Dodaj do ulubionych

Podwyżki dla polityków.

27.07.22, 14:09
Więcej pieniędzy może wpaść do portfeli m.in. marszałków, parlamentarzystów, prezydenta, a także prezesa NBP i NIK. i tak to się robi, a nie żre ośmiorniczki, nie chwaląc się tym, gdyby nie dobry człowiek, który zlecił nagrania, to byśmy nic nie wiedzieli, a tak, otwarcie, przy podniesionej kurtynie, jestem skłonny się założyć, że pisia swołocz przyklepie, inflacja szaleje, miast zaciskać pas, rozdają sobie po co najmniej tysiąc złotych, łącznie z glapińskim, ten z du*ą załapał się na dwa tysiące, cukru nie ma, węgla nie ma, jest podwyżka, dla swoich, bo normalnym jest odrzucenie tego przez opozycje.

next.gazeta.pl/next/7,151003,28729650,podwyzki-dla-politykow-wiecej-zarobia-m-in-prezydent-i-szef.html#s=BoxOpImg6
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: Podwyżki dla polityków. 27.07.22, 14:25
      To za nocne nadgodziny. Należy im się. Tyrają jak w kamieniołomach.
    • pies.na.czarnych Re: Podwyżki dla polityków. 27.07.22, 17:38
      Kradną nadal, ale przestali się już dzielić tvn24.pl/polska/planowane-podwyzki-dla-poslow-senatorow-ministrow-i-prezydenta-politycy-komentuja-5939467
      • oby.watel Re: Podwyżki dla polityków. 27.07.22, 17:46
        pies.na.czarnych napisała:

> Kradną nadal, ale przestali się już dzielić

Dzielili się? Kiedy? Z kim? Po prostu dokonali swoistego coming-outu, przestali się kryć.
    • j-k A znizki dla wyborcow. 27.07.22, 17:59
      dla emerytow beda bilety ulgowe do toalety - za 50 % stawki

zeby nie robili w majtki. (przez te drozyzne)

cieszyc sie i nie plakac.
    • 141288bs Re: Podwyżki dla polityków. 27.07.22, 19:31
      POwielasz (czan-dra) Tuska - to właśnie on ostatnio "jedzie" tekstem podwyżek Prezydenta, Premiera i funkcyjnych parlamentów..., ale o swojej 30 tyś. emeryturze, wypracowanej w szatni UE, milczy.
      • pies.na.czarnych Re: Podwyżki dla polityków. 27.07.22, 19:35
        Wielu pisich dzielnie zapracowuję na podobna emeryturę z Unii. Za knucie za plecami i za darcie ryją w każdej sprawie również będzie się in należało.
        • pies.na.czarnych Re: Podwyżki dla polityków. 27.07.22, 19:36
          Legutko najbardziej niepełnosprawny poseł w całym PE zapracował sobie tam już więcej niż 30 tysiaków/miesiąc.
        • 141288bs Re: Podwyżki dla polityków. 27.07.22, 19:38

> Wielu pisich dzielnie zapracowuję na podobna emeryturę z Unii. Za knucie za ple
          > cami i za darcie ryją w każdej sprawie również będzie się in należało.
          >
          - ciapku ośmieszasz zleceniodawców...możesz stracić robotę
          • no-popis Re: Podwyżki dla polityków. 27.07.22, 20:10
            141288bs napisał:

> pies.na.czarnych napisała:
            >
            > > Wielu pisich dzielnie zapracowuję na podobna emeryturę z Unii. Za knucie
            > za ple
            > > cami i za darcie ryją w każdej sprawie również będzie się in należało.
            >

> >
            > - ciapku ośmieszasz zleceniodawców...możesz stracić robotę
            Ruskie już są ośmieszone bez Psa.
        • j-k Legutko osmiesza te bande bruxelska 27.07.22, 19:44
          > Wielu pisich dzielnie zapracowuję na podobna emeryturę z Unii.

Legutko osmiesza te bande bruxelska

wiec jak najbardziej - za to osmieszanie - mu sie nalezy.
      • no-popis Re: Podwyżki dla polityków. 27.07.22, 19:36
        141288bs napisał:

> POwielasz (czan-dra) Tuska - to właśnie on ostatnio "jedzie" tekstem podwyżek P
        > rezydenta, Premiera i funkcyjnych parlamentów..., ale o swojej 30 tyś. emerytur
        > ze, wypracowanej w szatni UE, milczy.
        Hamerykę odkryłeś :) Przecież Czan-dra pracuje tu dla Tuska, który wszystko co robi, zdaniem Czandra, robi niezwykle trafnie i celnie.
        • 141288bs Re: Podwyżki dla polityków. 27.07.22, 19:45
          Nie, nie odkrywam Hameryki tylko zwracam uwagę, pieskom, czandrom i im podobnym, że ośmieszają się dziecinnym trolingiem. Po prostu, są pacanami.
          • no-popis Re: Podwyżki dla polityków. 27.07.22, 19:51
            141288bs napisał:

> Nie, nie odkrywam Hameryki tylko zwracam uwagę, pieskom, czandrom i im p
            > odobnym, że ośmieszają się dziecinnym trolingiem. Po prostu, są pacanami.
            Taką mają pracę.
            Pies płacony od Putina, Czandra od Tuska ale fakt, że to jedna kamaryla.
      • czan-dra Re: Podwyżki dla polityków. 27.07.22, 19:44
        Po pierwsze, kiedy Tusk dostał ową emeryturę? Czy aby nie w tym czasie, kiedy swołocz ogłaszała że nie grozi nam zapaść, to był kwiecień, dla przypomnienia. a tak ogólnie mało mnie Tusk interesuje, mniej, niż czy mój pies jest zdrów.
        Po drugie,w czasie kiedy "rządzący" chcą byśmy zaciskali zęby, oczywiście ci którzy je posiadają, żebyśmy mniej jedli i żebyśmy żarli na sępa, tzn. przytulali się do znajomych, może nakarmią, oni sobie podnoszą i tak niemałe apanaże, to już jest szczyt bezczelności.
        • 141288bs Re: Podwyżki dla polityków. 27.07.22, 19:50
          czan-dra napisał:

> Po pierwsze, kiedy Tusk dostał ową emeryturę? Czy aby nie w tym czasie, kiedy s
          > wołocz ogłaszała że nie grozi nam zapaść, to był kwiecień, dla przypomnienia. a
          > tak ogólnie mało mnie Tusk interesuje, mniej, niż czy mój pies jest zdrów.
          > Po drugie,w czasie kiedy "rządzący" chcą byśmy zaciskali zęby, oczywiście ci kt
          > órzy je posiadają, żebyśmy mniej jedli i żebyśmy żarli na sępa, tzn. przytulali
          > się do znajomych, może nakarmią, oni sobie podnoszą i tak niemałe apanaże, to
          > już jest szczyt bezczelności.
          >
          >
          - migasz się pacanie..., ale nie znaczy to, że masz wycofać się z impertynenckiego trollowania, ...ośmieszaj dalej
          • czan-dra Re: Podwyżki dla polityków. 27.07.22, 19:53
            Frajerska pało ruska, czy ja nazwałem cie po imieniu szmato?
            Pacana to w swojej rodzinie ruskiej swołoczy sobie poszukaj.
            Synu ruskiego kagiebowca i ubogiej duchem praczki.
            • 141288bs Re: Podwyżki dla polityków. 27.07.22, 20:05
              Bawi mnie twoja wściekłość pacanie - mam fajny relaks przed snem...czekam na dalsze spływy wściekłości.
              • pies.na.czarnych Re: Podwyżki dla polityków. 27.07.22, 20:11
                > mam fajny relaks przed snem

U was w Moskwie już ciemno jest. Pora spać.
                • 141288bs Re: Podwyżki dla polityków. 27.07.22, 20:13

> > mam fajny relaks przed snem
                  >
                  > U was w Moskwie już ciemno jest. Pora spać.
                  >
                  - na pewno?
                  • 141288bs Re: Podwyżki dla polityków. 28.07.22, 20:58
                    A jak tam u ciebie na Kamczatce?
                • 141288bs Re: Podwyżki dla polityków. 28.07.22, 21:01

> > mam fajny relaks przed snem
                  >
                  > U was w Moskwie już ciemno jest. Pora spać.
                  >
                  - u ciebie na Kamczatce, słońce juz wchodzi na orbitę?
    • no-popis Re: Podwyżki dla polityków. 29.07.22, 06:04
      czan-dra napisał:

> Więcej pieniędzy może wpaść do portfeli m.in. marszałków, parlamentarzystów
      > , prezydenta, a także prezesa NBP i NIK.
      i tak to się robi, a nie żre ośmio
      > rniczki, nie chwaląc się tym, gdyby nie dobry człowiek, który zlecił nagrania,
      > to byśmy nic nie wiedzieli, a tak, otwarcie, przy podniesionej kurtynie, jestem
      > skłonny się założyć, że pisia swołocz przyklepie, inflacja szaleje, miast zaci
      > skać pas, rozdają sobie po co najmniej tysiąc złotych, łącznie z glapińskim, te
      > n z du*ą załapał się na dwa tysiące, cukru nie ma, węgla nie ma, jest podwyżka,
      > dla swoich, bo normalnym jest odrzucenie tego przez opozycje.
      >
      > next.gazeta.pl/next/7,151003,28729650,podwyzki-dla-politykow-wiecej-zarobia-m-in-prezydent-i-szef.html#s=BoxOpImg6
      Tyle się naPrOdukowałeś a tu Naczelnik Kaczyński wyszedł i powiedział, że dla polityków ...nie będzie podwyżek. Nitras wpadł zapewne w głęboki stres.
      Spaliłwś temat! Trzeba było poczekać te 2 dni i teraz napisałbyś, w ramach zlecenia, inny POst w rodzaju, że Kaczyński wstrzymuje celowo podwyżki dla polityków aby zniechęcić do polityki inteligentnych, wykształconych i zdolnych ludzi z oPOzycji bo Ci, wiadomo, dostaną lepszą ofertę na rynku i zrezygnują z POlityki a te nieuki, mohery, durnie z PiS to nawet za 4 000 będą pracować a PO za tym, nie zaPOmnij tego wkleić, mogą jeszcze kraść. W ten sposób Kaczyński chce się pozbyć konkurencji polityczne.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka