Gość: jwj
IP: 62.59.0.*
14.11.01, 12:22
Sprawa Kaucza unaocznila rzeczywista wartosc Pani Piwnik. Rzecz dziwna jak
histeryczne zachowania (p.Piwnik lubila krzyczec na sali sadowej) sa w Polsce
odbierane jako profesjonalizm. To prawo powinno "krzyczec"na sali rozpraw a
sedzia powinien zachowac zawodowy spokoj.Wysuwajac klamce i tchorza Kaucza Pani
Sedzia Piwnik pokazala jakiego prawa jest zwolennikiem - niestety okazalo sie
ze nie wie biedaczka co to znaczy prawo.