rysiek15 27.05.26, 20:27 Jak tu nie wierzyć w znane powiedzenie "że wszystkie Ryśki, to fajne chłopaki są" Swoją drogą jak DT musi sięgnąć po usługi tego geniusza, to znaczy,że cienko przędą peowce. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bbuldog Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 27.05.26, 20:32 A ja jestem pewien, że nie ukradnie ropy z Wenezueli (1,5 miliarda), nie kupi zepsutych respiratorów, nie sprzeda za ułamek wartości Orlenu, nie zdefrauduje pieniędzy NCBiR... Odpowiedz Link Zgłoś
sverir Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 27.05.26, 21:00 Ja też nie ukradnę, ale mnie nikt na wiceministra powoływać nie chce. Odpowiedz Link Zgłoś
opa34 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 27.05.26, 21:31 Nie prawda ,ja cie powolam Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 00:58 sverir napisał: > Ja też nie ukradnę, ale mnie nikt na wiceministra powoływać nie chce. Dlatego za PiS-u nie zrobili cie ministrem. Odpowiedz Link Zgłoś
sverir Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 05:12 " Dlatego za PiS-u nie zrobili cie ministrem. " Teraz też nie:) Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 05:30 sverir napisał: > " Dlatego za PiS-u nie zrobili cie ministrem. " > > Teraz też nie:) Szach i mat trollom. Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 11:45 sverir napisał: > " Dlatego za PiS-u nie zrobili cie ministrem. " > > Teraz też nie:) Masz jeszcze szansę. Odpowiedz Link Zgłoś
stefan4 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 27.05.26, 23:15 bbuldog (o Petru): > nie ukradnie ropy z Wenezueli (1,5 miliarda), nie kupi zepsutych respiratorów, nie sprzeda > za ułamek wartości Orlenu, nie zdefrauduje pieniędzy NCBiR... A czy oprócz braku wad, on ma jeszcze ma jakieś zalety? - Stefan Odpowiedz Link Zgłoś
rysiek15 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 08:33 stefan4 napisał: > bbuldog (o Petru): > > nie ukradnie ropy z Wenezueli (1,5 miliarda), nie kupi zepsutych respirat > orów, nie sprzeda > > za ułamek wartości Orlenu, nie zdefrauduje pieniędzy NCBiR... > > A czy oprócz braku wad, on ma jeszcze ma jakieś zalety? > > - Stefan > Dobre pytanie Odpowiedz Link Zgłoś
stasi1 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 09:03 Kwestia tego co ty rozumiesz za zaletę. Czasami w PiS mówili że ma taką zaletę że nic w temacie nie ogarnia. ,,W wyborach parlamentarnych w 2015 roku najwięcej głosów w skali całego kraju zdobyła Ewa Kopacz (Platforma Obywatelska), na którą zagłosowało 230 894 wyborców. www.rmf24.pl W pierwszej trójce polityków z największą liczbą głosów znaleźli się również: Jarosław Kaczyński (Prawo i Sprawiedliwość) – 202 468 głosów Ryszard Petru (Nowoczesna) – 129 088 głosów " Więc jednak ludzie wierzyli w niego. Faktycznie nie wyszedł mu pełnomocnik ds finansowych i lot na Maderę Odpowiedz Link Zgłoś
rysiek15 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 09:08 Więc jednak ludzie wierzyli w niego Z naciskiem na "wierzyli w niego" ......... dopóki nie udzielił paru wywiadów, gdzie rozwiał wszystkie wątpliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
rysiek15 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 09:12 Pan Rysiek nie jest jedynym "pajacem" na polskiej scenie politycznej - ma konkurencję, Hołownia i Kosiniak Kamysz - jak słucham co mówią, to nabieram pewności, że pochodzę od innej małpy. Odpowiedz Link Zgłoś
stefan4 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 10:25 rysiek15: > Pan Rysiek nie jest jedynym "pajacem" na polskiej scenie politycznej [...] > jak słucham co mówią, to nabieram pewności, że pochodzę od innej małpy. A co takiego obcego Ci ta małpa powiedziała? Na razie ten wątek skład się ze stwierdzeń, że Petru jest świetny, oraz ze stwierdzeń, że jest do niczego. Ale ani jednym ani drugim nie towarzyszy żadne uzasadnienie. - Stefan Odpowiedz Link Zgłoś
rysiek15 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 10:37 jak słucham co mówią, to nabieram pewności, że pochodzę od innej małpy. A co takiego obcego Ci ta małpa powiedziała? Przeczytaj jeszcze raz co napisałem - ze zrozumieniem. Odpowiedz Link Zgłoś
stefan4 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 11:10 rysiek15: > Przeczytaj jeszcze raz co napisałem - ze zrozumieniem. Już mi się nie chce, bo nie gustuję w krytyce bez podanych uzasadnień tej krytyki. - Stefan Odpowiedz Link Zgłoś
rysiek15 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 28.05.26, 19:16 stefan4 napisał: > rysiek15: > > Przeczytaj jeszcze raz co napisałem - ze zrozumieniem. > > Już mi się nie chce, bo nie gustuję w krytyce bez podanych uzasadnień tej kryty > ki. > > - Stefan > Staram się zrozumiec dlaczego Ci się nie przeczytać Pomogę Ci, te słowa " że ja chyba pochodzę od innej małpy" to była metafora. Nietrudno było się tego domyśleć. Odpowiedz Link Zgłoś
stasi1 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 30.05.26, 11:15 Cóż CV Petru bez problemu obdzielilby kilku wiceministrów z PiSu Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 31.05.26, 07:01 stasi1 napisał: > Cóż CV Petru bez problemu obdzielilby kilku wiceministrów z PiSu :) U Ciebie bez zmian, jak widać :) Odpowiedz Link Zgłoś
stasi1 Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 31.05.26, 18:17 Pewnie, jak zwykle realnie oceniam sytuację Odpowiedz Link Zgłoś
bbuldog Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 27.05.26, 20:34 A ty sie trenuj w dawaniu z liścia i ustawkach, stienka na stienku, tak jak sutener Nawrocki. Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 31.05.26, 07:08 bbuldog napisała: > A ty sie trenuj w dawaniu z liścia i ustawkach, stienka na stienku, tak jak sut > ener Nawrocki. Coś Ci się pomyliło kiepski hejterku bo Murański był doradcą ale nie Nawrockiego ale ...Tuska. www.tiktok.com/@tieroddl/video/7508849960310394134 Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Dopoki Holownia ne wejdzie da Rzadu... 27.05.26, 23:38 To bede sypial spokojnie. Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis to kabaret a nie rząd. 28.05.26, 05:20 rysiek15 napisał: > Jak tu nie wierzyć w znane powiedzenie "że wszystkie Ryśki, to fajne chłopaki s > ą" > Swoją drogą jak DT musi sięgnąć po usługi tego geniusza, to znaczy,że cienko pr > zędą peowce. Kiedyś, w dawnej historii, miasteczka objeżdzały takie cyrki z pokazami różnych dziwolągów. Ten rząd to uwspółcześniona wersja takiego cyrku. www.facebook.com/share/v/1AnvUDBj6G/ Zobacz taki szczegół jakie to błazny: Kosiniak zdejmuje okulary i nie chowa do kieszeni, Podaje zastępcy a zastępca podaje zaraz dalej jeszcze jakiemuś tam zastępcy, zastępcy i to nie jest filmik Monty Pythona ale to polski rząd. Odpowiedz Link Zgłoś
superspec2 Re: to kabaret a nie rząd. 28.05.26, 09:25 Jak rozwijać zadłużony Kraj? Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Oszust i Idiota 31.05.26, 07:30 superspec2 napisał: > Jak rozwijać zadłużony Kraj? Z takim zadłużeniem tylko oszust lub idiota mogą mówić o rozwoju ale to się stało bo Oszust (Tusk) powołał idiotę (Petru) właśnie na Rozwój. Odpowiedz Link Zgłoś
negativum 800E9/38E6 31.05.26, 22:51 no-popis napisała: > superspec2 napisał: > > > Jak rozwijać zadłużony Kraj? > Z takim zadłużeniem tylko oszust lub idiota mogą mówić o rozwoju ale to się sta > ło bo Oszust (Tusk) powołał idiotę (Petru) właśnie na Rozwój. Wychodzi, na to, że niemowlak, już na starcie zadłużony jest na: 21053 zł. A Herr Donald dalej pracuje… Odpowiedz Link Zgłoś
j-k No to jest "Majstersztyk" Donka :) 31.05.26, 19:33 superspec2 napisał: > Jak rozwijać zadłużony Kraj? No to jest wlasnie "Majstersztyk" Donka :) PKB rosnie , a wraz z nim dlug publiczny i deficyt budzetowy :) Odpowiedz Link Zgłoś
negativum Re: No to jest "Majstersztyk" Donka :) 31.05.26, 22:54 j-k napisał: > superspec2 napisał: > > Jak rozwijać zadłużony Kraj? > > > No to jest wlasnie "Majstersztyk" Donka :) > > PKB rosnie , a wraz z nim dlug publiczny i deficyt budzetowy :) next.gazeta.pl/next/7,151003,32825621,urzednicy-skarbowi-wpadli-na-pizze-wlasciciel-dostal-2500-zl.html Ile dostałby za salami? Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 30.05.26, 11:33 rysiek15 napisał: > Jak tu nie wierzyć w znane powiedzenie "że wszystkie Ryśki, to fajne chłopaki s > ą" > Swoją drogą jak DT musi sięgnąć po usługi tego geniusza, to znaczy,że cienko pr > zędą peowce. Tak wielkie zamierzenia jak zdobycie kosmosu i zostanie 3 potęgą Europy wymagają takich profesjonalistów jak Petru. Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: Ryszard Petru zbuduje nową Polskę 31.05.26, 06:58 rysiek15 napisał: > Jak tu nie wierzyć w znane powiedzenie "że wszystkie Ryśki, to fajne chłopaki s > ą" > Swoją drogą jak DT musi sięgnąć po usługi tego geniusza, to znaczy,że cienko pr > zędą peowce. Petru to órna półka dla rozwoju, to osoba na miarę Eugeniusza Kwiatkowskiego w wersji środowiska Tuska :) Taki to potencjał rozwojowy ma środowisko Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k smieszne to by bylo... 31.05.26, 19:36 no-popis napisała: Taki to potencjał rozwojowy ma środowisko Tuska. Smieszne to by to bylo - gdyby PiSi mieli "potencjal" wiekszy , lub chociaz porownywalny. - a ze tak nie jest - to to wszysko nie jest smieszne - tylko straszne.... Odpowiedz Link Zgłoś
stasi1 Re: Ryszard Petru zbuduje nową Polskę 01.06.26, 09:21 Gdyby takim został czarnek nie było by problemu? W końcu to u niego taka sama wartość była artykułu w przeglądzie katolickim jak i w ,,naturę" Odpowiedz Link Zgłoś
negativum krowy 31.05.26, 23:21 x.com/A_Pawelec_/status/2061185944665927935 Wiadomo chłopka. Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 01.06.26, 06:12 negativum napisał: > > Tym memento wykluczasz powrót do władzy PiS....to dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
negativum Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 01.06.26, 10:52 no-popis napisała: > Tym memento wykluczasz powrót do władzy PiS....to dobrze. Nie chcę PO ani PiS, jak będą lepsi poprę ich. Nowy szpital onkologiczny gotowy rok przed terminem? Odpowiedz Link Zgłoś
unijczyk_chyzy Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 01.06.26, 15:50 w celu poglębienia cudu gospodarczego ? Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego odrzuciło 80 proc. wniosków o dotacje w ramach Krajowego Planu Odbudowy. Artyści kierują swoje sprawy do sądu i wygrywają. To kolejna afera wokół niejasnego sposobu wydatkowania unijnych pieniędzy i kolejna afera w resorcie kierowanym przez Martę Cienkowską. Odpowiedz Link Zgłoś
sverir Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 01.06.26, 17:10 wpolityce.pl/polityka/761622-ogromna-afera-w-rzadzie-tuska-artysci-ida-na-wojne-z-cienkowska No, wszystko fajnie, rzecz w tym, że o 80% odrzuconych wniosków informowały media w sierpniu 2025 r. Znaczy artykuł pisany na zamówienie, potrzeba sukcesu i grzania tematu. Odpowiedz Link Zgłoś
negativum Re: Ryszard Petru ma zostać wiceministrem rozwoju 01.06.26, 22:34 sverir napisał: > wpolityce.pl/polityka/761622-ogromna-afera-w-rzadzie-tuska-artysci-ida-na-wojne-z-cienkowska > > No, wszystko fajnie, rzecz w tym, że o 80% odrzuconych wniosków informowały med > ia w sierpniu 2025 r. Znaczy artykuł pisany na zamówienie, potrzeba sukcesu i g > rzania tematu. Najlepsze jest to, że biedna Maryla jeździ Porsche, ale nie ma chleb. Śp. aktor rozjechał rowerzystę czym? Marylka walnie 3 koncerty w miesiącu po minimum 50 tys. na rękę i jest biedna. Odpowiedz Link Zgłoś