Gość: Radio Maryja
IP: *.ipt.aol.com
19.12.02, 14:28
Na znak przyjazni z bratnim narodem Zwiazku Radzieckiego beda spiewane
codziennie w godzinach wieczornych po uspieniu dziatwy.
A moj diadia i twoj diadia razem byli stariki powchodili na polpiecek i
pierdili kak byki.Ajaj, dunia ma, ruska diewoczka maja