Dodaj do ulubionych

Anglia a Polska

19.09.05, 21:53
W obecnym wydaniu Economista jest ogłoszenie na stanowisko Chief Executive
ds. organizacji Olimpiady w Londynie w 2012 roku. I tak mi przyszła na myśl
jeszcze jedna różnica między normalnym a naszym krajem, ciekawe który
Towarzysz dostałby taką intratną i atrakcyjną pozycję gdyby chodziło np. o
Warszawę. Bo wybór na takie stanowisko nie wyobrażam sobie inaczej w
dzisiejszej Polsce jak tylko z klucza politycznego (słynne "Stasiu chciał się
sprawdzić w biznesie..."), mówię tu zarówno o lewej jak i prawej stronie,
ech, kiedy Polska będzie normalna.
Obserwuj wątek
    • douglasmclloyd Re: Anglia a Polska 19.09.05, 22:12
      adam11115 napisał:

      > W obecnym wydaniu Economista jest ogłoszenie na stanowisko Chief Executive
      > ds. organizacji Olimpiady w Londynie w 2012 roku. I tak mi przyszła na myśl
      > jeszcze jedna różnica między normalnym a naszym krajem, ciekawe który
      > Towarzysz dostałby taką intratną i atrakcyjną pozycję gdyby chodziło np. o
      > Warszawę. Bo wybór na takie stanowisko nie wyobrażam sobie inaczej w
      > dzisiejszej Polsce jak tylko z klucza politycznego (słynne "Stasiu chciał się
      > sprawdzić w biznesie..."), mówię tu zarówno o lewej jak i prawej stronie,
      > ech, kiedy Polska będzie normalna.

      Anglia nie ma dobrych kandydatow. Co innego u nas. W Polsce to stanowisko
      dostalby bez konkursu Kwasniewski albo Jaskiernia :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka