adam11115
19.09.05, 21:53
W obecnym wydaniu Economista jest ogłoszenie na stanowisko Chief Executive
ds. organizacji Olimpiady w Londynie w 2012 roku. I tak mi przyszła na myśl
jeszcze jedna różnica między normalnym a naszym krajem, ciekawe który
Towarzysz dostałby taką intratną i atrakcyjną pozycję gdyby chodziło np. o
Warszawę. Bo wybór na takie stanowisko nie wyobrażam sobie inaczej w
dzisiejszej Polsce jak tylko z klucza politycznego (słynne "Stasiu chciał się
sprawdzić w biznesie..."), mówię tu zarówno o lewej jak i prawej stronie,
ech, kiedy Polska będzie normalna.