Dodaj do ulubionych

Co stanie się z Kaziem, jeśli przegra w Warszawie?

14.11.06, 20:11
Nie wiadomo kto wygra w Warszawie, ale zastanawia mnie, co się stanie z
Kaziem, jeśli ewentualnie te wybory przegra. Czy PiS go jakoś zagospodaruje
(gdzie?) czy zostanie mu już tylko pisanie infantylnych kawałków o miłości,
przyjaźni czy wiośnie(teraz chyba raczej zimie) na swoim blogu?
Obserwuj wątek
    • potodno Re: Co stanie się z Kaziem, jeśli przegra w Warsz 14.11.06, 20:13
      w ambasadory go
      vacat przy UE
      a moze do Zjednoczonego Królestwa WBiIP
    • eheheh Re: Co stanie się z Kaziem, jeśli przegra w Warsz 14.11.06, 20:15
      Pytanie?
      Tyle jeszcze mostów, mieszkań, stadionów do wybudowania w Gorzowie
      ..na lekcjach fizyki.
    • cichociemnym Re: Co stanie się z Kaziem, jeśli przegra w Warsz 14.11.06, 20:17
      mnie osobiście to lata. Facet który daje soba pomiatać i przyjmuje ochłapy nie
      zasługuje na moja uwagę.
    • antykagan [...] 14.11.06, 20:17
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • haen1950 Re: Co stanie się z Kaziem, jeśli przegra w Warsz 14.11.06, 20:21
      Zachowujesz się jak dzieciak. Dwa dni przed jego rezygnacją ze stanowiska
      premiera Ziobro uruchomił jego przekręty w ubezpieczeniach. Podpadł Kaczorowi
      na dobre dusząc Gilowską, dzisiaj to wiemy. Zaczął po prostu brykać głupek, w
      nieskoordynowany sposób. Bez zaplecza bez jakiejkolwiek koncepcji. Podobnie
      spotkanie z Tuskiem. Kompletnie absurdalne. Ja to stawiam na to: Kaziu jest
      lekko przygłupim facetem, który ślizga się po własnym życiorysie.
    • rydzyk_smigly W ambasadory albo na Orlen 14.11.06, 20:29
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3735819.html
    • akff nie nadaje się 14.11.06, 20:57
      do ambasady - Jakiej? jak nie zna języków.
      do Orlenu? tam też trzeba mówić jak wielka rzesza Polaków w Irlandii czy Londynie.
      Wbrew pozorom przegrana Kazia w Warszawie jest na rękę Kaczyńskim.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka