saszamisza
08.07.05, 21:32
Następny kacyk na stnowisku Głównego Inspektora kontroli Skarbowej to Pan
Stec. Pojęcia nie ma o tym , czym się ma zajmowć, więc zajmuje się kasami
fiskalnymi. Każe ścigać biednych kioskarzy i straganiarzy, nawet akcję jakąś
ogłosił. Paranoja!
Kontrola Skarbowa ma teraz zajmować się głównie ściganiem nie oszustów
podatkowych, lecz biedaków. Takie jest właśnie SLD i jego artyści.