t324911 19.06.05, 19:15 Moze by tak biskupi zajeli sie religia i zostawili lustracje w spokoju . O godnosci to powinni pamietac TW zanim zaczeli . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fandango10 Brawo biskupi, tak trzymac! 19.06.05, 23:32 Niedobrze mi sie robi gdy patrze na cyniczne mordy graczy politycznych, ktorzy bezczelnie udaja dobrych katolikow, a totalitaryzm wylazi im z butow Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: Biskupi o lustracji: Pamiętać o godności 19.06.05, 23:37 Akta o. Hejmo ujawniono i co - świat się zawalił? (Fakt, że ujawniono nie wiadomo po co i dlaczego, ale to w tym momencie mało istotne). Odpowiedz Link Zgłoś
edico Re: arcy Bolonek 20.06.05, 02:20 andrzej105 napisał: > nie doczekał chłopina Spec Komisji Miłości Prawdy i Pojednania. pechowy jak > o.Hejnał www.faktyimity.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
rejmanski.krzysztof Re: Biskupi o lustracji: Pamiętać o godności 20.06.05, 11:24 Nie miecz karaj, lecz rękę, która go podniosła. Piętnuje się ludzi o słabym charakterze, lub tych którzy wkroczyli na śliską ścieżkę w obronie swojej rodziny. Tymczasem ci, którzy łamali charaktery ludzkie śpią spokojnie otrzymując wysokie emerytury. Odpowiedz Link Zgłoś