Dodaj do ulubionych

Przekrety Rossattiego w Radiu Maryja:pole golfa

16.07.05, 18:58
Aktualnie w RM i TV Trwam rozmowy niedokonczone o probie przejecia ziemii za
pomoca znanej przewalki pt.pole golfowe (w kilku miastach Polski min. w
Poznaniu z Kulczykiem na czele ,grupa oszustow probuje aktualnie zawlaszczyc
panstwowe ziemie ,czesto o charakterze rezerwatu przyrody i przeksztalcic na
dzialki budowlane za pomoca hasla "pole golfowe ")
Obserwuj wątek
    • pies_na_czarnych Re: Przekrety Rossattiego w Radiu Maryja:pole gol 16.07.05, 19:01
      A przeciez te ziemie Watykanowi sie naleza:((
      • kropekuk Nie Watykanowi:toz to pole pod "sierocince" Petza 16.07.05, 19:06
        Dla malych zagubionych chlopczykow...
    • doomsday Re: Przekrety Rossattiego w Radiu Maryja:pole gol 16.07.05, 22:30
      Po wieczornej przerwie rozmowy trwaja dalej , jest pani Falzman , jakas pani
      prawnik i pan Maria Jackowski .
      • ptv4 Re: Przekrety Rossattiego w Radiu Maryja:pole gol 16.07.05, 22:34
        Falzman? To chyba nie jest polskie nazwisko.
      • gargamel.z.rm Jackowski super autorytet !Ie on ma juz mieszkan ? 16.07.05, 22:35
    • kolo.wildsteina Re: Przekrety Jackowskiego w Warszawie 17.07.05, 08:03
      Ekspert od przekrętów Jan Maria Jackowski wie najlepiej jak to się robi.

      serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1715307,0.html?skan=2285538
      • cheetah15 Re: Przekręt jest przekrętem, nieważne 17.07.05, 08:30
        kto go robi;-)))
        Odpowiedzią na przekręty jednej strony nie może być TYLKO wytknięcie przekrętów
        drugiej, bo to do niczego nie prowadzi.
    • wanda43 Re: Przekrety Rossattiego w Radiu Maryja:pole gol 17.07.05, 08:52
      Ten przekręt opisały juz jakis czas temu tygodniki NIE oraz Fakty i mity.Ale
      jako teksty prasy dla wielu obrzydliwej,artykuly nie wywolaly
      zainteresowania.Zwykle tak jest,ze to,co wczesniej opisze jeden z
      w/wym.tygodnikow,pozniej podchwytują inni i przedstawiają jako swoje tematy.
    • jestemzewsi Re: Przekręty 17.07.05, 09:57
      Czyżby Ojcu Dyrektorowi brakowało terenów do zasiedlenia?;-)
      • ptv4 Re: Przekręty 17.07.05, 09:59
        to jest tak zwana przestrzeń życiowa.
        • jestemzewsi Re:;-))) 17.07.05, 10:01

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka