bingo691
28.09.05, 14:20
Jak miło popatrzec na rozpromienione twarze panów Olejniczaka i
Napieralskiego, którzy budują nową jakość w SLD.
Panowie w jednej chwili odstawili tzw. skompromitowany aktyw (Millera,
Oleksego, Dyducha i Jaskiernię) i teraz opierają swą siłe na młodych,
ambitnych ludziach o czystych rękach.
Do największych nowych gwiazd sojuszu należy m.in Sławek Jeneralski (agent
PRL-owskich służb specjalnych) i Krzysztof Janik, który choć nie dostał się
do parlamentu nadal będzie głównym doradcą wyznaczającym drogi dla ukochanej
partii.
Aż się łza w oku kręci.....Panowię liczę na Was w wyborach za 4 lata. ViVat
Nowa Odrodzona Lewica.