fraglesi67 22.09.06, 09:18 Do zobaczenie Andriej :-) Do zobaczenia po następnych wyborach kiedy pewnie wrócisz z 15% poparciem Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
frant3 Andrew Warhol 22.09.06, 09:26 Biedny Andrzejek nie będzie już wicepremierem, ale nadal pozostanie liderem 3 partii w Polsce. I nawet gdy 26 listopada będą nowe wybory, Andrzejek nadal będzie zasiadał w sejmie. Chyba, że mu odwieszą wyroki, i zamkną we więzieniu, albo nie pozwolą zasiadać w sejmie osobom, które mają wyrok w zawieszeniu. -- Frant - humor, satyra, krytyka Odpowiedz Link Zgłoś
moroux Lepper przeprasza! Kto więc jest warchołem? 22.09.06, 09:37 Czyżby warchołem okazał się być premier, Pierwszy Rozbijacz Rzeczpospolitej? Odpowiedz Link Zgłoś
darkvenom Kaczki swoje, leper swoje........ 22.09.06, 10:56 ...a my dostajemy po d... i nic nie pomoże. Chyba jakaś bombka atomowa na wiejskiej. Może wtedy będzie przynajmniej coś nowego. Bo teraz mamy tylko warchołów, pieniaczy i intrygantów u władzy. Zobaczymy czy będą wybory. Sprzedawczyki z SamejBrony mogą zacząć znowu całować butki Prezia. Albo bojąc się utraty imunitetu przejdą do PISuarów. Wtedy... PISuary ogłoszą się naczelną siłą narodu... ... i będziemy mieli PRL II a nie IV RP Odpowiedz Link Zgłoś
krzych.korab Czyżby Jolka z Dynwit przeszła do PIS ? Wielokrot- 22.09.06, 11:02 nie pisałem że Leppera wydymają. Stało się. Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit4 **S____A____M____0____0____B____R ____0____N____A 22.09.06, 11:13 Spokojnie chłopie. Weź bilobil i walerianę i wyluzuj! Samoobrona jest najbardziej odpowiedzialnym ugrupowaniem parlamentarnym które jest rzeczywiście z narodem. W każdym ugrupowaniu są ludzie słabi których można kupić i zastraszyć,byli w solidarności byli w kościele. Lecz historia zawsze wystawiała rachunek. Dlatego spokojnie! A weryfikacja takich ludzi jest nawet pożądana. Odpowiedz Link Zgłoś
yhy_yhy droga Jolu... 22.09.06, 11:35 ...czy gdy zamykasz oczy i zaczynasz widzieć Andrzeja L. unoszącego sie w bajecznym pląsie nad ziemią, to przeżywasz jednocześnie orgazm, wynikiem którego jest kolejny twój boski wpis na Forum znienawidzonej przez ciebie Gazety Wyborczej...??? Odpowiedz Link Zgłoś
123zly ty spbie tak tłumacz ha ha ha ha 22.09.06, 11:51 jola_z_dywit4 napisała: > Spokojnie chłopie. > Weź bilobil i walerianę i wyluzuj! > > Samoobrona jest najbardziej odpowiedzialnym ugrupowaniem parlamentarnym które > jest rzeczywiście z narodem. Odpowiedz Link Zgłoś
pokojowa Ziemkiewicz się mylił? 22.09.06, 10:14 Wczoraj czytałam świetny felieton Rafała Ziemiewicza w Interia.pl (fakty) o "buhaju na krótkim sznurku". Przewidywania RAZ-a wydawały się bardzo logiczne. A jednak "buhaj" za bardzo wierzgał i sznurek się urwał. Polska polityka jest nieprzewidywalna tak jak ludzie, którze ją tworzą. Cholera, co z tego wyniknie? Jaka rogacizna czeka w kolejce do Urzędu? Zaczynam się bać! Odpowiedz Link Zgłoś
moroux Re: Ziemkiewicz się mylił? 22.09.06, 10:44 No, ale kto rozsądny bierze przewidywania Ziemkiewicza poważnie? Odpowiedz Link Zgłoś
oktawianc Re: Ziemkiewicz się mylił? 22.09.06, 11:10 Postawiłbym pytanie trochę inaczej: Kto rozsądny potrafi przewidzieć postępowanie naszych włodarzy? moroux napisał: > No, ale kto rozsądny bierze przewidywania Ziemkiewicza poważnie? Odpowiedz Link Zgłoś
umghhh Re: Ziemkiewicz się mylił? 22.09.06, 17:26 najbardziej zabawne z tego wszystkiego to to ze pan lepper mowi o zamachu na panstwo prawa. Ech jakby ktos to rok temu przewidywal to by go wysmiano. A tu prosze. Odpowiedz Link Zgłoś
totalizator Najwyzszy czas Lepperowi zamknac wejscie do sejmu. 22.09.06, 10:37 Najwyzszy czas Lepperowi zamknac wejscie do sejmu. To nieporozumienie aby ludzie na tym poziomie reprezentowali Narod Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Najwyzszy czas Lepperowi zamknac wejscie do s 22.09.06, 11:59 totalizator napisał: > Najwyzszy czas Lepperowi zamknac wejscie do sejmu. To nieporozumienie aby > ludzie na tym poziomie reprezentowali Narod Polski. Ja to bym nawet była skłonna się z Tobą zgodzić, tylko trzeba to jeszcze wytłumaczyć jego wyborcom. Odpowiedz Link Zgłoś
artur12222 Lepper przeprasza za "chamstwo" i oskarża PiS 22.09.06, 09:27 "Masz problemy z wymiarem sprawiedliwości? My mamy ministra sprawiedliwości, nie musisz się bać" Jeśli te słowa to prawda, to przydałoby siętutaj zrobić to co na Węgrzech!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
no_nick kaczki w swoim żywiole ! 22.09.06, 09:34 Taka piosenka kiedyś była "co by tu jeszcze spieprzyć Panowie" idealna na hymn pisiorów.Miał Wałęsa rację - tylko rozwalać potrafią.Żenada,że są w tym kraju ludzie, którzy tym trollom wierzą. Odpowiedz Link Zgłoś
wrezz Re: Lepper przeprasza za "chamstwo" i oskarża PiS 22.09.06, 11:22 Lepper pewnie bardzo by się z tego ucieszył. I stanął na czele tłumu. Ciągle siedzi w nim watażka i wylezie z niego gdy tylko będzie mógł zarobić na tym kolejne procenty poparcia. Odpowiedz Link Zgłoś
gorska-przystan Renata Beger 22.09.06, 09:32 to chyba do smierci zostanie w samoobronie Odpowiedz Link Zgłoś
marjan17 przeciez ona jest nikim 22.09.06, 09:38 pusta , niewykształcona , oszustka Odpowiedz Link Zgłoś
marjan17 więc lepper chamami nazwał ponad 30% wyborców 22.09.06, 09:35 idąc jego tokiem rozumowania,ale chyba nie zakumamł , jak sie zapętlił Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper a mówiłem nie strasz, nie strasz bo się..... 22.09.06, 09:38 Masz facet za duzo krętactw w zyciu i Twoi koledzy z tej niby partii też, jak kazdy potencjalny przestępca sa tchórzami i pójda na współpracę, a Ty co? miałeś swoje 5 minut i zachciało sie rządzić?Przegrałeś Odpowiedz Link Zgłoś
patthecat Czy wyścig po kasę ma granice? 22.09.06, 09:39 Przecież to, co wyczyniają kaczorki przechodzi już wszelkie pojęcie... Zjemy spod siebie piss i shit, byle by utrzymać się na stołkach.... Odpowiedz Link Zgłoś
torpeda.wulkaniczna Re: Czy wyścig po kasę ma granice? 22.09.06, 09:50 Czy wola poddania się po raz drugi przedterminowej ocenie wyborców to trzymanie się stołka? Czy sądzi Pan, że Kaczyński zgodzi się na rząd mniejszościowy? Czy Kaczyński jest winien, że posłowie sa dietetyczni i przyklepią,żeby nie stracić spokojnego żywota jeszcze przez trzy lata? Odpowiedz Link Zgłoś
galba Lepper się "wyczerpał" i dobrze o tym wie 22.09.06, 09:40 Stąd jego nerwy. Nie ma kasy na wybory, zdrowie fatalne, działaczy już nie ma. I tak oto Kaczyński dokonał tego, czego nie umieli wykonać inni przez 15 lat - wykasował Leppera. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Lepper się "wyczerpał" i dobrze o tym wie 22.09.06, 09:48 "Inni nie potrafili przez 15 lat"??? Raczej, nie chcieli. W roku 1992 wystarczyło dwóch krzepkich posterunkowych z pałami i 1 komornik. Odpowiedz Link Zgłoś
carton Bzdura 22.09.06, 09:49 Wywalenie Leppera to tak naprawdę kop dla PiSu. Teraz muszą dozbierać towarzystwa żeby utrzymać się na stołkach. Jeśli im się to nie uda i dojdzie do przyspieszonych wyborów, to najprawdopodobniej partia ta straci sporo miejsc w parlamencie. A Saomobrona i tak wejdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
tomasz10012 Re: Lepper się "wyczerpał" i dobrze o tym wie 22.09.06, 10:56 Galba, kto Tobie podpowiada takie bzdury?I ty to jeszcze piszesz. Lepcio się nie wyczerpał, bo nie miał z czego.On od samego początku swojego istnienia był pusty jak dzwon - tylko głośno krzyczał, też jak dzwonek. To Jarek wziął go do spółki, bo wydawało mu się, że mozna coś z nim zrobić , no i zrobił - fakt. Czy go pozamiatał to nikt nie wie. Tutaj się z Toba zgodzę - dobrze by było, gdyby to była prawda. Obawiam się jednak, że to co było do tej pory to mały pikuś - teraz zacznie się dopiero jazda. Szkoda , że PiS i PO nie chcą ze sobą normalnie porozmawiać i razem zrobić coś naprawdę sensownego. Zarzut, że PO dwa razy odrzuciła ofertę, i zarzut taki sam ze strony PO w kierunku PiS urągają obydwu partiom. Nie w takich sprawach i potakich konfliktach można budować, jeśli się chce. Ale to jest bardzo trudne - o wiele lepiej robić igrzyska, bo to efekcierskie i nic więcej, żadnej odpowiedzialności. GALBA WIĘCEJ STONOWANIA, MNIEJ INDYCZENIA SIĘ- KIEDYŚ TA NAKRĘCANA SPIRALA NIENAWIŚCI PĘKNIE I PO CO. PRZECIEŻ ŻYJEMY TU GDZIE ZYJEMY I JESTEŚMY SKAZANI NA SIEBIE. DOGADUJMY SIĘ A NIE UDOWADNIAJMY ZA WSZELKĄ CENĘ KTO MA RACJĘ, NAWET JEŚLI JEJ NIE MA. Odpowiedz Link Zgłoś
pawelm20 Re: Lepper się "wyczerpał" i dobrze o tym wie 22.09.06, 11:25 tomasz10012 napisał: >> GALBA WIĘCEJ STONOWANIA, MNIEJ INDYCZENIA SIĘ- KIEDYŚ TA NAKRĘCANA SPIRALA > NIENAWIŚCI PĘKNIE I PO CO. > PRZECIEŻ ŻYJEMY TU GDZIE ZYJEMY I JESTEŚMY SKAZANI NA SIEBIE. > DOGADUJMY SIĘ A NIE UDOWADNIAJMY ZA WSZELKĄ CENĘ KTO MA RACJĘ, NAWET JEŚLI JEJ > NIE MA. > Szkoda, że na forum takie posty jak te zdarzają się tak rzadko. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
seafood Re: Lepper się "wyczerpał" i dobrze o tym wie 22.09.06, 11:23 Ech, galba, cwaniaku, co by się nie wydarzyło, Ty to zawsze tak przekręcisz, żeby Prezesowi chociaż trochę stópki pomasować. Liczysz na stołek po Andrzeju, czy co? A jakby Prezes narobił w towarzystwie w portki i wszyscy by uciekli od smrodu? Pewnie byś powiedział, że strateg genialny umiejętnie rozgonił nielegalne zgromadzenie? Odpowiedz Link Zgłoś
bravor Re: Lepper przeprasza za "chamstwo" i oskarża PiS 22.09.06, 09:45 ten pan może już odejść. Odpowiedz Link Zgłoś
piskoala Lepper przeprasza za "chamstwo" i oskarża PiS 22.09.06, 09:52 fraglesi67 napisał: > Do zobaczenie Andriej :-) Do zobaczenia po następnych wyborach kiedy pewnie > wrócisz z 15% poparciem Świat staje na głowie. Podsądny przestaje kaczą d.lizać przeprasza, oskarża o coś co normalnie przynależy jemu jako watażce, który tylko dzięki temu wspiął się na niebotyczne (okazuje się że nie takie aż) poziomy salonów politycznych. Okazuje się już teraz publicznie, że gospodarz salonu niejaki Genialny Strateg wcale nie taki geniusz a poza tym wyraża się jak braciszek (spieprzaj dziadu) konkludując krótko przygodę z Leprem Odpowiedz Link Zgłoś
olmed Lepper przeprasza za "chamstwo" i oskarża PiS 22.09.06, 09:56 nareszcie ,Ubecy z PGRu nie maja prawa rzadzic w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
piskoala Lepper przeprasza za "chamstwo" i oskarża PiS 22.09.06, 10:32 olmed napisał: > nareszcie ,Ubecy z PGRu nie maja prawa rzadzic w > Polsce. > Ale nie dajesz jednak tego prawa pajacom z nikąd na dodatek tak nierozgrniętych, że nawet ubecja nimi nie zainteresowała się. Jeśli NIE, zgadzamy się i będzimy TĘPILI to tałatajstwo, niby-nie-czerwone,nie-różowe, nie-czarne Odpowiedz Link Zgłoś
indris Teraz już by nie musiał przepraszać 22.09.06, 09:59 Pomysł PiS na zmiane ordynacji wyborczej jest chamstwem do kwadratu. PiS dostałby 30% głosów i dostał 51% mandatów !!! Odpowiedz Link Zgłoś
rudy_rudolf zróbmy rewoltę 22.09.06, 10:01 już mi się nie chce patrzeć na te same polityczne gęby.Odwołajmy cały rząd i prezydenta-niech przyjdą inni się 'napracować'. kolorowy świat na www.asiaq.pl wygraj szkolenie na www.grupa-kreatywna.pl Odpowiedz Link Zgłoś
el_p Re: Lepper przeprasza za "chamstwo" i oskarża PiS 22.09.06, 10:04 Jestem dumny z Andrzeja i z tego, ze pozostal wierny swoim postulatom, na przekor Pokanke i reszcie ujadajacych mediow, na przekor koalicjantom. To naprawde wielki czlowiek, choc otoczony banda cwaniakow. Odpowiedz Link Zgłoś
leszek993 Re: Lepper przeprasza za "chamstwo" i oskarża PiS 22.09.06, 10:05 el_p napisał: > Jestem dumny z Andrzeja i z tego, ze pozostal wierny swoim postulatom, na > przekor Pokanke i reszcie ujadajacych mediow, na przekor koalicjantom. To > naprawde wielki czlowiek, choc otoczony banda cwaniakow. Taki sam dureń jak i ty ciemniaku Odpowiedz Link Zgłoś
el_p Re: Lepper przeprasza za "chamstwo" i oskarża PiS 22.09.06, 10:20 Oj fala konstruktywnej krytyki i bogactwo argumentow az mnie z krzesla zrzucily. Odpowiedz Link Zgłoś
krytyka.org Lepper przeprasza za "chamstwo" i oskarża PiS 22.09.06, 10:06 premier lepper kontroluje straty medialne, bo wyskakujac na premiera kaczynskiego potwierdzil tylko jego szorstkie slowa o warcholstwie... slowa wysoce nieparlamentarne: krytyka.org/pokaz_opinie.php?id=60 Odpowiedz Link Zgłoś
tigerizi .....? czy nazwisko Lepper nie ma konotacji węgier 22.09.06, 10:12 skich? Odpowiedz Link Zgłoś
hopex Re: Lepper przeprasza za "chamstwo" i oskarża PiS 22.09.06, 10:19 To już normalnie jest koniec świata. Lepper mówi o zamachu na państwo prawa ! Ten watażka, drogowy bandyta, karierowicz i przestępca mówi o poszanowaniu prawa. Otoczył się bandą podobnych mu ćwierćumysłów ten dokońcażyciapremier. Twoje miejsce Endrju jest tam gdzie dawno powinieneś wylądować : W WIĘZIENIU. W tym jednym przypadku koszt jaki poniosą podatnicy na twoje utrzymanie będę uważał za w pełni uzasadniony ! Odpowiedz Link Zgłoś
odprej Re: Lepper przeprasza za "chamstwo" i oskarża PiS 22.09.06, 10:23 oczywiscei im nie jest wstyd za te wszystkie afery a w innych karajach smieja sie z nas!!! Odpowiedz Link Zgłoś
maxman01 Takie cos jak Lepper moze podobac sie tylko w Pols 22.09.06, 10:24 Takie cos jak Lepper moze podobac sie tylko w Polsce. Lepper, Kwasniewski,Olejniczak.. - cala ta zgraja kretaczy o wygladzie handlarzy z bazaru jest wzorcem etycznym dla polskiego homosowietikusa. Odpowiedz Link Zgłoś
kajma Re: Takie cos jak Lepper moze podobac sie tylko w 22.09.06, 10:37 > Lepper, Kwasniewski,Olejniczak.. - cala ta zgraja kretaczy o wygladzie > handlarzy z bazaru Oj maxman, chyba ci cos padlo na glowe - "kaczorki" i ich dwor to sami "polscy misterzy" co? Ich zachowanie "na salonach" tez swiadczy o ich umiejetnosciach, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
cookies3 Re: Lepper przeprasza za "chamstwo" i oskarża PiS 22.09.06, 10:26 Lepper 'wyczerpał się dla PiS,stał się nieprzydatny i musiał odejść. Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro To on jest warchol? A moze po prostu warchlak? 22.09.06, 10:32 tak czy owak pochodzi z obory i tam jest jego miejsce i srodowisko naturalne. Jakos mi w tym luksusowym BMW burak nie pasuje... Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczonyryj Pan Lepper przyszły Prezydent Polski 22.09.06, 10:39 Lech na to co dzień intensywnie pracuje „każdy ch.. ma swój strój”-Marek Nowakowski Odpowiedz Link Zgłoś
cookies3 Re: Lepper przeprasza za "chamstwo" i oskarża PiS 22.09.06, 10:48 Takie podziekowanie dla Leppera od PiS. To dzieki Lepperowi i PiS i Kaczynski mogli sobie porzadzić.Yes,yes,yes... Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Re: Lepper przeprasza za "chamstwo" i oskarża PiS 22.09.06, 10:49 Mam nadzieję na wybory jednak wiosenne. Ale Jędruś dostanie order kiedyś za prostą trylogię: chamstwo, chamstwo, chamstwo. Odpowiedz Link Zgłoś