krakers111
26.07.02, 04:16
siusio napisał(a):
Postawmy mnie (Gruba Berta)na granicy,odbyt duzy, dajmy fasoli, jak przyjebie
to nikt nas nie zaatakuje. Straci nawet samolot !!!
To jest cytat z wypowiedzi forumowicza "tato". Tak mi sie spodobal ze
postanowilem umiescic go na oddzielnym watku.