IP: 212.244.60.* 28.08.01, 16:38
http://www.tylkopolska.hg.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: emem Re: gowno-prawda IP: *.ts.pl 28.08.01, 16:55
      Prawda to jest taka, ze jestescie jeszcze wiekszymi oszolomami niz fani Radia
      Ma Ryja
      • Gość: Balzer Re: gowno-prawda IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.08.01, 17:25
        To moga byc jeszcze wieksi ?
        Pzdr.
        • Gość: emem Re: gowno-prawda do Balzera IP: *.ts.pl 28.08.01, 17:31
          Wiesz nie zastanowilem sie rzeczywiscie......
          Ale mysle ze im przynaajmniej dorownuja

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka