Dodaj do ulubionych

Jeden błąd, dwie hipotezy - rozmowa z szefem in...

IP: *.metronet.pl 28.10.02, 22:35
Jeżeli zakładasz, że coś pójdzie ci żle - zatrudnij PROKOM, a
będziesz miał temat zastępczy...
Obserwuj wątek
    • Gość: msz Jeden błąd, dwie hipotezy - rozmowa z szefem in... IP: *.sympatico.ca 28.10.02, 22:37
      "Na szczeblu lokalnym mamy poprawnie wprowadzonych 90 proc. danych"

      Plakac sie chce. To gorzej niz nic, bo co z reszta?
      Jak to zgrac i sprwadzic?

      Kto to jest: wisi na scianie i placze? ... nie alpinista.
    • Gość: ja Zabrakło pieniędze na testowanie :-) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.10.02, 06:18
      25 mln i jeszcze brakło. Biedny Prokom pewnie jescze dołożył
      kasy, żebyśmy mogli sobie władzę wybrać (w Wałbrzychu tylko
      tymczasową, bo się powiaty łaczą i będą nowe wybory za chwilę).
    • Gość: erka awaria systemu informatycznego IP: 62.233.177.* 29.10.02, 07:07
      przez niedopracowany system oraz brak decyzji o braku możliwości
      przesłania protokołów drogą elektroniczną, dochodziło niestety
      do nieprzyjemnej wymiany zdań w Obowodowych Komisjach Wyborczych
      pomiędzy przewodniczącymi Komisji a operatorami systemu.
      Wystarczyło aby koordynatoży pilotażu, podali operatorom
      informację, że system jest niewydolny i proszę bez potwierdzenia
      wysłania dostarczyć protokoł,a przyczyniłoby się to do skrócenia
      prac OKW i wcześniejszym dostarczeniu danych metodą tradycyjną
      (dowóz samochodem).W naszej OKW na próby łączenia z serwerem
      oraz na kontakt z koordyntorem pilotażu "straciliśmy" ok.4,5
      godz.
    • Gość: wkurzony Re: Jeden błąd, dwie hipotezy - rozmowa z szefem IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.10.02, 07:28
      Prokurator po prostu powinien się zająć przestepstwem przeciwko
      wyborom
    • Gość: KOKO Re: Jeden błąd, dwie hipotezy - rozmowa z szefem IP: 157.25.47.* 30.10.02, 13:12
      Oczywiscie koszty systemu moga wydawac sie ogromne.
      Lecz zwalanie winy za brak wynikow na system informatytczny jest
      moim zdaniem nieporozumieniem.
      Z tego co wiem system mial byc tylko pilotazem i obejmowal
      jedynie 2800 Obwodowych Komisji Wyborczych (wszystkich jest 25
      270).

    • Gość: skok Jakie to szczęście że frekfencja była mała IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 30.10.02, 13:34
      bo system tej znakomitej firmy by się totalnie zaksztusił.
      Na pewno dlatego padało i ludzi do urn pewnie nie dopyszczali.

      pozdro
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka