tommy_di A mówią na zachodzie że Polki są ładne !!! 03.02.06, 09:59 Na zachodzie Europy i na świecie panuje opinia iż kobiety z Polski są ładne ... Hehehehe ... no niestety czyżby to była czcza propaganda ??? Odpowiedz Link Zgłoś
j.przy Re: PiS chce mieć w swoich szeregach Annę Sobecką 03.02.06, 10:01 Widac PiSowi potrzeba takiego samego pasztetu jak ma Samoobrona w postacji Renatki. Tzw "katolicko-torunski" model kobiety - maksymalnie brzydka i nieatrakcyjna, maksymalnie agresywna i glupia, i maksymalnie zastraszona. Jestem wierzacy ale w Pismie na temat takich kobiet jest wiele linijek zapisanych i proponuje by sie do nich stosowac. Odpowiedz Link Zgłoś
zaifi ZDRADA 03.02.06, 10:01 P.Aniu,proszę tego nie robić,to byłaby zdrada,jak Pani po czasie popatrzy w lustro? Odpowiedz Link Zgłoś
morawagin LUDZIE, NIE OD RAZU MICHAELA JACKSONA ZBUDOWANO!! 03.02.06, 10:05 nie kopciew tej biednej kobiety. Bog juz ja dawno pokaral ) Odpowiedz Link Zgłoś
tommy_di Re: LUDZIE, NIE OD RAZU MICHAELA JACKSONA ZBUDOW 03.02.06, 10:08 Chyba pare razy ... z rzedu :P Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory_pisiory [...] 03.02.06, 10:12 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
inblue69 Ciut ładniejsza od imadła :-))))) 03.02.06, 10:17 Bardzo głęboka inteligencja sie rysuje na jej twarzy :-) Odpowiedz Link Zgłoś
4bani Sobecka? 03.02.06, 10:18 Sobańska jest znana z biegów długodystansowych.A kim jest Sobecka?Wybaczcie indolencję, ale nie czytam i nie oglądam jedynie słusznych mediów. Odpowiedz Link Zgłoś
domk1 WPISUJMY NAZWISKA KATOLICKIEJ EKSTREMY: 03.02.06, 10:22 Ja proponuje dac jakieś teki ministerialne dla takich ludzi jak: 1. Halina Nowina-Konopczyna; 2. Bogumiła Boba; 3. Alicja Grześkowiak; DOPISUJCIE NASTĘPNE!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sobekx żenujące wypowiedzi 03.02.06, 10:25 odczepcie sie od jej urody! prezentujecie zero kultury, a sami pewnie będziecie atakować moherowców za ich poziom dysputy; lepiej podajcie jakieś ciekawe wypowiedzi pani Sobeckiej, tu może być ciekawiej i bardziej merytorycznie Odpowiedz Link Zgłoś
parmalat Re: żenujące wypowiedzi 03.02.06, 12:03 zgadzam sie. uroda czy tez jej brak to nie jest najistotniejsza kwestia. na stanowisko RPD lansowana jest osoba o skrajnych pogladach, dopuszczajaca stosowanie przemocy wobec dzieci (w formie tzw. kar cielesnych). Poglady p. posel w kwestiach wychowawczych i rodzinnych sa dalekie od wywazonych i silnie nacechowane duchem braku tolerancji i poszanowania dla rzeczywistosci innej, niz ta w wydaniu ekstremy katolickiej. kolejny przejaw postepujacej klerykalizacji panstwa Odpowiedz Link Zgłoś
ave_duce Re: a co z Macierewiczem? Też pasuje... Antek!!! 03.02.06, 11:05 bi.gazeta.pl/im/3/2123/z2123623G.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
bardu Re: PiS chce mieć w swoich szeregach Annę Sobecką 03.02.06, 12:07 A ponoć w tym pakcie stabilizacyjnym, co to go wczoraj podpisywali jest m. in. punkt o niepodkupowaniu sobie posłów. Nawet 24 godz. nie upłynęły od tego "wielkopomnego" wydarzenia a tu już co poniektórzy mają zakusy na łamanie zasad dopiero co podpisanego dokumentu. Spodziewałam się tego, ale że tak szybko? Odpowiedz Link Zgłoś
parob te 7% LPRu bez giertycha daje 42%(wg CBOS) 03.02.06, 12:13 czyli warto przejac kilku z grodu kopernika,co by zlikwidować tych wszechpolskich faszystów. bo dla nich u kaczki miejsca nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
strachzyc Pilnie szukają równowagi 03.02.06, 14:05 dla nowej koalicjantki, Reńki Begerowej. Nawet podobne do siebie. No i trochę do kaczek. Odpowiedz Link Zgłoś
cy24 A ona taka ideowa, że się [p]odda 03.02.06, 14:23 No i proszę, kolejny przyklad czystej gry - wy nam podpiszecie pakcik, a my wam ukradniemy posłankę. A co na to nasz guru Giertych ?! Oczywiście powie, że to nic takiego - byle te stołki utrzymać. Odpowiedz Link Zgłoś
niezlomny.prawicowiec To bardzo piękna i płodna polska katoliczka. 03.02.06, 15:35 Brawo Pani Aniu ! Odpowiedz Link Zgłoś
kosa811 Młodzi Torunianie POBUDKA !!!!!! 03.02.06, 16:38 jak można dopuścić do takiej degrengolady w tak pięknym mieście? LPR, oszołomski odłam PiS, RM MF - nakryjcie tych pacanów BIRETAMI normalnych uczelni Odpowiedz Link Zgłoś
doktor.1 Do red. Jacka Hołuba !!! 03.02.06, 17:04 Redaktorze Hołub ! Kolejny już raz usiłuje Pan zrobić „zrobić wodę z mózgu” na łamach GW !!! Ale niech Pan mi wierzy, że już niebawem za takie dezinformacje będzie Pan MUSIAŁ zamieszczać sprostowania. A jak będzie Pan notorycznie uprawiał proceder dezinformacji, to przekona się Pan, że dzięki Panu GW będzie płacić słone kary. I co wówczas ??? – Wówczas Pan Jacek zostanie wysłany na przysłowiową „zieloną trawkę”, a GW mając już opinię gazety brukowej ( niektórzy nazywają Wybiórczą ), to spadnie do rangi gazety szaletowej. Nawet klon GW – „Nowy Dzień” nie pomoże, bo po prostu was się już nie da czytać. O jaką dezinformację mi chodzi ? Co to znaczy ? - cyt. „Odejście Sobeckiej poważnie osłabia Ligę. Toruńska parlamentarzystka jest jedynym liderem LPR, który ma bezpośrednie poparcie Radia Maryja. Bez Sobeckiej LPR straci resztki wpływów u redemptorysty”. Po pierwsze: - kłamstwem jest, jakoby odejście Pani Poseł POWAŻNIE osłabiło LPR. Owszem, - Pani Poseł działając w Lidze, dała się poznać jako bardzo aktywna parlamentarzystka, ale bez Niej LPR nie pójdzie na „śmietnik historii” !!! Po drugie: - kłamstwem jest i to, iż Pani Anna Sobecka jest jedyną, która ma poparcie RM. W czasie gdy toruński „Tormięs” był w bandycki sposób likwidowany, a o. T. Rydzyk rzekomo miał pobić redaktora TVP3, - nie kto inny, jak obecnie pełniący funkcję wicemarszałka Sejmu RP – mec. Marek Kotlinowski wspierał o. Dyrektora od strony prawnej. Także wielu członków LPR-u ma zawsze „otwartą furtkę” w RM i TV Trwam. Wśród nich jest również Roman Giertych, albowiem Jego posunięcia w parlamencie w ramach propolskich projektów ustaw, – są dobrze odbierane przede wszystkim przez słuchaczy RM, nie tylko przez o. T. Rydzyka. Lepiej niech pan, panie „redachtorze” pokusi się o napisanie artykułu o Stefanie Michniku, który teraz mieszka sobie wygodnie w Szwecji, a sąd niebawem na wniosek IPN-u dobierze się jemu do d........ za zbrodnie popełnione przeciwko Polakom. Odpowiedz Link Zgłoś
dr.szfajcner Re: PiS chce mieć w swoich szeregach Annę Sobecką 03.02.06, 17:34 k.kasprzak napisał: > "to" na zdjeciu to jest ona czy jej mąż? :D ONA. Ale wez poprawke na dzialanie Radia Maryja. Odpowiedz Link Zgłoś
joannabarska Re: PiS chce mieć w swoich szeregach Annę Sobecką 03.02.06, 17:37 Coraz weselej w naszym kraju. Sobecka...Ludzie, a co to niby za babsko? Jarosław jej zapragnął u siebie? Odbilo całkiem? Odpowiedz Link Zgłoś
pisuarro To kandydatka dla Filipka (na tę bezludna wyspę... 10.12.06, 06:12 ...coby Ludzkość nie wyginęła ;) Odpowiedz Link Zgłoś
zablokowany To kandydatka dla Filipka (na tę bezludna wys 10.12.06, 06:20 Opanuj się. Nie przy śniadaniu, proszę.... Odpowiedz Link Zgłoś