todundliebe Re: Sondaż PBS: nie podoba się atak na media 16.03.06, 08:47 Zwolennicy PO cieniasy, wytresowani przez GW. Odpowiedz Link Zgłoś
dzieciatko_o_dyrektora Re: Sondaż PBS: nie podoba się atak na media 16.03.06, 08:51 Pisuar i potrafi czytac :) ciekawe zjawisko . Odpowiedz Link Zgłoś
tomekjot 60 proc na pewno nie popiera 16.03.06, 08:49 To samo a jak brzmi inaczej. Tak a propo dlaczego za wszelkie zło w tym kraju obwinia sie jedną osobe, Były, bodaj cztery sejmy, ileś tam rządów. Ktoś chyba prywatyzował banki. bynajmniej nie Balcerowicz Odpowiedz Link Zgłoś
dzieciatko_o_dyrektora Re: 60 proc na pewno nie popiera 16.03.06, 08:52 Plebs potrzebuje kozla ofiarnego : nie mamy zydow , ale mamy balcerowicza . Odpowiedz Link Zgłoś
tomekjot Re: 60 proc na pewno nie popiera 16.03.06, 09:00 Dwa lat byłem ankietere w pbs i dokładnie wiem kto odpowiada na pytania i w jakich miejscowościach. Śmiemn twierdzić że większość sondaży nie jest miarodajna. Odpowiedz Link Zgłoś
dzieciatko_o_dyrektora Re: 60 proc na pewno nie popiera 16.03.06, 09:04 sondaze nie maja byc miarodajne , tylko maja wywolywac dyskusje . Ludzie nie maja chleba , ale maja igrzyska . Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: 60 proc na pewno nie popiera 16.03.06, 18:12 tomekjot napisał: > To samo a jak brzmi inaczej. Tak a propo dlaczego za wszelkie zło w tym kraju > obwinia sie jedną osobe, Były, bodaj cztery sejmy, ileś tam rządów. Ktoś > chyba prywatyzował banki. bynajmniej nie Balcerowicz a kto twierdzi, że za wszystko? Tylko za to, co spartolił. A teraz za stronniczosć, choć tak sie od niej odżegnuje. Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
konrad.ludwik02 Re: Sondaż PBS??? Zawsze się dziwię, ... 16.03.06, 08:52 ... kiedy czytam wyniki tych sondaży nie przystające do powszechnych wyobrażeń: kogo oni tam sondują? Za Komuny było prosto: mieli listę ludzi o których wiedzieli, jak się wypowiedzą w sprawie np. miłości do władzy ludowej, no to zawsze ich ankietowali, kiedy tylko chcieli otrzymać jakieś optymistyczne wieści! Nie chce mi się wierzyć w wyniki ankiety o prof. Balcerowiczu: przecież Polacy nie mogli zapomnieć kto zlikwidował koszmarną inflację przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych! Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Sondaż PBS??? Zawsze się dziwię, ... 16.03.06, 18:15 konrad.ludwik02 napisał: > Nie chce mi się wierzyć w wyniki ankiety o prof. Balcerowiczu: przecież > Polacy nie mogli zapomnieć kto zlikwidował koszmarną inflację przełomu lat > osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych! to akurat trudne nie było, a sposób Balcerka (a raczej Sachsa tudziez wiadomego miedzynarodowego funduszu) to tylko jedna z możliwych dróg. Niekoniecznie najlepsza. Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
princealbert how typical... 16.03.06, 08:52 taka wladza jacy ludzie. O ile latwiej zrozumiec haslo 'Balcerowicz won' niz reguly prawa i ekonomii. Odpowiedz Link Zgłoś
angor50 [...] 16.03.06, 08:56 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: how typical... 16.03.06, 18:20 princealbert napisała: > taka wladza jacy ludzie. > O ile latwiej zrozumiec haslo 'Balcerowicz won' niz reguly prawa i ekonomii. nie ma czegoś takiego jak "reguły prawa i ekonomii" przynajmniej w sensie nauki ścisłej... no moze poza prosta buchalteria z dodawaniem i odejmowaniem złotówek czy innej waluty w sakiewce. Gdyby było inaczej, nie byłoby tzw. "szkół", które to każda ciągnie w swoja stronę przytaczajac jak najbardziej słuszne argumenty dla poparcia swoich tez. Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
deratyzacja11 Bezczelnosc niePolakow. Czas skonczyc farse 16.03.06, 08:53 Walc/Gronkiewicz niedawno bezczelnie stwierdzila ze powolanie Komisji to "kampania przeciw jej kandydaturze na stanowisko prezydenta Warszawy". Do zludzenia przypomina to bezczelne twierdzenia nieROSJANINA Chodorowskiego ktory twierdzi ze trafil do wiezienia nie z powodu niezaplacenia 2.8 biliona podatkow, nie z powodu sprzeniewierzenia sie Rothschildowi lecz z powodow "politycznych" i ze jest "ofiara" przesladowan. "wolna prasa" wmawiala bezczelnie czytelnikom ze Chodorowski "sprywatyzowal" rosyjski przemysl naftowy majac $20. Prawda wyszla dopiero podczas proby konfiskaty mienia firmy Chodorowskiego - okazalo sie bowiem ze .... rajwach podniosl Rothschild. Profesor reformator (genialnosc reformy i "prywatyzacji" widac po ilosci Polakow spiacych na chodnikach) wykluczyl przedstawiciela rzadu z posiedzenia podczas gdy sam przez swoja zone jest uwiklany w CONFLICT OF INTEREST i powinien najpierw WYKLUCZYC SAMEGO SIEBIE. Do szefostwa niePOLAKOW: panowie niePOLACY, czy w waszym gronie naprawde nie macie sprytniejszych ludzi do wykonywania swoich polecen? WSTYD WSTYD WSTYD poslugiwac sie takimi nieudaczniakami. OSWIEC KLAMCE BLASKIEM PRAWDY Odpowiedz Link Zgłoś
dzieciatko_o_dyrektora Re: Bezczelnosc niePolakow. Czas skonczyc farse 16.03.06, 08:56 wychodzi na ze w polsce mieszka tylko 40% polakow , a reszta to niepolacy uwiklani w "CONFLICT OF INTEREST" . :) Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Bezczelnosc niePolakow. Czas skonczyc farse 16.03.06, 18:28 dzieciatko_o_dyrektora napisała: > wychodzi na ze w polsce mieszka tylko 40% polakow , a reszta to niepolacy > uwiklani w "CONFLICT OF INTEREST" . nie byłbym az tak drastyczny w ocenach, ale mógłbym powiedziec inaczej: 35% mysli samodzielnie, 5% brakujace do 40% dało sie przekonać, 30 niezdecydowanych procent ludzi jeszcze sie nie przekonało. Ostatnie 30% powtarza bezkrytycznie za wybiórcza tudziez "autorytetami" "Balcerek to guru i zbawienie nasze, bez Niego świat (a co namniej Polska) zginie marnie... Tusk i platforma rulez... PiS, Rydz i mohery są be". Szkoda jeno, ze takich jest 30 % (nadzieja w tym, ze częśc moze otrzeźwieje)... może teraz byc? :) Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
wuetend Re: Bezczelnosc niePolakow. Czas skonczyc farse 16.03.06, 08:56 oswiec ignoranta blaskiem pokory > Do szefostwa niePOLAKOW: > panowie niePOLACY, czy w waszym gronie naprawde nie macie sprytniejszych ludzi > do wykonywania swoich polecen? WSTYD WSTYD WSTYD poslugiwac sie takimi > nieudaczniakami. > > OSWIEC KLAMCE BLASKIEM PRAWDY Odpowiedz Link Zgłoś
car_makary Re: Sondaż PBS: nie podoba się atak na media 16.03.06, 08:55 A, kto wierzy "GW" ? Odpowiedz Link Zgłoś
dzieciatko_o_dyrektora Re: Sondaż PBS: nie podoba się atak na media 16.03.06, 08:56 ksiadz z barwic Odpowiedz Link Zgłoś
wuetend Re: Sondaż PBS: nie podoba się atak na media 16.03.06, 08:57 z pewnoscia nie forumowicze wystepujacy na witrynie niezaleznego ND :D car_makary napisał: > A, kto wierzy "GW" ? Odpowiedz Link Zgłoś
widziane.inaczej Przykro mi Panie Drogie Adamowe Popychadło... 16.03.06, 09:02 ale ja jestem człowiek wolny, i niezależny od nikogo, i Twoje insynuacje nie mają dla mnie żadnego znaczenia. A apropos Wybiórczej to muszę powiedzieć, że Wybiórczy Ściek wchodzi w moją przestrzeń życiową różnymi kanałami wbrew mojej woli, i ja zamierzam się bronić przed tym paskudztwem choćby w centrum tego Wybiórczego Szamba Odpowiedz Link Zgłoś
dzieciatko_o_dyrektora Re: Przykro mi Panie Drogie Adamowe Popychadło... 16.03.06, 09:05 To moze wyjdz z kanalu ? Odpowiedz Link Zgłoś
18261826www [...] 16.03.06, 09:17 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
wuetend [...] 16.03.06, 09:11 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
18261826www [...] 16.03.06, 09:11 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
angor50 [...] 16.03.06, 09:17 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
widziane.inaczej Rozumiem, że Adaś musi udzielić kolejnych lekcji 16.03.06, 09:17 Odpowiedz Link Zgłoś
wlodarcz2000 Re: Sondaż PBS: nie podoba się atak na media 16.03.06, 09:06 Biorąc pod uwagę błąd statystyczny, mamy w skrajnym przypadku 40-4,4 = 35,6% do 30+4,4 = 34,4%, czyli przewagę wynoszącą 1,2% To chyba nie jest wiele? Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Sondaż PBS: nie podoba się atak na media 16.03.06, 18:35 wlodarcz2000 napisał: > Biorąc pod uwagę błąd statystyczny, mamy w skrajnym przypadku 40-4,4 = 35,6% > do 30+4,4 = 34,4%, czyli przewagę wynoszącą 1,2% To chyba nie jest wiele? przecałkuj to jeszcze po powierzchni, zlogarytmuj, wyciagnij pierwiastek, dolicz średnia amplitude falowania palmowych lisci w Burkina Faso i wyjdzie Ci 205% popiera antykaczorową linie wybiórczej :) Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
wlodarcz2000 Re: Sondaż PBS: nie podoba się atak na media 17.03.06, 12:25 Od razu widać, żeś łoś :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
maheda Sondaże, jakie są, każdy widzi 16.03.06, 09:10 Widzieliśmy je również przed wyborami... Odpowiedz Link Zgłoś
dzejti Re: Sondaż PBS: podoba sie PiS 16.03.06, 09:18 szkoda komentowac, ale cos sie we mnie burzy, jak sobie uswiadamiam glupote Polakow. Jest mi coraz bardziej wstyd, ze urodzilem sie w tym smutnym, szarym kraju, gdzie rzadza ludzie zaslepieni jakas chora ideologia i sa popierani przez polowe spoleczenstwa - ludzi bez wyksztalcenia, nietolerancyjnych, przestraszonych swiata i wszystkiego, co by ich wyrwalo z tego marazmu, w ktorym tkwia pewnie od czasow komunizmu. choc przyznam, mlodzi fanatycy tez sie zdarzaja - a to jest jeszcze smutniejsze. Odpowiedz Link Zgłoś
bloody_rabbit Re: Sondaż PBS: nie podoba się atak na media 16.03.06, 09:19 Świetny pomysł! Od jutra stopy procentowa ustalamy w sondażach! Kto głosuje za zerowymi? Odpowiedz Link Zgłoś
ewski 15 milionów kretynów, 16.03.06, 09:19 niemożliwe, żeby aż tylu dało się nabrać PISOwi Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: 15 milionów kretynów, 16.03.06, 18:41 martwić należałoby się tym, ze aż tylu dało się nabrać wybiórczej i platformie... Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
piwi77 Dzien wolny na "Wyzszej" Szkole Medialnej? 16.03.06, 09:24 A moze zajecia praktyczne? Bo straszny nalot, dzisiaj, forumowiczow, za ktorymi dlugo ciagnie sie zapaszek koscielnej, zapyzialej kruchty... Odpowiedz Link Zgłoś
18261826www Re: Dzien wolny na "Wyzszej" Szkole Medialnej? 16.03.06, 09:27 Studenci ostatniego roku wlasnie rozwiazuja slupki z matematyki. Odpowiedz Link Zgłoś
kwiecien45 Re: Dzien wolny na "Wyzszej" Szkole Medialnej? 16.03.06, 09:31 18261826www napisał: > Studenci ostatniego roku wlasnie rozwiazuja slupki z matematyki. Na ostatnim roku to oni już Falskiego studiują samodzielnie. Odpowiedz Link Zgłoś
18261826www Re: Dzien wolny na "Wyzszej" Szkole Medialnej? 16.03.06, 09:38 Obowiazujace lektury:-wesole przygody koziolka matolka -nad rzeczka. Nad rzeczka opodal krzaczka kaczke jebie padaczka. Odpowiedz Link Zgłoś
ginlo Ja mysle, ze to dowod na upadek demokracji 16.03.06, 09:51 Po takich wynikach swiatle "elyty" powinni saksowac demorkacje, ciemny narod zagnac d oobozu, w ktorym role kapo bedzie pelnilo SLD a chlopcy z PO stana na wierzach. Oficerami zostana PeDzie.pl Bo w nich jest morlane prawo, by pokazac narodowi co ma myslec. Tusk chyba zaczyna zalowac, ze w latach 80-tych wyglupial sie wieszajac rynny na blokach, zamiast zapisac sie jak Siwiec przykazal do ZSYPU, i glosowac w 98 na Jaruzela. On liczyl, ze zbuduje w ten sposob demokracje socjalistyczna, w ktorej PO bedzie partioa wladzy, nazwa demokracji bedzie liberalna, ale zasady zostana te sprzed 89. Moze by tak Panie Donaldzie i Panowie z Wyborczej z kazdym ankieterem chodzil policjant i jak nakieta bedzie przeciw Leszkowi to lomot o 48 godzin dla zmadrzenia. I kto tu lubi Bialorus Odpowiedz Link Zgłoś
gromek1 Re: DonalD znów sie nie udało!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.03.06, 09:26 Z midimaxem nidgy nic nie wiadomo. Najlepiej nie ruszać. Zdecydowanie wolałem MiniMax Kaczkowskiego w PR3 Odpowiedz Link Zgłoś
cintos Re: Sondaż PBS: nie podoba się atak na media 16.03.06, 09:27 A ja uważam że rząd nie ma racji i kręci. Jak można bowiem podważać zgodność decyzji Balcerowicza o wykluczeniu Cezarego Mecha z obrad KNB, Balcerowicz zastosował Kodeks Postępowania Administracyjnego, skoro potem rząd powołał się na ten sam kodeks przysyłając do KNB prokuratora. Balcerowicz jakoś nie protestował i nie twierdził że to bezprawne, tylko przyjął decyzję do wiadomości, a na wniosek prokuratury obrady KNB zostały przesunięte, tak jak chciał rząd. Rząd i PiS interpretują prawo tak jak im wygodnie, szkodzą Polsce i co najgorsze antagonizują społeczeństwo. Wystarczy, że ktoś powie że nie zgadza się z poglądami braci Kaczyńskich, że tak jak ja uważa że ostatnie 16 lat to był duży skuces Polski, że Okrągły Stół to było jedno z najważniejszych wydarzeń w naszej historii a założę się że zwolennicy PiS-u zaraz zaczną mnie wyzywać od a)komucha b)obrońcy układu c)łżeelity d) coś jeszcze gorszego. A ja nie mam nic z tym wspólnego, uważam, że wiele rzeczy w Polsce trzeba zmienić, ale nie wolno podważać dorobku ostatnich lat, a zmiany powinny być ewolucyjne a nie rewolucyjne. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kwiecien45 "Na rydzomoheroinie uwalim Balcerowicza" 16.03.06, 09:30 "Feromonem klonów samoobronna gnojowica, na rydzomoheroinie uwalim Balcerowicza! Podług russkowo pierwowzora, naślemy na niego prokuratora! Końska woń, sex, dużo owsa. Taka zlePeRoLowana Polska mi urosła". Odpowiedz Link Zgłoś
el_bigos Re: Omamic społeczenstwa tumanie:):)_ 16.03.06, 09:30 dobrze, że juz ktoś inny ciebie głąbie podsumowal, bo inaczej bym sie tylko niepotrzebnie denerwowal Odpowiedz Link Zgłoś
cyklista Ciekawe jak to się przekłada na statystykę ludzi 16.03.06, 09:31 zaangażowanych w fundusze inwestycyjne, grę na giełdzie, trzeci filar, własną działalność gospodarcza, współpracę międzynarodową itd. Dla mnie ten sondaż to rozpaczliwe wołanie "komuno wróć", niecnie wykorzystywane przez socjotechników Pisu. Odpowiedz Link Zgłoś
pslekkl A jaki procent stanowią matołki po podstawówce ?.. 16.03.06, 09:31 ... bez podstawówki, ew. po zawodówie dla których liczy się tylko TV i piwo? To jest właśnie tragedia demokracji, że w wyborach taką samą wartość ma głos nieroba bez zasiłku jak i przetsiębiorcy zatrudniającego ludzi. Dzięki temu w Palestynie wygrywa Hamas a w Polsce PiS.... Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: A jaki procent stanowią matołki po podstawówc 16.03.06, 18:50 pslekkl napisał: > ... bez podstawówki, ew. po zawodówie dla których liczy się tylko TV i piwo? zapewne niewielki. Zarówno zamawiajacy jak i sposób przeprowadzenia sondazu preferuja raczej tych "młodych prężnych wykształconych" zwolenników PO :) Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
simon_r Re: Sondaż PBS: nie podoba się atak na media 16.03.06, 09:33 Tylko 40%??... to nieźle... po ostatnich wyborach możnaby przypuszczać że ekonomiczny debilizm naszego społeczeństwa jest jednak ciut bardziej zaawansowany Odpowiedz Link Zgłoś
oryganion Re: Sondaż PBS: nie podoba się atak na media 16.03.06, 09:48 no to wiem wśród kogo żyję. Najwyższy czas sie wynosić Nie będę robił na tych ospałych leniwych beretowców I żaden ćwok nie będzie mi tłumaczył że to czego sie dorabialem całe życie pracując po 20 godzin na dobe teraz mi rokradna socjaliści - ile razy w życiu pokoleń ludzi kolejni złodzieje beda kwestionowac prawo do własności prywatnej i prawo do wolności gospodarczej ile razy mozna jeszcze słuchać pseudopatriiotów i oszołomów socjalistycznych i całego tego bredzenia - ile razy można patrzeć jak cie okradaja w biały dzień i wkładaja do głowy brednie socjalistyczne Balcerwowicz przegra ta batalię - bo w possowieckich łbach nic innego sie nie urodzi - biedny ten kraj - coraz bardziej mi brzydnie Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Sondaż PBS: nie podoba się atak na media 16.03.06, 18:59 oryganion napisał: > no to wiem wśród kogo żyję. Najwyższy czas sie wynosić > Nie będę robił na tych ospałych leniwych beretowców I żaden ćwok nie będzie mi > tłumaczył że to czego sie dorabialem całe życie pracując po 20 godzin na dobe > teraz mi rokradna socjaliści powiedz to swiatłym posłom platformy głosującym za becikowym :) > Balcerwowicz przegra ta batalię - bo w possowieckich łbach nic innego sie nie > urodzi - biedny ten kraj - coraz bardziej mi brzydnie Balcerek powinien przegrac. Bynajmniej nie wskutek "posowieckich głów", a własnego nieudacznictwa, prywaty (mam nadzieję ze pamiętasz wskutek jakiego dilu został prezesem NBP, o kombinacjach z fundacjami nie wspominając), tudzież doktrynerstwa (choć akurat o to bym się specjalnie nie czepiał, kazdy ma swojego fioła) Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
australopitecus Re: Sondaż PBS: nie podoba się atak na media 16.03.06, 09:50 Moze GW zrobi sonde na temat jak wyglada australopitecus. Zakladajac ze 40% zapytanych odpowie ze jestem piekielnie przystojny, czy na podstawie takiego wyniku mozna sadzic ze naprawde jestem? Warto sie nad tym zastanowic i nie robic glupot. Odpowiedz Link Zgłoś
tomekjot A na czym się polacy nie znają 16.03.06, 09:57 znają się na polityce, medycynie, prawie, budownictwie a jak przychodzi co do czego to spie,... wszystko Odpowiedz Link Zgłoś
the.bill1 W takim razie REALnie jest 60 za PiS 16.03.06, 09:56 Tak mniej więcej. Od zawsze mówiłem, że GW już nie zahipnotyzuje Polaków, ale ciągle idzie w zaparte. Czas układu sie kończy!!! Matryce propagandowe układu różówo-czerwonego trzeba zanieść do piwnicy albo spalic po prostu. Polska ma się rozwijać. Michnix przegrał! Odpowiedz Link Zgłoś
monachus Re: W takim razie REALnie jest 60 za PiS 16.03.06, 09:58 na szczescie sa jeszcze w kraju ludzie ktorzy nie pozwola aby czarna watykanska stoka i jej tuba PIS-uarowska wpedzily polske w mroki sredniowiecza!! Odpowiedz Link Zgłoś
bloody_rabbit Re: W takim razie REALnie jest 60 za PiS 17.03.06, 20:20 Taaak. Jasne. Skoro 60% nie powiedziało "jestem przeciw" to znaczy że powiedziało "jestem za". Odpowiedz Link Zgłoś