Gość: Lukasz Jaja na calego!A problem jest latwy do rozwiazania IP: 195.116.133.* 27.11.02, 00:20 Wystarczy zeby przeor zakonu odebral O.Tadeuszowi prawa do prowadzenia radia a kosciol polski czy papiez bo tu sie nie orientuje wyrzucil Rydzyka ze swojego grona..Ale to nie takie proste z drugiej strony bo za Rydzykiem stoi KASA i WPLYWY a kto jak kto ale kosciol od swego powstania na tym jedzie i jechac bedzie do konca swojego istnienia(chodzi oczywiscie o kosciol katolicki)bo nic tak nie deprawuje jak pieniadze i wladza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H.A. Kalifornia Dezorientacja IP: *.ca.astound.net 27.11.02, 01:35 Drogie wszystkie oszołomy żydo-postkomunistyczne, te świadome i nieświadome swoich wypowiedzi! Przesiewacie komara a przepuszczacie wielbłąda....SLD...etc (znacie ten cytat z Nowego Testamentu) Wam się nie mieści w głowie co by można odkryć w operacjach finansowych waszych prominętnych partii. Jest to typowa prowokacja jakie żydowsko-komunistyczne organizacje na całym świecie używają aby wykończyć przeciwnika. Teraz pod hasłami liberalizmu, z czasem to będzie nowe oblicze Unii, a z czasem najbardziej totalitarny system jaki istniał na świecie. Już się do niego przygotowujecie. Kompletna ciemność w tych Waszych wszystkich wypowiedziach. Gdybyście zakazali uprawiania jakielkolwiek polityki ludziom związanym z PZPR i rządem PRL zaraz po Solidarnościowej niepodległości, można by było liczyć na o wiele mniejszy bałagan. Teraz módlcie się do Boga, aby przebaczył Wam tę waszą głupotę, także o obdzielaniu zaufaniem A.Kwaśniewsiego aż w o 93%, tolerowaniem rzadów Millera i koalicji. W innym wypadku pozostaje Wam tylko wierzyć w coraz to inne kłamstwa. O biedny narodzie bez pasterza! Idziecie prosto w następną niewolę, jeśli się nie opamiętacie i nie zaczniecie polegać na Jezusie Chrystusie, a nie na wszelkich manipulatorach krajowych i zagranicznych, i na swoim nędznym intelektualnym rozsądku. On Jezus może zmienić wasze serca i umysły w znające prawdę, bo On jest Prawdą. Powierzcie się Mu, i Jemu zaufajcie! Chciażby teraz w tej chwili. Aby Bóg dał Wam prawdziwych przywódców, którzy mają zamiłowanie w Panu Jezusie Chrystusie i tylko w Nim. Tylko taki naród Bóg błogosławi….sprawdzie to Biblii. Bóg szuka waszego wierzącego serca a nie emblematów..przynależności do partii, kościoła katolickiego czy protestanckiego. Ty musisz Mu zaufać bo On jeden jest godny tego zaufania. Pozdrowienia z Kalifornii H.A. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H.A. Kalifornia Dezorientacja IP: *.ca.astound.net 27.11.02, 01:35 Drogie wszystkie oszołomy żydo-postkomunistyczne, te świadome i nieświadome swoich wypowiedzi! Przesiewacie komara a przepuszczacie wielbłąda....SLD...etc (znacie ten cytat z Nowego Testamentu) Wam się nie mieści w głowie co by można odkryć w operacjach finansowych waszych prominętnych partii. Jest to typowa prowokacja jakie żydowsko-komunistyczne organizacje na całym świecie używają aby wykończyć przeciwnika. Teraz pod hasłami liberalizmu, z czasem to będzie nowe oblicze Unii, a z czasem najbardziej totalitarny system jaki istniał na świecie. Już się do niego przygotowujecie. Kompletna ciemność w tych Waszych wszystkich wypowiedziach. Gdybyście zakazali uprawiania jakielkolwiek polityki ludziom związanym z PZPR i rządem PRL zaraz po Solidarnościowej niepodległości, można by było liczyć na o wiele mniejszy bałagan. Teraz módlcie się do Boga, aby przebaczył Wam tę waszą głupotę, także o obdzielaniu zaufaniem A.Kwaśniewsiego aż w o 93%, tolerowaniem rzadów Millera i koalicji. W innym wypadku pozostaje Wam tylko wierzyć w coraz to inne kłamstwa. O biedny narodzie bez pasterza! Idziecie prosto w następną niewolę, jeśli się nie opamiętacie i nie zaczniecie polegać na Jezusie Chrystusie, a nie na wszelkich manipulatorach krajowych i zagranicznych, i na swoim nędznym intelektualnym rozsądku. On Jezus może zmienić wasze serca i umysły w znające prawdę, bo On jest Prawdą. Powierzcie się Mu, i Jemu zaufajcie! Chciażby teraz w tej chwili. Aby Bóg dał Wam prawdziwych przywódców, którzy mają zamiłowanie w Panu Jezusie Chrystusie i tylko w Nim. Tylko taki naród Bóg błogosławi….sprawdzie to Biblii. Bóg szuka waszego wierzącego serca a nie emblematów..przynależności do partii, kościoła katolickiego czy protestanckiego. Ty musisz Mu zaufać bo On jeden jest godny tego zaufania. Pozdrowienia z Kalifornii H.A. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H.A. Kalifornia Dezorientacja IP: *.ca.astound.net 27.11.02, 01:36 Drogie wszystkie oszołomy żydo-postkomunistyczne, te świadome i nieświadome swoich wypowiedzi! Przesiewacie komara a przepuszczacie wielbłąda....SLD...etc (znacie ten cytat z Nowego Testamentu) Wam się nie mieści w głowie co by można odkryć w operacjach finansowych waszych prominętnych partii. Jest to typowa prowokacja jakie żydowsko-komunistyczne organizacje na całym świecie używają aby wykończyć przeciwnika. Teraz pod hasłami liberalizmu, z czasem to będzie nowe oblicze Unii, a z czasem najbardziej totalitarny system jaki istniał na świecie. Już się do niego przygotowujecie. Kompletna ciemność w tych Waszych wszystkich wypowiedziach. Gdybyście zakazali uprawiania jakielkolwiek polityki ludziom związanym z PZPR i rządem PRL zaraz po Solidarnościowej niepodległości, można by było liczyć na o wiele mniejszy bałagan. Teraz módlcie się do Boga, aby przebaczył Wam tę waszą głupotę, także o obdzielaniu zaufaniem A.Kwaśniewsiego aż w o 93%, tolerowaniem rzadów Millera i koalicji. W innym wypadku pozostaje Wam tylko wierzyć w coraz to inne kłamstwa. O biedny narodzie bez pasterza! Idziecie prosto w następną niewolę, jeśli się nie opamiętacie i nie zaczniecie polegać na Jezusie Chrystusie, a nie na wszelkich manipulatorach krajowych i zagranicznych, i na swoim nędznym intelektualnym rozsądku. On Jezus może zmienić wasze serca i umysły w znające prawdę, bo On jest Prawdą. Powierzcie się Mu, i Jemu zaufajcie! Chciażby teraz w tej chwili. Aby Bóg dał Wam prawdziwych przywódców, którzy mają zamiłowanie w Panu Jezusie Chrystusie i tylko w Nim. Tylko taki naród Bóg błogosławi….sprawdzie to Biblii. Bóg szuka waszego wierzącego serca a nie emblematów..przynależności do partii, kościoła katolickiego czy protestanckiego. Ty musisz Mu zaufać bo On jeden jest godny tego zaufania. Pozdrowienia z Kalifornii H.A. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: franek Re: Dezorientacja IP: *.ipt.aol.com 27.11.02, 01:55 durna H A Kalifornia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Lustracja Radia Maryja IP: 5.1R2D* / *.net195-132-236.noos.fr 27.11.02, 00:40 Gość portalu: mcbet napisał: > Zastanawiające jest tylko jedno - Czemu kościół w Polsce pozwala > na szarganie swoim autorytetem przez Rydzyka. Czemu się go boją? > A może chodzi o pieniądze...? Czy ktoś ma jakiś pomysł? Kosciol w Polsce pozwala na to,na co chce pozwolic!Jasne? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cubasz takich jak rydzyk w usa sa setki... IP: *.telia.com 27.11.02, 00:57 ...a ludzie daja sie nabijac w butelke. uzdrawiacze, pastorzy, wyzwoliciele, szamani, showmani. w usa kazdy zapewne ma kilka lub kilkanascie tysiecy wyznawcow. rydzyk nie ma konkurencji i ma wyznawcow duzo, duzo wiecej... ale jednak w przypadku rydzyka wyjatkowe jest to, ze za naszym rodzimym szolmanem stoi zakon, watykan a jednoczesnie znajduje sie on (rydzyk) na uslugach polityki. tamci hochsztaplerzy z usa w polityce i u politykow nie maja czego szukac. ich spoleczenstwo juz wyroslo z wieku naiwnosci politycznej, przez te pareset lat zdazyli przejsc kawalek ta droga demokracji a wiec i szansa na wygrana w wolnych wyborach partii takiego naciagacza jest minimalna. nasze spoleczenstwo dopiero raczkuje w nowoczesnym swiecie demokracji i wolnego rynku. polaczenie kaznodziei-cudotworcy jako polityka sprawdza sie u nas. dlaczego sprawny i przedsiebiorczy oszust nie mialby tego nie wykorzystac? ale czy kosciol jako instytucja od tego nie ucierpi, nie ulegnie oslabieniu? no coz, chyba juz ucierpial skoro wierni znajduja sie na skraju rozlamu... kosciol to przeciez nie tylko hierarchowie ale przede wszystkim ludzie. wszyscy, ktorzy czuja sie czlonkami wspolnoty koscielnej powinni wesprzec te sily w kraju, ktore daza do ustanowienia w polsce panstwa prawa, panstwa ladu i demokracji, panstwa ludzi madrych i odwaznych, potrafiacych stawic czola nowym czasom, jednoczacemy sie kontynentowi. dzialalnosc rydzyka i lpr napewno temu nie sprzyja. jaka jest alternatywa dla tej czesci spoleczenstwa, ktore utozsamia sie z wiara katolicka w polsce? dla wielu jest to odwrocenie sie od kosciola dla mlodych poprzez jego negacje, dla starszych poprzez poparcie idei gloszonych przez ugrupowania zwiazane z rydzykiem. obawiam sie, ze ani film ani liczne publikacje nie zmienia tej negatywnej tendencji ale miejmy nadzieje, ze oslabia dzialania tych, ktorzy chca polski ludzi wystraszonych, polski slepej dewocji i ksenofobii, polski ludzi naiwnych,latwowiernych i pozbawionych wlasnego zdania, polski ludzi niepotrafiajacych wybaczac, niepotrafiacych dyskutowac, niepotrafiacych zyc wreszcie w tym pedzacym jak szalona lokomotywa do przodu swiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: Lustracja Radia Maryja IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 27.11.02, 00:58 zastanawiam się, dlaczego w telewizyjnej nie było informacji o tym programie? czyżby tajni współpracownicy Radia M. specjalnie uruchomili chochlika drukarskiego? nie podejrzewałam GW o współpracę !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: markot Re: Lustracja Radia Maryja IP: webcacheP* / *.visp.energis.pl 27.11.02, 01:02 Tak, razem z Bin Ladenem, KGB, CIA i Mossadem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WOLF GLEMP,PIERONEK I BISKUPI NA REKOLEKCJACH! IP: *.sympatico.ca 27.11.02, 01:55 Szum medialny do nich nie dociera, gdyz sa poglebieni w refleksjach nie z tego swiata; wiec, nie moga komentowac dalej; prasie nie udalo sie zakneblowac ust nakazem ustawodawczo- parlamentarnym; na telewizje tez nie mozna bylo wplynac; och, rozbisurmanil sie ten narodek; niema to jak za komuny: telefon do sekretarza KC i problemu nie ma, a teraz jakas wolnosc prasy i telewizji,wielorakosc opinii, ktos chce sie zapytac, gdzie podzialy sie pewne pieniadze u szefa rydzyka; alez to chodzaca swietosc; wara durnemu spoleczenstwu od wielkich tego swiata; towarzysze biskupi ciagle tkwia w sredniowieczu a tu juz demokracja panuje i nie mozna sobie z tym calym talatajstwem poradzic!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emil Re: GLEMP,PIERONEK I BISKUPI NA REKOLEKCJACH! IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 27.11.02, 04:34 Tak trzymaj młody wilku. Rozum został nam dany, byśmy go używali. Ty o tym wiesz. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BIC Re: Lustracja Radia Maryja IP: *.sympatico.ca 27.11.02, 02:37 . ""Tak więc dokładając innym, trzeba bacznie spoglądać we własny życiorys, gdyż w przeciwnym razie wszystko kończy się komedią. A swoją drogą równoczesne zaatakowanie ojca Rydzyka przez "Wyborczą", "Rzeczpospolitą" i TVP przypomina najlepsze czasy "Trybuny Ludu" i biura prasy KC PZPR."" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Lustracja Radia Maryja IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 27.11.02, 02:46 Za duzo szumu, O.Rydzyka nie wsadza, tak jak nie posadzili Lepera i paru innych, bo sie boja i to jest smutne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nick Re: DO MARKA -spogladnij we wlasny zyciorys. IP: *.sympatico.ca 27.11.02, 03:36 Smutne, a nie boisz sie, ze moga ciebie psadzic? Tak więc dokładając innym, trzeba bacznie spoglądać we własny życiorys, gdyż w przeciwnym razie wszystko kończy się komedią. A swoją drogą równoczesne zaatakowanie ojca Rydzyka przez "Wyborczą", "Rzeczpospolitą" i TVP przypomina najlepsze czasy "Trybuny Ludu" i biura prasy KC PZPR. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nick Re: Do mcbet i asi! Zastanawiajace? IP: *.sympatico.ca 27.11.02, 03:40 Tak więc dokładając innym, trzeba bacznie spoglądać we własny życiorys, gdyż w przeciwnym razie wszystko kończy się komedią. A swoją drogą równoczesne zaatakowanie ojca Rydzyka przez "Wyborczą", "Rzeczpospolitą" i TVP przypomina najlepsze czasy "Trybuny Ludu" i biura prasy KC PZPR. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: david Re: Lustracja Radia Maryja IP: proxy / *.va.shawcable.net 27.11.02, 03:44 SPRAWA JEST PROSTA. IDZIE O SPÓR POMIĘDZY POLSKĄ (NARODOWO- KATOLICKĄ) RACJĄ STANU A SZMONCESKIM UZURPATORSTWEM DO NASZYCH ZIEM, ALBO JAK WOLĄ GUDŁAJE: ICH DRUGIEJ, PO PALESTYNIE, "OBIECANEJ ZIEMI". TYCH OSTATNICH REPREZENTUJĄ MILLERY-minimy, OLINY- przeterminowane tuczniki, KACI-kwachy, wiaterki, jaskiernie i tym podobne pomiotła esbecko-zomowsko-ormowskie "jelyty". O CZYM TU W OGÓLE MÓWIĆ. UŻYTECZNY IDIOTA KOMUCHÓW - WĘCŁAWSKI (BĘKART PO GOEBELSIE)MIAŁ BYĆ ŚWIADKIEM KORONNYM HUCPY NA RADIO M. CZY KTOŚ PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH WIDZI I DAJE SZANSĘ TEJ BANDZIE NĘKAJĄCEJ NASZ 60 MILIONOWY NARÓD POLSKI, TAK TU W KRAJU JAK I POZA JEGO GRANICAMI? DAJMY SOBIE SPOKÓJ. GUDŁAJSTWO PĘKNIE JAK MYDLANA BAŃKA (podobieństwo do obu wież w nowym jorku). A MY RÓBMY PO PROSTU SWOJE. TRZYMAJMY MOCNE, OPARTE NA DEKALOGU RODZINY A RESZTA BĘDZIE TYLKO KWESTIĄ CZASU. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: Lustracja Radia Maryja IP: *.dyn.optonline.net 27.11.02, 04:36 Gość portalu: david napisał: > SPRAWA JEST PROSTA. IDZIE O SPÓR POMIĘDZY POLSKĄ (NARODOWO- > KATOLICKĄ) RACJĄ STANU A SZMONCESKIM UZURPATORSTWEM DO NASZYCH > ZIEM, ALBO JAK WOLĄ GUDŁAJE: ICH DRUGIEJ, PO > PALESTYNIE, "OBIECANEJ ZIEMI". > TYCH OSTATNICH REPREZENTUJĄ MILLERY-minimy, OLINY- > przeterminowane tuczniki, KACI-kwachy, wiaterki, jaskiernie i > tym podobne pomiotła esbecko-zomowsko-ormowskie "jelyty". > O CZYM TU W OGÓLE MÓWIĆ. UŻYTECZNY IDIOTA KOMUCHÓW - WĘCŁAWSKI > (BĘKART PO GOEBELSIE)MIAŁ BYĆ ŚWIADKIEM KORONNYM HUCPY NA RADIO > M. > CZY KTOŚ PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH WIDZI I DAJE SZANSĘ TEJ BANDZIE > NĘKAJĄCEJ NASZ 60 MILIONOWY NARÓD POLSKI, TAK TU W KRAJU JAK I > POZA JEGO GRANICAMI? DAJMY SOBIE SPOKÓJ. GUDŁAJSTWO PĘKNIE JAK > MYDLANA BAŃKA (podobieństwo do obu wież w nowym jorku). > A MY RÓBMY PO PROSTU SWOJE. TRZYMAJMY MOCNE, OPARTE NA > DEKALOGU RODZINY A RESZTA BĘDZIE TYLKO KWESTIĄ CZASU. Placze i wypisuje sie z tego pojebanego narodu. Nie chce miec nic wspolnego z powyzszym pojebancem. Przeciesz to sredniowiecze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emil Re: Lustracja Radia Maryja IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 27.11.02, 04:40 Racja. Wszystko jest przez Żydów i komuchów. Trzeba ich wszystkich pozabijać. Z chrystusowym pozdrowieniem, przepełniony miłosierdziem prawdziwy Polak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jomart Re: Lustracja Radia Maryja IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 28.11.02, 00:08 zapomniałeś o cyklistach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Unleashed Żydzi won od Kościoła. IP: *.nyc.bestweb.net 27.11.02, 04:14 spierdalać parchy do swoich, wkrótce będących tylko zgliszczami zawszonych i smierdzących synagog. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WOLF ZNOWU PYEBALO ANTYSEMITOW I PATRIOTOW! IP: *.sympatico.ca 27.11.02, 04:49 Bez komentarza! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PK Re: Żydzi won od Kościoła. IP: 62.233.191.* 27.11.02, 07:09 Gość portalu: Unleashed napisał: > spierdalać parchy do swoich, wkrótce będących tylko > zgliszczami zawszonych i smierdzących synagog. Idź się wypałuj; skisła sperma uciska ci na resztki mózgu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czytelnik z USA Re: Lustracja Radia Maryja IP: *.tnt2.colton.ca.da.uu.net 27.11.02, 04:24 Czytajac to upewnilo mnie ze KOMUNA WROCILA ktora kiedys niszczyla nie tylko Kosciol Katolicki ale i patriotyzm polski. Nic nie pomogli Radiu Maryja i Narodowi Polskiemu ale by zlapali "za gardlo" aby zadusic. Nawet wlasna matke by zadusili... Czytelnik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emil Re: Lustracja Radia Maryja IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 27.11.02, 04:31 Panie czytelnik z USA! Na pewno, tak jak większość mieszkańców kraju za wielką wodą, ma pan swojego psychiatrę. Moja rada. Niech go pan zmieni. Ten panu nie pomoże. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zand Re: Lustracja Radia Maryja IP: *.104.popsite.net 27.11.02, 04:41 W "kraju za wielka woda" to nawet Prezydent Nixon mial gruba nieprzyjemnosc za nie placenie podatkow. W koncu, jak wiadomo, zrezygnowal z Urzedu. Ciekawe jest to czy o. Rydzyk ma jeden, polski paszport czy moze jeszcze kilka innych. Tak na wszelki wypadek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LS Re: Prawdziwy Olin zdemaskowany IP: *.nlh.no 27.11.02, 10:36 Po przecztaniu rewelacji GW nie mam watpliwosci ze prawdziwym Olinem jest O. Rydzyk - powiazania z Rosja. Nareszczie Oleksy w pelni zrehabilitowany. PS: Niech zyja Pirrtonisci, Biskup Pieronek i Jerzy Urban Niech Zyje Ks. Boniecki i Trybuba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Darek Kulą w płot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.02, 06:35 Pan Zbigniew Nosowski z "Więzi" rzucił wyjątkowo nietrafną propozycję. Urban, w odróżnieniu od Rydzyka, bardzo chętnie pewnie by się zgodził na film o swoim imperium, bo zapewniłoby mu to doskonałą reklamę. "NIE" istnieje na rynku równie długo co Radio Maryja, ale nie słyszałem z żadnej strony przez te 10 lat ani słowa o ewentualnych przekrętach finansowych. W przypadku Radia - tak,i to ze wszystkich stron. Najdziwniejsze jest jednak to,że urzędy państwowe najzwyczajniej w świecie się Rydzyka boją, chociaż gdy przypominam sobie, jak podawano na antenie adres i nazwisko prokurator z Torunia, która próbowała wszcząć sprawę RM, wysyłano do niej pogróżki i była nękana przez bojówki babć i dziadków, to dziwię się trochę mniej. Odpowiedz Link Zgłoś
garuda1 Re: Lustracja Radia Maryja 27.11.02, 06:46 No i co się dziwicie? Pozwalacie na rozkwit kościelnego państwa w państwie, to teraz macie. Rzucajcie więcej na tacę, to jak już nie będziecie mieli co wrzucać, ksiądz osobiście was zaszczyci i wytnie wam narządy wewnętrzne żeby je sprzedać do przeszczepów za granicą. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
ziuek Re: Lustracja Radia Maryja 27.11.02, 07:26 Ludzie o czym wy mówicie? To JEST GROŹNA MAFIA!!!! Kto jej podskoczy? No kto? :/ Glemp jest ZBYT SŁABY żeby na to coś poradzić, a panowie w stylu o. Rydzyka budują prywatne imperia. Należy pamiętać: W każdej "bajce" jest ziarnko prawdy, więc po co udawać święte oburzenie? Udowodnijcie niewinność metodami ZGODNYMI i z prawem to pogadamy. Jak widzę cio się dzieje w kościele to wolę Boga wyznawać na swój NIEZAKŁAMANY sposób. Odpowiedz Link Zgłoś
ziuek Re: Lustracja Radia Maryja 27.11.02, 07:41 Prosta sprawa mistrzu :) Nie jest niczym nowym że istnieje podział w polskim kościele: na kościół i o. Rydzyka z kolegami. Glemp jest za cinki żeby coś z tym zrobić, powinien kazać spadać im na drzewo i nie kalać imienia kościoła. ALE TO JEGO SPRAWA, ja nie mam zamiaru zadawać się z organizacją w której szeregach działają ludzie pokroju o. Rydzyka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cb Re: Lustracja Radia Maryja IP: 212.160.114.* 27.11.02, 08:10 Ręce PRECZ od RADIA MARYJA !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KBAMM Re: Lustracja Radia Maryja IP: *.zab.cdp.pl / *.kat.cdp.pl 27.11.02, 08:18 Obserwując wszystko to co się ostatnio dzieje wokół Radia Maryja, zadaję sobie pytanie: Czy ktoś jeszcze panuje w Polsce nad Kościołem Katolickim. Kiedy słucham wypowiedzi ks. Prymasa, licznych hierarchów, nie wspominam już o samym o. Rydzyku, to odnoszę wrażenie, że anarchia i proste pospolite dziadostwo zawitalo na dobre w naszym Kościele. WSTYD !!! KSIĘŻE PRYMASIE, CZAS NA PIERIESTROJKĘ, albo "kończ Waść i wstydu oszczędź". W końcu nie mogą rządzić tutaj byli osobiści sekretarze. Ksiądz Prymas coś o tym może powiedzieć !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ravik sekta czy mafia? IP: *.ms.pl 27.11.02, 08:24 zastanawiam sie co bardziej pasuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: Lustracja Radia Maryja IP: kennex:* / 10.0.1.* 27.11.02, 08:43 Zastanawia mnie ciągle jeden fakt. Dlaczego Prymas Polski i cała hierarchia Kościoła zbywają milczeniem wszystko co złego dzieje się wśród duchowieństwa. Nie wolno mówić i krytykować niczego i nikogo. Tematem tabu jest sprawa pedofilii wśród kapłanów, nie wyłączając hierarchów, tematem zakazanym będzie z pewnością sprawa księdza Rydzyka, który dopuszcza się finansowych przekrętów na szkodę Państwa Polskiego. Wystarczy powiedzieć, że przecież Radio Mayja jest centrum ewangelizacji. Czy ma ona tak wyglądać? Radiem rządzi kapłan, który posiada nie do końca wiarygodną i nie zgodną z Dekalogiem postawę. Jak to wszystko ma się do rzeczywistości polskiego Kościoła. Czy biskupi nie obawiają się, że w pewnym momencie wierni odsuną się od kościoła uznając zasadę: mam wierzyć w Boga, ale nie będę wierzył w kapłanów, którzy jak pokazuje życie mają na sumieniu grzechy daleko przwyższające swoim ciężarem grzechy zwykłego śmiertelnika nie związanego żadnymi przyrzeczeniami i ślubami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Partyjniak Re: Lustracja Radia Maryja IP: *.lublin.pl / *.szwajcarska.pl 27.11.02, 09:36 Piotrze! Pana Jezusa ukrzyzowano z powodow politycznych, bo "podburzal narod przeciw cesarzowi rzymskiemu", takie bylo oficjalne oskarzenie przywodcow zydowskich - sanhedrynu - faryzeuszow.Nie mogli zniesc tego, ze glosil prawde. Czy o. Rydzykowi udowodniono lamanie prawa podatkowego? Co to jest? Donos? Prowokacja? A moze chodzi tu o program Radia Maryja, ktory nie pasuje wyznawcom ateizmu i wierzacym w dogmat POPRAWNOSCI POLITYCZNEJ, stad paszkwilancka metoda walki z Kosciolem? Zastanow sie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Otyły Re: Lustracja Radia Maryja IP: *.investa.gda.pl / 192.168.3.* 27.11.02, 08:45 Wiarygodność TVP zdominowanej przez SLD jest ograniczona. Mieliśmy już spektakl poswięcony braciom Kaczyńskim tuż przed wyborami.Teraz przyszedł czas na radio Maryja. Z drugiej strony sa lizusowskie relacje z gospodarskich wizyt premiera. To że GW próbuje dołączyć nie dziwi. Już na poczatku lat dziewięćdziesiatych ogłaszali nadejście ery państwa wyznaniowego w wydaniu irańskim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sobota Re: Lustracja Radia Maryja IP: *.poczta.okay.pl 27.11.02, 09:05 Mnie zadziwia jedno : jak w XXIw. mozna wyciagnac tyle szmalu / z czystym sumieniem/ ,bazujac na ludzkiej naiwnosci , i to w imie Boga . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Taktoja Re: Lustracja Radia Maryja IP: *.proxy.aol.com 27.11.02, 09:18 Mam nadzieje ze powyzsi opiniodawcy nie reprezentuja polskiego spoleczensta, bo w przeciwnym razie Ojcu Rydzykowi grozi ukrzyzowazie....a juz raz jednego takiego ukrzyzowali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cytat Re: Lustracja Radia Maryja IP: *.lublin.pl / *.szwajcarska.pl 27.11.02, 09:23 Stara zasada brzmi:AUDIATUR ET ALTERA PARS - I DRUGA STRONA NIECH BEDZIE WYSLUCHANA. Dlatego ci Internauci, ktorzy bezkrytycznie polykacie papke telewizyjna, zapoznajcie sie z relacjmi w Naszym Dzienniku, podaje strone internetowa: www.naszdziennik.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .. FINANSAMI RM mogą się zająć... IP: 62.233.249.* 27.11.02, 09:34 To Proste. Finansami Radia Maryja mogą się sająć wyłącznie Ci co na to radio się złożyli. A tu wyrażnie ktoś trzeci ( osoba czy instytucja )chce położyć łapę na darowanych pieniądzach z nędznych rent i emerytur. Oj nieładnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Henryk Czechowski Kraków binfo Re: Lustracja Radia Maryja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.02, 09:44 Uważam, że to copokazała TV o kosciele katolickim i Radiu Maryja to koniuszek zaledwie góry oszustw,przekretów popieranie przemocytraktowanie "mamony" w imie BOŻE. Mówi się o mafii o jakoby przektach lewicy a przymyka oko na oszustwa chierachi koscielnej. Pisze to bo miałe mozliwość działać jako mały chłopiec byłem ministrantem, apotem przed stanem wojennym działa łem w ZHP, obecnie moje małżeństwo po 33 latach rozpadło się kiedy b.żona została kochanka jednego z księży.A le to tylko fragment. Natomiastprzytocze przykłady: 1. b.proboszcz parafii Matki Boskiej Dobrej Rady w Krakowie Prokocimiu został odwołane bo nie chciał Radia Maryja w kosciele. Na jego miejsce powołany został b.proboszcz z parafii Jabłonka Orawska (radze tam s[prawdzić co wyprawiał) po jego przybyciu zapanowała mamona, a byli funkcjonariusze np.ORMO z Kozłówka np.są strażnikami ołtarza.B.Cenzorka z Urz.Poczt.Kr.47 działaczka parafialna. To tuylko fragment nie mogę też pomibnąć przekręt z lokalem b.Kryształowej i w jaki oszukańczu sposób zdobyła fundacja "U Siemachy" Obecnie nie ma kazania w tym kosciele pod patronatem Radia Maryja. W polsce pyskuje sie na lewice ale przymyka oczy i milczy o Firma pod nazwą Kościół Katolicki. Wystarczyło by tylko zmniejszyć (tak jak jestna zachodzie europy)do finansowanie instytucji koscioła rzymsko katolickiegi o 20 % rocznie, a problemy finansowe Polski i bez robocie znikneło na zawsze. Kolejny przekręt to ze świetością św. Faustyny Kim była faktycznie i co naprawdę robiła wielu wie ale zamyka się imusta. Kiedy buduje jej sie bałwochwalczy pomnik w łagiewnikach. Przemilcza sie, że część środków zamiast na znajdujacy się zaledwie ok.2000 m Szpital Podgórski,który straszy środki podatników w tym też o innych światopogladach przekłada się na wybudowanie obiektu w łagiewnikach,który ze względu na fuszerkę grozi bezpieczeństwu pątników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .. Twoja zona miałą rację, że Cię zdradziła IP: 62.233.249.* 27.11.02, 11:43 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roger Re: Lustracja Radia Maryja IP: *.labs.wmid.amu.edu.pl 27.11.02, 09:53 Jak powstaje zamieszanie i nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze. Jak czytam wypowiedzi niektórych posłów LPR, którzy istnieją na scenie polityznej dzięki Radiu Maryja, to dlaczego miałoby to być wiargodniejsze od faktu, że na TVP ma wpływ SLD, PSL? Wystarczy zadać sobie pytanie skąd ta sprzeczność w poglądach Radia Maryja. Z jednej strony przeciwko liberalizacji i UE, z drugiej współpraca z Rosjanami (przypomnę,że w tym samym czasie jak o.Rydzyk "załatwia" Radiu koncesje na wschodzie, z Rosji zostają wydaleni polscy biskupi), którzy nic nie robią bezinteresownie. Dopoóki grupa fantyków nie zrouzmie,że nie służy ani narodowi wbrew wypaczonemu poglądowi tylko interesom o.Rydyka i grupy politycznej z nim powiązanej dopóty się niewiele zmieni. Kościół jest z kolei za słaby (widać to było choćby w sprawie arcybiskupa Patza, który został przeniesiony na emeryturę decyzją samej Stolicy Apostolskiej) żeby z tym walczyć. Grupa radykalnych katolików często o zabarwieniu narodowym czy nawet nacjonalistycznym będzie rosła znów w siłę. Odpowiedz Link Zgłoś