xxxr wybiórcza_ jak zwykle bezstronna 09.07.05, 10:23 cimoszewicz nokautuje? on sie pogrąża! to tak jakby świadek w sądzie powiedział, że nie podoba mu sie sedzia i uciekł. tchórz - to ma być prezydent? Kaczynski nie miał takich problemów - stanął przed komisją jako kandydat na prezydenta, miał odwagę i nie miał nic do ukrycia. Odpowiedz Link Zgłoś
mlodygniewny1 komisja śledcza nie jest sądem ... 09.07.05, 10:45 wszyscy przesłuchiwani wystepuja w roli świadków,nie w roli oskarżonych. komisja sledcza nie jest zatem sadem powszechnym - w sadzie sa trzy strony: 1.sad 2.prokuratura 3.oskarżeni właśnie Twoj post dowodzi,ze komisja zachowuje sie jak sad i prokurator w jednym- a zatem nie traktuje przesluchiwanych jako swiadkow,tylko jako oskrzonych. Bardzo wlasciwie postapil Cimoszewicz. Odpowiedz Link Zgłoś
rnrr Re: komisja śledcza nie jest sądem ... 09.07.05, 11:05 Właściwie???? No coż mnie to po prostu załamalo jak marszałek sejmu kierując sie własnym interesem szukał kruczków prawnych by udowodnić, ze nie jest wezwany przed komisję tylko przez pryzmat polityki i tym wyjąsnieniem starał się uciec przed nawet durnymi pytaniami. Marszałkowi to nie przystoi po prostu. spokojnie by odpowiedział nawet na obelki Macierewicza i by je ukrucił w zarodku kompromitujac autora pytania. Cimoszewicz zaś obrzucił paskudnymi słowami pełnymi agresji i brutalności (której ma nie stosować podobno) członków komisji by zaimponowac tym, którzy prace komisji oceniają przez pryzmat Giertycha czy MAcierewicza. To był smutny chwyt wyborczy, a nie własciwe zachowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
studioturos Re: komisja śledcza nie jest sądem ... 09.07.05, 13:57 Tak sobie czytam, jestem cierpliwy, ale nie wytrzymalem. Wlasciwe zachowanie? Wlasciwe???!!!! To co tam robila "pierwsza rama", Oleksy, Kulczyk, Kaczyński, i wielu innych? Czy oni zachowywali sie NIEWLASCIWIE? NAGANNIE? Bezprawne dzialania komisji dotycza wszystkich?, czy tylko tego jedynego, jednego.??? Odpowiedz Link Zgłoś
polib Cimiszewicz znokautował sibie samego 09.07.05, 10:24 Brawo Panie marszałku, dziś beton znów odzyskał nadzieję, że jeszcze może coś znaczyć w tym kraju. Przecież tak nam dobrze szły interesy. za czasów gdy pan był premierem J&S zwiększyła o 100% swoje udziały w polskim rynku paliw. A tow. Wapiński - przyjaciel Jolki i Olka dostał pożyczkę z gwarancją od pana i pieniądze się gdzieś rozpłynęły. Fabryka osocza nie powstała.... W imieninu wszystkich towarzyszy: Niech żyje Włodzimierz ! c.... Odpowiedz Link Zgłoś
slon16 hahaha hiiiiiii to już Cmentarz komuny 09.07.05, 10:25 nie wiedziałem,ze tak można wykluczyć przesłuchującego i wyjść a co UOP na to Odpowiedz Link Zgłoś
filostrados NARODZIE OPAMIĘTAJ SIĘ 09.07.05, 10:26 przeczytałem wszytkie wpisy na forum i stwierdzam: żadnej wyważonej opinii. jedni są za inni przeciw. nikt nie zauważa mechanizmów jakie dzieją sie w "tej całej polityce" oczywiście że to gra, ale spójrzcie na to kto lepiej rozgrywa piłkę. kto ma dokładnie przygotowaną taktykę i jednocześnie potrafi kiwać tych, którzy nie potrafią zoorganizować sobie obrony. w polityce podobnie jak w naturze wygrywa lepiej przystosowany, inteligentniejszy. a głupi zawsze będą manipulowani i dający się wodzić za nos, mający wieczne pretensje do tych, którym sie lepiej powodzi, co oczywiście wynika z bezsilności i zazdrości. "kto ma temu będzie dane, a kto nie ma, temu zabiorą nawet to co ma" Odpowiedz Link Zgłoś
slon16 [...] 09.07.05, 10:27 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
polib CIMISZEWICZ NADZIEJĄ BETONU !!! 09.07.05, 10:27 Brawo Panie marszałku, dziś beton znów odzyskał nadzieję, że jeszcze może coś znaczyć w tym kraju. Przecież tak nam dobrze szły interesy. za czasów gdy pan był premierem J&S zwiększyła o 100% swoje udziały w polskim rynku paliw. A tow. Wapiński - przyjaciel Jolki i Olka dostał pożyczkę z gwarancją od pana i pieniądze się gdzieś rozpłynęły. Fabryka osocza nie powstała.... W imieninu wszystkich towarzyszy: Niech żyje Włodzimierz ! c.... Odpowiedz Link Zgłoś
messer9 Re: CIMISZEWICZ NADZIEJĄ BETONU !!! 09.07.05, 10:29 Zmień lekarza. Ten cie oszukuje... Odpowiedz Link Zgłoś
polib Re: CIMISZEWICZ NADZIEJĄ BETONU !!! 09.07.05, 10:40 messser9 też mocniej zabiło ci serce ? Włodek tak tych posłów w ziemię wbił, a gazeta dała nawet tytuł , że znokautował... I tak dobrze szło, ale ta wstrętna opinia publiczna ma inne zdanie niż włodek c i jego towarzysze. I większość forumowiczów na gazeta.pl też nie wierzy włodkowi... No co się k... dzieje. trzeba ich do psychiatry wysłać. Co oni tak przypominają włodkowi jego małe przecież grzeszki. Odpowiedz Link Zgłoś
messer9 Re: CIMISZEWICZ NADZIEJĄ BETONU !!! 09.07.05, 10:55 NIestety ale kolki sa do wbijania w ziemie. A od wyjasniania takich afer jest prokuratura i sad a nie takie prymitywy podniecajace sie widokiem kamer. Odpowiedz Link Zgłoś
rk111 Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 10:30 Towarzysz Cimoszewicz zachował się po chamsku Odpowiedz Link Zgłoś
olgierd.tomczorek Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 10:31 strzal do wlasnej bramki. samemu bedzie rozpatrywal swoje wnioski. brawo. ktos kto krytykuje zachowanie komisji nie powinien zachowywac sie jak oni. Odpowiedz Link Zgłoś
pinek Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 10:31 Włodek rullezz !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
harvard1 Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 10:33 zachowanie Marszalka Sejmu w stosunku do Komisji ,to nic innego jak zabicie wlasnego ,niepokornego dziecka przez ojca,ktory ma cos do ukrycia. a obludne naduzywanie slow PRAWO i PRAWORZAdnoSc w tym kontekscie to wyjatkowy cynizm. Oleksy ma konkurncje! Odpowiedz Link Zgłoś
slon16 Rewolucja prawna i moralna widzicie to tak mam być 09.07.05, 10:34 teraz gada ale nie przed komisją to inne gadanie nieważne Odpowiedz Link Zgłoś
dom2000 BRAWA DLA MARSZALKA CIMOSZEWICZA!!! 09.07.05, 10:36 BRAWA DLA MARSZALKA CIMOSZEWICZA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
polib Re: BRAWA DLA MARSZALKA CIMOSZEWICZA!!! 09.07.05, 10:42 Za łamanie prawa - wypijmy towarzysze do dna !!! Odpowiedz Link Zgłoś
andrze_n Cimoch bedzie 2 turze, gdzie przegra z "Kaczką" 09.07.05, 10:36 tak to widze, wykazal swa przebojowosc, ale i postkomuszy charakter, musi wiec spotkac sie z "godnym" przeciwnikiem, bedzie nim Kaczynski, a wtedy MUSI przegrac ))) Odpowiedz Link Zgłoś
brynk co to sie nie robi,zeby trwać przy korycie świński 09.07.05, 10:37 dotyczy to WC jak i pozostałych polityków wszystkich opcji . Dalu oni wyraz temu przed chwila w komisji . Ta cała debilowata zgraja polityków nadaje sie tylko na rozstrzelanie pod ściana śmierci . TYam nie na porządnego człowieka , no moze 1% tego pospólstwa ... Odpowiedz Link Zgłoś
et21 Klikajcie Pajacyka. Przestancie juz wrzeszczec 09.07.05, 10:38 to nic nie da, on i tak wygra. A pajacyk jest w prawym gornym rogu ekranu. Przynajmniej dzieci cos zjedza ;) Odpowiedz Link Zgłoś
an9991 nareszcie ktoś to zrobił!!!! 09.07.05, 10:39 ktoś przeciwstawił się politycznej hucpie, która w tej komisji od pewnego czasu dominuje. oczywistością jest że posłowie wassermann macierewicz i giertych ale też i moidowicz chcieli urządzić polowanie na czarownice. stanowczość cimoszewicza wobec ewidentnego łamania prawa przez komisję może tylko przysporzyć mu zwolenników. Odpowiedz Link Zgłoś
alasz7 DZIWNY WŁASCICIEL AKCJI 09.07.05, 10:47 Co to znaczy że akcje są własnością jego córki? Czy właściciel nowego mercedesa może zgłosić się do opieki społecznej pokasę twierdząc że ten samochód nie jest jego tylko siostry albo brata? Ten dziwny "akt własności" przypominoa mi wszelkiego rodzaju przestępców którzy nic nie mają a samochody i wille z basenami są własnością ich rodzin. Czyżby córka pana Cimoszewicza z jakichś powodów nie może sama być właścicielką "swoich własnych akcji"? Odpowiedz Link Zgłoś
alasz7 POSEŁ WITASZEK NA PREZYDENTA 09.07.05, 10:52 Pan Cimoszewicz stwierdził ze poseł Witaszek jest jedynym członkiem komisjii, który zasługuje na pozostanie w niej. Może wszyscy członkowie komisjii powinni być tak aktywni jak poseł Witaszek. Wtedy nawet i prezio mógłby zgłosić się na przesłuchanie - bo nic by mu nie groziło Odpowiedz Link Zgłoś
an9991 Re: POSEŁ WITASZEK NA PREZYDENTA 09.07.05, 10:57 niespecjalnie słuchałaś wystąpienia cimoszewicza powiedział, że witaszek jest jedynym posłem z tej komisji, który swoimi wypowiedziami nie dał wyrazu swojej stronniczości i nie jest aktualnie zaangażowany w żadną kampanię polityczną. i to jest święta prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
alasz7 Re: POSEŁ WITASZEK NA PREZYDENTA 09.07.05, 16:05 W takim razie żaden poseł który jest w jakiejkolwiek partii nie powinien być członkiem komisji bo zawsze będzie można zarzucić mu stronniczość. Ciekawe czy w całym parlamencie udałoby się zebrać komplet? Odpowiedz Link Zgłoś
4xl Re: POSEŁ WITASZEK NA PREZYDENTA 09.07.05, 18:26 Chodzi o okres trwania kampanii wyborczej. Ta komisja celowo przedłużyła swoje prace do tego okresu, aby móc prowadzić swoje gierki wyborcze. Czy Ty tego nie rozumiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
davidmors Re: Poklepał Witaszka i....pogrążył szanse Leppera 09.07.05, 10:59 Zupełnie jak Wałęsa z pocałunkiem śmierci dla Frasyniuka i dla PD. Odpowiedz Link Zgłoś
an9991 Re: DZIWNY WŁASCICIEL AKCJI 09.07.05, 10:54 a co posiadanie akcji orlenu to przestępstwo? ciekawe, trzeba wsadzić do więzienia kilkanaście/dziesiąt tysięcy polaków. a akcje były (już od dawna ich nie posiada) były jak powiedział marszałek de facto własnością jego córki poniważ były kupione za jej pieniądze Odpowiedz Link Zgłoś
ogromnejadra Włodek to ludzki odpad, tak jak jego formacja 09.07.05, 10:59 ideowa - komunizm. Odpowiedz Link Zgłoś
an9991 Re: Włodek to ludzki odpad, tak jak jego formacja 09.07.05, 11:04 ogromnejadra napisała: > ideowa - komunizm. rozumiem, że to ta merytoryczna przyczyna wezwania marszałka przed komisję? tak też myślałem Odpowiedz Link Zgłoś
ogromnejadra Zapewne tak. Jego miejsce jest na śmietniku a nie 09.07.05, 11:08 przed komisją. Ludzie to tylko obsikać potrafią... Odpowiedz Link Zgłoś
an9991 Re: Zapewne tak. Jego miejsce jest na śmietniku a 09.07.05, 11:18 ogromnejadra napisała: > przed komisją. Ludzie to tylko obsikać potrafią... widzę, że polska prawica (pewnie ta narodowa i patriotyczna hehe) bierze przykład jak prowadzić merytoryczne dyskusje od leppera. on, nieważne o czym mowa, zaczynał i kończył słynnym "balcerowicz musi odejść". prawica zaczyna i kończy a w środku rozwija hasło komuna na śmietnik historii. jaki nauczyciel tacy uczniowie. Odpowiedz Link Zgłoś
alasz7 Re: DZIWNY WŁASCICIEL AKCJI 09.07.05, 16:01 Nie twierdzę że posiadanie akcji jest przestępstwem. Ale jeżeli akcje były kupione za pieniądze córki to dlaczego Cimoszewicz wykazuje je jako swoje akcje. Czy córka nie może byc prawowitym włascicielem akcji zakupionych za swoje pieniądze? Czy może jest ubezwłasnowolniona i ojciec rozporządza jej majatkiem? Odpowiedz Link Zgłoś
kosa44 Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 10:40 Żałosny spektakl w wykonaniu WC,napewno przysporzy mu wyborców... I oto chodzi Odpowiedz Link Zgłoś
grali1 Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 10:41 Stare powiedzenie "jak Pan Bóg chce kogoś ukarac, to mu rozum odbiera". W przypadku Cimoszewicza nie miał zbyt dużo roboty, bo i rozumu tam nie za dużo było. Ale teraz polecą mu notowania na łeb na szyję. No i bardzo dobrze! Odpowiedz Link Zgłoś
jtb Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 10:44 grali1 napisał: Ale teraz polecą mu notowania na łeb na szyję. No i bardzo dobrze! "Polecą mu notowania" - piszesz. Myslę, że się mylisz i będzie zupełnie odwrotnie Odpowiedz Link Zgłoś
boorza Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 10:42 Zachował się jak cham... Nawet, jeżeli nie miał zamiaru zeznawać, mógł to inaczej rozegrać. Mam nadzieję, że większość z nas (Polaków) nie zechce takiego prezydenta... Odpowiedz Link Zgłoś
jacek3142 PAN MARSZAŁEK CIMOSZEWICZ POKAZAŁ KLASĘ 09.07.05, 10:43 Ma rację pan Marszałek Cimoszewicz ponieważ Sejmowa Komisja Śledcza ds. Orlenu już dawno przestała zajmować się tym, do czego została powołana. Generalnie członkowie Komisji charakteryzują się tym, iż nie słuchają o co pytali ich poprzednicy i co mieli do powiedzenia świadkowie. Każdy z nich sam musi o wszystko zapytać. Śmieszne to, choć irytujące. Przypominają zgraję przedszkolaków, a nie poważnych posłów, mających dojść do prawdy. Ale to, czym grzeszy Komisja najbardziej, to arogancja, bezczelność, pycha i manipulacja świadkami. To jest najbardziej wstrętne i obrzydliwe. Naprawdę można zwymiotować bardziej, niż po największym opilstwie, kiedy słucha się płomiennych wystąpień Giertycha, tak pięknie mówiącego o potrzebie prawdy w naszym życiu politycznym, gdy sam jest OBRZYDLIWYM KŁAMCĄ! Na oczach milionów ludzi kłamał mówiąc, że nigdy z Kulczykiem się nie spotkał. Potem okazało się, że nie tylko doszło do spotkania, ale i obiadku w klasztorze, podczas którego Romcio bawił Jasia rozmową. OBRZYDLIWYM KŁAMCĄ okazał się Gruszka. I taka Komisja ma czelność robić za sprawiedliwych, za tych, którzy obnażą nam prawdę. No chyba trzeba być idiotą, żeby w to wierzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
zz21 Re: PAN MARSZAŁEK CIMOSZEWICZ POKAZAŁ KLASĘ 09.07.05, 10:48 precz z takimi politykami jak Cimoszewicz. Już dawno powinno się wydalić z kraju wszystkich komunistów. Odpowiedz Link Zgłoś
mago13 Re: PAN MARSZAŁEK CIMOSZEWICZ POKAZAŁ KLASĘ 09.07.05, 10:54 zz21 napisał: > precz z takimi politykami jak Cimoszewicz. Już dawno powinno się wydalić z > kraju wszystkich komunistów. Jak już wydalisz z siebie wszystko to uśmiechnij się ,bo zobaczysz jak ci ulżyło Odpowiedz Link Zgłoś
4xl Re: PAN MARSZAŁEK CIMOSZEWICZ POKAZAŁ KLASĘ 09.07.05, 18:33 A jak zostanie sama "prawica", to się wybije nawzajem sama i wtedy dopiero powstanie nowa klasa polityczna, która będzie na poziomie. Odpowiedz Link Zgłoś
brynk WC -uwazaj ! - kampania prezydencka w czasie prac? 09.07.05, 10:45 panie WC- przeciez pan pracuje jako marszałek Sejmu i w czasie tej pracy prowadzi pan kampanie wyborczą ? Jest pan formalnie zatrudniony w sensie kodeksu pracy , wiec jak ? ... Przecież to łamanie prawa przez człowieka co to prawo tworzy ..... Odpowiedz Link Zgłoś
jacek3142 PAN CIMOSZEWICZ ZOSTANIE PREZYDENTEM PO I TURZE 09.07.05, 10:58 brynk i inne kaczory - ludzie kipicie od nienawiści, a Pan Cimoszewicz i tak zostanie Prezydentem i to po pierwszej turze wyborów. Dla poprawienia chumoru dedykuje wam wierszyk: W Warszawie w Ratusza krzaczkach Mieszkała Kaczka Bliźniaczka Co cały dzień na wyścigi Robiła z bratem intrygi Zamiast się miastem zajmować Kochała siebie promować I by pokazać jak działa Muzea wciąż otwierała Pomawiać innych lubiła Sprytnie to z bratem czyniła Wciąż ponoć gdzieś coś słyszała Tak w mediach się zaklinała Wściekali się ludzie okropnie Niech intrygantkę gęś kopnie Poszli w paradzie z plakatem Gej kaczko jest twoim bratem Nad Polską się chmury zbierają Już ludzie po kątach gadają Premierem ma być jedna kaczka A prezydentem bliźniaczka Broń Boże przed widmem nas kaczym Cokolwiek w tym kraju to znaczy Niech lepiej historia starannie Upiecze te kaczki w brytfannie SOBCZAK i SZPAK P.S. Przepraszamy Pana Brzechwę, że zapaskudziliśmy Jego strofy takimi kaczymi typami. Odpowiedz Link Zgłoś
ogromnejadra Panów to mordował jego tatko. Sam jest taki jak 09.07.05, 11:01 jego wzorce ideowe - lenin, trocki, dzierżyński, same odpady ludzkie Odpowiedz Link Zgłoś
da.wi581 szuja 09.07.05, 10:48 no to widać komu gazeta będzie kibicować nawet już przygotowali serwis fotograficzny z tym palntem Odpowiedz Link Zgłoś
brynk Re: szuja 09.07.05, 10:49 ...no skorao ma , czy miał jeszcze tydzien temy akcje agory michnikowej - to nasz człowiek , czy to nie oczywiste ? Odpowiedz Link Zgłoś
annamaria26 mam dosc kretactw i polprawd 09.07.05, 10:48 Komisja niestety nie ma czystych rak, a realizacja polityki w stylu Giertych- Macierewicz napawa mnie skrajnym obrzydzeniem tym wiekszym ze panowie stoja za sztandarem katolicyzmu, a tak sa od niego daleko jak Pop od Imama! Nie przepadam za Cimoszewiczem, ale w tym przypadku chyle czoła! Szkoda, że nie tylko przesłuchiwani ale i przesłuchujący nie grzeszą niewinnością... Odpowiedz Link Zgłoś
zz21 Re: mam dosc kretactw i polprawd 09.07.05, 10:50 nie stoją za sztandarem katolicyzmu bo oni są prawdziwymi katolikami Odpowiedz Link Zgłoś
et21 zobaczcie tytuł: <a href="http://wprost.pl/ar/?O=78474" target="_b 09.07.05, 10:48 Odpowiedz Link Zgłoś