Dodaj do ulubionych

Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewicza

    • xxxr wybiórcza_ jak zwykle bezstronna 09.07.05, 10:23
      cimoszewicz nokautuje? on sie pogrąża! to tak jakby świadek w sądzie
      powiedział, że nie podoba mu sie sedzia i uciekł.
      tchórz - to ma być prezydent? Kaczynski nie miał takich problemów - stanął
      przed komisją jako kandydat na prezydenta, miał odwagę i nie miał nic do
      ukrycia.
      • mlodygniewny1 komisja śledcza nie jest sądem ... 09.07.05, 10:45
        wszyscy przesłuchiwani wystepuja w roli świadków,nie w roli oskarżonych.
        komisja sledcza nie jest zatem sadem powszechnym - w sadzie sa trzy strony:
        1.sad 2.prokuratura 3.oskarżeni
        właśnie Twoj post dowodzi,ze komisja zachowuje sie jak sad i prokurator w
        jednym- a zatem nie traktuje przesluchiwanych jako swiadkow,tylko jako
        oskrzonych.
        Bardzo wlasciwie postapil Cimoszewicz.
        • rnrr Re: komisja śledcza nie jest sądem ... 09.07.05, 11:05
          Właściwie???? No coż mnie to po prostu załamalo jak marszałek sejmu kierując
          sie własnym interesem szukał kruczków prawnych by udowodnić, ze nie jest
          wezwany przed komisję tylko przez pryzmat polityki i tym wyjąsnieniem starał
          się uciec przed nawet durnymi pytaniami. Marszałkowi to nie przystoi po prostu.
          spokojnie by odpowiedział nawet na obelki Macierewicza i by je ukrucił w
          zarodku kompromitujac autora pytania. Cimoszewicz zaś obrzucił paskudnymi
          słowami pełnymi agresji i brutalności (której ma nie stosować podobno) członków
          komisji by zaimponowac tym, którzy prace komisji oceniają przez pryzmat
          Giertycha czy MAcierewicza. To był smutny chwyt wyborczy, a nie własciwe
          zachowanie.
        • studioturos Re: komisja śledcza nie jest sądem ... 09.07.05, 13:57
          Tak sobie czytam, jestem cierpliwy, ale nie wytrzymalem. Wlasciwe zachowanie?
          Wlasciwe???!!!!
          To co tam robila "pierwsza rama", Oleksy, Kulczyk, Kaczyński, i wielu innych?
          Czy oni zachowywali sie NIEWLASCIWIE? NAGANNIE? Bezprawne dzialania komisji
          dotycza wszystkich?, czy tylko tego jedynego, jednego.???
    • polib Cimiszewicz znokautował sibie samego 09.07.05, 10:24
      Brawo Panie marszałku, dziś beton znów odzyskał nadzieję, że jeszcze może coś
      znaczyć w tym kraju. Przecież tak nam dobrze szły interesy. za czasów gdy pan
      był premierem J&S zwiększyła o 100% swoje udziały w polskim rynku paliw. A tow.
      Wapiński - przyjaciel Jolki i Olka dostał pożyczkę z gwarancją od pana i
      pieniądze się gdzieś rozpłynęły. Fabryka osocza nie powstała.... W imieninu
      wszystkich towarzyszy: Niech żyje Włodzimierz ! c....
    • slon16 hahaha hiiiiiii to już Cmentarz komuny 09.07.05, 10:25
      nie wiedziałem,ze tak można
      wykluczyć przesłuchującego i wyjść
      a co UOP na to
    • filostrados NARODZIE OPAMIĘTAJ SIĘ 09.07.05, 10:26
      przeczytałem wszytkie wpisy na forum i stwierdzam:
      żadnej wyważonej opinii. jedni są za inni przeciw.
      nikt nie zauważa mechanizmów jakie dzieją sie w "tej całej polityce"
      oczywiście że to gra, ale spójrzcie na to kto lepiej rozgrywa piłkę. kto ma
      dokładnie przygotowaną taktykę i jednocześnie potrafi kiwać tych, którzy nie
      potrafią zoorganizować sobie obrony. w polityce podobnie jak w naturze wygrywa
      lepiej przystosowany, inteligentniejszy. a głupi zawsze będą manipulowani i
      dający się wodzić za nos, mający wieczne pretensje do tych, którym sie lepiej
      powodzi, co oczywiście wynika z bezsilności i zazdrości.
      "kto ma temu będzie dane, a kto nie ma, temu zabiorą nawet to co ma"
    • slon16 [...] 09.07.05, 10:27
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • polib CIMISZEWICZ NADZIEJĄ BETONU !!! 09.07.05, 10:27
      Brawo Panie marszałku, dziś beton znów odzyskał nadzieję, że jeszcze może coś
      znaczyć w tym kraju. Przecież tak nam dobrze szły interesy. za czasów gdy pan
      był premierem J&S zwiększyła o 100% swoje udziały w polskim rynku paliw. A tow.
      Wapiński - przyjaciel Jolki i Olka dostał pożyczkę z gwarancją od pana i
      pieniądze się gdzieś rozpłynęły. Fabryka osocza nie powstała.... W imieninu
      wszystkich towarzyszy: Niech żyje Włodzimierz ! c....

      • messer9 Re: CIMISZEWICZ NADZIEJĄ BETONU !!! 09.07.05, 10:29
        Zmień lekarza. Ten cie oszukuje...
        • polib Re: CIMISZEWICZ NADZIEJĄ BETONU !!! 09.07.05, 10:40
          messser9 też mocniej zabiło ci serce ? Włodek tak tych posłów w ziemię wbił, a
          gazeta dała nawet tytuł , że znokautował... I tak dobrze szło, ale ta wstrętna
          opinia publiczna ma inne zdanie niż włodek c i jego towarzysze. I większość
          forumowiczów na gazeta.pl też nie wierzy włodkowi... No co się k... dzieje.
          trzeba ich do psychiatry wysłać. Co oni tak przypominają włodkowi jego małe
          przecież grzeszki.
          • messer9 Re: CIMISZEWICZ NADZIEJĄ BETONU !!! 09.07.05, 10:55
            NIestety ale kolki sa do wbijania w ziemie. A od wyjasniania takich afer jest
            prokuratura i sad a nie takie prymitywy podniecajace sie widokiem kamer.
    • rk111 Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 10:30
      Towarzysz Cimoszewicz zachował się po chamsku
    • olgierd.tomczorek Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 10:31
      strzal do wlasnej bramki. samemu bedzie rozpatrywal swoje wnioski. brawo. ktos
      kto krytykuje zachowanie komisji nie powinien zachowywac sie jak oni.
    • pinek Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 10:31
      Włodek rullezz !!!!!!
    • harvard1 Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 10:33
      zachowanie Marszalka Sejmu w stosunku do Komisji ,to nic innego jak zabicie wlasnego ,niepokornego dziecka przez ojca,ktory ma cos do ukrycia.
      a obludne naduzywanie slow PRAWO i PRAWORZAdnoSc w tym kontekscie to wyjatkowy cynizm.
      Oleksy ma konkurncje!
    • slon16 Rewolucja prawna i moralna widzicie to tak mam być 09.07.05, 10:34
      teraz gada ale nie przed komisją
      to inne gadanie nieważne
    • dom2000 BRAWA DLA MARSZALKA CIMOSZEWICZA!!! 09.07.05, 10:36
      BRAWA DLA MARSZALKA CIMOSZEWICZA!!!
      • polib Re: BRAWA DLA MARSZALKA CIMOSZEWICZA!!! 09.07.05, 10:42
        Za łamanie prawa - wypijmy towarzysze do dna !!!
    • andrze_n Cimoch bedzie 2 turze, gdzie przegra z "Kaczką" 09.07.05, 10:36
      tak to widze, wykazal swa przebojowosc, ale i postkomuszy charakter, musi wiec
      spotkac sie z "godnym" przeciwnikiem, bedzie nim Kaczynski, a wtedy MUSI
      przegrac )))
    • t-800 Czy marszałek poda się teraz do dysmisji? /bt. 09.07.05, 10:37

    • brynk co to sie nie robi,zeby trwać przy korycie świński 09.07.05, 10:37
      dotyczy to WC jak i pozostałych polityków
      wszystkich opcji . Dalu oni wyraz temu przed chwila w komisji . Ta cała
      debilowata zgraja polityków nadaje sie tylko na rozstrzelanie pod ściana
      śmierci . TYam nie na porządnego człowieka , no moze 1% tego pospólstwa ...
    • et21 Klikajcie Pajacyka. Przestancie juz wrzeszczec 09.07.05, 10:38
      to nic nie da, on i tak wygra. A pajacyk jest w prawym gornym rogu ekranu.
      Przynajmniej dzieci cos zjedza ;)
    • an9991 nareszcie ktoś to zrobił!!!! 09.07.05, 10:39
      ktoś przeciwstawił się politycznej hucpie, która w tej komisji od pewnego czasu
      dominuje. oczywistością jest że posłowie wassermann macierewicz i giertych ale
      też i moidowicz chcieli urządzić polowanie na czarownice. stanowczość
      cimoszewicza wobec ewidentnego łamania prawa przez komisję może tylko
      przysporzyć mu zwolenników.
      • alasz7 DZIWNY WŁASCICIEL AKCJI 09.07.05, 10:47
        Co to znaczy że akcje są własnością jego córki? Czy właściciel nowego mercedesa
        może zgłosić się do opieki społecznej pokasę twierdząc że ten samochód nie jest
        jego tylko siostry albo brata? Ten dziwny "akt własności" przypominoa mi
        wszelkiego rodzaju przestępców którzy nic nie mają a samochody i wille z
        basenami są własnością ich rodzin. Czyżby córka pana Cimoszewicza z jakichś
        powodów nie może sama być właścicielką "swoich własnych akcji"?
        • alasz7 POSEŁ WITASZEK NA PREZYDENTA 09.07.05, 10:52
          Pan Cimoszewicz stwierdził ze poseł Witaszek jest jedynym członkiem komisjii,
          który zasługuje na pozostanie w niej. Może wszyscy członkowie komisjii powinni
          być tak aktywni jak poseł Witaszek. Wtedy nawet i prezio mógłby zgłosić się na
          przesłuchanie - bo nic by mu nie groziło
          • an9991 Re: POSEŁ WITASZEK NA PREZYDENTA 09.07.05, 10:57
            niespecjalnie słuchałaś wystąpienia cimoszewicza powiedział, że witaszek jest
            jedynym posłem z tej komisji, który swoimi wypowiedziami nie dał wyrazu swojej
            stronniczości i nie jest aktualnie zaangażowany w żadną kampanię polityczną. i
            to jest święta prawda.
            • alasz7 Re: POSEŁ WITASZEK NA PREZYDENTA 09.07.05, 16:05
              W takim razie żaden poseł który jest w jakiejkolwiek partii nie powinien być
              członkiem komisji bo zawsze będzie można zarzucić mu stronniczość. Ciekawe czy w
              całym parlamencie udałoby się zebrać komplet?
              • 4xl Re: POSEŁ WITASZEK NA PREZYDENTA 09.07.05, 18:26
                Chodzi o okres trwania kampanii wyborczej. Ta komisja celowo przedłużyła swoje
                prace do tego okresu, aby móc prowadzić swoje gierki wyborcze. Czy Ty tego nie
                rozumiesz?
          • davidmors Re: Poklepał Witaszka i....pogrążył szanse Leppera 09.07.05, 10:59
            Zupełnie jak Wałęsa z pocałunkiem śmierci dla Frasyniuka i dla PD.
        • an9991 Re: DZIWNY WŁASCICIEL AKCJI 09.07.05, 10:54
          a co posiadanie akcji orlenu to przestępstwo? ciekawe, trzeba wsadzić do
          więzienia kilkanaście/dziesiąt tysięcy polaków. a akcje były (już od dawna ich
          nie posiada) były jak powiedział marszałek de facto własnością jego córki
          poniważ były kupione za jej pieniądze
          • ogromnejadra Włodek to ludzki odpad, tak jak jego formacja 09.07.05, 10:59
            ideowa - komunizm.
            • an9991 Re: Włodek to ludzki odpad, tak jak jego formacja 09.07.05, 11:04
              ogromnejadra napisała:

              > ideowa - komunizm.
              rozumiem, że to ta merytoryczna przyczyna wezwania marszałka przed komisję? tak
              też myślałem
              • ogromnejadra Zapewne tak. Jego miejsce jest na śmietniku a nie 09.07.05, 11:08
                przed komisją. Ludzie to tylko obsikać potrafią...
                • an9991 Re: Zapewne tak. Jego miejsce jest na śmietniku a 09.07.05, 11:18
                  ogromnejadra napisała:

                  > przed komisją. Ludzie to tylko obsikać potrafią...

                  widzę, że polska prawica (pewnie ta narodowa i patriotyczna hehe) bierze
                  przykład jak prowadzić merytoryczne dyskusje od leppera. on, nieważne o czym
                  mowa, zaczynał i kończył słynnym "balcerowicz musi odejść". prawica zaczyna i
                  kończy a w środku rozwija hasło komuna na śmietnik historii. jaki nauczyciel
                  tacy uczniowie.
          • alasz7 Re: DZIWNY WŁASCICIEL AKCJI 09.07.05, 16:01
            Nie twierdzę że posiadanie akcji jest przestępstwem. Ale jeżeli akcje były
            kupione za pieniądze córki to dlaczego Cimoszewicz wykazuje je jako swoje akcje.
            Czy córka nie może byc prawowitym włascicielem akcji zakupionych za swoje
            pieniądze? Czy może jest ubezwłasnowolniona i ojciec rozporządza jej majatkiem?
    • kosa44 Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 10:40
      Żałosny spektakl w wykonaniu WC,napewno przysporzy mu wyborców...
      I oto chodzi
    • grali1 Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 10:41
      Stare powiedzenie "jak Pan Bóg chce kogoś ukarac, to mu rozum odbiera". W
      przypadku Cimoszewicza nie miał zbyt dużo roboty, bo i rozumu tam nie za dużo
      było. Ale teraz polecą mu notowania na łeb na szyję. No i bardzo dobrze!
      • jtb Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 10:44
        grali1 napisał:

        Ale teraz polecą mu notowania na łeb na szyję. No i bardzo dobrze!

        "Polecą mu notowania" - piszesz. Myslę, że się mylisz i będzie zupełnie
        odwrotnie
    • boorza Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 10:42
      Zachował się jak cham...
      Nawet, jeżeli nie miał zamiaru zeznawać, mógł to inaczej rozegrać.
      Mam nadzieję, że większość z nas (Polaków) nie zechce takiego prezydenta...
    • jacek3142 PAN MARSZAŁEK CIMOSZEWICZ POKAZAŁ KLASĘ 09.07.05, 10:43
      Ma rację pan Marszałek Cimoszewicz ponieważ Sejmowa Komisja Śledcza ds. Orlenu
      już dawno przestała zajmować się tym, do czego została powołana. Generalnie
      członkowie Komisji charakteryzują się tym, iż nie słuchają o co pytali ich
      poprzednicy i co mieli do powiedzenia świadkowie. Każdy z nich sam musi o
      wszystko zapytać. Śmieszne to, choć irytujące. Przypominają zgraję
      przedszkolaków, a nie poważnych posłów, mających dojść do prawdy. Ale to, czym
      grzeszy Komisja najbardziej, to arogancja, bezczelność, pycha i manipulacja
      świadkami. To jest najbardziej wstrętne i obrzydliwe. Naprawdę można
      zwymiotować bardziej, niż po największym opilstwie, kiedy słucha się
      płomiennych wystąpień Giertycha, tak pięknie mówiącego o potrzebie prawdy w
      naszym życiu politycznym, gdy sam jest OBRZYDLIWYM KŁAMCĄ! Na oczach milionów
      ludzi kłamał mówiąc, że nigdy z Kulczykiem się nie spotkał. Potem okazało się,
      że nie tylko doszło do spotkania, ale i obiadku w klasztorze, podczas którego
      Romcio bawił Jasia rozmową. OBRZYDLIWYM KŁAMCĄ okazał się Gruszka. I taka
      Komisja ma czelność robić za sprawiedliwych, za tych, którzy obnażą nam prawdę.
      No chyba trzeba być idiotą, żeby w to wierzyć.
      • polib Re: PAN CIMOSZEWICZ POKAZAŁ jak łamać prawo 09.07.05, 10:45
      • zz21 Re: PAN MARSZAŁEK CIMOSZEWICZ POKAZAŁ KLASĘ 09.07.05, 10:48
        precz z takimi politykami jak Cimoszewicz. Już dawno powinno się wydalić z
        kraju wszystkich komunistów.
        • mago13 Re: PAN MARSZAŁEK CIMOSZEWICZ POKAZAŁ KLASĘ 09.07.05, 10:54
          zz21 napisał:

          > precz z takimi politykami jak Cimoszewicz. Już dawno powinno się wydalić z
          > kraju wszystkich komunistów.
          Jak już wydalisz z siebie wszystko to uśmiechnij się ,bo zobaczysz jak ci
          ulżyło
        • 4xl Re: PAN MARSZAŁEK CIMOSZEWICZ POKAZAŁ KLASĘ 09.07.05, 18:33
          A jak zostanie sama "prawica", to się wybije nawzajem sama i wtedy dopiero
          powstanie nowa klasa polityczna, która będzie na poziomie.
    • brynk WC -uwazaj ! - kampania prezydencka w czasie prac? 09.07.05, 10:45
      panie WC- przeciez pan pracuje jako marszałek Sejmu i w czasie tej pracy
      prowadzi pan kampanie wyborczą ? Jest pan formalnie zatrudniony w sensie
      kodeksu pracy , wiec jak ? ... Przecież to łamanie prawa przez człowieka co to
      prawo tworzy .....
      • jacek3142 PAN CIMOSZEWICZ ZOSTANIE PREZYDENTEM PO I TURZE 09.07.05, 10:58
        brynk i inne kaczory - ludzie kipicie od nienawiści, a Pan Cimoszewicz i tak
        zostanie Prezydentem i to po pierwszej turze wyborów.
        Dla poprawienia chumoru dedykuje wam wierszyk:

        W Warszawie w Ratusza krzaczkach
        Mieszkała Kaczka Bliźniaczka
        Co cały dzień na wyścigi
        Robiła z bratem intrygi
        Zamiast się miastem zajmować
        Kochała siebie promować
        I by pokazać jak działa
        Muzea wciąż otwierała
        Pomawiać innych lubiła
        Sprytnie to z bratem czyniła
        Wciąż ponoć gdzieś coś słyszała
        Tak w mediach się zaklinała
        Wściekali się ludzie okropnie
        Niech intrygantkę gęś kopnie
        Poszli w paradzie z plakatem
        Gej kaczko jest twoim bratem
        Nad Polską się chmury zbierają
        Już ludzie po kątach gadają
        Premierem ma być jedna kaczka
        A prezydentem bliźniaczka
        Broń Boże przed widmem nas kaczym
        Cokolwiek w tym kraju to znaczy
        Niech lepiej historia starannie
        Upiecze te kaczki w brytfannie
        SOBCZAK i SZPAK

        P.S. Przepraszamy Pana Brzechwę, że zapaskudziliśmy Jego strofy takimi kaczymi
        typami.
        • ogromnejadra Panów to mordował jego tatko. Sam jest taki jak 09.07.05, 11:01
          jego wzorce ideowe - lenin, trocki, dzierżyński, same odpady ludzkie
    • da.wi581 szuja 09.07.05, 10:48
      no to widać komu gazeta będzie kibicować nawet już przygotowali serwis
      fotograficzny z tym palntem
      • brynk Re: szuja 09.07.05, 10:49
        ...no skorao ma , czy miał jeszcze tydzien temy akcje agory michnikowej - to
        nasz człowiek , czy to nie oczywiste ?
    • annamaria26 mam dosc kretactw i polprawd 09.07.05, 10:48
      Komisja niestety nie ma czystych rak, a realizacja polityki w stylu Giertych-
      Macierewicz napawa mnie skrajnym obrzydzeniem tym wiekszym ze panowie stoja za
      sztandarem katolicyzmu, a tak sa od niego daleko jak Pop od Imama!

      Nie przepadam za Cimoszewiczem, ale w tym przypadku chyle czoła!

      Szkoda, że nie tylko przesłuchiwani ale i przesłuchujący nie grzeszą
      niewinnością...
      • zz21 Re: mam dosc kretactw i polprawd 09.07.05, 10:50
        nie stoją za sztandarem katolicyzmu bo oni są prawdziwymi katolikami
    • et21 zobaczcie tytuł: <a href="http://wprost.pl/ar/?O=78474" target="_b 09.07.05, 10:48

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka