Dodaj do ulubionych

PiS chce mieć w swoich szeregach Annę Sobecką

    • tommy_di A mówią na zachodzie że Polki są ładne !!! 03.02.06, 09:59
      Na zachodzie Europy i na świecie panuje opinia iż kobiety z Polski są ładne ...
      Hehehehe ... no niestety czyżby to była czcza propaganda ???
      • koham.mihnika bo to odrzut z eksportu (do ZSRR) 03.02.06, 14:01

    • j.przy Re: PiS chce mieć w swoich szeregach Annę Sobecką 03.02.06, 10:01
      Widac PiSowi potrzeba takiego samego pasztetu jak ma Samoobrona w postacji
      Renatki. Tzw "katolicko-torunski" model kobiety - maksymalnie brzydka i
      nieatrakcyjna, maksymalnie agresywna i glupia, i maksymalnie zastraszona. Jestem
      wierzacy ale w Pismie na temat takich kobiet jest wiele linijek zapisanych i
      proponuje by sie do nich stosowac.
    • zaifi ZDRADA 03.02.06, 10:01
      P.Aniu,proszę tego nie robić,to byłaby zdrada,jak Pani po czasie popatrzy w
      lustro?
      • morawagin LUDZIE, NIE OD RAZU MICHAELA JACKSONA ZBUDOWANO!! 03.02.06, 10:05
        nie kopciew tej biednej kobiety. Bog juz ja dawno pokaral )
        • tommy_di Re: LUDZIE, NIE OD RAZU MICHAELA JACKSONA ZBUDOW 03.02.06, 10:08

          Chyba pare razy ... z rzedu :P
    • yarecki21 z dawna zaginiony trzeci brat bliźniak /nt 03.02.06, 10:07
    • kaczory_pisiory [...] 03.02.06, 10:12
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • inblue69 Ciut ładniejsza od imadła :-))))) 03.02.06, 10:17
      Bardzo głęboka inteligencja sie rysuje na jej twarzy :-)
    • 4bani Sobecka? 03.02.06, 10:18
      Sobańska jest znana z biegów długodystansowych.A kim jest Sobecka?Wybaczcie
      indolencję, ale nie czytam i nie oglądam jedynie słusznych mediów.
    • domk1 WPISUJMY NAZWISKA KATOLICKIEJ EKSTREMY: 03.02.06, 10:22
      Ja proponuje dac jakieś teki ministerialne dla takich ludzi jak:
      1. Halina Nowina-Konopczyna;
      2. Bogumiła Boba;
      3. Alicja Grześkowiak;

      DOPISUJCIE NASTĘPNE!!!!!
    • sobekx żenujące wypowiedzi 03.02.06, 10:25
      odczepcie sie od jej urody! prezentujecie zero kultury, a sami pewnie będziecie
      atakować moherowców za ich poziom dysputy;
      lepiej podajcie jakieś ciekawe wypowiedzi pani Sobeckiej, tu może być ciekawiej
      i bardziej merytorycznie
      • parmalat Re: żenujące wypowiedzi 03.02.06, 12:03
        zgadzam sie. uroda czy tez jej brak to nie jest najistotniejsza kwestia. na
        stanowisko RPD lansowana jest osoba o skrajnych pogladach, dopuszczajaca
        stosowanie przemocy wobec dzieci (w formie tzw. kar cielesnych). Poglady p.
        posel w kwestiach wychowawczych i rodzinnych sa dalekie od wywazonych i silnie
        nacechowane duchem braku tolerancji i poszanowania dla rzeczywistosci innej,
        niz ta w wydaniu ekstremy katolickiej. kolejny przejaw postepujacej
        klerykalizacji panstwa
    • halfliner Urodą do nich pasuje, a co z Macierewiczem? 03.02.06, 10:26
      • ave_duce Re: a co z Macierewiczem? Też pasuje... Antek!!! 03.02.06, 11:05
        bi.gazeta.pl/im/3/2123/z2123623G.jpg
    • bardu Re: PiS chce mieć w swoich szeregach Annę Sobecką 03.02.06, 12:07
      A ponoć w tym pakcie stabilizacyjnym, co to go wczoraj podpisywali jest m. in.
      punkt o niepodkupowaniu sobie posłów. Nawet 24 godz. nie upłynęły od
      tego "wielkopomnego" wydarzenia a tu już co poniektórzy mają zakusy na łamanie
      zasad dopiero co podpisanego dokumentu. Spodziewałam się tego, ale że tak
      szybko?
    • parob te 7% LPRu bez giertycha daje 42%(wg CBOS) 03.02.06, 12:13
      czyli warto przejac kilku z grodu kopernika,co by zlikwidować tych wszechpolskich faszystów. bo dla nich u kaczki miejsca nie ma.
    • strachzyc Pilnie szukają równowagi 03.02.06, 14:05
      dla nowej koalicjantki, Reńki Begerowej. Nawet podobne do siebie. No i trochę
      do kaczek.
    • cy24 A ona taka ideowa, że się [p]odda 03.02.06, 14:23
      No i proszę, kolejny przyklad czystej gry - wy nam podpiszecie pakcik, a my wam
      ukradniemy posłankę. A co na to nasz guru Giertych ?! Oczywiście powie, że to
      nic takiego - byle te stołki utrzymać.
      • niezlomny.prawicowiec To bardzo piękna i płodna polska katoliczka. 03.02.06, 15:35
        Brawo Pani Aniu !
    • kosa811 Młodzi Torunianie POBUDKA !!!!!! 03.02.06, 16:38
      jak można dopuścić do takiej degrengolady w tak pięknym mieście? LPR,
      oszołomski odłam PiS, RM MF - nakryjcie tych pacanów BIRETAMI normalnych uczelni
    • doktor.1 Do red. Jacka Hołuba !!! 03.02.06, 17:04
      Redaktorze Hołub !

      Kolejny już raz usiłuje Pan zrobić „zrobić wodę z mózgu” na łamach GW !!!

      Ale niech Pan mi wierzy, że już niebawem za takie dezinformacje będzie Pan
      MUSIAŁ zamieszczać sprostowania. A jak będzie Pan notorycznie uprawiał proceder
      dezinformacji, to przekona się Pan, że dzięki Panu GW będzie płacić słone kary.
      I co wówczas ??? – Wówczas Pan Jacek zostanie wysłany na przysłowiową „zieloną
      trawkę”, a GW mając już opinię gazety brukowej ( niektórzy nazywają
      Wybiórczą ), to spadnie do rangi gazety szaletowej.
      Nawet klon GW – „Nowy Dzień” nie pomoże, bo po prostu was się już nie da czytać.

      O jaką dezinformację mi chodzi ?
      Co to znaczy ? - cyt. „Odejście Sobeckiej poważnie osłabia Ligę. Toruńska
      parlamentarzystka jest jedynym liderem LPR, który ma bezpośrednie poparcie
      Radia Maryja. Bez Sobeckiej LPR straci resztki wpływów u redemptorysty”.

      Po pierwsze:
      - kłamstwem jest, jakoby odejście Pani Poseł POWAŻNIE osłabiło LPR.
      Owszem, - Pani Poseł działając w Lidze, dała się poznać jako bardzo aktywna
      parlamentarzystka, ale bez Niej LPR nie pójdzie na „śmietnik historii” !!!

      Po drugie:
      - kłamstwem jest i to, iż Pani Anna Sobecka jest jedyną, która ma poparcie RM.
      W czasie gdy toruński „Tormięs” był w bandycki sposób likwidowany,
      a o. T. Rydzyk rzekomo miał pobić redaktora TVP3, - nie kto inny, jak obecnie
      pełniący funkcję wicemarszałka Sejmu RP – mec. Marek Kotlinowski wspierał
      o. Dyrektora od strony prawnej. Także wielu członków LPR-u ma zawsze „otwartą
      furtkę” w RM i TV Trwam. Wśród nich jest również Roman Giertych, albowiem Jego
      posunięcia w parlamencie w ramach propolskich projektów ustaw, – są dobrze
      odbierane przede wszystkim przez słuchaczy RM, nie tylko przez o. T. Rydzyka.

      Lepiej niech pan, panie „redachtorze” pokusi się o napisanie artykułu
      o Stefanie Michniku, który teraz mieszka sobie wygodnie w Szwecji,
      a sąd niebawem na wniosek IPN-u dobierze się jemu do d........
      za zbrodnie popełnione przeciwko Polakom.
    • dr.szfajcner Re: PiS chce mieć w swoich szeregach Annę Sobecką 03.02.06, 17:34
      k.kasprzak napisał:

      > "to" na zdjeciu to jest ona czy jej mąż? :D

      ONA.
      Ale wez poprawke na dzialanie Radia Maryja.

      • joannabarska Re: PiS chce mieć w swoich szeregach Annę Sobecką 03.02.06, 17:37
        Coraz weselej w naszym kraju. Sobecka...Ludzie, a co to niby za babsko?
        Jarosław jej zapragnął u siebie? Odbilo całkiem?
    • pisuarro To kandydatka dla Filipka (na tę bezludna wyspę... 10.12.06, 06:12
      ...coby Ludzkość nie wyginęła ;)
      • zablokowany To kandydatka dla Filipka (na tę bezludna wys 10.12.06, 06:20
        Opanuj się. Nie przy śniadaniu, proszę....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka