moroux 27.06.06, 07:13 PC = TKM = BMW. I tyle w temacie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kropekuk1 Co w PiS piszczy o Wildsteinie i Gilowskiej 27.06.06, 07:24 Ależ to nie jest mozliwe aby wśród takich doskonałych ludzi, najdoskonalszych w tym kraju dzialo sie cos takiego. Odpowiedz Link Zgłoś
rezydent.klamczynski Re: Co w piszczy 27.06.06, 07:39 W końcu się przyznali, że w PiS "P" oznacza prostaków. Czekam na wyjaśnienie, co "S" znaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
pkierski Re: Co w piszczy 27.06.06, 08:17 Możliwe, że socjalistów. W sumie: "prostackich socjalistów". "i" dla niepoznaki i postawienia kropki 8-) Odpowiedz Link Zgłoś
moroux Re: Co w piszczy 27.06.06, 09:11 Tylko nie socjalistów! Socjalistów proszę do tej prawicowej zgrai nie mieszać! Odpowiedz Link Zgłoś
sandraski1 Re: Co w piszczy 27.06.06, 08:46 oczywiście "S" może oznaczać wszystko, co najgorsze, wg mnie - szuje. Odpowiedz Link Zgłoś
lejbakogelmogel Re: Co w piszczy ...O - jak osioł 27.06.06, 09:07 rezydent.klamczynski napisał: > W końcu się przyznali, że w PiS "P" oznacza prostaków. > Czekam na wyjaśnienie, co znaczy "S" Dawno już przyznali się, że w PO, litera "O" znaczy osioł. Nie czekam na wyjaśnienie co znaczy "P" jak popaprańcy. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczy_mozdzek PiS = Prostaji i Sukinsyny. 27.06.06, 22:46 W ostatniej chwili złagodziłem tytuł. Ale ciężko było. O mało bym nie wysłał. Odpowiedz Link Zgłoś
xyzx1 PO = TKO = niedoczekanie ha ha ha 27.06.06, 08:08 www.nie.com.pl/tekst_druk.php?id=5617 Odpowiedz Link Zgłoś
geralt9 Anonimowo 27.06.06, 08:54 Anonimowo to ja moge nawypisywac bzdur na kazdy temat i anonimowo zrobic komus krzywde. Co za rzetelne dziennikarstwo - wlozyc w usta anonimowego polityka slowa anonimowego dziennikarza... Odpowiedz Link Zgłoś
lejbakogelmogel Nie ma ludzi niezastąpionych - odpuście Gilowską ! 27.06.06, 09:04 Byłaby to wielka klęska, gdyby w całej Polsce, jedynie Gilowska była zdolna do piastowania rządowego stanowiska. Mamy nadmiar ludzi młodych, wykształconych, z inwencją. A pani Gilowska z jej wiedzą i doświadczeniem niech pisze krytyki i analizy gospodarczych operacji. Ja nie mogę się doczekać fachowego podsumowania prywatyzacji polskiego przemysłu hutniczego, w którym same zyski sprzedanych hut, kilkadziesiąt razy przewyższają cenę sprzedaży. Odpowiedz Link Zgłoś
p_mox Re: Co w PiS piszczy o Gilowskiej 27.06.06, 09:04 Jeżeli kogoś zmieszano z błotem to raczej drugi raz dobrowolnie do tej gnojówki nie wskoczy Odpowiedz Link Zgłoś
lejbakogelmogel Re: Prawda o Gilowskiej 27.06.06, 09:12 p_mox napisał: > Jeżeli kogoś zmieszano z błotem to raczej drugi raz dobrowolnie > do tej gnojówki nie wskoczy A kto każe Gilowskiej wskakiwać do służb specjalnych i SB-eckich agentów. Bo to chyba oni zmieszali ją z błotem. Odpowiedz Link Zgłoś
aisug Re: Co w PiS piszczy o Wildsteinie i Gilowskiej 27.06.06, 22:30 oczywiście, że michnikoidy muszą jątrzyc i judzić, dzielić i podpuszczać jednych na drugich, wymyślać informatorów, anonimowych działaczy byle zamieszać, byle stworzyć intrygi, zupełnie jak dogorywująca SB-ecja. I skąd to podobieństwo działań, no skąd ????? Odpowiedz Link Zgłoś