Dodaj do ulubionych

Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju

27.05.26, 20:27
Jak tu nie wierzyć w znane powiedzenie "że wszystkie Ryśki, to fajne chłopaki są"
Swoją drogą jak DT musi sięgnąć po usługi tego geniusza, to znaczy,że cienko przędą peowce.
Obserwuj wątek
    • bbuldog Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 27.05.26, 20:32
      A ja jestem pewien, że nie ukradnie ropy z Wenezueli (1,5 miliarda), nie kupi zepsutych respiratorów, nie sprzeda za ułamek wartości Orlenu, nie zdefrauduje pieniędzy NCBiR...
      • sverir Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 27.05.26, 21:00
        Ja też nie ukradnę, ale mnie nikt na wiceministra powoływać nie chce.
        • opa34 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 27.05.26, 21:31
          Nie prawda ,ja cie powolam
        • pies.na.czarnych Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 00:58
          sverir napisał:

          > Ja też nie ukradnę, ale mnie nikt na wiceministra powoływać nie chce.

          Dlatego za PiS-u nie zrobili cie ministrem.
          • sverir Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 05:12
            " Dlatego za PiS-u nie zrobili cie ministrem. "

            Teraz też nie:)
            • no-popis Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 05:30
              sverir napisał:

              > " Dlatego za PiS-u nie zrobili cie ministrem. "
              >
              > Teraz też nie:)

              Szach i mat trollom.
            • pies.na.czarnych Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 11:45
              sverir napisał:

              > " Dlatego za PiS-u nie zrobili cie ministrem. "
              >
              > Teraz też nie:)

              Masz jeszcze szansę.
      • stefan4 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 27.05.26, 23:15
        bbuldog (o Petru):
        > nie ukradnie ropy z Wenezueli (1,5 miliarda), nie kupi zepsutych respiratorów, nie sprzeda
        > za ułamek wartości Orlenu, nie zdefrauduje pieniędzy NCBiR...

        A czy oprócz braku wad, on ma jeszcze ma jakieś zalety?

        - Stefan
        • rysiek15 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 08:33
          stefan4 napisał:

          > bbuldog (o Petru):
          > > nie ukradnie ropy z Wenezueli (1,5 miliarda), nie kupi zepsutych respirat
          > orów, nie sprzeda
          > > za ułamek wartości Orlenu, nie zdefrauduje pieniędzy NCBiR...
          >
          > A czy oprócz braku wad, on ma jeszcze ma jakieś zalety?
          >
          > - Stefan
          >


          Dobre pytanie
        • stasi1 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 09:03
          Kwestia tego co ty rozumiesz za zaletę. Czasami w PiS mówili że ma taką zaletę że nic w temacie nie ogarnia.
          ,,W wyborach parlamentarnych w 2015 roku najwięcej głosów w skali całego kraju zdobyła Ewa Kopacz (Platforma Obywatelska), na którą zagłosowało 230 894 wyborców.

          www.rmf24.pl
          W pierwszej trójce polityków z największą liczbą głosów znaleźli się również:
          Jarosław Kaczyński (Prawo i Sprawiedliwość) – 202 468 głosów
          Ryszard Petru (Nowoczesna) – 129 088 głosów "
          Więc jednak ludzie wierzyli w niego. Faktycznie nie wyszedł mu pełnomocnik ds finansowych i lot na Maderę
          • rysiek15 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 09:08
            Więc jednak ludzie wierzyli w niego

            Z naciskiem na "wierzyli w niego" ......... dopóki nie udzielił paru wywiadów, gdzie rozwiał wszystkie wątpliwości.
            • rysiek15 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 09:12
              Pan Rysiek nie jest jedynym "pajacem" na polskiej scenie politycznej - ma konkurencję, Hołownia i Kosiniak Kamysz - jak słucham co mówią, to nabieram pewności, że pochodzę od innej małpy.
              • stefan4 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 10:25
                rysiek15:
                > Pan Rysiek nie jest jedynym "pajacem" na polskiej scenie politycznej
                [...]
                > jak słucham co mówią, to nabieram pewności, że pochodzę od innej małpy.

                A co takiego obcego Ci ta małpa powiedziała?

                Na razie ten wątek skład się ze stwierdzeń, że Petru jest świetny, oraz ze stwierdzeń, że jest do niczego. Ale ani jednym ani drugim nie towarzyszy żadne uzasadnienie.

                - Stefan
                • rysiek15 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 10:37
                  jak słucham co mówią, to nabieram pewności, że pochodzę od innej małpy.

                  A co takiego obcego Ci ta małpa powiedziała?


                  Przeczytaj jeszcze raz co napisałem - ze zrozumieniem.
                  • stefan4 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 11:10
                    rysiek15:
                    > Przeczytaj jeszcze raz co napisałem - ze zrozumieniem.

                    Już mi się nie chce, bo nie gustuję w krytyce bez podanych uzasadnień tej krytyki.

                    - Stefan
                    • rysiek15 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 19:16
                      stefan4 napisał:

                      > rysiek15:
                      > > Przeczytaj jeszcze raz co napisałem - ze zrozumieniem.
                      >
                      > Już mi się nie chce, bo nie gustuję w krytyce bez podanych uzasadnień tej kryty
                      > ki.
                      >
                      > - Stefan
                      >

                      Staram się zrozumiec dlaczego Ci się nie przeczytać
                      Pomogę Ci, te słowa " że ja chyba pochodzę od innej małpy" to była metafora.
                      Nietrudno było się tego domyśleć.
            • stasi1 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 30.05.26, 11:15
              Cóż CV Petru bez problemu obdzielilby kilku wiceministrów z PiSu
              • no-popis Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 31.05.26, 07:01
                stasi1 napisał:

                > Cóż CV Petru bez problemu obdzielilby kilku wiceministrów z PiSu
                :)
                U Ciebie bez zmian, jak widać :)
                • stasi1 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 31.05.26, 18:17
                  Pewnie, jak zwykle realnie oceniam sytuację
    • bbuldog Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 27.05.26, 20:34
      A ty sie trenuj w dawaniu z liścia i ustawkach, stienka na stienku, tak jak sutener Nawrocki.
      • no-popis Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 31.05.26, 07:08
        bbuldog napisała:

        > A ty sie trenuj w dawaniu z liścia i ustawkach, stienka na stienku, tak jak sut
        > ener Nawrocki.
        Coś Ci się pomyliło kiepski hejterku bo Murański był doradcą ale nie Nawrockiego ale ...Tuska.
        www.tiktok.com/@tieroddl/video/7508849960310394134
    • j-k Dopoki Holownia ne wejdzie da Rzadu... 27.05.26, 23:38
      To bede sypial spokojnie.
    • no-popis to kabaret a nie rząd. 28.05.26, 05:20
      rysiek15 napisał:

      > Jak tu nie wierzyć w znane powiedzenie "że wszystkie Ryśki, to fajne chłopaki s
      > ą"
      > Swoją drogą jak DT musi sięgnąć po usługi tego geniusza, to znaczy,że cienko pr
      > zędą peowce.
      Kiedyś, w dawnej historii, miasteczka objeżdzały takie cyrki z pokazami różnych dziwolągów. Ten rząd to uwspółcześniona wersja takiego cyrku.
      www.facebook.com/share/v/1AnvUDBj6G/
      Zobacz taki szczegół jakie to błazny:
      Kosiniak zdejmuje okulary i nie chowa do kieszeni, Podaje zastępcy a zastępca podaje zaraz dalej jeszcze jakiemuś tam zastępcy, zastępcy i to nie jest filmik Monty Pythona ale to polski rząd.
      • superspec2 Re: to kabaret a nie rząd. 28.05.26, 09:25
        Jak rozwijać zadłużony Kraj?
        • no-popis Oszust i Idiota 31.05.26, 07:30
          superspec2 napisał:

          > Jak rozwijać zadłużony Kraj?
          Z takim zadłużeniem tylko oszust lub idiota mogą mówić o rozwoju ale to się stało bo Oszust (Tusk) powołał idiotę (Petru) właśnie na Rozwój.
          • negativum 800E9/38E6 31.05.26, 22:51
            no-popis napisała:

            > superspec2 napisał:
            >
            > > Jak rozwijać zadłużony Kraj?
            > Z takim zadłużeniem tylko oszust lub idiota mogą mówić o rozwoju ale to się sta
            > ło bo Oszust (Tusk) powołał idiotę (Petru) właśnie na Rozwój.

            Wychodzi, na to, że niemowlak, już na starcie zadłużony jest na:
            21053 zł. A Herr Donald dalej pracuje…
        • j-k No to jest "Majstersztyk" Donka :) 31.05.26, 19:33
          superspec2 napisał:
          > Jak rozwijać zadłużony Kraj?


          No to jest wlasnie "Majstersztyk" Donka :)

          PKB rosnie , a wraz z nim dlug publiczny i deficyt budzetowy :)
          • negativum Re: No to jest "Majstersztyk" Donka :) 31.05.26, 22:54
            j-k napisał:

            > superspec2 napisał:
            > > Jak rozwijać zadłużony Kraj?
            >
            >
            > No to jest wlasnie "Majstersztyk" Donka :)
            >
            > PKB rosnie , a wraz z nim dlug publiczny i deficyt budzetowy :)

            next.gazeta.pl/next/7,151003,32825621,urzednicy-skarbowi-wpadli-na-pizze-wlasciciel-dostal-2500-zl.html
            Ile dostałby za salami?
    • no-popis Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 30.05.26, 11:33
      rysiek15 napisał:

      > Jak tu nie wierzyć w znane powiedzenie "że wszystkie Ryśki, to fajne chłopaki s
      > ą"
      > Swoją drogą jak DT musi sięgnąć po usługi tego geniusza, to znaczy,że cienko pr
      > zędą peowce.

      Tak wielkie zamierzenia jak zdobycie kosmosu i zostanie 3 potęgą Europy wymagają takich profesjonalistów jak Petru.
    • no-popis Re: Ryszard Petru zbuduje nową Polskę 31.05.26, 06:58
      rysiek15 napisał:

      > Jak tu nie wierzyć w znane powiedzenie "że wszystkie Ryśki, to fajne chłopaki s
      > ą"
      > Swoją drogą jak DT musi sięgnąć po usługi tego geniusza, to znaczy,że cienko pr
      > zędą peowce.
      Petru to órna półka dla rozwoju, to osoba na miarę Eugeniusza Kwiatkowskiego w wersji środowiska Tuska :) Taki to potencjał rozwojowy ma środowisko Tuska.
      • j-k smieszne to by bylo... 31.05.26, 19:36
        no-popis napisała:
        Taki to potencjał rozwojowy ma środowisko Tuska.


        Smieszne to by to bylo - gdyby PiSi mieli "potencjal" wiekszy , lub chociaz porownywalny.

        - a ze tak nie jest - to to wszysko nie jest smieszne - tylko straszne....
      • stasi1 Re: Ryszard Petru zbuduje nową Polskę 01.06.26, 09:21
        Gdyby takim został czarnek nie było by problemu? W końcu to u niego taka sama wartość była artykułu w przeglądzie katolickim jak i w ,,naturę"
    • negativum krowy 31.05.26, 23:21
      x.com/A_Pawelec_/status/2061185944665927935
      Wiadomo chłopka.
    • negativum Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 01.06.26, 01:17
      https://pbs.twimg.com/media/HJokUaaW4AAzIwN?format=jpg&name=medium
      • no-popis Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 01.06.26, 06:12
        negativum napisał:

        > https://pbs.twimg.com/media/HJokUaaW4AAzIwN?format=jpg&name=medium
        >

        Tym memento wykluczasz powrót do władzy PiS....to dobrze.
        • negativum Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 01.06.26, 10:52
          no-popis napisała:

          > Tym memento wykluczasz powrót do władzy PiS....to dobrze.

          Nie chcę PO ani PiS, jak będą lepsi poprę ich.
    • unijczyk_chyzy Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 01.06.26, 15:50
      w celu poglębienia cudu gospodarczego ?
      Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego odrzuciło 80 proc. wniosków o dotacje w ramach Krajowego Planu Odbudowy. Artyści kierują swoje sprawy do sądu i wygrywają. To kolejna afera wokół niejasnego sposobu wydatkowania unijnych pieniędzy i kolejna afera w resorcie kierowanym przez Martę Cienkowską.
      • sverir Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 01.06.26, 17:10
        wpolityce.pl/polityka/761622-ogromna-afera-w-rzadzie-tuska-artysci-ida-na-wojne-z-cienkowska

        No, wszystko fajnie, rzecz w tym, że o 80% odrzuconych wniosków informowały media w sierpniu 2025 r. Znaczy artykuł pisany na zamówienie, potrzeba sukcesu i grzania tematu.
        • negativum Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 01.06.26, 22:34
          sverir napisał:

          > wpolityce.pl/polityka/761622-ogromna-afera-w-rzadzie-tuska-artysci-ida-na-wojne-z-cienkowska
          >
          > No, wszystko fajnie, rzecz w tym, że o 80% odrzuconych wniosków informowały med
          > ia w sierpniu 2025 r. Znaczy artykuł pisany na zamówienie, potrzeba sukcesu i g
          > rzania tematu.

          Najlepsze jest to, że biedna Maryla jeździ Porsche, ale nie ma chleb. Śp. aktor rozjechał rowerzystę czym?
          Marylka walnie 3 koncerty w miesiącu po minimum 50 tys. na rękę i jest biedna.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka