zegmarek
28.02.05, 16:10
Nie można mylić dwóch, rzeczy. Pomijam oczywiście fakt ,że ci państwo z
Łodzi powinni już dawno siedzieć. Ty pożyczyłeś pieniądze na procent.
Przekroczenie pewnego pułapu odsetek jest lichwą. Inaczej jednak ma się
sprawa odsetek karnych za nie zapłacone należności z tytułu wykonanych prac
czy usług. Jeżeli usługobiorca wykonał rzetelnie swoją usługę należy mu się
wynagrodzenie. A w przypadku kiedy usługodawca zwleka zapłata należnego
wynagrodzenia powinien się liczyć z wysokimi odsetkami. Oczywiście moja
wypowiedź dotyczy uczciwej transakcji. Co do tych pseudopośedników można mieć
tylko nadzieję , ze Polska Federacja Rynku Nieruchomości zadziała sprawnie
powodując zabranie licencji oszustom. A swoją drogę zaraz prześlę kopie tego
artykułu do Federacji
Marek Obtułowicz licencja zawodowa 2006