Dodaj do ulubionych

pani sedzia Piwnik

IP: 62.59.0.* 14.11.01, 12:22
Sprawa Kaucza unaocznila rzeczywista wartosc Pani Piwnik. Rzecz dziwna jak
histeryczne zachowania (p.Piwnik lubila krzyczec na sali sadowej) sa w Polsce
odbierane jako profesjonalizm. To prawo powinno "krzyczec"na sali rozpraw a
sedzia powinien zachowac zawodowy spokoj.Wysuwajac klamce i tchorza Kaucza Pani
Sedzia Piwnik pokazala jakiego prawa jest zwolennikiem - niestety okazalo sie
ze nie wie biedaczka co to znaczy prawo.
Obserwuj wątek
    • Gość: Tomek Pani Piwnik powinna pracować np w Afganistanie IP: *.bychawa.sdi.tpnet.pl 14.11.01, 13:28
      Profesjonalizm Pani Piwnik szlag trafił, i najlepiej będzie jak pójdzie dzieś
      do pracy najlepiej w Rosji, albo w Afganistanie. Tam sobie ładnie zapracuje na
      życie sądzeniem talibów lub ruskiej mafii. Nie będzie nam ministrowała taka
      osoba, gdyż pokazała że nie jest niezależna od nikogo. Mogła wziąć na
      stanowisko Kaucza wielu innych prokuratorów, a tak nawarzyła piwa, co jest
      zgodne z nazwiskiem P. Piwnik. Pani Piwnik, powodzenia w Afganistanie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka