Dodaj do ulubionych

Czar komunistycznego betonu

10.03.05, 12:37
roma25 napisała:

> A może tak zamieścisz coś o sobie lub twym protektorze forumowa idiotko?

roma25 napisała:

> Dobrze byłoby, gdyby ciebie kretynko wreszcie zlustrowano i wytrzaśnieto z tego
> forum. A moze za temat weźmiesz sobie przekrety twego Mareczka M., albo
> gruszkologię, albo dzisiejsze wypowiedzi Jana Marysi o obsadzaniu kadr? Jesteś
> najbardziej fałszywą gnida na tym forum.

roma25 napisała:

> A może ciebie wrezscie wymienią na mniej skretyniały model? Każdy kto zna
> przeszłośc twego umilowanego Marka K. wie, że to najbardziej odrażajacy typ
> mendy i paskudztwa. A kto z kim przestaje.. Więc zamilcz durna babo i spadaj do
> prawicowego śmietnika.


A to tylko cytaty z dzisiejszego ranka.
Czuję, że to byłaby wymarzona partia dla niezłomnego pana Henryka. Mają
przecież wspólne zainteresowania, a właściwie jedno.
Obserwuj wątek
    • jakztymwalczyc Re: Czar komunistycznego betonu 10.03.05, 12:50
      Za grosz kultury , potworna agresja.
      • nabukko Po prostu... 10.03.05, 12:52
        gwałt sie gwałtem odciska. Jak Kuba Bogu tak Gwatemala Gwadelupie.
        • jakztymwalczyc Re: Po prostu... 10.03.05, 12:53
          Tak sobie to tłumacz.
        • goniacy.pielegniarz Re: Po prostu... 10.03.05, 12:58
          nabukko napisał:

          > gwałt sie gwałtem odciska. Jak Kuba Bogu tak Gwatemala Gwadelupie.


          ???
    • kataryna.kataryna Re: Czar komunistycznego betonu 10.03.05, 12:58
      Mnie też Roma25 zaszczciła celną ripistą:

      "A może zamiast opluwać porządnych ludzi napiszesz coś główna hipokrytko i szujo
      o Gruszeczce, albo o dzisiejszych pierdnięciach twego idola z Krakowa na temat
      stanowisk? Ptrawicowe gó..ienko dzióbek zamuliło prowokatorko?"
      • goniacy.pielegniarz Re: Czar komunistycznego betonu 10.03.05, 13:12
        kataryna.kataryna napisała:

        > Mnie też Roma25 zaszczciła celną ripistą:


        Możesz czuć się wyróżniona:)
    • t1s Re: Czar komunistycznego betonu 10.03.05, 13:01
      Umiarkowany elektorat.
      • goniacy.pielegniarz No nie wiem, nie wiem 10.03.05, 13:08
        t1s napisał:

        > Umiarkowany elektorat.

        Mnie się zdaje, że to jednak nie "ten" elektorat:)

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=20869701&a=20871348
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=20625758&a=20732916
    • basia.basia GP 10.03.05, 13:01
      do kogo szanowna romaileśtam skierowała łaskawie swoje posty?
      • goniacy.pielegniarz Re: GP 10.03.05, 13:03
        basia.basia napisała:

        > do kogo szanowna romaileśtam skierowała łaskawie swoje posty?

        Do Ciebie.
        • basia.basia czyli mam następną fankę:))))))) 10.03.05, 13:06
          goniacy.pielegniarz napisał:

          > basia.basia napisała:
          >
          > > do kogo szanowna romaileśtam skierowała łaskawie swoje posty?
          >
          > Do Ciebie.

          Przeglądnęłam sobie forum i widzę, że ukłułam Hausnerem
          w szczególnie wrażliwe miejsce:)

          Pzdr:)
          B.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka