smalltownboy
17.11.06, 18:36
sprzedaży polskiego zakładu energetycznego w obce ręce. W innych miastach nie
występuje coś takiego. No cóż, w jakim celu prywatny obcoktrajowiec czy
koncern ma inwestować w technikę, jak może tylko wyprowadzać zyski z Polski,
a że takie ciemności mogą się powtarzać, to już inna kwestia. Trzeba więcej
zakładów sprzedać w obce ręce. Więcej prywatyzować. To zostaniemy przy
lampach naftowych.