goniacy.pielegniarz
10.03.05, 12:37
roma25 napisała:
> A może tak zamieścisz coś o sobie lub twym protektorze forumowa idiotko?
roma25 napisała:
> Dobrze byłoby, gdyby ciebie kretynko wreszcie zlustrowano i wytrzaśnieto z tego
> forum. A moze za temat weźmiesz sobie przekrety twego Mareczka M., albo
> gruszkologię, albo dzisiejsze wypowiedzi Jana Marysi o obsadzaniu kadr? Jesteś
> najbardziej fałszywą gnida na tym forum.
roma25 napisała:
> A może ciebie wrezscie wymienią na mniej skretyniały model? Każdy kto zna
> przeszłośc twego umilowanego Marka K. wie, że to najbardziej odrażajacy typ
> mendy i paskudztwa. A kto z kim przestaje.. Więc zamilcz durna babo i spadaj do
> prawicowego śmietnika.
A to tylko cytaty z dzisiejszego ranka.
Czuję, że to byłaby wymarzona partia dla niezłomnego pana Henryka. Mają
przecież wspólne zainteresowania, a właściwie jedno.