vicemichnik
18.12.05, 10:50
Nie jestem ani zwolennikiem PiS, ani LPR, ani RM, ale sposób w jaki Olejnik,
niby niezależna, walczy z nimi jak Gołota jest przebrzydłe. To wynika z braku
inteligencji.
Ostatni cytat z pamięci ze wstępem.
Olejnikowa zionie i pluje, że nadawcy społeczni nie musieliby dostawać
koncesji (nb.tak jest w U.S.A).
Na to Giertych: "Ale projekt przewiduje także uproszenia w uzyskiwaniu
wszelkich koncesji, także przez Radio Zet."
Olejnikowa nie załapała i zakwitła inteligencją, odpowiadając z wrzaskiem:
"ale pan nie wie ile formalności i dokumentów moi szefowie, może pan z nimi
porozmawiać, muszą złożyć, żeby uzyskać koncesję."
No comment.