Dodaj do ulubionych

Co w PiS piszczy o Wildsteinie i Gilowskiej

27.06.06, 07:13
PC = TKM = BMW. I tyle w temacie.
Obserwuj wątek
    • kropekuk1 Co w PiS piszczy o Wildsteinie i Gilowskiej 27.06.06, 07:24
      Ależ to nie jest mozliwe aby wśród takich doskonałych ludzi, najdoskonalszych
      w tym kraju dzialo sie cos takiego.
    • rezydent.klamczynski Re: Co w piszczy 27.06.06, 07:39
      W końcu się przyznali, że w PiS "P" oznacza prostaków. Czekam na wyjaśnienie, co
      "S" znaczy.
      • pkierski Re: Co w piszczy 27.06.06, 08:17
        Możliwe, że socjalistów. W sumie: "prostackich socjalistów". "i" dla niepoznaki
        i postawienia kropki 8-)
        • moroux Re: Co w piszczy 27.06.06, 09:11
          Tylko nie socjalistów! Socjalistów proszę do tej prawicowej zgrai nie mieszać!
      • sandraski1 Re: Co w piszczy 27.06.06, 08:46
        oczywiście "S" może oznaczać wszystko, co najgorsze, wg mnie - szuje.
      • a.k.traper Sieczkobrzęki Pszennoburaczane, 27.06.06, 09:00
      • lejbakogelmogel Re: Co w piszczy ...O - jak osioł 27.06.06, 09:07
        rezydent.klamczynski napisał:

        > W końcu się przyznali, że w PiS "P" oznacza prostaków.
        > Czekam na wyjaśnienie, co znaczy "S"

        Dawno już przyznali się, że w PO, litera "O" znaczy osioł.
        Nie czekam na wyjaśnienie co znaczy "P" jak popaprańcy.
      • kaczy_mozdzek PiS = Prostaji i Sukinsyny. 27.06.06, 22:46
        W ostatniej chwili złagodziłem tytuł.
        Ale ciężko było. O mało bym nie wysłał.
    • xyzx1 PO = TKO = niedoczekanie ha ha ha 27.06.06, 08:08
      www.nie.com.pl/tekst_druk.php?id=5617
    • geralt9 Anonimowo 27.06.06, 08:54
      Anonimowo to ja moge nawypisywac bzdur na kazdy temat i anonimowo zrobic komus
      krzywde. Co za rzetelne dziennikarstwo - wlozyc w usta anonimowego polityka
      slowa anonimowego dziennikarza...
      • lejbakogelmogel Nie ma ludzi niezastąpionych - odpuście Gilowską ! 27.06.06, 09:04
        Byłaby to wielka klęska, gdyby w całej Polsce, jedynie Gilowska była
        zdolna do piastowania rządowego stanowiska.
        Mamy nadmiar ludzi młodych, wykształconych, z inwencją.
        A pani Gilowska z jej wiedzą i doświadczeniem niech pisze krytyki
        i analizy gospodarczych operacji.
        Ja nie mogę się doczekać fachowego podsumowania prywatyzacji polskiego
        przemysłu hutniczego, w którym same zyski sprzedanych hut, kilkadziesiąt
        razy przewyższają cenę sprzedaży.
    • p_mox Re: Co w PiS piszczy o Gilowskiej 27.06.06, 09:04
      Jeżeli kogoś zmieszano z błotem to raczej drugi raz dobrowolnie do tej
      gnojówki nie wskoczy
      • lejbakogelmogel Re: Prawda o Gilowskiej 27.06.06, 09:12
        p_mox napisał:

        > Jeżeli kogoś zmieszano z błotem to raczej drugi raz dobrowolnie
        > do tej gnojówki nie wskoczy

        A kto każe Gilowskiej wskakiwać do służb specjalnych i SB-eckich agentów.
        Bo to chyba oni zmieszali ją z błotem.
    • tales1 w PiS piszczy, a w PO poruta! 27.06.06, 17:32
    • aisug Re: Co w PiS piszczy o Wildsteinie i Gilowskiej 27.06.06, 22:30
      oczywiście, że michnikoidy muszą jątrzyc i judzić, dzielić i podpuszczać
      jednych na drugich, wymyślać informatorów, anonimowych działaczy byle
      zamieszać, byle stworzyć intrygi, zupełnie jak dogorywująca SB-ecja. I skąd to
      podobieństwo działań, no skąd ?????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka