuska z wezwaniem do debaty. Powinien: panie Kaczuś, wiem że jeste
        > ś cuchnący tchórzostwem. Debata to sól demokracji. Nie będę cię wzywał do debat
        > y, boś nie godzien tego. Jesteś kłamczuch i łapówkarz, który nawet własną rodzi
        > nę obrabia z forsy.
        >
        >
        >
        >
        > j

To nic nie da. TVP powie wtedy, że Tusk jest agresywny i prymitywny.
    • haen2010 Re: Jeszcze 15 Długich Targów 20.07.21, 08:05
      Sorry, za podbijanie tego komentarza, ale byłem trzy lata temu na wiecu Tuska na terenie Uniwersytetu. Było parę tysięcy, PiS był u szczytu popu rozdawnictwem kasy za bezdurno. Nagle, ni stąd ni z owąd okazało się, że defilada Kaczusia z Dudusiem będzie po wisłostradzie, w bliskim sąsiedztwie. Hałas samolotów zgrał się dokładnie z wystąpieniem Tuska. To jest miara paniki mafii pisowskiej przed Tuskiem.

Obawiam się, że Kaczuś szybko zamówi kolejną falę paniki covidowej by znowu zakazać zgromadzeń i uruchomić swoje ZOMO z pałkami teleskopowymi. Naprawdę dostają sraczki na mówki tego faceta.
    • aniechto.only Re: Jeszcze 15 Długich Targów 20.07.21, 09:11
      haen2010 napisał:

> W jednym Tusk ma sto procent racji - łajdactwo pisowskiej mafii stało się tak p
      > ospolite, tak spowszedniało, że stało się po prostu nudne. Przynajmniej ja tego
      > doświadczyłem. Tusk jest potrzebny by ludziom zerwać łuski z oczu.

Jej, Tusk zerwał łuski z oczu haena , wielki sukces 😁
      • haen2010 Re: Jeszcze 15 Długich Targów 20.07.21, 15:52
        To nie tak, że wytrzeźwiałem po mówkach Tuska. Wolałem zajmować się opozycją, bo ta jakby pogodziła się ze swoim upadkiem, często na granicy kolaboracji. Bezradnością wobec wszechobecnego kłamstwa i chamstwa. Wielu musiało z pisowską swołoczą politykować, jak porządny facet Rafał Trzaskowski. W interesie mieszkańców stolicy.

Tusk jest potrzebny nie dla mnie, ale dla Polski. Wali prawdę, która tę swołocz przyprawia o ból głowy ze wściekłości. Wystarczy spojrzeć na ich portale, nie trzeba publicznego burdelu TVP.
          • haen2010 Re: Jeszcze 15 Długich Targów 22.07.21, 09:25
            Fakt. Mam taką sąsiadkę, bardzo miłą starszą panię, która czerpie radość życia z upieprzaniem życia reszty mieszkańców. To takie drobiazgi, np. kołek na parkowanie pod domem, że do śmietnika dołączają się nie uprawnieni, taka jej radość życia.
            Ostatnio palę sobie papierosa przed wejściem, bo surowo zabronione na klatce schodowej. Też się do mnie przyczepiła. Najdelikatniej moje - chyba pani wpada w histerię. Wyobraź sobie, nie przeżyła. O dziesiątej wieczór wpada do mojej love, że małżonek ją ciężko obraził i ona sobie tego nie życzy. Tak to ją poruszyło.
            Bardzo podobna do niej jesteś.
            • yoma Re: Jeszcze 15 Długich Targów 22.07.21, 10:38
              Dłuugo myślałeś nad ciętą ripostą :)

W sensie straż sąsiedzka? To nie, nie jestem, bo mnie by się nie chciało. Ale dobrze, że tacy ludzie istnieją.

Jak pojechałeś do niej jak na forum, to i wpadła, widocznie nie ma heniowego poczucia humoru. A na palenie rusz dupę i odejdź te dwa kroki od wejścia, masz gdzie, bo faktycznie niesie do środka jak cholera. To mówię ja, palacz.
    • j-k bzdury.- jakie łuski z oczu ??? 22.07.21, 15:58
      haen2010 napisał:
      Tusk jest potrzebny by ludziom zerwać łuski z oczu.

bzdury.- jakie łuski z oczu ???

ci co byli za PO - beda za nia dalej, a ci co byli za PiSem beda za nim dalej.

wszyscy pozostana w swoich okopach i Tusk niczego nie zmieni.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka