tinta23 22.02.05, 13:44 Dlaczego niektórzy musza tak strasznie cierpiec? Takie zdarzenia obieraja chec do zycia, szcze[cie wydaje sie byc tak ulotne, pozyczone tylko na wysoko oprocentowany kredyt. Beksinski bal sie cierpienia, dlaczego akurat on?! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
buraque Re: ironia losu 22.02.05, 14:07 Niektórzy strasznie cierpia, bo mają refleksyjna naturę i przejmują się za bardzo tym wszystkim co nas otacza. Od skrzeczącej rzeczywistości mozna dostać pomieszania zmysłów, to prosta droga na dno. PS. To raczej temat na forum Psychologia a nie tu, w krainie oszołoma i jemu podobnych Odpowiedz Link Zgłoś