Dodaj do ulubionych

Autonomia dla Slaska ?

IP: *.vline.pl / 172.16.1.* 17.10.02, 17:11
Jestescie za ?
Bo juz niedlugo -Ruch Autonomii Slaska-stanie do wyborow . I moze wygrac i
zarzadac secesji Slaska .
Skoro Slazacy nie chca z Polska tylko odzielnie.....przeciez wojska chyba na
secesjonistow rzad polski nie posle....??
ps. tam mentalnosc jest "nie polska" czyli oparta na pracowitosci i
oszczednosci. Po co ich -Slazakow- "dusic" w Polsce ?
Kiedys bylo takie popularne chaselko : "za wolnosc wasza i nasza ".....
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka