Dodaj do ulubionych

POEMAT O KAGANIE

26.07.02, 04:16
siusio napisał(a):
Postawmy mnie (Gruba Berta)na granicy,odbyt duzy, dajmy fasoli, jak przyjebie
to nikt nas nie zaatakuje. Straci nawet samolot !!!
To jest cytat z wypowiedzi forumowicza "tato". Tak mi sie spodobal ze
postanowilem umiescic go na oddzielnym watku.
Obserwuj wątek
    • drkrisk Re: POEMAT O KAGANIE 26.07.02, 06:17
      krakers111 napisał(a):

      > siusio napisał(a):
      > Postawmy mnie (Gruba Berta)na granicy,odbyt duzy, dajmy fasoli, jak przyjebie
      > to nikt nas nie zaatakuje. Straci nawet samolot !!!
      > To jest cytat z wypowiedzi forumowicza "tato". Tak mi sie spodobal ze
      > postanowilem umiescic go na oddzielnym watku.
      A gdzie tu Kagan?
    • Gość: krakers111 Re: POEMAT O KAGANIE IP: *.vic.bigpond.net.au 26.07.02, 15:48
      • pontifexmaximus Re: POEMAT O KAGANIE 26.07.02, 16:16
        Panie Kagan;
        Od dłuższego czasu obserwuję pańską działalność na tym forum i zauważam, iż
        zaczynam darzyć Pana coraz większą sympatią. Pan ma (proszę wybaczyć za
        wyrażenie) łeb nie od parady. To mi się podoba.
        Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów zarówno w wirtualnej rzeczywistości, jak i w
        tej realnej.
        Z poważaiem
        pontifexmaximus
        ps. ma Pan moje błogosławieństwo, niech dobry genius Pana nie opuszcza
    • drkrisk Re: POEMAT O KAGANIE 27.07.02, 10:36
      krakers111 napisał(a):

      > siusio napisał(a):
      > Postawmy mnie (Gruba Berta)na granicy,odbyt duzy, dajmy fasoli, jak przyjebie
      > to nikt nas nie zaatakuje. Straci nawet samolot !!!
      > To jest cytat z wypowiedzi forumowicza "tato". Tak mi sie spodobal ze
      > postanowilem umiescic go na oddzielnym watku.
      Mialo byc o kaganie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka