Dodaj do ulubionych

Dlaczego LPR jest u władzy ???.

11.09.06, 11:14
........skoro przegrała wybory ( w porywach 5 % nei można traktować jako
zwycięstwa wyborczego).
Proszę mi wyjaśnieć łopatologicznie,
dlaczego PiS wbrew jakiejkolwiek logice wyborczej zdecydował się na koalicję
z maruderami wyborczymi, mało tego wsadziło na stanowisko jakiegoś Giertycha.
To ma być demokracja ? Tego chcieli wyborcy ?
Wygląda na to, że koryto ważniejsze od Polski.
Obserwuj wątek
    • loppe Re: Dlaczego LPR jest u władzy ???. 11.09.06, 11:17
      no rzeczywiście trzeba łopatologicznie - w demokracji żeby rządzić trzeba mieć
      większośc, a większośc tworzy się z partii które wyborcy wybrali do parlamentu
      • p.smerf Re: Dlaczego LPR jest u władzy ???. 11.09.06, 11:24
        Kub trzeba mieć wejścia, ewentualnie teczkę.
        Np. pan Mecierewicz startował do Sejmu na czele swojej partii. Czyli w jakby w
        opozycji do PiS. Przerżnął z kretesem (na poziomie błędu statystycznego0 a mimo
        to został wiceministrem kluczowego resortu. To tak, jakby zrobiono ministrem
        Ikonowicza albo Korwina Mikke.
        • loppe Re: Dlaczego LPR jest u władzy ???. 11.09.06, 11:26
          stanowiska rządowe nie maja absolutnie nic wspólnego z manadatem
          parlamentarnym....min. finansów np. w ogóle nie dostał ani jednego głosu
          wyborcy, nie startował

          chyba nie roumisz demokracji?
          • p.smerf Re: Dlaczego LPR jest u władzy ???. 11.09.06, 11:46
            Rozumiem zasady demokracji. Minister finansów nie startował, a więc nie poddał
            się ocenie wyborców. A Macierewicz startował i przerżnął, A więc wyborcy
            powiedzieli mu spadaj! A on trwa.
            • loppe Re: Dlaczego LPR jest u władzy ???. 11.09.06, 11:49
              nawet Leszek Balcerowicz startują w słabej partyjce nie wszedłby do Sejmu -
              mówisz o porażce parii, nie acierewicza
              • em_kr .Utożsamioanie Balcerowicza z Macierewiczem .... 11.09.06, 12:12
                loppe napisał:

                > nawet Leszek Balcerowicz startują w słabej partyjce nie wszedłby do Sejmu -
                > mówisz o porażce parii, nie acierewicza

                Utożsamioanie Balcerowicza z Macierewiczem graniczy z debilizmem.
                Człowieku wypisujesz populistyczne bzdury !!!
                • loppe Re: .Utożsamioanie Balcerowicza z Macierewiczem . 11.09.06, 12:17
                  ależ to ty utożsamiłeś ich, kretynie:)
                  • em_kr rożróżniaj jeszcze userów i czytaj ze zrozumieniem 11.09.06, 16:10
                    loppe napisał:
                    > ależ to ty utożsamiłeś ich, kretynie:)
                    ---------------------------------------

                    Żarty się ciebie trzymają.
                    Pokaż gdzie i w którym miejscu to zrobiłem.

                    PS.
                    Przy okazji,
                    rożróżniaj jeszcze userów i czytaj ze zrozumieniem.

    • cics Re: Dlaczego LPR jest u władzy ???. 11.09.06, 11:18
      > Proszę mi wyjaśnieć łopatologicznie,
      > dlaczego PiS wbrew jakiejkolwiek logice wyborczej zdecydował się na koalicję
      > z maruderami wyborczymi,

      Ponieważ PiS uznaje zasadę ,że wybory są dla motłochu - a liczą się tylko glosy
      w sejmie.

      > To ma być demokracja ? Tego chcieli wyborcy ?
      A co ich to obchodzi? Nie jest ważne czego chcą wyborcy, dla PiS ważne jest
      tylko to czego oni chcą.
      • loppe Re: Dlaczego LPR jest u władzy ???. 11.09.06, 11:21
        ha ha ha
    • splkm Re: Dlaczego LPR jest u władzy ???. 11.09.06, 11:24
      ja ci to łopatologicznie wytłumacze..
      ale najpierw ty mi wytłumacz jak to się stało że PO w sondażach już miała
      Prezydenta z zasadami już miała Premiera z Krakowa..
      A tu nic..
      To ma byc demokracja ?? Tego chcieli wyborcy ??
      • em_kr Re: Dlaczego LPR jest u władzy ???. 11.09.06, 12:16
        splkm napisał:

        > ja ci to łopatologicznie wytłumacze..
        > ale najpierw ty mi wytłumacz jak to się stało że PO w sondażach już miała
        > Prezydenta z zasadami już miała Premiera z Krakowa..
        > A tu nic..
        > To ma byc demokracja ?? Tego chcieli wyborcy ??

        Laeś zarzucił dyskutantów argumentami.
        Co ma grucha do pietruchy ?
        Albo lepiej kaczka do barana ?

        >
        • janbezziemi Re: Dlaczego LPR jest u władzy ???. 11.09.06, 15:49
          p.fotek chyba kpi. Bez przystawek PiS by dawno przestal rządzic!
          • porannakawa Re: Dlaczego LPR jest u władzy ???. 11.09.06, 15:59
            janbezziemi napisał:

            > p.fotek chyba kpi. Bez przystawek PiS by dawno przestal rządzic!
            A ty pewnie uwazasz, ze teraz - z przystawkami - rzadzi?
            Oni TRWAMja i bija piane populistyczna dla ludu.
            Zajmuja sie wszystkim a nie rzadzeniem.
    • hummer Akcja zatrudniania niepełnosprawnych 11.09.06, 16:05
      p_fotek napisał:

      > Proszę mi wyjaśnieć łopatologicznie,

      Dzięki Państwa głosom Romek znalazł pracę w Sejmie.
      W uznaniu za pracowistość w 2006 roku został Ministrem Edukacji IV RP.
      Ty także możesz zatrudnić niepełnosprawnych intelektualnie. Głosuj na koalicję w wyborach samorzadowych.
      • mgr.imprezio Re: Akcja zatrudniania niepełnosprawnych 11.09.06, 16:14
        hummer napisał:
        > Ty także możesz zatrudnić niepełnosprawnych intelektualnie.
        Ja nie mogę głosować na PeDecję! Znam tych meneli jak zły szeląg.
    • arbuzik3 Re: Dlaczego LPR jest u władzy ???. 11.09.06, 16:17
      Bo dzisiaj to jest tak, że silny zeby rządzic potrzebuje miernoty. PiS
      potrzebuje póki co miernoty z LPRu oraz Samoobrony i dlatego LPR jest u władzy.
      Nic nie jest tutaj robione dla dobra kraju. Ale to na szczęście rozwiązanie
      krótkotrwałe bo ten rząd ma dwie gliniane nogi, które długo go już nie utrzymają :)
    • reakcjonista1 BOSH! Ty pewnie glosowałes na PO? 11.09.06, 16:32

    • maureen2 Re: Dlaczego LPR jest u władzy ???. 11.09.06, 17:23
      tego nikt nie wie i nie usiłuje nawet zrozumieć.
    • douglasmclloyd Re: Dlaczego LPR jest u władzy ???. 11.09.06, 17:25
      Ojciec dyrektor tak chcial.
      • em_kr Re: Dlaczego LPR jest u władzy ???. 12.09.06, 00:11
        douglasmclloyd napisał:

        > Ojciec dyrektor tak chcial.
        >
        ----------------
        ten z Torunia !

        A to tak można sterować polityką i politykami?
        Już jedna afera 'i czasopisma' była,
        teraz szykuje się następna.
        Ciekawe która to ekipa będzie powoływała w tej sprawie komisję śledczą ?
        Pozdr...
    • xtrin TKM! 12.09.06, 00:53
      Dlaczego PiS wiąże się z największymi oszołomami?
      Dlaczego PiS pozwala Giertychowi znęcać się nad maturzystami?
      Dlaczego PiS robi koalicję z Samoobroną - tworem SB?
      Odpowiedź jest jedna: TKM.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka