Dodaj do ulubionych

Nastolatek zgwałcił księdza!!

IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 01.06.02, 23:56
Obserwuj wątek
    • Gość: CCCP Re: Nastolatek zgwałcił księdza!! IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 01.06.02, 23:58
      Gość portalu: Złosliwy napisał(a):

      popieram
    • aniol_stroz_kagana Re: Nastolatek zgwałcił księdza!! 02.06.02, 00:00

      No dobra.
      ALE KTO MIAŁ Z TEGO PRZYJEMNOŚĆ?
      • Gość: Oszołom Re: Nastolatek zgwałcił księdza!! IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 02.06.02, 00:07
        No i wychodzi z was ta całą hipokryzja. Jak ksiądz coś zrobi to odrazu wszyscy
        na niego wsiadacie huzia na Józia u tu głosów oburzenia nie widać ani nie
        słychać
        • Gość: Ania Re: Nastolatek zgwałcił księdza!! IP: *.upc.chello.be 02.06.02, 00:14
          Gość portalu: Oszołom napisał(a):

          > No i wychodzi z was ta całą hipokryzja. Jak ksiądz coś zrobi to odrazu wszyscy
          > na niego wsiadacie huzia na Józia u tu głosów oburzenia nie widać ani nie
          > słychać

          Jestem oburzona!!!Upiliscie sie obaj z Mariuszem.
    • Gość: zyx Re: Nastolatek zgwałcił księdza!! IP: *.rdu.bellsouth.net 02.06.02, 01:07
      szkoda nastolatka. Ksiedu nie nalezy sie az tyle przyjemnosci seksualnych. Kazdy
      z nich teraz udawalby Paetza!
      • Gość: ALT Re: Nastolatek zgwałcił księdza!! IP: *.dyn.optonline.net 02.06.02, 03:06
        DOBRY ŻART FUNTA WART
    • Gość: zyx Jak mozna zgwalcic chetnego? IP: *.rdu.bellsouth.net 02.06.02, 04:49
      Gość portalu: Złosliwy napisał(a):


      • Gość: M Re: Jak mozna zgwalcic chetnego? IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 02.06.02, 10:35
        Gość portalu: zyx napisał(a):

        > Gość portalu: Złosliwy napisał(a):
        >
        >
        No chyba,że to było "dobrowolnie na przymus".

        • Gość: Złośliwy Re: Jak mozna zgwalcic chetnego? IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 02.06.02, 12:55
          To była propozycja "nie do odrzucenia" albo się odda albo kula w łeb. (to było
          w czasie napadu rabunkowego na plebanie). To było w "Głosie gminy Komorniki"
          opisane...
    • Gość: Balzer Chyba odwrotnie :-) IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 02.06.02, 09:19
    • Gość: Ed Re: odwrotny problem sądu w Lipnie IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 02.06.02, 10:23
      Jeśli pośle za kratki karmelitę z klasztoru w Trutowie, który molestował 13-
      letnią dziewczynkę, narazi się czarnym, jeśli go uniewinni - narazi się biegłym
      i rodzicom ofiary.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka