Dodaj do ulubionych

ironia losu

22.02.05, 13:44
Dlaczego niektórzy musza tak strasznie cierpiec? Takie zdarzenia obieraja
chec do zycia, szcze[cie wydaje sie byc tak ulotne, pozyczone tylko na wysoko
oprocentowany kredyt. Beksinski bal sie cierpienia, dlaczego akurat on?!
Obserwuj wątek
    • buraque Re: ironia losu 22.02.05, 14:07
      Niektórzy strasznie cierpia, bo mają refleksyjna naturę i przejmują się za
      bardzo tym wszystkim co nas otacza. Od skrzeczącej rzeczywistości mozna dostać
      pomieszania zmysłów, to prosta droga na dno.

      PS. To raczej temat na forum Psychologia a nie tu, w krainie oszołoma i jemu
      podobnych

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka