Dodaj do ulubionych

CZASTUSZKI W RADIU MARYJA

IP: *.ipt.aol.com 19.12.02, 14:28
Na znak przyjazni z bratnim narodem Zwiazku Radzieckiego beda spiewane
codziennie w godzinach wieczornych po uspieniu dziatwy.

A moj diadia i twoj diadia razem byli stariki powchodili na polpiecek i
pierdili kak byki.Ajaj, dunia ma, ruska diewoczka maja
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka