goniacy.pielegniarz
14.11.06, 20:11
Nie wiadomo kto wygra w Warszawie, ale zastanawia mnie, co się stanie z
Kaziem, jeśli ewentualnie te wybory przegra. Czy PiS go jakoś zagospodaruje
(gdzie?) czy zostanie mu już tylko pisanie infantylnych kawałków o miłości,
przyjaźni czy wiośnie(teraz chyba raczej zimie) na swoim blogu?