create
02.03.06, 14:03
Dyrektorzy szkół chyba nie zdają sobie sprawy że ich szkoły nie funkcjonują w
próżni, tylko w systemie prawnym demokratycznego państwa.
Ponadto regulamin szkoły przestaje obowiązywać wobec osób które stały się
pełnoletnie a same nie zdecydowały się przestrzegać regulaminu gdy skończyły
18 lat.
Wobec uczniów 18+ szkoła nie pełni funkcji wychowawczej.