p_fotek
11.09.06, 11:14
........skoro przegrała wybory ( w porywach 5 % nei można traktować jako
zwycięstwa wyborczego).
Proszę mi wyjaśnieć łopatologicznie,
dlaczego PiS wbrew jakiejkolwiek logice wyborczej zdecydował się na koalicję
z maruderami wyborczymi, mało tego wsadziło na stanowisko jakiegoś Giertycha.
To ma być demokracja ? Tego chcieli wyborcy ?
Wygląda na to, że koryto ważniejsze od Polski.