jerzy44
24.11.02, 11:06
... albo i zawsze byla, tyle ze ukryta, SYJONISTKA:
www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=13&w=3724311&a=3724311
jako Chrescijanin nie przepadam ani za islamistami, ani tez za judaistami,
ale Ania sie stala tak gorliwa tuba syjonistow, ze musze jej przypomiec iz
Palestynczycy, w odriznieniu od neofitow Nigeryjczykow NIE sa ekstremistami
islamskimi.
Stad jej porownania sa po prostu smieszne, i demaskuja Anie jako agentke
syjonistyczna (Mossad?).
Wyjscia 20:16 Nie będziesz mówił przeciw bliźniemu twemu kłamstwa jako
świadek.
Jerzy