mirmat1
16.04.06, 21:01
Burza powstaje odnosnie tego, ze Narodowy Bank Polski finansował "programy
edukacyjne" majace na celu wprowadzenie w Polsce euro.
www.zlotytak.pl/?sr=!czytaj&id=84&dz=Polska&x=2&pocz=0&gr=
Poseł Pawłowiec skierował swoje zapytanie w związku z informacją Narodowego
Banku Polskiego o dofinansowaniu 17 projektów nadesłanych przez media na
łączną kwotę 1 199 739,89 zł w ramach Konkursu Grantowego NBP na okres 1
września 2005 r. - 31 stycznia 2006 r. na program edukacyjny „Polska droga do
euro”.
Jak wiadomo po dzikiej prywatyzacji, dzieki ktorej mamy 18% bezrobocie
Balcerowicz chce teraz zapewnic, ze po jego odejsciu z NBP nie bedzie
Polskiej waluty. A poniewaz strefa euro ma wielokrotnie nizszy wskaznik
rozwoju niz kraje Eurokolchozu poza ta strefa wiec Balcerowicz chcialby
zalozyc nam kaftan bezpieczenstwa w postaci waluty euro, ograniczajacy nasza
gospodarke do tepa rozwoju Wloch, Francji czy Niemiec.