Dodaj do ulubionych

Biskupi o lustracji: Pamiętać o godności

19.06.05, 19:15
Moze by tak biskupi zajeli sie religia i zostawili lustracje w spokoju . O
godnosci to powinni pamietac TW zanim zaczeli .
Obserwuj wątek
    • fandango10 Brawo biskupi, tak trzymac! 19.06.05, 23:32
      Niedobrze mi sie robi gdy patrze na cyniczne mordy graczy politycznych, ktorzy
      bezczelnie udaja dobrych katolikow, a totalitaryzm wylazi im z butow
      • kropekuk Mnie tez sie biskupi spodobali...Brawo! 20.06.05, 01:56

    • t-800 Re: Biskupi o lustracji: Pamiętać o godności 19.06.05, 23:37
      Akta o. Hejmo ujawniono i co - świat się zawalił? (Fakt, że ujawniono nie
      wiadomo po co i dlaczego, ale to w tym momencie mało istotne).
      • edico Re: arcy Bolonek 20.06.05, 02:20
        andrzej105 napisał:

        > nie doczekał chłopina Spec Komisji Miłości Prawdy i Pojednania. pechowy jak
        > o.Hejnał
        www.faktyimity.pl/
    • edico Re: By mówić o godności, 20.06.05, 01:59
      trzeba ją mieć samemu.
    • bladatwarz Wreszcie kolejny po Glempie glos w tej sprawie 20.06.05, 02:23

    • rejmanski.krzysztof Re: Biskupi o lustracji: Pamiętać o godności 20.06.05, 11:24
      Nie miecz karaj, lecz rękę, która go podniosła. Piętnuje się ludzi o słabym charakterze, lub tych którzy wkroczyli na śliską ścieżkę w obronie swojej rodziny. Tymczasem ci, którzy łamali charaktery ludzkie śpią spokojnie otrzymując wysokie emerytury.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka