superspec2 25.05.26, 23:06 Zgadzam się z Nim. A Forumowicze? wiadomosci.wp.pl/polacy-chca-wyjsc-z-ue-ten-sondaz-mowi-wszystko-7289605777516704a Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
qwardian Re: Suweren chce zostać w UE 25.05.26, 23:26 Chcemy wyjść z Afryki i Bliskiego Wschodu, który okupuje zachodnie terytoria kontynentu po Gibraltar. Moczar miał rację, że trzeba je wyzwolić... Odpowiedz Link Zgłoś
j-k E tam. moj Idol Seweryn wyjechal do USA 25.05.26, 23:47 a potem wrocil do Anglii www.youtube.com/watch?v=uTPiK5jnJAY&list=RDuTPiK5jnJAY&start_radio=1 Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Re: E tam. moj Idol Seweryn wyjechal do USA 26.05.26, 00:31 opa34 napisał(a): jak zwykle - byle co. masz ance do muzyki Seweryna, bidoku ? Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: E tam. moj Idol Seweryn wyjechal do USA 26.05.26, 06:47 j-k napisał: > opa34 napisał(a): > > > jak zwykle - byle co. > > > masz ance do muzyki Seweryna, bidoku ? To PrOstacki frustrat. Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: Suweren chce zostać w UE 26.05.26, 06:45 superspec2 napisał: > Zgadzam się z Nim. A Forumowicze? > > wiadomosci.wp.pl/polacy-chca-wyjsc-z-ue-ten-sondaz-mowi-wszystko-7289605777516704a Trzeba być w UE. Nie należy wykonywać żadnych pochopnych kroków w osamotnieniu z szabelką w dłoni. Trzeba wybrać rząd, który przyczyni się do zmian politycznych w uE a więc bez przewagi PiS, który podpisywał wszystko "ale się brzydził" ale z Konfederacją w pozycji dominującej a przynajmniej istotnej. Okoliczności pojawią się za kilka lat jak zadłużona po uszy ze słabą gospodarką UE, w recesji, zrobi to co zawsze działo się z komuną, upadnie. Odpowiedz Link Zgłoś
rysiek15 Re: Suweren chce zostać w UE 27.05.26, 13:17 Obecny Eueokołchoz nigdy się nie zreformuje, przynajmniej do czasu kiedy w UE przewodzić będą Niemcy, Odpowiedz Link Zgłoś
opa34 Re: Suweren chce zostać w UE 27.05.26, 13:25 Cyngielu pisowski:UE to nie Niemcy. Decyzje zapadają wspólnie. Rada UE: każdy kraj ma głos. Większość spraw przechodzi większością kwalifikowaną - trzeba 55% krajów reprezentujących min. 65% ludności UE. Same Niemcy mają 16% ludności UE, więc nie przejadą nic same. Odpowiedz Link Zgłoś
rysiek15 Re: Suweren chce zostać w UE 27.05.26, 13:35 Cyngielu pisowski:UE to nie Niemcy Dziadu, nie jesteś w stanie mnie obrazić, jak mieszkałem kiedyś w Niemczech i najbardziej gardziłem takimi jak ty, Polskimi Niemcami, Niemcy też gardzą takimi doopkami jak ty. Odpowiedz Link Zgłoś
rysiek15 Re: Suweren chce zostać w UE 27.05.26, 13:48 opa34 napisał(a): > Ja ja naturlisz Nawet, nie potrafisz tego napisać po niemiecku - "Polaku, niemiecki," Du bist ein Arschloch Odpowiedz Link Zgłoś
opa34 Re: Suweren chce zostać w UE 27.05.26, 13:59 youtu.be/VHrcJ_qOtXU?si=pXK9gxa6enLRByiM Odpowiedz Link Zgłoś
stefan4 nie przesadzaj z wyzwiskami 27.05.26, 16:36 opa34: > Ja ja naturlisz rysiek15: > Nawet, nie potrafisz tego napisać po niemiecku Na pewno potrafi, każde dziecko w Polsce potrafi, najwyżej zapomni o umlaucie. Ale czasem ludzie robią takie przekręty/dowcipy językowe; np. mówią • ,,nie ma wszystkich szklanek w szafie'' zamiast ,,brakuje mu piątej klepki'', albo • ,,piss on Kate'' zamiast ,,piece of cake'', albo • ,,rozwitka się boi'' zamiast ,,razwiedka bojom''. rysiek15: > Du bist ein Arschloch Bardzo Cię zdenerwował tym ,,naturliszem''? Bo inaczej nie potrafię sobie wytłumaczyć tak wulgarnej reakcji. - Stefan Odpowiedz Link Zgłoś
rysiek15 Re: nie przesadzaj z wyzwiskami 27.05.26, 20:05 Bardzo Cię zdenerwował tym ,,naturliszem''? Bo inaczej nie potrafię sobie wytłumaczyć tak wulgarnej reakcji. Proponuję przeczytać moje komentarze ze zrozumieniem, dlaczego tak napisałem. Ja, od niego usłyszałem podobne słowa. Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: Suweren chce zostać w UE 28.05.26, 05:36 rysiek15 napisał: > Cyngielu pisowski:UE to nie Niemcy > > Dziadu, nie jesteś w stanie mnie obrazić, jak mieszkałem kiedyś w Niemczech i n > ajbardziej gardziłem takimi jak ty, Polskimi Niemcami, Niemcy też gardzą takimi > doopkami jak ty. Ty jeszcze nie wiesz, że król jest nagi. Cynglu eSBecki. Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: Suweren chce zostać w UE 28.05.26, 05:35 opa34 napisał(a): > Cyngielu pisowski:UE to nie Niemcy. Decyzje zapadają wspólnie. To podobnie jak za PRL wybieraliśmy posłów. Demokratycznie głosowaliśmy w Twoim ulubionym ustroju. Każdy miał sów głos. To neokomuna jak tamta była komuną. Odpowiedz Link Zgłoś
hordol nie wierzę w rewitalizację unii 26.05.26, 07:01 w sumie tak żle i tak niedobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: Suweren chce znowu wierzyć w "socjalizm" 26.05.26, 07:29 superspec2 napisał: > Zgadzam się z Nim. A Forumowicze? Od czasu kiedy UE zaczęła się zmieniać z paktu gospodarczego w pakt polityczny a od 2008 roku wręcz w państwo w oparciu o proroctwa Orwella z "1984" to dołowała ekonomicznie i gospodarczo. Załączam Ci zestawienie PKB USA i UE od 1993 roku (powstanie UE). Suweren zapomniał, że po takim, komuno-socjalistycznym rozpasaniu gospodarka najczęściej upada a państwa toną w długach i ....odnowa Odnowa :) Polecam załącznik Odpowiedz Link Zgłoś
superspec2 Re: Suweren chce znowu wierzyć w "socjalizm" 26.05.26, 09:16 Ale z punktu widzenia Kraju nie jest źle. PFR zwrócił uwagę, że największym odbiorcą polskiego eksportu są kraje UE, do których trafia 75 proc. polskiej sprzedaży zagranicznej. businessinsider.com.pl/gospodarka/wzrost-polskiego-eksportu-po-pierwszym-kwartale-to-zasluga-trzech-grup-produktow/9grcqdc Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: Suweren chce znowu wierzyć w "socjalizm 27.05.26, 10:34 superspec2 napisał: > Ale z punktu widzenia Kraju nie jest źle. PFR zwrócił uwagę, że największym odb > iorcą polskiego eksportu są kraje UE, do których trafia 75 proc. PFR to tylko keden z.muzyków grających w rządowo unijnej orkiestrze pod batutą kanclerza Niemiec. UE jest obecnie najwolniej rozwijającym się regionem świata - i to jest bardzo źle. Odpowiedz Link Zgłoś
superspec2 Re: Suweren chce znowu wierzyć w "socjalizm" 27.05.26, 10:20 Amerykański cud na kredyt? www.pb.pl/najwiekszym-wierzycielem-ameryki-sa-sami-amerykanie-dlug-usa-przekroczyl-juz-39-bilionow-dolarow-1261736 Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: Suweren chce znowu wierzyć w "socjalizm 27.05.26, 10:32 superspec2 napisał: > Amerykański cud na kredyt? > > www.pb.pl/najwiekszym-wierzycielem-ameryki-sa-sami-amerykanie-dlug-usa-przekroczyl-juz-39-bilionow-dolarow-1261736 Zrzucają też stonkę ziemniaczaną. Odpowiedz Link Zgłoś
superspec2 Re: Suweren chce znowu wierzyć w "socjalizm 27.05.26, 10:44 Polski cud też jest na kredyt Odpowiedz Link Zgłoś
rysiek15 Re: Suweren chce znowu wierzyć w "socjalizm 27.05.26, 13:19 Zrzucają też stonkę ziemniaczaną. I biją murzynów ........ Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: Suweren chce znowu wierzyć w "socjalizm 28.05.26, 05:38 rysiek15 napisał: > > Zrzucają też stonkę ziemniaczaną. > > I biją murzynów ........ Rząd Tuska powinien im wysłać śpiwory dla bezdomnych jak to zrobił, również antyamerykanista, Jerzy Urban. Odpowiedz Link Zgłoś
negativum To się Żurek ugotował 27.05.26, 20:37 Sąd stwierdził jednoznacznie, że Żołnierz Polski ma prawo używać broni do ochrony granic Polski. Inaczej wydawano by im broń na kapiszony. Herr Donald będzie niezadowolony. Jak to, Żołnierz oddał strzały ostrzegawcze. Nie ranił nikogo, ale pokazał, że strzeże RP. Idąc tokiem myślenia Herr Donalda, na co nam armia? Wystarczą pistolety na kapiszony, sprzedawane na odpustach. x.com/kpajaczkowska/status/2059600805657788558 Odpowiedz Link Zgłoś
superspec2 Re: To się Żurek ugotował 27.05.26, 22:13 www.us-debt-clock.com/ for.org.pl/tag/licznik-dlugu/ Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: To się Żurek ugotował 28.05.26, 05:39 negativum napisał: > Sąd stwierdził jednoznacznie, że Żołnierz Polski ma prawo używać broni do ochro > ny granic Polski. Tym idiotom i ich artystom są musi o tak podstawówek kwestii wyjaśniać. Tusk działał tu zgodnie z instrukcjami Putina. Odpowiedz Link Zgłoś
czciborwielki Ale PiS nie chce 27.05.26, 23:16 superspec2 napisał: > Zgadzam się z Nim. A Forumowicze? > > wiadomosci.wp.pl/polacy-chca-wyjsc-z-ue-ten-sondaz-mowi-wszystko-7289605777516704a Ale PiS nie chce. Odpowiedz Link Zgłoś