nazgul7 Re: L. Kaczyński: zaprzysiężenie bez insygniów II 23.12.05, 10:15 To czarny dzień dla Polski. Wstydzę się, że jestem Polakiem ... Odpowiedz Link Zgłoś
o90 wstyd 23.12.05, 10:17 to dobrze ze sie wstydzisz. bycie czerwonym to istotnie jest powod do wstydu. a jak tak sie bardzo wstydzisz to pakuj graty i wio do braci na wschodzie. nikt Cie nie bedzie trzymal na sile w tym wstydliwym dla Ciebie kraju Odpowiedz Link Zgłoś
oregano Re: wstyd 23.12.05, 10:20 zamiast tu beblac powinieneś paradowac na beatyfikacji prezydenta elekta na króla. cóż skłoniło cie do pozostania przed komputerem? zbym mała żarliwość? Odpowiedz Link Zgłoś
nazgul7 Re: wstyd 23.12.05, 10:22 Czerwoni to w porównaniu z kaczkami arystokracja polityczna. Współczuję Tobie i takim, jak Ty - myślisz, że każdy, kto nienawidzi kołtunów to czerwony. Odpowiedz Link Zgłoś
zanel KWAS Wont!!! PIJEMY DO RANA 23.12.05, 10:23 Oto dzień radości Polaków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bikej5 Re: KWAS Wont!!! PIJEMY DO RANA 23.12.05, 10:24 zanel napisał: > Oto dzień radości Polaków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po tym chlaniu dzioba sobie nie rozbij!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Re: KWAS Wont!!! PIJEMY DO RANA 23.12.05, 10:29 bikej5 napisała: > zanel napisał: > > > Oto dzień radości Polaków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! > po tym chlaniu dzioba sobie nie rozbij!!!! Ty to Bikej masz naprawdę wielkie serce;)))) Nawet o dzioby kaczych pomazańców się martwisz:))) Odpowiedz Link Zgłoś
bikej5 Re: KWAS Wont!!! PIJEMY DO RANA 23.12.05, 10:37 bio.mum napisała: > bikej5 napisała: > > > zanel napisał: > > > > > Oto dzień radości Polaków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! > > po tym chlaniu dzioba sobie nie rozbij!!!! > > Ty to Bikej masz naprawdę wielkie serce;)))) Nawet o dzioby kaczych pomazańców > się martwisz:))) > > Jestem pełna miłosierdzia- dla drobiu:))) Odpowiedz Link Zgłoś
oregano Re: KWAS Wont!!! PIJEMY DO RANA 23.12.05, 10:30 bikej, nudno jest, wszycsy są na koronacji, nie ma czyich ataków odpeirać ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
bikej5 Re: KWAS Wont!!! PIJEMY DO RANA 23.12.05, 10:36 oregano napisał: > bikej, nudno jest, wszycsy są na koronacji, nie ma czyich ataków odpeirać ;-) zaczną niedługo kłapać: po porcji pokłonów i kąpieli w sadzawce-po zalaniu dziobów Odpowiedz Link Zgłoś
oregano Re: KWAS Wont!!! PIJEMY DO RANA 23.12.05, 10:41 bikej, jakie niedługo, z lecznieniem kaca to TO potrwa do 27 i wszyscy wtedy wrócą do zajęć w magistracie Odpowiedz Link Zgłoś
bikej5 Re: KWAS Wont!!! PIJEMY DO RANA 23.12.05, 10:47 oregano napisał: > bikej, jakie niedługo, z lecznieniem kaca to TO potrwa do 27 i wszyscy wtedy > wrócą do zajęć w magistracie > Tak to jest na tym kaczym łez padole:( Odpowiedz Link Zgłoś
veglie Re: KWAS Wont!!! PIJEMY DO RANA 23.12.05, 10:44 zanel napisał: > Oto dzień radości Polaków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale mi tu denaturatem pachnie!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
makabi Re: L. Kaczyński: zaprzysiężenie bez insygniów II 23.12.05, 12:13 Cokolwiek by nie powiedzieć o gen.Jaruzelskim, to był on legalnie wybranym prezydentem rzeczpospolitej. Nie zaproszenie go, choćby czysto dyplomatycznie, świadczy jak bardzo dla Lecha Kaczyńskiego polacy są równi i równiejsi? Będziemy mieli kolejnego przezydenta niektórych polaków, na dodatek z aspiracjami żeby być monarchą absolutnym zyjącym w przepychach włądzy. A przeciętnemu Kowalskiemu dalej bęzie szaro buro i bylejako. Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Prezydenta czerwonej hołoty już pożegnaliśmy 23.12.05, 22:27 makabi napisał: > Będziemy mieli kolejnego przezydenta niektórych polaków, na dodatek z 1nc: Bandyci, mafiozi, czerwona złodzieje mają swoich ojców chrzestnych. L.Kaczyński na pewno nie będzie prezydentem takich Polaków. Smutno Ci z tego powodu? Odpowiedz Link Zgłoś
kaczuchlech Re: L. Kaczyński: zaprzysiężenie bez insygniów II 23.12.05, 21:30 www.geocities.com/kaczuchlech Odpowiedz Link Zgłoś