Dodaj do ulubionych

Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cytat)

18.12.05, 10:50
Nie jestem ani zwolennikiem PiS, ani LPR, ani RM, ale sposób w jaki Olejnik,
niby niezależna, walczy z nimi jak Gołota jest przebrzydłe. To wynika z braku
inteligencji.
Ostatni cytat z pamięci ze wstępem.
Olejnikowa zionie i pluje, że nadawcy społeczni nie musieliby dostawać
koncesji (nb.tak jest w U.S.A).
Na to Giertych: "Ale projekt przewiduje także uproszenia w uzyskiwaniu
wszelkich koncesji, także przez Radio Zet."
Olejnikowa nie załapała i zakwitła inteligencją, odpowiadając z wrzaskiem:
"ale pan nie wie ile formalności i dokumentów moi szefowie, może pan z nimi
porozmawiać, muszą złożyć, żeby uzyskać koncesję."
No comment.
Obserwuj wątek
    • polonic Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 18.12.05, 10:56
      Ze jeszcza ta babe ktos slucha to jest dopiero ewenement! :P
      • michniko-jaruzel OLEJ-NIK CZYLI BAZAROWE PYTANIA DO POLITYKOW !!!!! 20.12.05, 12:57
        olejnik to
        pryklad prymitywizmu i chamstwa
        ktore zrobily kariere
        w publicznych mediach
        zawlaszczonych przez sb-mafie
        • malgos22 Re: OLEJ-NIK CZYLI BAZAROWE PYTANIA DO POLITYKOW 20.12.05, 13:09
          Jej kariera została (podobnie jak Najsztuba i Lisa) zapoczątkowana wzorowym
          wywiązaniem sie z powierzonego jej zadania w 1990 roku przez SB-ecję.
          Było nim plucie na jednego człowieka.
          • elfhelm Re: OLEJ-NIK CZYLI BAZAROWE PYTANIA DO POLITYKOW 20.12.05, 18:02
            ty masz 22 lata?
            a piszesz jak nawiedzona dwunatka
    • haen1950 Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 18.12.05, 10:57
      Wywalić babę w pierwszej kolejności z TVP. Durczoka też. Pospieszalski tylko
      może zostać z tej czerwonej hołoty.
      • hawranekslonko Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 18.12.05, 11:03
        A prowadzacy Wiadomosci dziennikarze powinni byc ubrani w komrze albo nosic
        koloratki . Ludzie odrobine rozumu istnieja piloty (radiowe itelewizyjne).
      • bracia_zbrojek Pospieszalski? Zarty? 18.12.05, 11:22
        Pospieszalski to najwiekszy z tych komentatorow normalnych inaczej!
      • kubala11 Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 18.12.05, 14:29
        haen1950 napisał:

        > Wywalić babę w pierwszej kolejności z TVP.

        Gościu "odpieprz się od Olejnik". Takie ciało w wieku powiedzmy szczerze
        balzakowskim. To musi być na wizji.
        • pan.nikt Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 18.12.05, 16:38
          Oj znam dużo lepsze ciała.
          Choćby Szapałowska.

          Dziś kobiety są lepiej zakonserwowane, niż za Balzaka.
          • kubala11 Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 19.12.05, 07:33
            Pewnie, że są. Znam nawet takie. Ale generalnie Monika tez jest do rzeczy...
            • haen1950 Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 19.12.05, 10:56
              kubala11 napisał:

              > Pewnie, że są. Znam nawet takie. Ale generalnie Monika tez jest do rzeczy...

              Nie ma sensu kupować lekko leciwy kuper bez reszty za takie cięzkie pieniądze.
              O wiele taniej zrobić casting podczas zlotu moherków na Jasnej Gorze. Może się
              coś trafi, szansa jak w totolotka.
              • kubala11 Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 19.12.05, 11:05
                Jeśli 1950 to data urodzin, to nie dziwię się, że żal ci kuper ściska:))
                • haen1950 Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 19.12.05, 11:21
                  Merytoryczny jesteś. Jak wy wszyscy zresztą. 1950 do data yrodzin mojej córki.
                  • kubala11 Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 19.12.05, 11:32
                    Pozdrowienia dla córki.
                    • haen1950 Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 19.12.05, 11:38
                      Dziękuję. Na imię jej Monika.
                      • kubala11 Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 19.12.05, 11:42
                        W takim razie pozwolę sobie na odrobinę poufałości, pozdrów Monisię:)
                        • haen1950 Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 19.12.05, 13:57
                          To miłe, że zachowujesz jeszcze są pozory normalności. Tak trzymaj.
                          • kubala11 Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 19.12.05, 21:26
                            Mam nadzieję, że to nie pozory:)
          • jakeww Monika jest OK, trochę nie rozumiecie konwencji 20.12.05, 21:54
            Monika Olejnik To jest jego sprawa. Jest dorosłym człowiekim, jest prezydentem
            Polski i bierze na swój rachunek.

            Zbigniew Ziobro Pani redaktor, to jest również moja sprawa i także Pani
            redaktor sprawa, dlatego rozumiem również Pani wzburzenie. Pamiętam pierwsze
            nasze spotkanie po decyzji Pana prezydenta.

            Monika Olejnik Tak.Byłam wzburzona i będę wzburzona jeżeli prezydent ułaskawi
            Zbigniewa Sobotkę. Prezydent mnie nie przekonał w wywiadzie dlaczego chce to
            zrobić. I czegoś jeszcze nie powiedział większości Polaków, ale teraz niech
            mnie Pan przekona do tego, że Pan ma prawo łamać swoje obowiązki.
    • asienka32 To nie była jej jedyna skandaliczna wypowiedź 18.12.05, 11:02
      w dzisiejszym "Śniadaniu...".
      Mnie irytuje chamskie przerywanie, szczególnie gorliwie uprawiane wobec
      wypowidającego sie Giertycha czy Bielana.
      Komentarze polityczne obydwu panów są zazwyczaj trafne i dosyć rozsądne,
      niestety niezgodne z linią "aksamoitnych kapeluszy".
      Zaznaczam, komentarze polityczne a nie poglądy, bo te ostatnie, szczególnie w
      odniesieniu do Giertycha są do niczego.
      • x2468 Re: To nie była jej jedyna skandaliczna wypowiedź 18.12.05, 11:08
        A kto ci zabrania posluchac jak dokazuje fan Pinocheta,Kluska-Kaminski w
        sniadaniu w "trojce"?Napewno bedziesz usatysfakcjonowana.
        • asienka32 Re: To nie była jej jedyna skandaliczna wypowiedź 18.12.05, 11:11
          Wolę skład Zetki.
          I chyba mam prwo wyrazic opinię na temat prowadzacej. Chyba, że na tym forum w
          dobrym tonie jest jedynie najeżdżanie na Rydzyka.
        • t-800 Re: To nie była jej jedyna skandaliczna wypowiedź 18.12.05, 11:16
          x2468 napisał:

          > A kto ci zabrania posluchac jak dokazuje fan Pinocheta

          Kogo masz na myśli, senatora Niesiołowskiego?
      • bracia_zbrojek Bielan,Bielan... 18.12.05, 11:24

      • dr.szfajcner Re: To nie była jej jedyna skandaliczna wypowiedź 18.12.05, 12:55
        asienka32 napisała:

        > Mnie irytuje chamskie przerywanie, szczególnie gorliwie uprawiane wobec
        > wypowidającego sie Giertycha czy Bielana.
        > (..)
        > Zaznaczam, komentarze polityczne a nie poglądy, bo te ostatnie, szczególnie w
        > odniesieniu do Giertycha są do niczego.

        Nie irytowalo Cie, gdy Bielan ( jeden z szefow kampanii Kaczynskiego ), chamsko
        twierdzil w telewizji ze pod rzadami Platformy, jedzenie bedzie znikac
        z lodowek, a do lekarza trzbe bedzie chodzic z kartami kredytowymi?

        A po drugie czyżby komentarze polityczne Giertycha byly niezgodne
        z jego pogladami politycznymi?
        To by znaczylo ze Giertych wyprzedzil w pluralizmie Korwina-Mikke
        i Walese rownocześnie.

      • elfhelm komentarze Bielana i Giertycha trafne? 20.12.05, 18:03
        ROTFL
    • smok5 Pytanie pani redaktor 18.12.05, 11:09
      "co Pan sądzi o tej beznadziejnej ustawie". Czy to jest dziennikarka, która
      narzuca swój pogląd? Odesłanie tej kobiety na out to już tylko kwestia czasu.
      • asienka32 Re: Pytanie pani redaktor 18.12.05, 11:12
        Szybciej na zesłanie ma szansę Ziemkiewicz niż Monika Olejnik.
        • smok5 Nie sądzę. 18.12.05, 11:15
          Idzie nowe i decydenci zetki też to już wiedzą. Nawt ostatnio Łysiak dostaje
          zaproszenia do różnych mediów. Stary układ już nie ma głowy - to są ostatnie
          podrygi czerwonej ostrygi.
          • asienka32 Re: Nie sądzę. 18.12.05, 11:16
            Idzie nowe, ale stare póki co ma się nienajgorzej.
            A usłużni dziennikarze zawsze są w cenie.
            • smok5 Owszem wszystko wymaga czasu. 18.12.05, 11:18
              Ale ten w którym obecnie stojący przed mikrofonami wywędrują pod głosniki jest
              bliski.
    • kataryna.kataryna Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 18.12.05, 11:11
      Monika Olejnik: Panie profesorze, czy premier Marek Belka powinien skłamać
      przed komisją śledczą ? Oświadczył, że nigdy nie podpisywał dokumentów o
      współpracy z SB, a tymczasem podpisał taki dokument, instrukcję wyjazdową.

      Andrzej Zoll: To jest oczywiście pytanie, na które odpowiedź jest stosunkowo
      łatwa jeśli się porówna treść instrukcji, którą podpisał premier i jego
      oświadczenie przed komisją.

      Monika Olejnik: I jaka jest ta łatwa odpowiedź ?

      Andrzej Zoll: Nie mamy tutaj zgodności między odpowiedzią premiera, a treścią
      tej instrukcji, pod którą znajduje się podpis premiera.

      Monika Olejnik: Czyli odpowiedź, panie profesorze, nie jest jednak łatwa.





      Oto rozum Moniki Olejnik w pelnej krasie. Jak sie kobita zapali to wychodza
      takie kwiatki. A zapala sie latwo bo robi na odcinku propagandy a nie
      dziennikarstwa.
      • ossey Re: Poza tematem 18.12.05, 11:13
        Czy ona ma chłopa...
        • asienka32 Re: Poza tematem 18.12.05, 11:19
          Ma i to jakiegoś kilkanaście lat modszego.
          • t-800 Re: Poza tematem 18.12.05, 11:20
            A kiedyś miała Wasowskiego z KOC-a...
          • smok5 No nie wiem. Jakiś szmatławiec 18.12.05, 11:21
            napisał,że ja porzucił (kto się dziwi ?) i znowu monisia zaczeła palić.
          • ossey Re: Poza tematem 18.12.05, 11:25
            To moze stad te frustracje. Młody i ta konkurencja.
          • bracia_zbrojek Re: Poza tematem 18.12.05, 11:29
            Asienko 32,zazdroscisz chłopa p. Olejnik? Idz jej sladem. Tylu młodych
            chłopakow na ulicach... Ale rozumiemy już twą wściekłość...
            • asienka32 Re: Poza tematem 18.12.05, 11:49
              Opowiedziałam tylko na zadane pytanie.
              Kilkanaście lat młodszy w moim skromnym przypadku zakrawałoby na pedofilię :)
              więc zazdroscić nie mam czego.
              Wyznaję zasadę: szanuj chłopa swego, mogłaś mieć gorszego...
              :)))
      • bracia_zbrojek Jak sie czepia Kataryna (ni płota) 18.12.05, 11:26
        Kataryna,Kataryna - mowisz o sobie?
      • haen1950 Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 18.12.05, 11:36
        kataryna.kataryna napisała:



        > Oto rozum Moniki Olejnik w pelnej krasie. Jak sie kobita zapali to wychodza
        > takie kwiatki. A zapala sie latwo bo robi na odcinku propagandy a nie
        > dziennikarstwa

        Stanowczo popieram tow. Katarynę na miejsce tej zaślepionej propagandzistki
        Olejnikowej. Tow.Kataryna daje gwarancję rzetelnej roboty na odcinku
        obiektywnego dziennikarstwa a nie taniej propagandy dla ciemnych mas.
      • dr.szfajcner Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 18.12.05, 13:04
        kataryna.kataryna napisała:

        >
        > Andrzej Zoll: To jest oczywiście pytanie, na które odpowiedź jest stosunkowo
        > łatwa jeśli się porówna treść instrukcji, którą podpisał premier i jego
        > oświadczenie przed komisją.
        >
        > Monika Olejnik: I jaka jest ta łatwa odpowiedź ?
        >
        > Andrzej Zoll: Nie mamy tutaj zgodności między odpowiedzią premiera, a treścią
        > tej instrukcji, pod którą znajduje się podpis premiera.
        >
        > Monika Olejnik: Czyli odpowiedź, panie profesorze, nie jest jednak łatwa.

        >
        > Oto rozum Moniki Olejnik w pelnej krasie. Jak sie kobita zapali to wychodza
        > takie kwiatki. A zapala sie latwo bo robi na odcinku propagandy a nie
        > dziennikarstwa.

        Potwierdzasz tym komentarzem ze nie jestes kobieta,
        skoro akceptujasz odpowiedz nie bedaca ani "tak" ani "nie".
    • ksiundz Nie oglądam pani Olejnik bo nadają ją późno - a ja 18.12.05, 11:13
      mam dzieci i nie powinnienem oglądać pornografii, przemocy itp. :)))
      • asienka32 Ja nie oglądam, ale słucham jako dodatek 18.12.05, 11:14
        do porannej niedzielnej jajecznicy :)
        • ksiundz Przepis na ekstremalny sport: jajecznica na Olejn 18.12.05, 11:23
          ik :)))
          • smok5 Nie wiedziałem,że ja tez uprawiam sporty 18.12.05, 11:32
            ekstremalne - tylko u mnie są jajka na miękko i biała kiełbasa.
            • ksiundz Uważaj Waść bo nie wystawią Waści ubezpieczenia 18.12.05, 11:35
              na życie :))))

              > ekstremalne - tylko u mnie są jajka na miękko i biała kiełbasa.
    • kataryna.kataryna Rozum mondrego dziennikarza Jacka Zakowskiego 18.12.05, 11:27
      Zakowski tez jest niezly. Przeczytal w brukowcu Nowy Dzien, ze Polska rzadzi
      Opus Dei i pyta przerazowny Ziobro:

      Jacek Żakowski: Wie pan, kto w rządzie i w otoczeniu jest związany z Opus Dei?

      Zbigniew Ziobro: Nie wiem.

      Jacek Żakowski: A to nie jest ważna informacja dla Prokuratora Generalnego?

      Zbigniew Ziobro: Nie żartujmy.

      Jacek Żakowski: Pytam poważnie, czy to jest ciekawe z punktu widzenia
      bezpieczeństwa państwa, takie grupy obywateli.

      Zbigniew Ziobro: Były takie czasy, kiedy było ważne, kto do jakiej organizacji
      należy, nawet departament 4. działał, te czasy minęły.


      • smok5 Zacytujcie coś z Paradowskiej 18.12.05, 11:33
        ją też lubię:)
        • asienka32 Re: Zacytujcie coś z Paradowskiej 18.12.05, 11:36
          Ostatnia Polityka i artykuł podsumowujący prezydenturę Kwaśniewskiego. Miodzio!
          Tekst pisany, niby tylko czarne literki na białym tle, a jakoś podświadomie
          słyszysz w uszach krzekliwy głos pani redaktor :)
          • smok5 Czytałem, czytałem 18.12.05, 11:42
            ze śmiechu sie zwijałem.
        • ksiundz Trudno ją zacytować, pierwej trzeba się przebić 18.12.05, 11:36
          przez szum informacyjny jej głosu :)))
          • smok5 Ta formacja tak ma 18.12.05, 11:42
            vide -gadzinowski, senyszyn.
            • ksiundz To wada pokoleniowa - denaturat pili bratając się 18.12.05, 11:59
              na budowach z klasą eobotniczą :)
          • asienka32 Ze skrzekliwej lewicowej krtani najlepiej brzmi 18.12.05, 11:51
            haslo:

            NADCIĄGA KACZYZM :)
            • ksiundz :)))) ofiary kaczej grypy 18.12.05, 12:00

      • dr.szfajcner Re: Rozum arcumondrego ministra Ziobro 18.12.05, 13:02

        i rozumek kataryna.kataryna:

        kataryna.kataryna napisała:

        Ministra sprawiedlowosci nie interusuje jakie
        zagranicznie organizacje maja umieszczonych
        sowich agentow w Rzzdzie.

        Dośc racjonalne podejście, pod warunkiem
        ze jest sie takim agantem :-)

      • t-800 Re: Rozum mondrego dziennikarza Jacka Zakowskiego 18.12.05, 14:33
        kataryna.kataryna napisała:

        > Zbigniew Ziobro: Były takie czasy, kiedy było ważne, kto do jakiej
        organizacji
        > należy, nawet departament 4. działał, te czasy minęły.

        Dobre! :-)
    • keller1 Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 18.12.05, 11:58
      Zmuszonym został do prostego pytania:Jak ma się olej do ppOlejnik i
      Olejniczaka?
      Po prostu olej.......z góry, z dołu w zależności od płcia,a reszta no coment i
      basta!
    • haen1950 Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 18.12.05, 12:03
      Który to poseł sprawozdawca był ostatnio nawalony w sejmie?
    • bladatwarz Za duzo oczekujecie od p.Olejnik 18.12.05, 12:14
      Cala grupa dziennikarzy byla przyzwyczajona do tego, ze wygrywalo ich
      ugrupowanie i mogli ,,kopac'' pokonanych, wyrazac sie z pogarda o SO i LPR (to
      bylo nawet w dobrym tonie). Teraz sa po drugiej stronie i nie potrafia sie
      odnalezc. Nie ma obiektywnego dziennikarza ze swiecznika w tej chwili....
      A Monika Olejnik jest taka jak zawsze.
      Ja o niej zdania nie zmieniam. Jest dobra.
      A ze ma skrzywienie rozowo-demokratyczne? zawsze miala, tylko nikt nie chcial
      tego widziec.
      • smok5 W czym Ty jej "dobroć" widzisz? 18.12.05, 12:27
        W przerywniu tym , których nie lubi? Narzucaniu swoich poglądów pytaniami? My
        po prostu nie znamy dobrych dziennikarzy, bo ich nie ma. Układ nie pozwalał na
        to. Musimy poczekać.
        • bladatwarz Re: W czym Ty jej "dobroć" widzisz? 18.12.05, 12:37
          W przygotowaniu do rozmowy,znajomosci faktow biezacych i dawnych, w szybkosci
          kojarzenia, umiejetnosci zapedzania rozmowcy w kozi rog....
          Mamy dobrytch dziennikarzy, tylko nie wiem skad wzial sie pomysl, ze
          dziennikarze maja bys bezstronni. Nawet w BBC maja z tym problem.
          • smok5 Słuchałem dzisiejszej zetki bez emocji 18.12.05, 12:48
            Dzięki forum m.in. mam wyrobione zdanie. Ble ble polityków to tylko tło ich
            rzeczywistych działań. Przysłuchiwałem sie Olejnik. Powiem krótko zenada. W
            pewnym momecie zaczęła krzyczeć na jakiegoś polityka - tak bez sensu. Trzy
            tygodnie temu zaatakowała gościa z pisu -dlaczego wprowadzają akcyzę na paliwo,
            tydzień później dlaczego nie wprowadzają akcyzy. itd
            • bladatwarz Re: Słuchałem dzisiejszej zetki bez emocji 19.12.05, 21:19
              Zawsze jest dobrze przygotowana.
              Zadaje proste pytania.
              Ma aktualne dane, ale przywoluje rowniez daty i fakty z zamierzchlej
              przeszlosci, i dosc ciekawie je potrafi polaczyc.

              A krzyczy dlatego, ze po raz pierwszy jej ugrupowanie poleglo. Oswoi sie z tym
              faktem i jej przejdzie. Poza tym ona lubi, zeby sie z nia zgadzano.
              Wildstein tez krzyczy na ludzi, jak sie z nimi nie zgadza, Lis zagaduje, a
              Zakowski zaczyna stekac . Kazdy z nich ma swoja technike.
    • t-800 Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 18.12.05, 12:46
      Mnie Filipek zadziwia. Tak zawsze wszystko gładko p. Olejnik wyłoży, że aż dziw
      bierze. He, he! :-)
      • smok5 Masz racje. Ten gość mnie zadziwia. 18.12.05, 12:50
        Myślałem,że dzisiaj jeszcze pozegnają szymczyche - on BYŁ OSTATNI RAZ!
        • haen1950 Re: Masz racje. Ten gość mnie zadziwia. 18.12.05, 13:16
          A ja pisiorkom pragnę przypomnieć, że właśnie u Olejnikowej Kwaśniewski tak się
          pogubił, że chlapnął o swoim dyplomie. Wyżywano się na nim za to
          niemiłosiernie. I nigdy nie usłyszałem słowa krytyki pod jej adresem od
          czerwonych. A pisiorki wrzeszczą okropnie, to jest niepoważne.
          Co z wami jest? Ma pochwalać Olejnikowa kołtuństwo, Rydzyka, głupotę?
      • x2468 Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 18.12.05, 15:57
        Kluska lub co lepiej brzmi knedel Kaminski (ten ktory wybral sie z ryngrafem do
        symulujacego chorobe Pinocheta)wystepuje w "trojce" a nie w "zetce".A wiec
        posluchaj 3 jesli Niesiolowski nie odpowiada.
    • buraque Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 18.12.05, 14:40
      vicemichnik napisał:

      > Nie jestem ani zwolennikiem PiS, ani LPR, ani RM, ale

      ale chcę króla! Króla mi dajcie!
    • kasibrod Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 18.12.05, 16:33
      Monika Olejnik "zionie,pluje"-rozmawiając z ludżmi SLD lub PO mówicie:
      mądra,obiektywna,niezależna.Jak tak samo z ludżmi PiS, LPR-wtedy już jest be?
      A powiedziane jest w biblii:"Przewrotny jest obrzydliwością dla Boga"
      • x2468 Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 18.12.05, 21:59
        Monika nie zionie i nie pluje.Choc bywa przykra dla kretaczy niezaleznie od
        opcji z ktorej kretacz pochodzi.Moze dzieki temu potrafi zapanowac nad programem
        ktory prowadzi,czego nie mozna powiedziec o pani ktora prowadzi sniadanie w 3.To
        przerywanie slinotoku wychodzi na dobre jej "ofiarom" Nie kompromituja sie do
        konca.Ponadto,co rowniez jest wielkim plusem p Olejnik.Powiedziuala ze Lepper
        nie bedzie zapraszany i nie jest.
        Pretensje o to ze wiekszosc znanych dziennikarzy wspierala PO,nalezy zglaszac do
        PiS.Zgodnie z teoria Kurskiego wyborcy PiS to glupcy.Trudno aby nawet
        przecietnie rozgarnieci chcieli takowych wspierac.
        • menthos1 tendencyjna 18.12.05, 23:27
          Sympatyzowała od zawsze z czerwonymi, stale ich zapraszała. Miała swoich
          hołubionych ulubieńców: Oleksy, Szymczycha, Siwiec byli w jej programie co
          tydzień. Dopiero w tym roku, gdy PIS zaczął niespodziewanie zwyzkować,
          zaprosiła Kaczyńskiego.
          Ale nie umie z nimi rozmawiać inaczej jak z trudno skrywanym wygięciem
          usteczek znamionującym - no właśnie: obrzydzenie czy strach?
    • hrabia.m.c R a mnie dziwi,że prawomyślni zamiast PR I włączaj 18.12.05, 16:45
      w niedzielę o 9.15 radio zet.
    • ratatatam Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 18.12.05, 23:28
      ja sie dziwie , ze oni na te teleranki jescze chca lazic - wystarczyloby zeby
      przynajmniej 3 reprezentantow 3 partii podziekowalo pani olejnik za jej popisy
      przy jajeczku na miekko i jej program leci z anteny - no nich sobie tleniona
      blandyna urzadza pogawedki z udzialem przedstawicieli PD i SLD - po jaka
      cholere te giertychy i pisowce tam laza ??? nijak tego nie rozumiem :[
      • smok5 Słuszna uwaga. 19.12.05, 06:00
        Olać to babasko.
      • 123zly Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 19.12.05, 06:15
        boś tuman
      • x2468 Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 19.12.05, 10:15
        Glab jestes i tyle.To program nie dla takich jak Ty.Dla Ciebie to jest Radyjo
        Ojca swietego dyrektora,Big Brothers no moze jeszcze "swiat wedlug Kiepskich" i
        "13 posterunek".Olejni daruj sobie.I tak niczego nie zrozumiesz.Do tego
        wpadniesz jeszcze na pomysl(samodzielnie?)aby wyrazic tu swoje(hehehe)zdanie i
        zrobisz z siebie blazna.
        • ratatatam Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 20.12.05, 11:40
          oo widze ze ty i ten powyzej wlasnie na stylu tlenionej moniki wyksztalceni -
          gratuluje blystkotliwej riposty :D yntelygenci :DDD
    • piglowacki „bo ciemny lud uwierzy” 19.12.05, 10:54

      Mój post do dzisiejszego tekstu GW: „Premier Marcinkiewicz w Radiu Maryja”.
      Końcówka postu (i nie tylko) nt.:

      „Z tym Wermahtem to lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud uwierzy”.- J.Kurski

      Wyobrażam sobie WRZASK JANCZARÓW PiS (+ Rokity i pozostałego oszołomstwa) o
      ZAPRZAŃSTWIE i ZDRADZIE polskiego interesu, gdyby z takimi samymi wynikami z
      Brukseli wrócił Belka. SIC! A i relacje mediów by im wtórowały.

      Żałuje, że nie mogłem wczoraj oglądać, bo wszystkie szoł KOMITETU PROPAGANDY
      PiS zwanego RZĄDEM (jacy MY jesteśmy wspaniali, i jak WAM zrobimy dobrze) u
      Ojca SCHIZMATYKA są przecudne.

      Marcinkiewicz raczej butów Ojcu SCHIZMATYKOWI nie czyści, ale Jarusiowi bardzo
      zależy na BERETOWYM elektoracie (głosy i nie tylko). Jaruś socjotechnik
      główkuje i przygotowuje zastępy organizatorów i uczestników nieodległych w
      czasie „społecznych protestów” i „akcji poparcia” w zbliżających się wielkimi
      krokami IGRZYSKACH dla „ciemnego ludu”.

      Szef PiS-ich bojówek M.Kamiński (ten mały i chudy, a nie duży i gruby)
      przygotowuje w rządzie profesjonalną bojówkę i nie ma czasu, a i partii
      rządzącej nie wypada posługiwać się faszyzującymi łysolami. Za to liczne,
      zwarte i zawsze gotowe do akcji BERETOWE bojówki wsparte łysolami to chyba
      nawet w „Europie” ujdą.

      Marcinkiewicz też nie jest „skrytoklerykiem”. On źródła swojego „natchnienia”
      przy podejmowaniu decyzji jednoznacznie wskazuje:

      x x x x x x x x x x x x x x x x x x

      Przekrój: „Fachowiec z bożej łaski”
      www.przekroj.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=673&Itemid=48
      „Inspiracji do najważniejszych decyzji szuka na Jasnej Górze, a wiedzę, jak
      rządzić, zdobył w podyplomowym studium administracji. Kocha ludzi, ale potrafi
      być zawzięty. Premier KAZIMIERZ MARCINKIEWICZ nie ma wątpliwości, że jest
      właściwą osobą na właściwym miejscu.

      P.N.: Rozmawiamy w sobotę. Jutro, czyli w niedzielę, czekają pana kolejne
      narady okołorządowe. Polityk katolik może pracować w niedzielę?
      K.M.: W niedzielę człowiek powinien robić dobre rzeczy i ja staram się tak
      robić. Na przykład jutro pojadę, jak Bóg da, na Jasną Górę.
      P.N.: Czemu tam?
      K.M.: Po to, żeby zaczerpnąć siły w miejscu, w którym wielokrotnie czerpałem
      siłę przed podjęciem jakichś decyzji.
      P.N.: Jak wygląda takie zaczerpywanie siły?
      K.M.: Modlę się.
      P.N.: I to daje siłę?
      K.M.: Wielką.
      P.N.: Modlitwa może podpowiedzieć premierowi, jak ma postępować w polityce?
      K.M.: Tak, rozmowa z Panem Bogiem prowadzi do bardzo różnych i ciekawych
      rzeczy, a sama refleksja i wyciszenie się, takie oderwanie się od świata
      zewnętrznego, pozwala spojrzeć na swoje dzieła w sposób bardziej obiektywny.
      P.N.: Panu Jasna Góra już kiedyś, w jakichś kluczowych momentach życia,
      pomogła?
      K.M.: W takich sprawach, jak w młodości zakochanie, potem ślub czy różne
      decyzje zawodowe, na przykład zanim zostałem wiceministrem edukacji, zawsze
      byłem na Jasnej Górze.

      x x x x x x x x x x x x x x x x x x

      GW: …„Wassermann wskazał problemy, jakie napotyka rząd w swoich pracach. Jednym
      z nich są urzędnicy pozostali po poprzedniej ekipie, których nie można zwolnić,
      bo zostali mianowani. - To są ludzie, którzy nie chcą z nami współpracować -
      stwierdził minister. - Oni po prostu pracują przeciwko nam albo w ogóle nie
      pracują. Z tym też trzeba się uporać. Jeśli nie w inny sposób, to na drodze
      nowelizacji aktów prawnych.”…


      Czyżby zapowiedz gruntownej weryfikacji kadr „służby cywilnej”? Następne
      łamanie zasad jak to ma w zwyczaju polska HE, HE, HE PRAWICA, gdy zdobywa
      WADZĘ?

      PORAŻONY kontynuuje nagonkę na dziennikarzy, a polowanko już niedługo. Jaruś i
      całe JEGO JANCZARSKIE ZASTĘPY mają wizję mediów podobną do Putina (dzisiaj skok
      na KRRiT i media publiczne, a jutro na prywatne). Czy wiecie, że w PiS już
      trwają prace nad NOWYM PRAWEM PRASOWYM. To kolejny element zawłaszczania
      przestrzeni publicznej przez PiS do SZYBKIEJ REALIZACJI.

      I ta wzniosła retoryka WADZY w jedną, a czyny w drugą stronę; a zza każdego
      zamysłu spoziera bolszewizm; prawo to jest dla ……, a nie dla ODNOWICIELI
      MORALNYCH z Pis; im wszystko wolno, cel uświęca środki, podstępy, kupczenie i
      matactwa, nieformalne układy, nikt obcy, wyłącznie swoi; stały numer z „łapcie
      złodzieja”, …


      Kto dziś pamięta „NO TO DOBIJEMY LEWICĘ” M.Olejnik u T.Lisa w „Co z ta Polską”
      w grudniu 2004 r. Jak pisałem lata temu, media prędzej czy później zapłacą za
      wykreowanie politycznego MATRIX-u. W tym MATRIX-ie najsprawniej poruszają się
      totalni demagodzy (jak pokazały wybory janczarzy PiS są w tym najlepsi) i
      wszelkiej maści polityczne męty, dla których niezależne media są zagrożeniem.
      SIC!

      No i Pani Moniko należy przypuszczać, że wkrótce otrzyma Pani „rachunek” za
      podsuwanie mikrofonu PORAŻONEMU, …., specjalnej troski ROMUSIOWI, …, dr
      Kochanowskiemu, …., hienie Wildsteinowi, ….., dr. Dudkowi, …. i tym innym
      zdefiniowanym przez Panią” „30 do 40 osobom, które w Polsce mają coś do
      powiedzenia” SIC!

      • x2468 Re: „bo ciemny lud uwierzy” 19.12.05, 11:05
        Nie plec bzdur.W wczorajszym sniadaniu w radiu Zet,Rokita zjechal osiagniecie
        Kazia.Co wiecej potrafil swoja krytyke logicznie uzasadnic.Czego dowodem jest
        wczorajszy wsciekly watek pisuarow o Monice Olejnik.
        • piglowacki Re: „bo ciemny lud uwierzy” 19.12.05, 11:45

          Też słuchałem, ale to nie ma nic do rzeczy. Rokicie mentalnie (jeden z
          najlepszych polskich demagogów) i światopoglądowo dużo bliżej PiS niż PO
          (Jaruś „GENIALNY ANALITYK” na gospodarce się nie zna, ma inne cele i
          ją "spuścił na ekspertów” z PO). Nadal uważam, że pucz w wykonaniu Marysi jest
          możliwy.
          • x2468 Re: „bo ciemny lud uwierzy” 19.12.05, 13:33
            Pucz owszem.Jednak to nie zmienia faktu ze ma zupelnie inne zapatrywania na
            polityke gospodarcza niz przywodcy pis.
    • dokowski Nawet z tej kłamliwej relacji widać, że socjalista 19.12.05, 11:52
      Giertych kompromituje się jak to on. Olejnik jak zwykle bezlitośnie obnaża
      głupotę i złą wolę lewicowych oszołomów, można mieć jej za złe drapieżność i
      brak szacunku dla elit politycznych, ale mnie się podoba to co ona robi. Uważam
      że najlepsi dziennikarze, tacy jak on, powinni okazywać pogardę politykom
      lewicy, żeby ta socjalistyczna hołota nauczyła się trochę pokory.
      • x2468 Re: Nawet z tej kłamliwej relacji widać, że socja 19.12.05, 13:42
        Giertych wiadomo.Jednak puculowaty europosel PiS to totalna zenada.Moze jedynie
        konkurowac z fanem Pinocheta Kaminskim.Obaj sa podobnie bezdennie
        beznadziejni.Nawet Szymczycha i Filipek przy nich to masters mind.
      • menthos1 cos ci sie pomyliło. Jej ulubieńcy to np. Oleksy, 20.12.05, 02:27
        Siwiec, Szymczycha. Teraz juz się opamiętała i zaprasza trochę więcej ludzi z
        prawicy. Ale pewno krzywiąc nosek. Mówie "pewno" bo teraz raczej jej nie
        słucham ani nie oglądam.
        • dokowski Ulubieni chłopcy do bicia. Myślisz, że po co ich.. 20.12.05, 10:13
          ... zapraszano? pozwalali się nad sobą znęcać Minice byle tylko pokazać swoje
          mordy telewidzom. Widać za głupi jesteś, żeby rozumieć to co mówi Olejnik -
          jedna z najnteligentniejszych osób publicznych w Polsce
          • menthos1 Ej, nie przesadzaj kolego 20.12.05, 13:17
            Jasne, MO od zawsze miała prawicowe poglądy i obnażała lewicę, gryząc i
            szarpiąc:)). Może ją jeszcze na siłę przystroisz w moherową beretkę? ZamiaST
            wydać werdykt, że jesteś głupi, powiem, że w dzieciństwie wypadłeś ani chybi z
            wózeczka. Nie twoja wina, że trudno ci przychodzi zrozumieć proste komunikaty.
            • dokowski Taką ją pamiętam 20.12.05, 16:29
              menthos1 napisała:

              > Jasne, MO od zawsze miała prawicowe poglądy i obnażała lewicę, gryząc i
              > szarpiąc:))

              Ona jest takim typem dziennikarza, który podchodzi do polityka i zadaje mu
              pytania po to, żeby go ośmieszyć, zaatakować jego błędy, zdemaskować jego
              niecne intencje i sekrety. Zupełnie inny jest typ dziennikarza, który
              przeprowadza wywiady ze sławnymi i lubianymi postaciami, aby przybliżyć je
              widzom i słuchaczom.

              Jeżeli Monika zaprasza polityka lewicy, to jest to wyzwanie dla wroga: "choć
              tchórzu, spróbuj stawić mi czoła, a sprawię, że widzowie poznają się na tobie,
              jakim jesteś kłamliwym gnojkiem i sukinsynem". Wielu polityków lewicy
              zlekceważyło jej siłę duchową i inteligencję, pewni siebie przyjęli wyznwanie i
              zostali przez nią skompromitowani lub ośmieszeni. Dlatego lewicowcy taj jej nie
              lubią.

              > Może ją jeszcze na siłę przystroisz w moherową beretkę?

              Moherowcy to też lewica

              > trudno ci przychodzi zrozumieć proste komunikaty

              Ja nie tylko je rozumiem, ale widzę też, co się za nimi kryje. A kryją się za
              nimi kompleksy wobec Moniki i skrywana wstydliwie socjalistyczna duszyczka.
              • menthos1 Córę lewicy obróciłeś w...awangardę 20.12.05, 23:47
                Tylko pozazdrościć retoryki. Dokowski, jesteś po prostu Moniką O. Wpisujesz się
                tu po to, by bronić się rękami i nogami. Zawsze krytykowałaś lewicę, mówisz? No
                no, to ci tupet.
                • dokowski Monika jest z natury drapieżnikiem, a jej praca... 21.12.05, 10:31
                  menthos1 napisała:

                  > jesteś po prostu Moniką O. Wpisujesz się
                  > tu po to, by bronić się rękami i nogami

                  ... jak pamiętam, zawsze polegała na atakowaniu zapraszanych polityków.
                  Mówienie o Olejnik, że mogłaby się bronić, jest zarzutem infantylnym i
                  żałosnym. Ona jest od atakowania, komuszku głupi, w ogóle nie potrzebuje się
                  bronić, jest kimś w rodzaju dziennikarza-prokuratora.

                  W ogóle to bardzo śmieszne z was ciemniaki. Kiedy Monika jakiegoś waszego idola
                  z SLD zmiesza z błotem na oczach telewidzów, to robicie krzyk, jaka to chamska
                  i napastliwa ona jest. A teraz próbujecie udawać oburzenie, że zapraszała do TV
                  polityków lewicy. A za chwilę macie pretensje że złagodniała i zaczęła
                  zapraszać polityków prawicy... wyleczcie najpierw kompleksy, bo bez tego nie
                  kontrolujecie nawet tego, co piszecie.

                  Swoją drogą to ciekawe zjawisko, jak Internet zmienia ludzi. Tak się jakoś
                  porobiło, że byle ciemniaki nabierają tupetu i mają czelność krytykować
                  osobistości tak wybitne jak Monika Olejnik. Dawniej taki ciemniak jeden z
                  drugim siedział przy telewizorze i otwierał gębę z podziwu widząc inteligencję,
                  mądrość i błyskotliwość swoich idolów. Teraz przesiadło się toto do komputera i
                  wyobraża sobie, że skoro inni go czytają, to też może się uważać za wielkiego
                  drapieżnika, większego nawet niż Monika, bo mogą nawet ją zaatakować.

                  Czy wiecie kim był Stefek Burczymucha? Tak, tak, takimi zuchami jesteście.
        • dokowski Nawet jej krytycy przyznają, że jest napastliwa 20.12.05, 16:41
          menthos1 napisała:

          > Siwiec, Szymczycha. Teraz juz się opamiętała i zaprasza trochę więcej
          > ludzi z prawicy.

          Jest mniej napastliwa, dlatego zaprasza ludzi z prawicy. Ona jest napastliwa
          tylko wobec lewicowców, dlatego lewicowcy jej nie lubią.
    • gregorak Najmondrzejszy jest zawsze Roman Giertych 19.12.05, 19:48
      We wczorajszym Śniadaniu Roman Giertych powiedział, że nowa ustawa jest dobra
      dla takich nadawców społecznych jak Prawosławna Archidiecezja
      Gdańsko-Rzeszowska. Nawet Bielan nie wytrzymał i parsknął śmiechem.
    • piaf.e Monika Olejnik 19.12.05, 20:40
      w dzisiejszym wywiadzie z Kwasniewskim jest beznadziejna(jako dziennikarka)
      pisze jest bo wywiad jeszcze trwa na tvpI.
      • ubekkubek Monika Olejnik jest córką milicjanta, 19.12.05, 21:27
        a te typy tak mają.
        • x2468 Re: Monika Olejnik jest córką milicjanta, 19.12.05, 21:40
          Podobnie jak Ty?
          • ubekkubek Re: Monika Olejnik jest córką milicjanta, 19.12.05, 21:50
            x2468 napisał:

            > Podobnie jak Ty?

            Nie. Ja jestem sierotą po radzieckim żołnierzu.
    • frank_drebin Olejnik swego czasu pieknie zalatwil JKM. JKM 19.12.05, 22:05
      twierdzil, ze edukacja nie powinna byc obowiazkowa i panstwowa i np. rodice lub
      sami nauczani mogliby decydowac, ktorych przedmiotow chca sie uczyc (i
      slusznie). Oczywiscie w politpoprawnej glowie Olejnik to sie nie miescilo
      zaczela ochy i achy itp. i wybrzydzanie nad pogladem JKM. Na to na jej wlasnym
      przykladzie JKM udowodnil "jakosc" obowiazkowej edukacji. Zapytal ja bodaj co
      to jest rozniczka (albo calka - juz dobrze nie pamietam). Spowodowalo to u
      Olejnik dluga chwile ciszy i nagla zmiane tematu ;)
    • andrze_n najlepiej ujal ją -corkę polk.MSW wstawiona do 3ki 19.12.05, 22:40
      najlepiej ujal ją - corkę polk.MSW wstawiona do 3ki w stanie wojennym przez
      tatusia - silesius.funkulo na FK dnia 27.02.2005 21:10:

      "Generalnie absolwentki zootechniki sa okej, o ile nie maja ambicji wychodzenia
      poza redagowanie audycyi o konsystencji gnojowki i plodozmianach jak ongis Frau
      Naoliwiona w redakcji rolnej komuszego PRI. Gorzej kiedy biora sie za polityke,
      a juz przegieciem pauy jest gdy zaczynaja byc kreowane na dziennikarskie
      autorytety. Przeciez ta manipulujaca na potege, oslizla i napastliwa przekupa
      skompromitowala swoj zawod juz tyle razy, ze w normalnym kraju moglaby liczyc
      co najwyzej na etat w kurzej fermie. A to, ze ten plaziniec utrzymuje sie tyle
      lat na powierzchni to jeno potwierdzenie faktu, iz glowne media w Polsce dalej
      3mia rozowi z czerwonymi."
      • smok5 Pełny kwestionariusz osobowy łolejnik 20.12.05, 05:52
        zawiera Twój post.Jednym słowem do PGR towarzyszko Łolejnik( córko
        trepa "ludowego" wojska).
        • melisa-bb Re: Pełny kwestionariusz osobowy łolejnik 20.12.05, 10:53
          Czy w naszym kraju nie ma dobrych, odpowiedzialnych, z wysoką kulturą osobista
          dziennikarzy. Czy musimy wysłuchiwać w kółko tych samych, którzy wciskają nam
          swoje poglądy, którzy nie szanują swoich rozmówców, a społeczeństwo uważaja za
          kretynów.
    • losiu4 Re: Rozum mondrej dziennikarki Moniki Olejnik (cy 20.12.05, 11:40
      ja tam nie wiem jak z inteligencją p. Moniki jest, ale do swoich programów i
      tematów z nimi zwiazanych to mogłaby się przygotowywać. Bo niestety jej jedyną
      metodą - gdy ktoś ją na jakiejś rzeczy zagnie - jest albo zmiana tematu albo
      próba zakrzyczenia oponenta. Całe szczeście, kilku jej interlokutorów i na te
      gierki znalazło sposób :)

      Pozdrawiam

      Losiu
    • elfhelm do zabawnych krytyków Olejnikowej 20.12.05, 18:06
      nie podoba się - nikt nie karze słuchać. Zetka jest prywatną stacją :)
      • ratatatam do zabawnego krytyka krytyków Olejnikowej 20.12.05, 18:39
        nie podobaja sie slowa krytyki pod adresem profesjonalnej blondyny??? nie czytaj
        ! nie odpowiadaj!
      • menthos1 stacją co się wśliznęła bokiem 20.12.05, 23:53
        Tak, to prywatna stacja, ale jej początki wszyscy znamy.
    • andrze_n "Jej kariera..."/chyba wazne pytanie o Monike O./ 20.12.05, 21:03
      "Jej (Moniczki) kariera została (podobnie jak Najsztuba i Lisa) zapoczątkowana
      wzorowym wywiązaniem sie z powierzonego jej zadania w 1990 roku przez SB-ecję.
      Było nim PLUCIE na jednego człowieka."

      za:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=33666856&wv.x=2&a=33765673
      "na jednego czlowieka"....kogo masz na mysli /kto nim byl/?
      Ogolnie, to bardzo dla mnie prawdopodobne, zwlaszcza w polaczeniu z podana
      kompozycja pozostalych dzisiejszych "wzorcow" obiektywnosci, ale brakuje (mi)
      tego jednego, kogo razem wowczas opluwali?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka